vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

193 επισκέπτες, 6 χρήστες
seniorize, mathimatikos1966, bloodlessz, Doubt, Tem, billythekid

Πρωτότυπα και ιμιτασιόν

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #690 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:44 »
Eγω προσωπικα δεν εχω δει ποτε σκουρια σε γνησιο μοντ ουτε και σε βιδα ουτε καν σε

ελατηριο .....


Αλλά ούτε και σε κινεζό-κλώνο έχεις δεί (περα απο τα γνωστα βιδάκια), απλά το θεωρείς δεδομένο απο την τιμή.. (απο ποστ δικό σου στην προηγούμενη σελίδα)


......αλλα ο Κινεζος

επαναλειμενα εχει αστοχιες υλικων και προσπαθει να πουλησει προιοντα και καλα ss που

ευκολα αποδεικνεται οτι ειναι μπρουτζος ..... και μετα λεμε Κινεζοι ειναι αυτοι  αλλα δεν ειναι ετσι......


Απο την εποχή του vmax, που πρωτοβγήκε για "ss" ενω δεν ήταν, προσωπικά δεν θυμάμαι κάποιο άλλο...Αν ξερεις κάποια περίπτωση που μου διαφεύγει, ευχαρίστως να μου το θυμίσεις...


.......
και ενας σοβαρος κατασκευαστης δεν θα παιξει την υστεροφημια του γιανα σου πασαρει  σκαρτο προιον

και να τον ξεφωνισουν μετα...... :) :) :) :)



Συμφωνώ...
Και θα παίξει ένα εργοστάσιο που πουλάει δεκάδες χιλιάδες κομμάτια? :hmmm:










Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #691 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:56 »
Υπαρχει μια μικρη διαφορα τον Κινεζο απλα δεν τον ενδιαφερει γιατι και λογω αποστασεως

δεν προκειται ποτε να βρεις τι δικιο σου οσον αφορα την περιπτωση του vmax αυτη η μια μου αρκει

και δεν θελω να με πιασει κωτσο και να μου πασαρει  μπρουτζο για ss και δεν τον ενδιαφερει

και για ενα λογο ακομη γιατι πουλα τοσο χαμηλα που και να θελεις να του ζητησεις τον λογο δεν μπορεις...... ??? ??? ???

και αν εχει τρεξει σκουρια απο τα βιδακια στον ατμοποιητη πως θα ατμισεις μετα πανω στην σκουρια

η θα το καθαρισεις και δεν τρεχει τιποτα ::) ::) ::) ::) ::)


Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #692 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:05 »
ΝΙκο, ακομα περιμενω ενα επιχειρημα απο πλευρας σου και επιχειρημα δεν βλεπω. Ναι, οτι πουλαει ο κινεζος ειναι οτι λεει, τοσο απλα. Αν εσενα αυτο σε ενοχλει γιατι δινεις 10πλασια χρηματα η λυση ειναι απλη, παρε και εσυ κλωνο  :thumpup:  Σοβαρα τωρα, μοντ με σκουρια δεν εχει βρεθει ΠΟΤΕ, μονο σε ατμοποιητες εχει παρατηρηθει και αυτο στο μακρινο παρελθον. Γιατι δεν μπαινεις για δοκιμη στην φαστεκ να δεις τι λενε οι χιλιαδες χρηστες που εχουν αγορασει διαφορα προιοντα; ΠΟλλα παρουσιαζουν διαφορα προβληματα, ναι, αλλα επισης πολλα ειναι απλως καλα και λειτουργικα. Οσο αφορα την τιμη, καλυτερα να αναρωτηθεις πρωτα γιατι τα γνησια ειναι τοσο ακριβα και οχι γιατι ειναι τα κινεζικα φτηνα. Και το λεω γιατι μπορω να σου εξηγησω πολυ ευκολα το γιατι ειναι φτηνοι οι κλωνοι, αλλα αδυνατω να σου εξηγησω γιατι το νεμεσις κανει 135 ευρω και οχι 70. Παρεμπιπτοντως δεν ειμαι λατρης ουτε των κλωνων ουτε των γνησιων, την δουλεια μου θελω να κανω, απλα δεν μου αρεσει να λεγονται πραγματα ανυποστατα. Φορουμ ειναι εδω και ο καθενας μιλαει με βαση την εμπειρια του και οχι οτι πιστευει η θεωρει αυθαιρετα σωστο. Και ναι, εχω ενα γνησιο μοντ και ειναι καλυτερο απο τους κλωνους μου, μονο που δεν το πληρωσα χρυσαφι απο τη μια, και απο την αλλη οι κλωνοι μια χαρα κανουν την δουλεια τους, γιατι να τους κατηγορησω;

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #693 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:12 »
Εμενα Βαγγελη δεν με ενοχλει τιποτα και γι αυτο παντα παιρνω γνησια και κατοπιν

ενδελεχους ψαξιματος και δεν παιρνω κλωνους γιατι η φθηνεια λενε τρωει τον παρα

στο χωριο μου επομενως λιγα και καλα αυτης της νοοτροπιας ειμαι και δεν αλλαζω... :) :) :) :) :)

και επειδη ακουω τα παραπονα αυτων που εχουν παρει κλωνους  ::) ::) ::) ::)




Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #694 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:14 »


Να θυμίσω ότι η Nobacco που είναι πιο γνωστή στους ατμιστές από όλους τους Έλληνες κατασκευαστές (μιλάμε κι έξω από το μικρόκοσμο του φόρουμ πιο γνωστή) έχει ειπωθεί ότι με εκείνον τον επισκευάσιμο την έκανε τη ματσαραγκια.

1) H Nobacco ΔΕΝ είναι κατασκευαστής.


2) Το νήμα λέει ''Πρωτότυπα και ιμιτασιόν'' ΔΕΝ λέει Πρωτότυπα και κλεψίτυπα 8)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #695 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:21 »
Αφήνοντας το ηθικό απ΄έξω (αυτή τη φορά). Δεν είναι γνώμη, είναι γεγονός, βγαλμενο και απο αρκετές αναφορές εδω, και απο εκατονταδες (κυριολεκτω) στα ξενα φόρα, οτι στους κλωνους-ατμοποιητές (με μπαταριοθηκες δεν εχω ασχοληθει), ή τα βιδακια θα ειναι σιδεροσκουριασμενα, ή οι οπες αερισμου βουλωμενες - άλλανταλλα διαμετροι, ή τα αυλακια εισαγωγης υγρου πολυ στενα-πολυ φαρδεια, ή οποιοσδηποτε συνδυασμος των παραπανω και οτι τυχον μου ξεφευγει. Αυτο ειναι γεγονος. Σε αρκετους βεβαια δεν συμβαινει τιποτα απο ολα αυτα.

Η αγορα κλωνου ειναι ρουλετα οπως και να εχει, μην προσπαθειτε με επιχειρηματα "ναι κι ο οριτζιναλ ποιος μας λεει οτι δεν κλπ" να το κολάσετε, δεν κολάζεται.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #696 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:23 »
@Δερεκοπουλος νικολαος
Φίλε μου, συμπαθώ αρκετά τους κατασκευαστές, άσχετα με το τι λέω, και αν με δεις σε καμιά ατμοσυνάντηση μπορεί να με πετύχεις να χαιρετάω και κανέναν, αλλά μη δίνεις credits ή λάσπη εκεί που δεν υπάρχουν.

Στον ενάμιση χρόνο που είμαι μέλος του φόρουμ μονάχα, έχω ακούσει ΠΟΛΛΕΣ φορές μέλη να μπαίνουν και να γράφουν με τα μπούνια άσχημα πράγματα για προϊόντα, μέχρι να αποδειχτεί ότι ήταν δικό τους λάθος. Με αυτά τα δεδομένα (δηλαδή να φταίει ο χρήστης) μπορώ να σου πως τα ποσοστά του κινέζου μας τσακίζουν. Δυστυχώς, αλλά κατανοητό σχετικά με το μέγεθος της εταιρείας. Μου λες ότι κάτι δεν πάει καλά με τον 3 € ατμοποιητή σου; Δεν ψάχνω να δω αν έχεις δίκιο ή όχι. Οκ, θα σου στείλω καινούργιο, πληρώνοντας ξανά εγώ τα μεταφορικά +τα μεταφορικά για να μου στείλεις το δικό σου πίσω.

Ξαναλέω, αυτό είναι κατανοητό υπολογίζοντας το μέγεθος της εταιρείας της κινέζικης, αλλά αν θες να στείλεις γνήσιο πίσω (από provari μέχρι svoemesto) τα μεταφορικά τουλάχιστον είναι δικά σου. Στη διαχείριση παραπόνων (και δουλεύω υπόψη σε τμήμα παραπόνων..) τους βγάζω το καπέλο.

-----κι αυτό το γράφω γιατί όσο έγραφα είδα και το νέο σου ποστ, δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον Vagelas. Σε μία συζήτηση γραπτού λόγου, χρειάζεται περισσότερος "λόγος" (ξέρετε, τον αρχαίο λόγο εννοώ) και λιγότερο συναίσθημα. Πιστεύω αυτό για αυτή την αιτία, όχι κάνω αυτό γιατί νιώθω καλύτερα. Άποψή μου πάντα, και γιατί πέφτω κι εγώ καμιά φορά στη λούπα.-------

edit ΙΙ (γράφεται γρήγορα να πάρει!): Πολυκράτη έχεις δίκιο, αλλά για παράδειγμα η κακή τροφοδοσία στον killer τον γνήσιο πάλι γραφόταν στο φόρουμ (και παγκοσμίως) όπως και η δυσκολία ρύθμισης και στησίματος  και χρήσης. Δεν το κολάζω εγώ τον killer. Κι εκεί που λέγαν όλοι ότι πρέπει να έχει την κούρμπα, βγήκε ο Leo και λέει, βασικά τελικά άλλαξα άποψη, είναι καλύτερα να είναι ευθύ, κι όλοι πάλι συμφωνήσαν. Θα είμαι εγώ κολαστικός αν πω πως μερικοί κάνουν αυτοπλύση εγκεφάλου; Αν δούλεψε; Ναι. Αλλά πράγματι όλοι θέλουν τα κουμπιά τους, το ξέρεις κι εσύ αυτό, δεν είχες πάντα kayfun και μια χαρά ατμιστής ήσουν και με τους φτηνούς. Κι αν κάνω λάθος διόρθωσέ με.

edit ΙΙΙ:
@tsiv
1) Σ'ευχαριστώ, το ξέρω
2) Πιστεύω πως είμαι μέσα στο θέμα, αλλά για αυτό υπάρχουν κι οι συντονιστές βρε αδερφέ. Αν έκανα λάθος δηλαδή κι έγραψα για κλεψίτυπα κι όχι για ιμιτασιόν, όντας τόσο εκτός θέματος, θα μου κάνουν φαντάζομαι τις απαραίτητες συστάσεις. Ευχαριστώ όπως και να είναι για την υπόδειξη, αλλά περισσότερο για τη συμβολή σου στη συζήτηση.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2014, 19:37 από exispathi »

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #697 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:41 »
Μπορει να μου εξηγησει καποιος πια η διαφορα κλεψιτυπου και ιμιτασιον;  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #698 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:43 »
exispathi

Μπορεις να συμφωνεις και να διαφωνεις με οποιον θελεις δικαιωμα σου ειναι αλλωστε

εχουμε διαφορα αντιληψης ατμισματος εγω δεν προκειται ποτε να ατμισω με εναν κλωνο

εσυ μπορεις να το θεωρεις ασφαλες και να ατμισεις υπαρχουν η δεν υπαρχουν κλωνοι που

ειναι κοινως μαπα με σκουριες απο τα βιδακια οπως λετε λες και η σκουρια μπορει να προερχεται και απο αλλου ??? ??

υπαρχουν μοντ κλωνοι με προβληματα στα κουμπια ναι η οχι??? με προβληματα αγωγημοτητας ??? ???


με προβληματα στην εν γενει κατασκευη τους? ??? ? αν οχι τοτε ειμαι λαθος  ??? ??? ??? ???


αυτα ειναι που ξερω εγω περι λογου το αληθες  ::) ::) ::) ::) ::)












Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #699 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:48 »
Αφήνοντας το ηθικό απ΄έξω (αυτή τη φορά). Δεν είναι γνώμη, είναι γεγονός, βγαλμενο και απο αρκετές αναφορές εδω, και απο εκατονταδες (κυριολεκτω) στα ξενα φόρα, οτι στους κλωνους-ατμοποιητές (με μπαταριοθηκες δεν εχω ασχοληθει), ή τα βιδακια θα ειναι σιδεροσκουριασμενα, ή οι οπες αερισμου βουλωμενες - άλλανταλλα διαμετροι, ή τα αυλακια εισαγωγης υγρου πολυ στενα-πολυ φαρδεια, ή οποιοσδηποτε συνδυασμος των παραπανω και οτι τυχον μου ξεφευγει. Αυτο ειναι γεγονος. Σε αρκετους βεβαια δεν συμβαινει τιποτα απο ολα αυτα.

Η αγορα κλωνου ειναι ρουλετα οπως και να εχει, μην προσπαθειτε με επιχειρηματα "ναι κι ο οριτζιναλ ποιος μας λεει οτι δεν κλπ" να το κολάσετε, δεν κολάζεται.


Ελα μου ντε που δεν σκουριαζουν ολα τα βιδακια....Και το λεω απο πρωτο χερι, δεν το ακουσα πουθενα. Γενικα δεν εχεις αδικο, κλωνος ειναι, κατι μπορει και να παει στραβα, ομως μην ειμαστε και πλεονεκτες, οταν παιρνω τον τριντεντ με 8 ευρω, ε σιγα το πραμα αν πρεπει και να ασχοληθω λιγο για να τον κανω τελειο. Εγω εξακολουθω να παραπεμπω στο φορουμ της φαστεκ παντως, ειναι το καλυτερο μερος για να ανακαλυψει καποιος καλους και κακους κλωνους.


Δερεκοπουλε, εκει που ηταν ολοι για πεταμα τωρα απλα ρωτας αν υπαρχουν γενικα; Ναι, γενικα μαλλον υπαρχουν, ακουστα το εχω και εγω οπως και εσυ. ΑΠο προσωπικη εμεπιρια παντως λεω οτι ολοι οι κλωνοι μου δουλευουν μια χαρα και εχουν και καλα κουμπια. Αλλα κοιτα, πριν αγορασω κατι απλα διαβαζω για 5 λεπτα το αντιστοιχο θεμα στο φορουμ του προιοντος και απλα καταλαβαινω αμεσα αν ειναι καλο η οχι, δεν αγοραζω με κλειστα τα ματια.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #700 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:49 »
exispathi
Μπορεις να συμφωνεις και να διαφωνεις με οποιον θελεις δικαιωμα σου ειναι αλλωστε
εχουμε διαφορα αντιληψης ατμισματος εγω δεν προκειται ποτε να ατμισω με εναν κλωνο
εσυ μπορεις να το θεωρεις ασφαλες και να ατμισεις υπαρχουν η δεν υπαρχουν κλωνοι που
ειναι κοινως μαπα με σκουριες απο τα βιδακια οπως λετε λες και η σκουρια μπορει να προερχεται και απο αλλου ??? ??
υπαρχουν μοντ κλωνοι με προβληματα στα κουμπια ναι η οχι??? με προβληματα αγωγημοτητας ??? ???
με προβληματα στην εν γενει κατασκευη τους? ??? ? αν οχι τοτε ειμαι λαθος  ??? ??? ??? ???
αυτα ειναι που ξερω εγω περι λογου το αληθες  ::) ::) ::) ::) ::)
Εννοείται και υπάρχουν! Σοβαρά μιλάς; Και........ γνήσιοι επίσης!
Το λές σε άνθρωπο που τη μιά φορά που έστησε τον Olympus με mesh του έλιωσε το μονωτικό! Και του κόπηκε το καλώδιο στον spheroid I. (αυτούς τους δύο γνήσιους έχω μόνο στην κατοχή μου υπόψη)

Τι να σου πω Vagelas  :dontknow: φαντάζομαι θα χρειαστεί να ανοίξουμε ένα νήμα "Κλεψίτυπα και ιμιτασιόν" που θα στηρίζει πάλι ο ένας το ένα κι ο άλλος το άλλο επισημαίνοντας τις διαφορές τους....

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #701 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:52 »
Βρε συ, πραγματικα ρωταω, ποια η διοαφορα κλεψιτυπου και ιμιτασιον; Το ιδιο δεν ειναι; :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος stesmax

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • ολοι περαστικοι ειμαστε
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #702 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:57 »
στο χωριο μου,αν αγορασω κατι στη διπλασια τιμη,λενε "σε πιασανε κωτσο"  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #703 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:00 »
Φιλε exispathi

μηπως απο λαθος χειρισμο επαθες οτι επαθες ??? ??? :) :) :) :) :)



αν ειχες ακουσει σχολια για τον Σφεροιντ και τα καλωδιακια του δεν θα ειχες κανει την αγορα τοτε που ειχε το

προβλημα οσον αφορα τον Ολυμπο τι να πω ρε φιλε ??? ? ποσοι τον εχουν παρει? ??? ??? ??? ??? ??? ???



για να μας πουν και αυτοι την γνωμη τους? ??? σκουριες ειχαν ποτε αυτοι οι δυο   ??? ??  :) :) :) :) :)







Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #704 στις: Ιουλίου 04, 2014, 20:08 »
Από τους κλώνους που ρωτάς αν έχει ακουστεί ποτέ κακή κατασκευή εν γένει τώρα με ρωτάς αν έχουν σκουριάσει;; Όχι, είχαν κακή κατασκευή, αλλά δεν έχουν σκουριάσει. Και πριν πάρω τον έναν ή τον άλλον είχα διαβάσει ότι είχε γραφτεί κι είχα δει ότι είχε βιντεοσκοπηθεί για αυτούς τους δύο, μέχρι κι εκείνο το περίεργο αστείο με την παραλία που τυγχάνει να έχεις φέρει μαζί σου σύρμα και φιτίλι. Κακή κατασκευή. Τα καλωδιάκια κόβονται, και τα insulators λιώνουν. Τι σχέση έχει η σκουριά, σου σκούριασε κάτι, εμένα όχι. Που θες να καταλήξεις με αυτή τη σκουριά. Στα 5 άτομα των 15 τελευταίων ποστ κανενός δεν έχει σκουριάσει τίποτα, και αν διαβάζω κάτι συνέχεια, είναι τι θα κάνουμε με τη σκουριά. Πως θα καταπολεμήσουμε τη σκουριά. Η σκουριά θα μας σκοτώσει όταν έρθει, τι θα κάνουμε; Ε, τι να κάνουμε, θα την περιμένουμε κι αυτή σαν το Γκοντό, κι αν έρθει ηρθε, να μιλήσουμε τώρα για ό,τι είναι ήδη εδώ; Που είναι κομμένα καλωδιάκια (που χαίρομαι που ξέρεις, είναι γνωστό κατασκευαστικό σφάλμα) και καμμένα μονωτικά;

Η αυτή με ταράζει, αλλά δεν είμαι ούτε καν κάτι κοντά στο θυμωμένος, απλά μου φαίνεται αστείο που ψάχνουμε τη σκουριά σα ψύλλο στ'άχυρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2014, 20:15 από exispathi »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342505 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206648 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541787 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31168 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597443 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357960 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11625 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193197 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592413 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios