vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

80 επισκέπτες, 2 χρήστες
Sergios, camber

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #225 στις: Ιουλίου 10, 2013, 12:57 »
Ακριβώς η περίπτωσή μου! Το provari αγοράστηκε για φίλο. Μετά από κάποια προβλήματα που είχε μου το έδωσε για να δω τι παίζει και του δάνεισα το vamo. Του το επιστρέφω σε καφέ, ααα, λέει ωραία δουλεύει, και σου ανταλάσω το vamo σου για να κρατήσεις το provari. OK, το δέχτηκα καθαρά γιατί οικονομικά με συμφέρει, (αυτός το πλήρωσε έτσι κι αλλιώς το provari) αλλά με το SVD δουλεύω...

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #226 στις: Ιουλίου 10, 2013, 13:01 »
Aνταλλαγη vamo με Provari λαχειο θαλεγα σου ετυχε  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:







Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #227 στις: Ιουλίου 10, 2013, 13:34 »
Μιλάτε για τιμή και το καταλαβαίνω και με αυτήν την νοοτροπία είπα ναι, αλλά πήρα 3,5 Amper και έδωσα 5. (Τα δύο νουμεράκια πάντως στα έδωσα!  :tongue_smilie:  ) Με 2 απλές μπαταρίες, φτηνότερες από όσο η 1 (προαπαιτούμενο όπως φάνηκε από τους πιο σκληροπυρηνικούς υποστηρικτές του) του άλλου.


Τέσσερα τα νουμεράκια, το υπόλοιπο το αφήνω σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #228 στις: Ιουλίου 10, 2013, 13:46 »
Τέσσερα τα νουμεράκια, το υπόλοιπο το αφήνω σε σένα!
αλλα 2 , αλλα 2.. :wall: :wall: :wall:

Μιλάτε για τιμή και το καταλαβαίνω και με αυτήν την νοοτροπία είπα ναι, αλλά πήρα 3,5 Amper και έδωσα 5.

εγω δεν εχω προβλημα με το provari μπορει οντως να ειναι το καλυτερο, με την τιμη του εχω και το θεωρω υπερτιμημενο.....

υ.γ. για να μην εχουμε παλι τα ιδια με αλλα μελη εκφραζω προσωπικες αποψεις...

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #229 στις: Ιουλίου 10, 2013, 14:08 »
Να είμαι ειλικρινής μου θυμίζει τη harley. Ακριβό, λίγο pozerικο πλέον, έχει εξελιχθεί καθόλου από την ημέρα κατασκευής, που για μένα δεν είναι δείκτης αξιοπιστίας αλλά τσιγκουνιάς. Κ ι η bmw θεωρείται η καλύτερη μηχανή αλλά έβαλε δυο πραγματάκια παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #230 στις: Ιουλίου 10, 2013, 14:08 »
Το εχω ξαναγραψει αλλα θα το ξαναπω οτι το provari μου το χαρισε φιλος που εκοψε και το ατμισμα και ετσι δεν το εχω χρησοπληρωσει ουτε περιμενω να παρω λεφτα οταν με το καλο κοψω και εγω το ατμισμα, γιατι φυσικα θα το χαρισω και εγω αν λειτουργει μεχρι τοτε... Οποτε δεν εχω τον "γνωστο" λογο που εχει αναφερθει παρα πολλες φορες   να αποθεωσω το provari. Εχω και vamo που το εχω αγορασει απο εξω.


Μυθοι και πραγματικοτητα:


1) Το Provari ειναι το καλυτερο συνολικα :   ΑΛΗΘΕΙΑ, αλλα η αποσταση απο τα υπολοιπα εχει μειωθει δραματικα, γιατι τα αλλα εξελισονται και αυτο παραμενει ιδιο.
2) Δεν χαλαει:  ΜΥΘΟΣ, απλα ειναι πιο δυσκολο να χαλασει.
3) Ειναι τελειο γι αυτο δεν αλλαζει τοσα χρονια:  :nope: . Οι αδυναμιες του ειναι πια χτυπητες (οθονη, menu, VW, ταιριασμα με τους περισσοτερους ατμο...) για οσους δεν εχουν προκαταληψη.  Αλλα πουλαει ακομα πολυ (μικροτερο κομματι της πιτας παντως), η γραμμη παραγωγης, δεν ειναι στη Κινα για να μπορει να αλλαζει συνεχεια, και μαρκετιστικα (που η provape τα παει περιφημα) βγαζοντας καινουργιο βελτιωμενο μοντελο κατακρεουργεις την μεταπωλητικη αξια του παλιου  :yes:
4) Αλλαζεις επιπεδο ατμιστικης απολαυσης:  ΜΥΘΟΣ.  Αυτο μπορεις να το κανεις με καλυτερο υγρο, και δευτερευοντως με καλυτερο ατμοποιητη.


5)  ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ?    ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ, ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ, ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ...

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #231 στις: Ιουλίου 10, 2013, 14:18 »
Όταν πρωτοέψαχνα για mod διάβασα πολύ και κατέληξα στο lava (για provari ούτε που το σκεφτόμουν γιατί ήταν πολύ ακριβό).
Έσκασα λοιπόν 50€ (άλλες τιμές πριν 1,5 χρόνο).
Το lavaκι δεν είχε ακριβώς σταθερή τάση εξόδου. Του ζητούσες 4V και στα έδινε με φρεσκοφορτισμένη
μπαταρία για καμιά ώρα, μετά έπρεπε αν το βάλεις στα 4.2 και λίγο αργότερα στα 4.4 κ.ο.κ
Στο μήνα πάνω μου βγήκε το πάνω καπάκι και αναγκάστηκα να βάλω κόλλα.
Στους 2,5 μήνες σταμάτησε να δουλεύει.

Άντε πάλι να ψάχνομαι για VV.
Αποφάσισα να πάρω το Vmax 70€ (ήταν στα φόρτε του τότε και φυσικά ούτε σκέψη για provari που ήταν πανάκριβο).
Το Vmax ήταν ακριβώς το αντίθετο από το lava.
Του έβαζες 3V και αυτό σου έδινε 5V. Έπερνες τζούρα και δεν ήξερες αν θα φας καμένο ή όχι.
Στους 2 μήνες άρχισε να ξεβάφει και στους 4 ντρεπόμουν να το κυκλοφορήσω.


Άντε πάλι από την αρχή για VV.
Ήδη είχα δώσει 120€ και ουσιαστικά δεν έιχα τίποτα στα χέρια μου.
Πήρα ένα provari μεταχειρισμένο 4 μηνών με 140€.
Ατμίζω καθημερινά 9 μήνες τώρα και είναι ακριβώς όπως την πρώτη μέρα που το πήρα στα χέρια μου.
Το κυριότερο όμως είναι ότι έχω σταθερή τζούρα από τη στιγμή που βάζω μέσα τη μπαταρία μέχρι να αδειάσει και να την αλλάξω.

Είναι υπερτιμημένο το provari;
Όσο υπερτιμημένα είναι και τα υπόλοιπα mods που δεν κατασκευάζονται στην Κίνα.


Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι κάθε φορά που ανοίγει η συζήτηση provari VS china VV έχει γίνει από χρήστη με ελάχιστους μήνες στο άτμισμα. 

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #232 στις: Ιουλίου 10, 2013, 15:31 »
Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι κάθε φορά που ανοίγει η συζήτηση provari VS china VV έχει γίνει από χρήστη με ελάχιστους μήνες στο άτμισμα.
και τι μπορει να σημαινει αυτο? φιλικα παντα....
Το εχω ξαναγραψει αλλα θα το ξαναπω οτι το provari μου το χαρισε φιλος που εκοψε και το ατμισμα και ετσι δεν το εχω χρησοπληρωσει ουτε περιμενω να παρω λεφτα οταν με το καλο κοψω και εγω το ατμισμα, γιατι φυσικα θα το χαρισω και εγω αν λειτουργει μεχρι τοτε... Οποτε δεν εχω τον "γνωστο" λογο που εχει αναφερθει παρα πολλες φορες   να αποθεωσω το provari. Εχω και vamo που το εχω αγορασει απο εξω.


Μυθοι και πραγματικοτητα:


1) Το Provari ειναι το καλυτερο συνολικα :   ΑΛΗΘΕΙΑ, αλλα η αποσταση απο τα υπολοιπα εχει μειωθει δραματικα, γιατι τα αλλα εξελισονται και αυτο παραμενει ιδιο.
2) Δεν χαλαει:  ΜΥΘΟΣ, απλα ειναι πιο δυσκολο να χαλασει.
3) Ειναι τελειο γι αυτο δεν αλλαζει τοσα χρονια:  :nope: . Οι αδυναμιες του ειναι πια χτυπητες (οθονη, menu, VW, ταιριασμα με τους περισσοτερους ατμο...) για οσους δεν εχουν προκαταληψη.  Αλλα πουλαει ακομα πολυ (μικροτερο κομματι της πιτας παντως), η γραμμη παραγωγης, δεν ειναι στη Κινα για να μπορει να αλλαζει συνεχεια, και μαρκετιστικα (που η provape τα παει περιφημα) βγαζοντας καινουργιο βελτιωμενο μοντελο κατακρεουργεις την μεταπωλητικη αξια του παλιου  :yes:
4) Αλλαζεις επιπεδο ατμιστικης απολαυσης:  ΜΥΘΟΣ.  Αυτο μπορεις να το κανεις με καλυτερο υγρο, και δευτερευοντως με καλυτερο ατμοποιητη.


5)  ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ?    ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ, ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ, ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ...
πολυ τεκμηριωμενη αποψη...
πιστευω τελικα οτι την απολαυση την δινει ο ατμοποιητης με το καταλληλο υγρο...και αυτο γιατι σε ιδιο μοντακι με αλλους ατμοποιητες και με το ιδιο υγρο
η ατμιστικη απολαυση διαφερει και μερικες φορες ειναι χαωδης....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2013, 15:41 από tengu »

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #233 στις: Ιουλίου 10, 2013, 16:49 »
Πω πω!! Σαν να μην πέρασε μια μέρα, που λέει και το άσμα!! Η ίδια κουβέντα οβερ και όβερ πάλι.
Ρε παιδιά, ναι, είναι αλήθεια, το Provari είναι εξαιρετικά ποιοτικό μηχανάκι. Αν το μοναδικό ζητούμενο είναι η απόλυτη απόδοση, ή αξιοπιστία ή ποιότητα κατασκευής η επιλογή του ακόμη και σήμερα είναι ίσως μονόδρομος.
Αν το ζητούμενο είναι η αξία, ή για να το πω καλύτερα, η σχέση αξίας προς τιμή, δυστυχώς χάνει και με μεγάλη διαφορά από... ολάκερη την Κίνα. Ειδικά αν συνυπολογίσεις ότι και οι ίδιες οι κινεζιές είναι υπερτιμημένες. (Το ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ SVD το παρήγγειλα προχθές με 28 ευρώ - όχι με 65 και 70 και ως εκ τούτου αυτή είναι η τιμή αναφοράς για όποια πιθανή σύγκριση).
Παρόμοια λοιπόν με αυτά που έλεγα και κάποιους μήνες πριν με κάποιους συνατμιστές εδώ μέσα, έχω ένα Makita κρουστικό δράπανο που κάνει 800 ευρώ, γιατί είμαι επαγγελματίας και μου βγάζει το ψωμί μου. Ίσως να μπορούσα να πάρω 30 (κυριολεκτικά) κινέζικα μηχανάκια, αλλά θα πλήρωνα πολλαπλάσια την αναξιοπιστία και την ανεπαρκή τους απόδοση.
Η άλλη πλευρά του νομίσματος λέει, ότi είμαι ιδιώτης, την έξτρα απόδοση και αξιοπιστία του Makita πρακτικά δεν θα την χρειαστώ ποτέ και τα 770 ευρώ διαφοράς που χωρίζουν τα 2 εργαλεία δεν θα τα εισπράξω με κανένα τρόπο, απλά θέλω να νιώθω και να λέω ότι έχω μηχάνημα που σφυρίζει.
Ο παραλληλισμός δεν είναι απόλυτος, αλλά η λογική παρόμοια:
Στα κοντα 2 χρόνια που ατμίζω, έχω δοκιμάσει αρκετά μηχανάκια μεταξύ αυτών ΚΑΙ το PROVARI. Όντας κάτοχος ενός ταπεινότατου Lava και χωρίς να απαντήσω σε ανοησίες του τύπου "Το Προβάρι μετράει πιο αξιόπιστα από όλα", μπορώ να πω με ασφάλεια ότι ο Κινεζος προσφέρει σε ατμιστική απόλαυση το 90% αυτού που προσφέρει ο Αμερικάνος, μέχρι τα 3,7 Volt περίπου (τάση μπαταρίας). Επίσης, η απτή ποιότητα των 2 δεν μπορεί να συγκριθεί. Πιθανότατα να ισχύει και το ίδιο και στην διάρκεια ζωής.
Αλλά δατς ολλ φοκς !!!!! Αν μιλάμε για μια απλή καθαρή ατμιστική απόλαυση από VV μοντ, πιστέψτε με παιδιά, σας κάνει και το "ξεφτιλέ" κινέζικο. Αν τώρα πιστεύει κάποιος ότι τα 150 ευρώ διαφοράς θα τα "εισπράξει" με το 10% παραπάνω απόδοσης, ας το κάνει. Εγώ προσωπικά το θεωρώ ανούσιο και ίσως και ανέφικτο.
Αν πάλι εβγαζα καμια 10αριά χιλιάρικα τον μήνα, ναι θα έπαιρνα το Προβατάκι, με τον ίδιο τρόπο που θα έπινα μόνο Single malts και θα έβαζα μονο Shell Vpower κλπ. Αλλά εδώ μιλάμε για ανθρώπους που έχουν κάνει φτωχοί και αντιλαμβάνονται τι εστί 200 ευρώ. Οι υπόλοιποι μπορούν να έχουν το Προβάρι και σε 5-6 διαφορετικά χρώματα, ή να σκάνε 50άρια για μια ορίτζιναλ θήκη....
Να προσθέσω δε, ότι έχοντας επαφές με 3-4 μεγάλα ατμιστικά μαγαζιά στην πόλη μου (τα 2 πουλάνε μάλιστα και Προβάρι) και αρκετούς φίλους που ατμίζουν "βαρειά" (όπως εγώ) με Λάβα, Βάμο και διάφορα "μαξ" γνωρίζω ότι τα τελευταία λειτουργούν απρόσκοπτα για πολλούς μήνες. (Χωρίς βέβαια να αποκλείεται η πιθανότητα να σου τύχει και η κινεζο-βλάβη νωρίς). Το δικό μου δε Λάβα, παρέδωσε πνεύμα πριν από λίγες μέρες, μετά από 1,5 χρόνο σκληρότατης χρήσης (8 με 10 μλ την ημέρα, εργοτάξια, σκόνες, πεσίματα κλπ) και αυτό μάλιστα επειδή πήγα να το παίξω "ηλεκτρονικός", όχι ότι μου έβγαλε κάτι το μηχανάκι.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2013, 17:22 από Leon72 »

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #234 στις: Ιουλίου 10, 2013, 17:02 »
Τελικα, το θεμα ειναι καθαρα οικονομικο. Εχεις - παιρνεις provari και τα σχετικα, δεν εχεις - lava,vamo..

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #235 στις: Ιουλίου 10, 2013, 17:24 »
Είχα και δεν πήρα provari (μόνο το δοκίμασα),  περίμενα και την κατάλληλη στιγμή τα έδωσα (πολύ λιγότερα) σε έλληνα ιδιοκατασκευαστή-καλλιτέχνη (SEB) και μου έφτιαξε εργαλείο που το provari δεν το φτάνει με τίποτα.  Προσωπική άποψη γνώμη και πεποίθηση.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #236 στις: Ιουλίου 10, 2013, 17:37 »
Δεν είναι ακριβώς οικονομικό... Έχει να κάνει και με την ανόητη στάση απέναντι στο χρήμα που έχουμε στη Ελλάδα....
Πριν από χρόνια πήρα μια πανάκριβη 24άρα οθόνη για το PC μου, καθώς κάνω σχέδια στο Autocad για την δουλειά μου, την βλέπει φίλος μου, ζηλεύει πάει και την παίρνει και αυτός την ίδια για να... βλέπει μεγαλύτερα τα ποστ της παρέας μας στο Φάτσαμπουκ. Και εκείνη την εποχή δεν του περίσσευαν στην πραγματικότητα. Απλά την είδε, τον γκ@βλωσε και πήγε και την πήρε. Την αγορά του αυτή την υποστήριξε τότε με ένα σωρό επιχειρήματα αναφορικά με την ποιότητα, την απόδοση, την ευκρίνεια και ότι άλλο θες.... Τώρα του έμεινε η... ποιότητα της οθόνης και ψάχνει να βρει για να πληρώσει την ΔΕΗ....


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #237 στις: Ιουλίου 10, 2013, 17:59 »
Παιδια, συγγνωμη που θα γινω κυνικος, αλλα τοσους μηνες απο αυτη την ατερμονη κουβεντα "provari εναντιων ολων των υπολοιπων ηλεκτρονικων mod" εγω ενα πραγμα εχω καταλαβει.
Ο εχων τα χρηματα (ειτε του τρεχουν απ' τα πατζακια ειτε τα μαζεψε με οικονομιες και σκληρη δουλεια) και την γνωση πανω στα ηλεκτρονικα mod αγοραζει provari.
Ο μη εχων τα χρηματα αγοραζει κατι αλλο προσπαθοντας να δικαιολογηθει (ακομη και στο ιδιο του τον εαυτο) οτι εκανε σωστη αγορα, οτι το provari δεν αξιζει τα παραπανω χρηματα κτλ κτλ.
Εχω ομως δει πολλους απο τους τελευταιους να καταληγουν σε provari με την πρωτη ευκαιρια.

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #238 στις: Ιουλίου 10, 2013, 18:32 »
Καλά κάνεις και γίνεσαι κυνικός, καθότι έχεις δίκιο σε μεγάλο βαθμό.
Πέρα όμως, της αναγνωρισμένης αξίας του Προβάρι, που το καθιστούν αναμφισβήτητα αντικείμενο πόθου κάθε ψαγμένου ατμιστή, το γεγονός ότι ακόμη και σήμερα, στην Ελλάδα του 2013, καταμεσίς μιας φοβερής κρίσης, υπάρχουν τόσο πολλοί που τελικά τα ΣΚΑΝΕ τα φράγκα για να πάρουν την BMW του ατμίσματος, ΕΙΔΙΚΑ αν ανήκουν στην κατηγορία που ματώνουν για να το καταφέρουν, απλά επιβεβαιώνει την πρώτη πρόταση μου στο προηγούμενο ποστ μου....

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #239 στις: Ιουλίου 10, 2013, 18:51 »
Ατμιζοντας με EGO μπαταριες :cigar:   παρακολουθω το ντερμπι  8) ...θα αγοράσω - αυτό που θα κερδισει !!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824513 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507520 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154844 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568867 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243957 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294282 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1784 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762839 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem