vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

334 επισκέπτες, 2 χρήστες
aalex, Thankin

Oddity by Tobeco rebuildable atomizer

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 14:25 »
Η κανεις λιγο υπομονη μεχρι να μαζεψεις  ;) Παντα φιλικα ,αλλωστε κουβεντα και ανταλλαγη αποψεων κανουμε.

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουαρίου 04, 2013, 14:42 »
και καποιος αλλος ειπε.δεν ειμαι τοσο πλουσιος ωστε να αγοραζω τα φθηνοτερα. ;D

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 14:42 »
[youtube]eH72jlc8VkU[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουαρίου 07, 2013, 14:54 »
στραβωβιδωματα υπηρχαν και στα ''γνησια'' προιοντα......
ειδικα εκει που τα σπειρωματα ειναι πολυ πυκνα........το προβλημα λυνετε πανευκολα ..
την ωρα που πας να βιδωσεις κανεις μια δυο φορες γυρισμα αναποδα μεχρι να νιωσεις ενα ''καθισμα''....απο εκει και περα ολα πανε καλα.
ενα θετικο που ειδα στην παρουσιαση ειναι το μεγαλο ''παξυμαδι'' που συγκρατει τον θετικο πολο.
επισης για την παρουσιαση εχω να πω οτι μου αρεσε πολυ το πρωτο σκελος οπου εδειξε το πως σεταρετε..πραγμα χρησιμο γιαυτους που θελουν να τον παρουν

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 00:10 »
Λοιπόν να ξεκαθαρίσω κάτι το οποίο δικαιολογεί τις διαφορετικές εντυπώσεις για τον κλώνο .

Στο δικό μου Review είναι ο Νο-1 με όλα τα προβλήματά του  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,15814.msg576885.html#msg576885
καί εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,15814.msg578946.html#msg578946

Αυτός που παρουσιάζει ο  Γιόργος ( gewre ) http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,15814.msg583640.html#msg583640
είναι ο Νο-2 με πολύ λιγότερα προβλήματα

Υπάρχει και ο Νο-3 που πλέον ο αντιγραφέας κατασκευαστής έχει διορθώσει όλα τα προβλήματα των προκατόχων του .
Δέν γνωρίζω τίποτα άλλο παραπέρα αλλά ότι μάθω θα επανέλθω .  ;)

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 07:49 »
Άστα να πάνε  :wall: :wall: :wall:
Δεν ξέρει κανένας τι έχει στα χέρια του  :hmmm:

Αυτό με τους Κινέζους που βγάζουν τα προβληματικά κομμάτια στην αγορά και μετά από λίγο κάνουν βελτιώσεις και κόντρα βελτιώσεις έχει καταντήσει κουραστικό και μπερδεύει τους πάντες.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 09:56 »
Τί να πώ βρε Ρένο !!! :bye:
Αφού κατασκευάζουν κάτι και χωρίς να το δοκιμάσουν το βγάζουν στο εμπόριο , ακούνε τα σχολιανά τους από τούς εμπόρους - μεταπωλητές και διορθώνουν τα αδιόρθωτα και ξανά μανά !!! . >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2013, 10:13 από kritikos727 »

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:24 »
Εμείς φταίμε που πάμε και τα αγοράζουμε. Αυτοί τη δουλειά τους κάνουν και μάλιστα πολύ καλά.
Βρήκαν κορόιδα και κάνουν πειράματα βγάζοντας κέρδος.  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουαρίου 18, 2013, 14:57 »
θα διαφωνησω μονο σε ενα πραγμα....το περι αναβαθμισης.......
σας θυμιζω οτι και τα της σειρας GG ειχαν προβληματα και μαλιστα οι αναβαθμισεις δεν ηταν δωρεαν.
σαφως ομως ενα προιον πριν βγει στην αγορα πρεπει να δοκιμαζετε.......

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #84 στις: Μαρτίου 02, 2013, 20:53 »
Καλησπέρα Χρήστο ..  :bye: τώρα είδα το Post σου ...
Ναι αλλά εκεί είχαμε ουσιαστικές βελτιώσεις και αλλαγές όχι γιατί είχε πρόβλημα εξ αρχής .

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #85 στις: Μαρτίου 02, 2013, 22:18 »
Ώπα, όσι & εν είχε πρόβλημα εξ αρχής....... Εγώ παρακολουθώντας το νήμα του για πολύ καιρό κι ας μην είχα ποτε θυμάμαι τα προβλήματα πολλά. Απλά πρώτα έφαγαν τα μούτρα τους με έναν IATTY πολλοί και βραχυκυκλώματα και υπερτροφοδοσίες και ήρθε ο οδυσσέας που να είμαστε ειλικρινής ήταν διορθωμένα τα παλιά προβλήματα του IATTY, και μετά άλλες διορθώσεις σε οδυσσέα δύο, κι αυτό το ένα και δύο είχε ένα κατοστάρικο διαφορά... Τέλος πάντων πάλι γίνεται αντιμαχία για τα περί γνήσιου και μη σε ένα νήμα που κάτι τέτοια πετάχτηκαν σε άλλο νήμα για να βγάζει ο καθένας το άχτι του, εγώ δεν έχω ιδέα ποια έκδοση έχω, αλλά πέραν των σπειρωμάτων, που έχει αναφερθεί ξανά και στον αρχικό υπήρχαν, δουλεύει φουλ. Τόσο που σκέφτομαι ο επόμενος να είναι γνήσιο αντίγραφο (και μάλλον το αμερικάνικο που γλυτώνεις και καν'να δεκάευρο, για να δω αν πράγματι άξιζε τη διαφορά και να το γράψω. (Είμαι ξεροκέφαλος και τζόρας το ξέρω........)

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #86 στις: Μαρτίου 02, 2013, 22:53 »
Μα και ο άλλος Κινέζος είναι ...
Απλά άλλος κατασκευαστής .

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #87 στις: Μαρτίου 02, 2013, 23:05 »
Αφού τον οδυσσέα τον έχει καταπιεί η μαύρη θάλασσα, και αν τα καταφέρει να μου έρθει θα μου έρθει είκοσι χρόνια γηραιότερος (και ακριβότερος αλλά δεν έβρισκα παρομοίωση), θα πάρω τον μνηστήρα. Απ'όσο διάβασα οι κατέχοντες των ελληνικών και συνάμα αμερικανογερμανικών είπαν ότι ο καινούργιος κλέφτης είναι ίδιος, ίσως και καλύτερος. Το μόνο που μένει να συγκριθεί λοιπόν είναι ο του παρών νήματος με τον διαχωρισμένο αμερικανογερμανικό. Με τον γνήσιο πως να κάνω σύγκριση; Να τονε γεννήσω;!

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #88 στις: Μαρτίου 02, 2013, 23:21 »
Περιμένουμε λοιπόν να σου έρθει για να μας πείς και τίς εντυπώσεις σου . :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος joker

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Oddity by Tobeco rebuildable atomizer
« Απάντηση #89 στις: Απριλίου 19, 2013, 22:32 »
εγώ μετά από 20ml σπατάλης αφού έχανε συνέχεια,χαλάσαμε κ κανά ρολό χαρτί πήγε τενεκέ...είπαμε να στραβωβιδώνει,αυτός το παραγά$&*# :thumpdown:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541420 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50155 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios