vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

72 επισκέπτες, 6 χρήστες
Doubt, camber, KORG N364, DonaldLurce, maprix, bloodlessz

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #300 στις: Ιουλίου 11, 2013, 23:56 »
Αν υπήρχε μόνο 1 κομμάτι από όλα τα παραπάνω μοντ και τα βγάζαμε σε δημοπρασία, θα βλέπαμε την ''πραγματική'' αξία του κάθε ενός ξεχωριστά 8)

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #301 στις: Ιουλίου 11, 2013, 23:56 »
η μεγάλη  διαφορά είναι στην τιμή

η ατμηστική διαφορά δεν είναι yugo με porsche
Και το yugo μπορεί να πατήσει porsche όμως porcshe με yugo μηχανή μέσα παλι θα ειναι τρέλα.

Οσο για τη διαφορά μάλλον δεν το εχεις ατμίσει ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #302 στις: Ιουλίου 11, 2013, 23:57 »
η μεγάλη  διαφορά είναι στην τιμή

η ατμηστική διαφορά δεν είναι yugo με porsche
ειχες προβαρι και το δωσες για βαμο;

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #303 στις: Ιουλίου 11, 2013, 23:58 »

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #304 στις: Ιουλίου 12, 2013, 00:01 »
Δώρο με ένα Vamo :o :))

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #305 στις: Ιουλίου 12, 2013, 00:04 »
Ρε παιδιά ελεος που κολλάει το provari να συγκρίνεται με vamo; yugo με porsche δεν συγκρίνονται.

Το είχαμε ζήσει και πέρυσι αυτό με το vmax.
που είναι τα vmax τώρα?

Απλά έχουν χαιρετήσει.

Ότι και να λέμε είναι το Νο1 ηλεκτρονικό μοντ στον πλανήτη.

Όλα τ' άλλα είναι ''να 'χαμε να λέγαμε'' :)

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #306 στις: Ιουλίου 12, 2013, 00:28 »
Πάντως πέρα του χαβαλέ είναι σεβαστές όλες οι απόψεις.
Επιμένω στο ότι η πραγματικά συμφέρουσα τιμή για αγορά MOD είναι διαφορετική στον κάθε ένα από εμάς ξεχωριστά, σύμφωνα με τις ανάγκες και τα οικονομικά μας στη δεδομένη στιγμή :respect_hat: .
Έτσι και αλλιώς όλοι αυτό που πιστέυουμε ότι είναι καλύτερο αγοράζουμε για εμάς, κανείς δεν πέρνει κάτι για αυτόν με σκοπό να πάρει ότι χειρότερο.

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #307 στις: Ιουλίου 12, 2013, 00:58 »
Γιαυτό βλέπεις στο δρόμο κάτι seat να πηγαίνουν με 100 σε κατοικημένες περιοχές γιατι νομίζουν πως έχουν formula 1  :wall:
Αυτογνωσία να έχουμε και όλα καλά το να ξεγελάς τον εαυτό σου και να λες έχω vamo και ατμιζει καλύτερα απο προβάρι ε προφανώς έχεις και seat  :laugh1:
Το ιδιο φυσικά ισχύει και για τους τσοπάνιδες αν και οσοι έχουν πρόβατο ξέρουν μέχρι που φτάνει.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #308 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:01 »
Αντε να ξυπνησω λιγο τους "φιλους των γερμανων" που τοση ωρα κανουν μουγκα  ;D
Σχετικο με το θεμα

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #309 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:05 »
Το είχαμε ζήσει και πέρυσι αυτό με το vmax.
που είναι τα vmax τώρα?

Απλά έχουν χαιρετήσει.
Εξελίχθηκαν, και βγάλανε το zmax. Που είναι η εξέλιξη λοιπόν; Έχετε δει μοντέλο της πόρσε του 50 σε σύγκριση με μοντέλο γιαπωνέζικο του 2013..;

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #310 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:07 »
Ότι και να λέμε είναι το Νο1 ηλεκτρονικό μοντ στον πλανήτη.

Όλα τ' άλλα είναι ''να 'χαμε να λέγαμε'' :)
για ποιο σιγα ρε παιδια....τρεχετε παρα πολυ.....
τι καλυτερο εχει το provari  απο το Ζ δηλαδη? τα σπυρωματα? οκ...
το οτι του λες 7,5 w και ατμιζεις με 7 η 8? οκ...
το ενα εχει (ελλαδα βεβαια) 119γιουργια και το το αλλο 190...
αμα ειναι για αυτες τις διαφορες να δωσω αλλα 70 οκ να τα δωσω....
αλλα το provari θα μου αντεξει μια πτωση 2,5 μετρων? γιατι το Ζ μου ελεγε ''κι αλλο, κι αλλο..'' :idiot1:
εχω ζωηρο παιδι.... ;D

Αποσυνδεδεμένος spixri

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #311 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:07 »

Σαν το ποδοσφαιρο βλεπω οτι ειμαστε .Υπαρχουν μονο 2 ομαδες .Οι Ολυμπιακοι και οι αντιολυμπιακοι. Αυτοι που εχουν προβαρι και οι αλλοι που εχουν κατι αλλο.Αλήθεια πόσοι απο εσας που έχετε provari εχετε και Λαμποργκινι η Πορσε η εστω μια Μερσεντες βρε αδελφέ? Παιρνεις ενα προβαρι του κοτσαρεις και ενα βιβι νοβα και εισαι πασας στα Γιάννενα. Εαν εχεις ενα προβαρι θα πρεπει τουλαχιστον να παρεις ενα ατμο απο τιτανιο για να μπορεσεις να το υποστηριξεις και να το ευχαρηστηθεις. Παιρνεις λοιπον εσυ ενα προβαρι του βαζεις και ενα ατμο του κιλου και παιρνω εγω το Βαμο η οποιο αλο θελεις της ιδιας κατηγορίας του βαζω και εναν Killer η Σοκολατακι ποιος ατμιζει καλλιτερα εσυ με τα 200 ευρω η εγω με τα 80? Με ολα τα παραπανω θελω να πω κανενα προβαρι κανενα βαμο δεν μπορει να σταθει μονο του Και οταν παρεις κατι ακριβο θα πρεπει να το υποστηρηξεις και οι μισοι και παραπανω εδω μεσα που εχουν προβαρι δεν μπορουν να φτιαξουν μια αντισταση Και οσο για ομορφια κανενα απο τα ηλεκτρονικα δεν συγκρινεται με την ομορφια παρα πολλων μηχανικων ακομη και του κιλου Οποιος εχει να δωσει  200 ευρω σημερα καλα κανει και τα δινει αυτο ομως σε καμια περιπτωση δεν παει να πει οτι το προβαρι δεν παθαινει βλαβες οπως ολα τα αλλα. Ακομη δεν εχει βρεθει μηχανημα που να μην χαλαει. Ενα προβαρι = 6 βαμο  Μολις μου χαλασουν τα 6 βαμο θα εχει βρεθει κατι αλλο και θα το αγορασουμε ολοι ειτε εχουμε προβαρι ειτε οχι

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #312 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:20 »
για ποιο σιγα ρε παιδια....τρεχετε παρα πολυ.....
τι καλυτερο εχει το provari  απο το Ζ δηλαδη?

Τρέχουμε και δεν φτάνουμε απ' ότι βλέπω...

Και ούτε πρόκειται να φτάσουμε πουθενά και 200 σελίδες να γράφουμε.

Και επειδή είχα και provari και Ζ και και και... λέω να πάω για ύπνο :))

Καλό ξημέρωμα , το πρωί θα σας διαβάσω με καφέ και DNA rulez... ;D

Γειά μας... :bye:

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #313 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:22 »
Εαν εχεις ενα προβαρι θα πρεπει τουλαχιστον να παρεις ενα ατμο απο τιτανιο για να μπορεσεις να το υποστηριξεις και να το ευχαρηστηθεις. Παιρνεις λοιπον εσυ ενα προβαρι του βαζεις και ενα ατμο του κιλου και παιρνω εγω το Βαμο η οποιο αλο θελεις της ιδιας κατηγορίας του βαζω και εναν Killer η Σοκολατακι ποιος ατμιζει καλλιτερα εσυ με τα 200 ευρω η εγω με τα 80? Με ολα τα παραπανω θελω να πω κανενα προβαρι κανενα βαμο δεν μπορει να σταθει μονο του Και οταν παρεις κατι ακριβο θα πρεπει να το υποστηρηξεις και οι μισοι και παραπανω εδω μεσα που εχουν προβαρι δεν μπορουν να φτιαξουν μια αντισταση Και οσο για ομορφια κανενα απο τα ηλεκτρονικα δεν συγκρινεται με την ομορφια παρα πολλων μηχανικων ακομη και του κιλου
σε αυτο που λεει ο φιλος εχει δικιο, και μαλιστα μπορουμε να πιασουμε καταπληκτικες αποδοσεις ατμισματος παρα μα παρα πολυ φθηνα.
μια ego και ενας eternity κοστιζουν μετα βιας 30 ευρο και ομως εχουν παρα μα παρα πολυ καλη αποδοση....

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #314 στις: Ιουλίου 12, 2013, 01:31 »
...τι καλυτερο εχει το provari  απο το Ζ δηλαδη?...το provari θα μου αντεξει μια πτωση 2,5 μετρων? ...
Σίγουρα σήμερα κυκλοφορούν στην αγορά πολλά ενδιαφέροντα VV mods (που την αξία τους βέβαια δεν την καθορίζουν οι αντοχές τους στις πτώσεις και στα άλλα...crash tests μιας και όλα ανεξαιρέτως είναι επιρρεπή στην κακομεταχείρηση αλλά διάφορα άλλα πράγματα) και θα κυκλοφορήσουν και άλλα αλλά το ProVari παραμένει ακόμα ότι ποιοτικότερο έχει κυκλοφορήσει έως τώρα σε VV mod όντας μελετημένο και προσεγμένο ακόμα και στην παραμικρή κατασκευαστική, λειτουργική & εργονομική του λεπτομέρεια και γι' αυτό όλοι σχεδόν οι κατασκευαστές ecig mods προσπάθησαν και προσπαθουν να το αντιγράψουν...
Αρκετά ακριβό βέβαια αλλά αξίζει όλα τα λεφτά του μέχρι και το τελευταίο cent!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116024 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824455 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507469 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8953 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154814 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568835 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243928 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294242 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1775 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762813 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4027 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem