vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 22:47 »
δεν αμφιαβαλλω για τις δικες σου προθεσεις....αλλωστε μας το εχεις δειξει εδω τοσο καιρο...οπου πειραματιζεσε και μας λες τις εξελιξεις.αλλωστε οσοι ειμαστε συχνοι στο φορουμ ξερουμε ποιοι ασχολουνται με τι .... και πιανου την γνωμη θα την λαβουμε ποιο σοβαρα υποψην .
απλα το θεμα εχει πολλες παραμετρους......δηλαδη... ποιος θα δινει τους ατμο για τεστ ? τα υγρα? μετα θε πρεπει η ομαδα να ειναι μεσα στις εξελιξεις και οχι ουραγος.....
δηλαδη οτι βγαινει πρεπει να παρουσιαζετε και να βαθμολογητε αμεσα.....
αλλα ολα αυτα μεταφραζονται σε ευρω......ποιος θα πληρωνει συνεχεια για προιοντα.
εαν παμε σε σπονσορες .....το χασαμε το παιχνιδι.

Δέν χρειάζεται Χρήστο να μας δίνει κανείς τίποτα δεν θέλουμε με αυτό να γίνουμε τέστερ και δικαίωμα βαθμολόγησης θα έχει ο οποιοσδήποτε κάτοχος .
Όσοι ποιο πολλοί είναι τόσο ποιό αντικειμενικό θα είναι το αποτέλεσμα .

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 22:49 »
ααα.. μαλιστα!!!
αυτο το βλεπω ποιο σωστο και θα υπαρχει και αξιοπιστια.......
οποτε με καλυπτεις σε αυτα που ειπα πριν.....

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 23:26 »
Θα μπορούσε επίσης για παράδειγμα να γίνει θέμα
<<AGA-T βαθμολόγηση>>

Και ο κάθε κάτοχος όπως είπατε να γραφει..
Τον πήρα από εκεί..τιμή..τόσο
Τον έχω ..τόσο καιρό
Έχω δοκιμάσει ..αυτό..αυτό..και..αυτό
Είχα τα παρακάτω προβλήματα...
Τα αντιμετώπισα έτσι...

Και παρακάτω και ο πινακας που είπατε για βαθμολογία.


Θα έχουμε παραπάνω νήματα όμως.

Αυστηρά όμως μονο τέτοια post και τίποτα άλλο..απορίες κτλ.

Έτσι ο καθένας μπαίνει βλέπει μονο το ρεζουμέ και κρίνει.

Τι λέτε?

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 23:35 »
Θα έλεγα ότι είναι προτιμότερο να γίνετε η βαθμολόγηση στο δικό του νήμα , ο δέ πίνακας να βρίσκετε στην κορυφή πάντα του νήματος γιά άμεση ανάγνωση χωρίς ξεχωριστό νήμα .

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 23:38 »
Δεν λέω μονο για τον πινακα αλλα και για τα υπόλοιπα για αυτό ανέφερα για ξεχωριστό νήμα.
Όπως θέλετε..όπως και να έχει θα είναι χρήσιμο.

Αποσυνδεδεμένος digitalis

  • **
  • 466
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 23:59 »
Αυτο που λεει ο φιλος Knomax φανταζομαι οτι ειναι κατι που ειναι ευκολο και αμεσο να γινει.
Με το που κλεινει η προεπισκοπηση ενος μοντ/ατμοποιητη και ανοιγει το θεμα του μπορει να ανοιγει και ενα θεμα με την βαθμολογηση του απο τον καθε κατοχο/χρηστη.
Και αν αργοτερα βρεθει καποιος αλλος πιο σωστος τροπος, γιατι οχι, να "τραβηχτουν" αυτα τα δεδομενα και να "ταϊσουν" τον οποιο καινουριο τροπο.
Μεχρι τοτε μπορει και να λειτουργησει και καπως σαν δοκιμαστικο για το αν μπορουμε να προχωρησουμε και πιο περα.
Βεβαια εχει και τα μειον του, οπως πχ οτι δεν μπορει καποιος με τη μια να δει συγκεντρωτικα την βαθμολογια...
Θα'ναι απλα ενα λιγομιλητο τοπικ.
(βεβαια ακομα ενα τοπικ μεσα στα τοσα για ενα προιον... προεπισκοπηση, κυριως θεμα, επισκευες, αναβαθμισεις, αξεσουαρ, βαθμολογια... ΟΚ κουραστηκα ηδη  :tongue_smilie: ;D ;D )



Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 00:10 »
Δεν λέω μονο για τον πινακα αλλα και για τα υπόλοιπα για αυτό ανέφερα για ξεχωριστό νήμα.
Όπως θέλετε..όπως και να έχει θα είναι χρήσιμο.

Έτσι συμφωνώ ,
όπως επίσης και έναν συγκεντρωτικό πίνακα με όλα τα της κατηγορίας προϊόντα μαζεμένα και άμεσα συγκρίσιμα με την αξία του το κάθε ένα για να ξέρουμε πόσο βαθιά στην τσέπη θα πάμε .

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 00:13 »
Να γίνει αλλο ενα νημα για το κάθε προιον δεν παίζει.
ποσο μαλιστα οταν μη ξεροντας τι ρόλο βαραει ο καθε ενας που βαθμολογεί η αξιοπιστία των αποτελεσμάτων παει κατα διαόλου.
Εξάλλου εγώ το βρίσκω ανώφελο γιατι δεν ειναι δυνατόν να συνοδεύεται απο ατμιστικό βιογραφικο.


Οκ και καποιος το πηρε το μηχανάκι.
Και βαζει βαθμολογίες.
Ποσοτητα ατμου=9


σε σχεση με τί ρε φίλε? ???
Ε?
Το κουβεντιάζουμε τόση ώρα και εξ αιτίας αυτού ΔΕΝ θα βρούμε ΠΟΤΕ κοινό σημείο συνεννόησης! Δεν ειναι τα τεχνικά που μας κωλύουν.
Είναι οι οποιοι θα θελήσουν να γραψουν επι τουτου για να αλλαξουν τα αποτελέσματα σε ενα μηχανάκι, και το σε συγκριση με τι γραφουν.
Σορυ, αλλα δεν με βοηθάει αν πρεπει να διαβασω μια σελίδα με τα παιχνίδια του καθενός, για να καταλήξω στο αν η γνώμη του με καλυπτει σε τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 00:42 »
Alexmach σε γενικες γραμμες καταλαβαινω την ανησυχια σου αλλα θα επαναλαβω αυτο που ειπα και νωριτερα. Παω να δω μια ταινια στο σινεμα. Θα ρωτησω εκατο ανθρωπους που δεν ξερω (ας πουμε μεσω φορουμ) αν τους αρεσε. Και θα μου πουν 50 διαφορετικες αποψεις. Καποιοι θα ναι παπαγαλακια καποιοι αντιθετα παπαγαλακια καποιοι εγκαθετοι καποιοι ασχετοι και καποιοι αμεροληπτοι. Ενδειξη θελω να παρω. Δεν θα παω να ρωτησω κριτικους κινηματογραφου (που by the way δεν πολυταιριαζουν τα γουστα μας).
Το ιδιο ισχυει κι εδω. Δεν ζητησε κανεις αντικειμενικη βαθμολογια. Απλα αυτο που γραφει με κειμενο στο νημα να το κανει και νουμερο σαν ενδειξη. Και λαθη θα γινουν και μπουρδες θα πουμε και παπαγαλακια θα εχουμε και μελιτζανες. Το ξερουμε ομως.

Υγ. Σορρυ που απευθυνομαι προσωπικα δεν εχω κατι μαζι σου απλα σε βλεπω που αναφερεις την αντικειμενικοτητα που προσωπικα δεν με ενδιαφερει γιατι και παλι θα διαφερει απο την υποκειμενικοτητα τη δικη μου

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 00:52 »
Τι σόρυ καλε? Προς θεου κουβντα κανουμε!
Απλα για μενα η αντικειμενικότητα είναι πρώτιστης σημασίας για να μπεί ο οποιοσδήποτε στον κόπο να αρχίσει να μοτνάρει και να συγκεντρώνει, και να καθαρίζει και ολα οσα χρειάζεται ενα νεο ας πουμε ήνμα για το ΚΑΘΕ προιον για να μπουν οι βαθμολογίες.
Απλο Ζύγισμα ειναι.
Εφόσον δεν εγγυάται κανείς την αντικειμενικότητα, το θεωρώ δώρον αδωρον (χρήσιμον/αχρηστον) το να μπεί  ο οποιοσδηποτε στην φασαρία αυτή.
Και ολα αυτά για πληροφορίες μη συγκεντρωμένες μεν, αλλα υπάρχουσες μεσα στα νήματα. Αυτό είναι όλο.

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 01:01 »
Αν πρόκειται να πάρουμε μόνο μια ένδειξη, μου φαίνεται ότι δεν αξίζει τον κόπο.
Δηλαδή δεν αξίζει να συζητήσουμε και να συμφωνήσουμε στα κριτήρια, να γίνει η δουλειά που απαιτείται για την υλοποίηση της καταγραφής των 10-20-50 απόψεων, μόνο για να υπάρξει ένα αποτέλεσμα, το οποίο δεν θα είναι ξεκάθαρο πως προέκυψε, και σε ποιό βαθμό απεικονίζει μια πραγματική αξιολόγηση.

Φυσικά κανένα αποτέλεσμα, με οποιαδήποτε διαδικασία, δεν μπορεί να είναι δεσμευτικό ή απόλυτο για κανέναν.
Αλλά μια βαθμολόγηση που ακολουθεί μια παρουσίαση-κριτική μου επιτρέπει να καταλάβω περισσότερα από το αποτέλεσμα μιας, στην ουσία, ψηφοφορίας από τους κατόχους (ή αυτούς που δηλώνουν κάτοχοι), οι οποίοι απλά θα συμπληρώνουν βαθμούς στα κουτάκια του πίνακα αξιολόγησης.

Δηλαδή βασικό θεωρώ το να υπάρχει παρουσίαση με άποψη. Όσο περισσότερες, τόσο καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 01:24 »
Εγώ θα 'λεγα όσοι παρακολουθείτε αυτό το θέμα τουλάχιστον να ακολουθείτε αυτό το μοτίβο της βαθμολογίας σε κάθε προϊόν στο οποίο κρίνετε ότι είστε σε θέση να το κάνετε, μέσα στο νήμα του. Αν το κάνουν αρκετά μέλη, θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.
Βαθμολογία σκέτη χωρίς σχόλια όμως, δε λέει και πολλά πράγματα και δεν αξίζει τον κόπο να μπούμε σε τόση δουλειά. Γιατί όπως και να το κάνουμε είναι πολλή δουλειά να συγκεντρώνεις αποτελέσματα και να βγάζεις μέσους όρους. Τα μοντέλα είναι ανεξάντλητα και κάθε μέρα βγαίνουν και καινούργια.
Σαν ξεχωριστή εφαρμογή πάλι δε θα λειτουργήσει όταν είναι αποκομμένη από το νήμα του θέματος. Αλλά και ποιος προγραμματιστής θα καθόταν να βγάλει κάτι τέτοιο. Η μόνη περίπτωση είναι να το 'κανε κάποιος που ενδιαφέρονταν από μόνος του για το θέμα, όπως έκαναν μερικοί προγράμματα μείξης υγρών γιατί ήθελαν να τα φτιάξουν στα μέτρα τους.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 12:21 »
Καλημέρα σας ..

Φαντάζομαι οτι όλοι λίγο εώς πολύ διαβάζετε τα νήματα για να δείτε τί λέει το προϊόν , ώστε να βγάλετε τα συμπεράσματά σας και τελικά να αποφασίσετε αν θα προβείτε σε αγορά του προϊόντος .
Άν το νήμα αυτό έχει 30 - 50 η και παραπάνω σελίδες θα της διαβάσετε όλες  για να αποφασίσετε ?
Το ποιό πιθανόν να δεχτείτε τι λέει ο παλιός του φόρουμ που οι απόψεις του συμβαδίζουν με της δικές σας .
Τι γίνετε όμως όταν θέλετε να συγκρίνετε 4-5 η και παραπάνω προϊόντα ?.
Πάτε στον γενικό πίνακα και κοιτάζετε της βαθμολογίες , όμορφα και νοικοκυρεμένα , τί λέι εδώ ?
αυτός είναι σαν την θεία μου την Αφροξιλάνθη !!!.... δεν τον θέλω δεν μου αρέσει γιατί του βάλανε 5 στα 10
Πάμε στο επόμενο , επίδοση γεύσης 7/10 , δέν μου κάνει οι άλλοι 2 έχουν πάνω από 8/10 .
Έμειναν  2  , τι έχουμε εδώ , ο ένας και με σύρμα χωρίς αντίσταση , ο άλλος μόνο με αντίσταση άρα ποιο εύκολος σε επισκευή και αποφασίζει ποιό εύκολα  .

Η χρησιμότητα της ιδέας είναι ολοφάνερη , θα μαζέψει ενός μεγάλου η μικρού νήματος τον μέσο όρο τον απόψεων , αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα διαβάσει η ακούσει την άποψη  κάποιου που του έχει εμπιστοσύνη στο συγκεκριμένο νήμα .

Εφόσον δεν εγγυάται κανείς την αντικειμενικότητα, το θεωρώ δώρον αδωρον (χρήσιμον/αχρηστον) το να μπεί  ο οποιοσδηποτε στην φασαρία αυτή.
Και ολα αυτά για πληροφορίες μη συγκεντρωμένες μεν, αλλα υπάρχουσες μεσα στα νήματα. Αυτό είναι όλο.


Κάποιος γράφει σε ένα νήμα της εντυπώσεις του από το προϊόν που κατέχει . Είναι σαν να του λές δεν είσαι αντικειμενικός δεν σε διαβάζω δεν δέχομαι αυτά πού λές . Τότε ποιός ο λόγος να μπει κάποιος στο νήμα και να γράψει της εντυπώσεις του αν όλοι σκέφτονται σαν εσένα .

Λές δηλαδή ότι αυτοί που έγραψαν και γράφουν εντυπώσεις στα διάφορα νήματα δεν είναι γνώστες και αντικειμενικοί ?
Μάλλον κάτι άλλο θα ήθελες να γράψεις η διαφορετικά να το διατυπώσεις .
Αυτό ακριβός συγκεντρωμένες Πληροφορίες είπες την σωστή φράση και όχι μόνον διασκορπισμένες σε 50 - 100 σελίδες !!!

Εγώ θα 'λεγα όσοι παρακολουθείτε αυτό το θέμα τουλάχιστον να ακολουθείτε αυτό το μοτίβο της βαθμολογίας σε κάθε προϊόν στο οποίο κρίνετε ότι είστε σε θέση να το κάνετε, μέσα στο νήμα του. Αν το κάνουν αρκετά μέλη, θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.
Βαθμολογία σκέτη χωρίς σχόλια όμως, δε λέει και πολλά πράγματα και δεν αξίζει τον κόπο να μπούμε σε τόση δουλειά. Γιατί όπως και να το κάνουμε είναι πολλή δουλειά να συγκεντρώνεις αποτελέσματα και να βγάζεις μέσους όρους. Τα μοντέλα είναι ανεξάντλητα και κάθε μέρα βγαίνουν και καινούργια.
Σαν ξεχωριστή εφαρμογή πάλι δε θα λειτουργήσει όταν είναι αποκομμένη από το νήμα του θέματος. Αλλά και ποιος προγραμματιστής θα καθόταν να βγάλει κάτι τέτοιο. Η μόνη περίπτωση είναι να το 'κανε κάποιος που ενδιαφέρονταν από μόνος του για το θέμα, όπως έκαναν μερικοί προγράμματα μείξης υγρών γιατί ήθελαν να τα φτιάξουν στα μέτρα τους.

Καλημέρα Λευτέρη ..
Είναι αυτονόητο ότι πρέπει να υπάρχουν οπωσδήποτε τα σχόλια πριν βαθμολογήσει κάποιος .
Προσωπικά το είπα και πριν και επιμένω πως το πινακάκι της βαθμολογίας να είναι στην κορυφή του νήματος και από κάτω τα σχόλια , οι απαντήσεις , οι βελτιώσεις και γενικά η συζήτηση περί του προϊόντος.
Ενσωματωμένη η εφαρμογή στο κάθε νήμα χωριστά και ενιαίος συγκεντρωτικός πίνακας σε άλλο νήμα .

Μην μου πείτε ότι αυτό δεν είναι ωραίο ?
Προσωπικά ότι καλύτερο και οργανωμένο έχω δει στο φόρουμ .
Φανταστείτε αν καταφέρουμε να υλοποιήσουμε την ιδέα !!!.



Α !!! θα κάνουμε και τους ξένους να μπαίνουν στο δικό μας φόρουμ .
Παρακαλώ πολύ οι 2-3 προγραμματιστές του Φόρουμ να μας πουν την γνώμη τους και τι θέλουν για να φτιάξουν το πρόγραμμα  :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 12:43 »
Αυτό ακριβώς που είπα ήθελα να πώ, και ορθότατα το διατύπωσα.
Απλά είναι σε σύζευξη με οτι αλλο εχω πεί σε αυτό το νήμα.
Και ναί! Την αντικειμενικότητα δεν μπορεί να την ΕΓΓΥΗΘΕΙ κανεις φυσικά.
Αν πχ για τον Οδυσσέα, γράψουν ως επι το πλείστον αυτοί που επιμένουν οτι είναι πανευκολος και για πρώτος επισκευάσιμος, θα βγεί κανενα ορθό συμπερασμα?
Αλλα το προσπερνάμε.
να προσπεράσουμε και την πιθανή εξόρμηση του οποιουδήποτε απο εγκάθετου έως απλά συμπαθών που βαθμολογεί ΧΩΡΙΣ να εχει δοκιμασει τίποτα αλλο?
Το προσπερνάμε και αυτό.
Να προσπεράσουμε το οτι δέν ξερουμε και δέν θα μαθουμε ποτέ σε συγκριση με τι δίνει τη βαθμολογία του ο καθένας?
Οκ το προσπερνάμε και αυτό.
Προσωπικά, και ως νέος θα εβλεπα εναν τέτοιο πίνακα, θα τον διάβαζα προσεκτικά φυσικά, και μετά θα πήγαινα στο νήμα οποιου ατμο ή μοντ μου γυάλισε, για να δω περαιτέρω πληροφορίες.
Παλι στο διάβασμα καταλήγουμε του νήματος φυσικά.
Αν θες να μαθεις, εκεί θα καταλήξεις.
Και αυτή ειναι η αξία ενός φόρουμ. Στις συγκεντρωμένες σε ενα νήμα πληροφορίες και εμπειρίες.
Οποιος αρκεστεί σε εναν πίνακα, μαλλον θα κανει κατ εμέ λαθος αγορές.
Για να εξηγουμαι παραπάνω.
Δεν διαφωνώ με την δημιουργία ενος τετοιου πίνακα. Θα ήταν πολύτιμο εργαλείο, εφόσον μπορέσει και βρεθεί μια πλατφόρμα υλοποίησης.
Απλά, φοβάμαι, οτι έτσι οπως γίνεται και σε ΟΛΑ τα νήματα που έχουν να κανουν με επιλογές ατμο, μοντ κλπ, ακόμα και αν δεν μπλέξουμε με κακόβουλα γράφοντες, θα μπλέξουμε με την μανια του καθενός να βγαλει την δική του επιλογή καλύτερη όλων, που για αυτόν βεβαια μπορεί να είναι μεν, αλλα δεν οδηγεί σε χρήσιμα συμπεράσματα.
Και αυτό ειναι κατι που το βλέπουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
παρ όλα αυτά, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει στο  να δημιουργηθεί αυτός ο πίνακας, το πείραμα θα είναι πολύ χρήσιμο ακόμα και αν τελικά ο πίνακας δέν αποδειχθεί ο ίδιος χρήσιμος. Και απλά, αυτό φοβάμαι οτι θα συμβεί.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Σύστημα βαθμολόγησης σε ατμοποιητές – Mod – Υγρά.
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 28, 2013, 14:12 »
Καλημέρα Αλεξ ..

Άν θεωρούν όλοι όπως εσύ οτι εγώ γιά παράδειγμα δέν είμαι αντικειμενικός σε αυτά που λέω και παρουσιάζω , τότε δέν θα ξαναγράψω τίποτα γιατί δέν υπάρχει λόγος .
Αφού δέν θα με εμπιστεύεται κανείς γιατί να μπαίνω στον κόπο να γράφω ?
για να μου πουν μπράβο? και να πάρω ένα ακόμα πόντο στα μηνύματα ?

Αλήθεια θα ήθελα να ξέρω πόσοι είναι αυτοί που δεν λαμβάνουν υπόψιν τους τα γραφόμενα κάποιου και πόσοι είναι αυτοί που την αποδέχονται. 
Άν είναι έστω οι μισοί τότε σταματάω οποιαδήποτε δραστηριότητα και παραμένω θεατής .

Ήμαστε έξυπνοι άνθρωποι και μπορούμε να καταλάβουμε ποιός είναι αντικειμενικός και παρουσιάζει κάτι αμερόληπτα.

Έπειτα μήν βάζουμε στο μιαλό μας μόνον τους  επισκευάσιμους ... υπάρχουν και οι εργοστασιακοί μη επισκευάσημοι , οι μπαταριοθήκες και τα υγρά αναπλήρωσης .

Για να μήν παρεξηγηθούμε θέλω να πώ ότι το ύφος μου είναι πέρα για πέρα φιλικό , σε θεωρώ φίλο και άξιο συντονιστή - συνατμιστή  , την γνώμη σου την δέχομαι και σίγουρα μετράει , απλά διαφωνώ στο συγκεκριμένο θέμα .



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209551 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315682 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem