vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

116 επισκέπτες, 6 χρήστες
johnath, camber, KORG N364, bloodlessz, Mimhsdr, mfk

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος bokostas

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
    • aqua4fun
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #330 στις: Ιουλίου 12, 2013, 03:51 »

Πολυκράτη συμφωνώ, όπως και με τον prof παραπάνω που έβαλε τα πράγματα στη θέση τους.

Φίλε vamire διαβάζω τα αποστομωτικά σου επιχειρήματα, ατμίζοντας στα 8,5 watt.
Έτσι γράφει το yugo μου. Η porsche σου στα πόσα είναι? ΟΚ, θα περιμένω να δεις τους πίνακες. :))


Ας ανεβάσουμε 0,5 watt. Εγώ το έκανα πατώντας 1 από τα 3 κουμπιά του yugo, αλλά θα
περιμένω πάλι να συμβουλευτείς το manual της porsche. Άστο, δεν γίνεται, είναι κι αργά... :bye:


Κάποιοι αγοράζουν και πληρώνουν yugo, άλλοι παίρνουν seat και το πληρώνουν για porsche. :laugh1:
Γι' αυτό βλέπω μια απίστευτη ευαισθησία, εμ 200 ευρώπουλα είναι, μη μας το βγάλουν και σκάρτο.

Πάντως λέω να πάρω κι εγώ ένα αρνάκι για 2ο και για την παραλία, να μη λερώνω το vamo μου. ;D



Αυτά γράφτηκαν με καλή και χιουμοριστική διάθεση, αν προσβάλλουν κάποιον ας σβηστούν.
-another provari hater ;) ή vamo fanboy
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 05:33 από bokostas »

Αποσυνδεδεμένος spixri

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #331 στις: Ιουλίου 12, 2013, 07:56 »
Ρε παιδια το νημα λεει για συμφερουσες τιμες . Αυτο νομιζω οτι απο μονο του λεει πολλα για εαν το προβαρι μπορει να διεκδικήσει μια καλη θεση. Λυπαμαι που το λεω αλλα  ειναι μια πικρη αληθεια για το συγκεκριμένο νημα Ποιος απο εσας πιστευει δηλ οτι τα 190 ευρω του προβαριου ειναι ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΤΙΜΗ . Να το θεσω αλλοιως Εαν το βαμο με τα καλα του και τα κακα του κανει 25 ευρω και δινω αυτη την τιμη και οχι την ελληνικη 50 γιατι ουτε το προβαρι εχει σερβις Ελλαδα, το προβαρι δεν μπορει να εχει παραπανω απο 100 ευρω και αυτο για λογους συναισθηματικους Τεσσερις φορες επανω δεν ειναι και λιγο . Ειναι παρα πολυ. Συμφερουσα τιμη δεν μπορει να ειναι το προβαρι σημερα Υπαρχουν πολλα mod που κανουν πολλα περισσοτερα πραγματα το ιδιο ομορφα (η ομορφια ειναι θεμα γουστου) και κοστιζουν τα μισα λεφτα. Το προβαρι απλως κανει αυτα που κανει και που δεν ειναι και πολλα καλλιτερα απο τα αλλα Οταν το προβαρι θα δειχνει βατ θα συνδεεται με pc θα φορτιζει με usb θα ειναι τηλεσκοπικο και θα κανει 200 ευρω τοτε θα συμφερει.
Αληθεια εαν παει καποιος σε ενα μαγαζι που δεν ξερει απο ηλεκτρονικο τσιγαρο πολλα  πραγματα και ρωτησει τον εμπορο για κατι παραπανω απο μια μπαταρια και ο εμπορος εχει και προβαρι και κατι αλλο για να μη πουμε βαμο τι θα του προτείνει ?  Και ο αγοραστης τι θα προτιμήσει λετε? Συμφερουσα τιμη σιγουρα δεν ειναι το προβαρι και οχι επειδη το λεω εγω   
Υπαρχουν Μερσεντες που κανουν 25000 και Μερσεντες που κανουν 80000 100000 δηλαδη εαν το προβαρι βαζοντας τα χαρακτηρηστικα που ανεφερα παραπανω ποσο θα κοστιζει? 800 ευρω ισως? Συμφερει?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 08:31 από spixri »

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #332 στις: Ιουλίου 12, 2013, 08:05 »
Φίλε tengu εσύ δεν τα λες αυτά ?
Πρώτο σου πόστ στο φόρουμ
καλησπερα, εχω ενα joyetech evic και σημερα μου παρουσιασε ενα προβλημα.... κολαει καπως το δαχτυλιδι του μενου, :wall:
παρατηρησα οτι εχει κατεβει λιγο (μη φανταστειτε, μισο χιλιοστο περιπου) και ειναι σαν να εχει πεσει κοκα κολα και δεν εχει καθολου καλη επαναφορα.
φυσικα δεν μου εχει πεσει κατω και ουτε καποιο υγρο πανω του, μαλιστα αν το ψιλοσηκωσω λιγο την ωρα που το γυρναω εχει σωστη επαναφορα.

εχει συμβει σε καποιον αλλον εδω μεσα?? και μηπως ξερει κανενας πως θα το διωρθωσω μονος μου??
δεν εχω ορεξη να το στελνω για servise....... :'( :'(
Δεύτερο πόστ στο φόρουμ:
Λοιπον παιδες, πηγα σε εναν φιλο και του ριξαμε λιγο σπρει που ειναι για καθαρισμα ηλεκτρονικων μερων και δουλευει σαν καινουργιο.... :D
εβαλα και εναν κονεκτορα επειδη μου ειχε ανοιξει καπως βαλα βγαλε τους ατμοποιητες και ειναι σαν καινουργια η βικουλα μου.... :thumpup:
Μετέπειτα:
το evic μεσα στην κεφαλη εχει μια μικρη μπαταριουλα (πολυ μικρη σαν των ρολογιων) και η δουλεια της ειναι να κραταει στην μνημη τις ρυθμισεις,
αυτη η μπαταριουλα η τα εχει παιξει η δεν κανει σωστα επαφη....
Επίσης δίνεις και συμβουλές σε μέλος να προβεί στην αγορά του
και πολυ καλα θα κανεις, δεν θα το μετανιωσεις. ακομα και αλλα μοντακια να παρεις μετα, θα εξακολουθει να σου αρεσει!
τωρα απο ατμοποιητες αν εισαι σχεδον καινουργιος στο χωρο (σαν εμενα) καλητερα να πας σε ζεστο ατμο, και θα σου προτεινα
να ξεκινησεις με τα απλα και παλια αλλα σταθερα στην αξια τους ce4+, ce5.
το evic αν εισαι μεσος ατμιστης θα σου ερθει κουτι. (οι 90 στους 100 μεσοι ειμαστε) :)
Υ.Γ. θα σου προτεινα και ενα vivi nova ατμοποιητη.
Και μετά έρχεσαι και κάνεις σχόλια πως το proVari με λίγα ευρο παραπάνω δεν είναι συμφέρουσα αγορά?  :hmmm: :hmmm:
Πάντως με άλλα 5 μηνύματα θα μπορείς να βλέπεις τις αγγελίες  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2013, 08:31 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #333 στις: Ιουλίου 12, 2013, 08:27 »
 :)) :)) :))   Μαζι με το post για το "call of duty" menu του provari, κορυφαιο!!!!

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #334 στις: Ιουλίου 12, 2013, 08:29 »
Δε μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω προσφέρει η ρύθμιση των watt.

Αυτό που λένε κάποιοι "βρίσκω τα watt που μου αρέσουν και μετά το αφήνω εκεί"
δεν έχει καμια σχέση με την πραγματικότητα για όσους χρησιμοποιούν διαφορετικούς ατμοποιητές.

Με αντιστάσεις 1,5Ω που κάνω συνήθως χρησιμοποιώ 
3,6V όταν ατμίζω με την euforia
3.8V όταν ατμίζω με τον diver
4V+ όταν ατμίζω με τον DID

Δηλαδή ατμίζω 8.5-11+W ανάλογα τον ατμοποιητή που χρησιμοποιώ.

Ποια η διαφορά να πατάω το κουμπάκι για να ανεβάσω τα watt
με το να πατάω το κουμπάκι για να ανεβάσω τα volt;

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #335 στις: Ιουλίου 12, 2013, 08:58 »
Δε μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω προσφέρει η ρύθμιση των watt.

...

Ποια η διαφορά να πατάω το κουμπάκι για να ανεβάσω τα watt
με το να πατάω το κουμπάκι για να ανεβάσω τα volt;
(Χιούμορ Μοντ ον)
Όπως θα έλεγε ένας κάτοχος προβαρι σε μη κάτοχο: άμα δεν το έχεις δεν ξέρεις....
(Χιούμορ Μοντ οφ)

Φίλε vamire, δεν χρειάζεται να είσαι χρόνια ατμιστης για να καταλάβεις την νοοτροπία της provape αλλά και την άρνηση της να εξελίξει το προϊόν της. Την αναλογία με την νοοτροπία της Apple την ανάφερα και πιο πάνω. Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω σε αμερικανικά προϊόντα. Αρκεί όμως να ακολουθούν την εποχή και όχι να προσπαθούν να με πείσουν ότι επειδή "έτσι" αυτοί νομίΖουν ότι πρέπει να γίνεται "έτσι" πρεπει να το κάνω εγώ όταν ο κόσμος γύρω αλλάζει για να μας διευκολύνει και μάλιστα τις ελλείψεις να συνεχιζω να τις πληρώνω χρυσές.

Πάντως αν πετυχω κανένα πρόβαρι με κάνα 50Ρίκο θα το χτυπήσω για να το έχω για δεύτερο όταν πηγαίνω παραλία. Μην πηγαίνω παραλία το evic και μου χαλάσει. :)

Για τα προβλήματα του εβικ που αναφέρεις σαφώς είναι υπαρκτά. Αλλά η joyetech δεν κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Βρίσκει λάθη και διορθώνει. Βίδες στην κεφαλή. Βερσιόν 1.3 με βελτίωση στην ακρίβεια και μεταβαλλόμενα βατ κατά τη διάρκεια της τζουρας, οθόνη με ταυτόχρονη απεικόνιση βατ,βολτ,αντίστασης,μπαταρίας κλπ. Και για τα προβλήματα όταν πληρώσεις 77 ευρώ στην Ελλάδα (μαζί με καλη μπαταρία και φορτιστή) με αντιπροσωπεία στην Αθήνα είναι διαφορετικό από το να δώσεις τα τριπλάσια (μιλάω πάντα για Αγορές Ελλάδας) χωρίς αντιπροσωπεία και χωρίς διάθεση βελτίωσης εκ μέρους του κατασκευαστή.

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #336 στις: Ιουλίου 12, 2013, 10:30 »

Nαι Νίκο, άλλη κλάση... να συμβουλεύεσαι πίνακα για να δεις σε πόσα watt ατμίζεις με μοντ των 200 ευρώ.
Ενώ στο vamo των 24 ευρώ, τα διαβάζεις στην οθόνη. Και τα κρατάει σταθερά αν αλλάξεις αντίσταση.

Για το κουμπί όμως θα συμφωνήσω, στο vamo δεν προσφέρει άλλη ηδονή, μόνο ατμιστική. :)) 


mantzaros μην το πετάξεις, κουρσούμι είναι με την 18650 (που την παίρνει χωρίς εξτένσιον).


Να συμβουλευτω πινακα για ποιον λογο;
 μια απλη πραξη ειναι (βολτ*βολτ/ωμ) που με αφηνει αδιαφορο και θα σου εξηγησω γιατι!

το 90% των ατμιστων ξερει τι του αρεσει σε ποια βολτ και ωμ για καθε ατμοποιητη ξεχωριστα..

για παραδειγμα εμενα μου αρεσει
με τον kayfun 1,5ωμ αντισταση στα 4 βολτ =10 watt

με τον ιαττυ μου αρεσει 1,8ωμ αντισταση στα 3,7 βολτ = 7,6watt

με την Ιθακη dual coil 1,3ωμ στα 4,1 = 13 watt.

και σε πολλους αλλους ατμοποιητες εχω διαφορετικες ρυθμισεις..

οποτε η ρυθμιση των watt για μενα και για πολλους αλλους δεν ειναι κατι σημαντικο..!!

εκτος αν ατμιζεις με εργοστασιακους ατμο που δεν μπορουν να σου δωσουν οτι οι επισκευασιμοι και μπορεις να κανεις την δουλεια σου και με twist..

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #337 στις: Ιουλίου 12, 2013, 10:40 »
διαβαζοντας ολα τα μηνυματα απο χτες καταλαβω οτι δεν επρεπε να μπω καν στη διαδικασια να ποσταρω....

απο τη μια οι ανταγωνιστες του provari τα wannabe provari που απλα δικαιολογουν την αγορα τους γνωριζοντας ομως πως αν τους χαριζαν προβατο και το θελω να γινω προβατο θα προτιμουσαν το γνησιο...

και απο την αλλη το προβατακι...που το μονο που φταιει ειναι οτι ειναι ακριβο...

για στασου ειναι;;;
μια πλακετα dna20 εχει τουλαχιστον 50-60 γιουρο ενα καλο μοντακι με καλη στεγανοποιηση αριστη εφαρμογη σπειρωματων με κεραμικη βαφη εχει αλλα 100;
ρε φιλε κοιτα να δεις ιδια τιμη με το προβαρι...

καθε χρονο τα ιδια
και του χρονου τα ιδια θα λεγονται

οποτε εγω απλα θα συνεχισω να ατμιζω στα 9 βατ μου με το προβατακι μου μεχρι να τελειωσει η μπαταρια και σβησει οχι μεχρι τα 3.5βολτ...

και οταν μπορεσω θα παρω και εναν ζορμπα για τα μηχανικα μου

οκ μαγκες κανατε φοβερη επιλογη με το μηχανακι σας το wannabe provari εμεις ειμαστε κοροιδα που πειραμε εστω και μεταχειρισμενο στα 130 ευρω περσι το πασχα δε τα χει βγαλει τα λεφτα του οχι.....

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #338 στις: Ιουλίου 12, 2013, 10:52 »
Να συμβουλευτω πινακα για ποιον λογο;
 μια απλη πραξη ειναι (βολτ*βολτ/ωμ) που με αφηνει αδιαφορο και θα σου εξηγησω γιατι!

το 90% των ατμιστων ξερει τι του αρεσει σε ποια βολτ και ωμ για καθε ατμοποιητη ξεχωριστα..

για παραδειγμα εμενα μου αρεσει
με τον kayfun 1,5ωμ αντισταση στα 4 βολτ =10 watt

με τον ιαττυ μου αρεσει 1,8ωμ αντισταση στα 3,7 βολτ = 7,6watt

με την Ιθακη dual coil 1,3ωμ στα 4,1 = 13 watt.

και σε πολλους αλλους ατμοποιητες εχω διαφορετικες ρυθμισεις..

οποτε η ρυθμιση των watt για μενα και για πολλους αλλους δεν ειναι κατι σημαντικο..!!

εκτος αν ατμιζεις με εργοστασιακους ατμο που δεν μπορουν να σου δωσουν οτι οι επισκευασιμοι και μπορεις να κανεις την δουλεια σου και με twist..
Σε εμένα έχει τύχει φυτιλοαντισταση που έφτιαξα 1.9Ω την δεύτερη μέρα να είναι 2Ω και την Τρίτη 2.1Ω . Αν είχα μόνο βολτ θα έπρεπε 1-2 φορές την ημέρα να ελέγχω την αντίσταση και ανάλογα να μεταβάλω τα βολτ. Αυτή την δουλειά κάνουν τα βατ. Με τα vv ελέγχεις μόνο την μια παράμετρο όταν μπορεί να μεταβληθεί με την χρήση και η άλλη (R). Tα Βατ ελέγχουν και τις δύο και φροντίζουν να έχει σταθερά Βατ διαρκώς. Δεν είναι το ιερό δισκοπότηρο και ούτε γράφω κάτι άγνωστο για τους περισσότερους εδω αλλά αφού είναι πιο εύκολο/εύχρηστο και υπάρχει σε πληθώρα προτάσεων γιατί να μην το έχεις? Προτιμώ να έχω 2 επιλογές και να διαλέγω ποια με βολεύει πάρα να έχω μια και να πρέπει να συμβιβαστω εγώ στο μηχανημα. Τα μηχανήματα πρέπει να εξελίσσονται και να μας διευκολύνουν και όχι εμείς να συμβιβαζόμαστε στις ελλείψεις τους.

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #339 στις: Ιουλίου 12, 2013, 11:03 »
Σε εμένα έχει τύχει φυτιλοαντισταση που έφτιαξα 1.9Ω την δεύτερη μέρα να είναι 2Ω και την Τρίτη 2.1Ω . Αν είχα μόνο βολτ θα έπρεπε 1-2 φορές την ημέρα να ελέγχω την αντίσταση και ανάλογα να μεταβάλω τα βολτ. Αυτή την δουλειά κάνουν τα βατ. Με τα vv ελέγχεις μόνο την μια παράμετρο όταν μπορεί να μεταβληθεί με την χρήση και η άλλη (R). Tα Βατ ελέγχουν και τις δύο και φροντίζουν να έχει σταθερά Βατ διαρκώς. Δεν είναι το ιερό δισκοπότηρο και ούτε γράφω κάτι άγνωστο για τους περισσότερους εδω αλλά αφού είναι πιο εύκολο/εύχρηστο και υπάρχει σε πληθώρα προτάσεων γιατί να μην το έχεις? Προτιμώ να έχω 2 επιλογές και να διαλέγω ποια με βολεύει πάρα να έχω μια και να πρέπει να συμβιβαστω εγώ στο μηχανημα. Τα μηχανήματα πρέπει να εξελίσσονται και να μας διευκολύνουν και όχι εμείς να συμβιβαζόμαστε στις ελλείψεις τους.
καταλαβαινεις διαφορα απο το 1,9ωμ στο 2 ωμ;

αν ναι τοτε πρεπει να εχεις υπερβιονικο λαρυγγα!!!
επισης μην ξεχνας οτι η μετρηση της αντιστασης του βαμο δεν ειναι και η πιο ακριβης...

προτιμω το αριστο συνολικα απο το καλυτερο μονο τεχνολογικα..( μια λειτουργια μονο ειναι καλυτερη οτι ειναι vw)
οπως και να ξαναγραψω...
καθε ατμοποιητης θελει διαφορετικα ρευματα..

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #340 στις: Ιουλίου 12, 2013, 11:42 »
Φίλε tengu εσύ δεν τα λες αυτά ?
Πρώτο σου πόστ στο φόρουμΔεύτερο πόστ στο φόρουμ:Μετέπειτα:Επίσης δίνεις και συμβουλές σε μέλος να προβεί στην αγορά τουΚαι μετά έρχεσαι και κάνεις σχόλια πως το proVari με λίγα ευρο παραπάνω δεν είναι συμφέρουσα αγορά?  :hmmm: :hmmm:
Πάντως με άλλα 5 μηνύματα θα μπορείς να βλέπεις τις αγγελίες  :)
βεβαιως κυριε συντονιστα και τα ειπα εγω αυτα... :angel: το evicaki μου δεν μου εχει παρουσιασει καποιο σοβαρο προβλημα μεχρι τωρα και ειμαι ευχαριστημενος απο αυτο...
δεν μιλησα για την τιμη του, η οποια δεν ειναι καθολου καλη αλλα το προτεινα γιατι κανει το διαφορετικο μεχρι τωρα απο τα υπολοιπα...
επισεις ειπα σε προηγουμενα ποστ μου οτι τετοιες τιμες δεν αξιζει κανενα μοντ...
δεν ειναι λιγα ευρω... ειναι τα διπλα...
η μπαταριουλα που αναφερω σε εκεινο το ποστ ειναι σε αλλο μελος επειδη δεν του κραταγε την μνημη... το οποιο του εκανε update και εφτιαξε,
δεν το εστηλε για μπανια στην βραζιλια και μετα u.s.a για να φτιαχτει....
αν τωρα βγει και κατι καλο απο ολη αυτη την ιστορια....οκ :))

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #341 στις: Ιουλίου 12, 2013, 11:43 »
Και καθε ωρα της ημερας θελει διαφορετικα ρευματα αναλογα με το "μπουχτισμα". Απλα σε αλλες μπαριοθηκες το κανεις αμεσσα με ενα κλικ και σε αλλα παιζεις με το ενα και μοναδικο κουμπι σαν τρελος το "call of duty" οπως ειπανε παραπανω :D . Κι αν δεν σου αρεσει η καινουργια ρυθμιση ααααντε παλι απο την αρχη για high score...    :wall:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #342 στις: Ιουλίου 12, 2013, 12:04 »
Φίλε tengu εσύ δεν τα λες αυτά ?
Πρώτο σου πόστ στο φόρουμΔεύτερο πόστ στο φόρουμ:Μετέπειτα:Επίσης δίνεις και συμβουλές σε μέλος να προβεί στην αγορά τουΚαι μετά έρχεσαι και κάνεις σχόλια πως το proVari με λίγα ευρο παραπάνω δεν είναι συμφέρουσα αγορά?  :hmmm: :hmmm:
Πάντως με άλλα 5 μηνύματα θα μπορείς να βλέπεις τις αγγελίες  :)
ναι αλλα κατα τα αλλα φυσαει :)) :))

Αποσυνδεδεμένος athinodwros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μοναδικό ασφαλές τσιγάρο είναι το τελευταίο σου
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #343 στις: Ιουλίου 12, 2013, 12:22 »
Συμφέρουσα λύση...  8)

1.https://www.fasttech.com/products/1411/10004592/1353300  μεταβαλλόμενη τάση 5.5$ 3.2/3.6/4.2/4.8 V
2.https://www.fasttech.com/products/0/10004582/1380010-jib-y1d-2800-2800mah-portable-external-backup-batt μπαταρία 6.2$

και έτοιμο το modaki  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ,
άσε που αμα μείνεις απο μπαταρία στο κινητό ρίχνεις και ενα φόρτισμα 40-50 % ;)

Όλα αυτά με 11.7$ ----> 9€  ;)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #344 στις: Ιουλίου 12, 2013, 12:26 »
Ωραιος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115976 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824431 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507439 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8950 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154807 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568821 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243919 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294230 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1769 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762806 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1136 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4024 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem