vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

168 επισκέπτες, 3 χρήστες
tibolaso, manoslykos, Doubt

Twitter

The Poldiac mod

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #60 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 00:25 »
Σωστός φίλε ξεχάστηκα..για έξω είναι πιασάρικα τέτοια ονόματα...
Εμείς γιατί χαλιόμαστε αφού δεν είναι για εμάς??
Είναι για ξένους γκατζετάκηδες..γιατί περί γκατζετ πρόκειται.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #61 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 09:03 »
Μα πλέον το τάργκετ γκρουπ δεν είναι ο έλληνας... Έξω είναι η κονόμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πλέον? :))

Ποτέ δεν ήταν.
Πιστεύετε ότι τα 50κάτι άτομα που ασχολούμαστε gadzetικά με το άθλημα είμαστε ικανά να στηρίξουμε οποιονδήποτε κατασκευαστή?


Μπάαααααααα... ;)

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #62 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 10:15 »
Βρε παιδιά μην τρελαινόμαστε κιόλας. :dontknow: :dontknow:

Προσωπικά εύχομαι το μοντάκι αυτό να πάει καλά έξω και να πουλήσει τρελλά. :yes: :yes: :yes:
Καλό στη χώρα θα κάνει και συνάλαγμα θα φέρει. :dontknow:

Δες τε και τη θετική πλευρά.
Εδώ αν κάποιος έχει χρήματα και το γουστάρει το παίρνει.Αν όχι παίρνει provari. ;)

Περί ορέξεως κ.λ.π. :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #63 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 10:28 »
To ακριβο και φτηνο ειναι υποκειμενικο οποιος εχει εισοδημα 500000 ευρο και βαλε του φαινετε φτηνο οποιος εχει 5000 και βγαλε του φαινετε ακριβο το ιδιο και η ομορφια οποτε οτι και να λεμε ειναι ακυρο λεμε για να λεγαμε :)) :)) :)) :))

Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #64 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 20:14 »
Παρακαλούμε πολύ ας μην επικεντρωθούμε στα αν είναι ακριβό ή φθηνό,
εξάλλου ειπώθηκαν τόσες γνώμες επ' αυτού. Ο καθένας ξέρει αν η τιμή είναι
ακριβή ή φθηνή έχοντας δικά του κριτήρια.
Ας επικεντρωθούμε στο ίδιο το mod σαν συσκευή η.τ. με τα χαρακτηριστικά της

Κάποια μηνύματα εκτός θέματος διεγράφησαν.

Αποσυνδεδεμένος greedy

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • www.rottweilers-club.com
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #65 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 21:00 »
Το ποιο εντυπωσιακο πραγμα που προσφερει ,δυστυχως ειναι ξ τιμη του ,γι'αυτα που προσφερει .Και κατα συνεπεια αυτα σχολιαζουμε.
 
Κατα τα αλλα δεν προσφερει κατι διαφορετικο.
 

Αποσυνδεδεμένος jsirios

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing escapes from me!
Re: The Poldiac mod
« Απάντηση #66 στις: Ιανουαρίου 09, 2013, 23:01 »
Το αγορασε σημερα φιλος μου πρεπει να ειναι οτι ποιο ομορφο εχω δει ποτε σκετο κόσμημα! !! Οι φωτο το αδικούν πραγματικά στο πακέτο δινει 6 σωλήνες 18350 μια εσωτερική μια εξωτερική 18500 μια εσωτ. μια εξωτ. 18650 μια εσωτ. μια εξωτ. Ειναι πολυ στιβαρό σαν κατασκευή το κουμπι του ειναι τελειο και με το που το αγγίξεις πυροβολεί! !! Η επομενη αγορα μου σιγουρα!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος galaxias22

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #67 στις: Ιανουαρίου 09, 2013, 23:05 »
οντως παιδια ειναι πανεμορφο μοντ.....ετυχε να το δω γιατι πηγα ψαχνοντας mesh  ατμοποιητη και μου αρεσε απιστευτα εμφανισιακα.....τωρα λειτουργικα δεν ξερω ακομα να πω αποψη...

αλλα απο ομορφια σκιζει....

Αποσυνδεδεμένος ALEXANDROS-

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλη είσαι εδώ!!!!!....Χρήστο είσαι εδώ!!!!!
    • www.facebook.com/alexandros.nterpoulis?ref=tn_tnmn
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #68 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 13:22 »
Ο ALEXANDROS που το πήρε αν θυμαμαι καλα, εκείνος θα πρεπει να την κανει την παρουσίαση!
φιλαράκια μου αγαπημένα θα έπρεπε και δεν το κρύβω θα έκανα μια παρουσίαση άλλα ......πολύ εδώ μέσα είπαν λόγια μεγάλα πολλά και πικρά όχι για εμένα άλλα για όλους αυτούς που τυχόν θα μπορούσαν να το αγοράσουν μέχρι και την χρυσή αυγή έμπλεξαν τι να πω εγώ από εκεί και πέρα να προσπαθήσω να παρουσιάσω τι ......τέλος πάντων όλα είναι εδώ και μπορούν όλη να διαβάσουν και να γράψουν ότι θέλουν για το προϊόν απλός εγώ επέλεξα εκείνη την περίοδο να σωπάσω και αυτό θα συνεχίσω άμα η αντίδραση  είναι ο χλευασμός τον προϊόντων, μου αρκεί να διαβάζω να μαθαίνω να αγοράζω όταν μπορώ και θέλω και ας είναι αρνητικές η κριτικές για κάτι ..........

Το προϊόν για εμένα είναι καταπληκτικό και από άποψη κατασκευαστική και από εμφάνιση και όποιος το έχει δει έχει πάθη ..Στιβαρό δεν ξέρω πως άλλα εμένα μου έκανε οικονομία στην μπαταρία που άλλα μοντ επώνυμα δεν κρατούσαν και τόσο πολύ ,ο κατασκευαστείς μου δίνει και επιλογές εμφάνισης πολλαπλές
 
Συγνώμη για την φλυαρία μου είσαστε το παρεάκι μου όλη σας, καλή κακή πικρή ανάποδη όλη είμαστε σε κάποια στιγμή της ζωής μας .Σας διαβάζω και μαθαίνω να ζω καλύτερα
Ευχαριστώ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 13, 2013, 17:12 από ALEXANDROS- »

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #69 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 13:31 »
Το ζήτμα των μαιάνδρων, χαραγμάτων λέηζερ κλπ, το αναπτύξαμε υπέρ του δέοντος, και μαλλον το εξαντλήσαμε!
Και ειναι εξαλου ενα μονο μέρος του αισθητικού. Ευτυχώς ή δυστυχώς περιορισμένο.
Οπότε μενει το κατασκευαστικό και το χρηστικό μέρος, που παρα την οποια αισθητική, ενδιαφέρει περισσότερους.


Πχ...
Είδα διπλους σωλήνες, και απ οτι τελικά αποδεικνύεται υπάρχουν μόνο για το κλείδωμα? Η εχω κανει λάθος?
Τελικά προσθέτει πολύ βαρος το σύστημα στο μόντ?

Αποσυνδεδεμένος ALEXANDROS-

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλη είσαι εδώ!!!!!....Χρήστο είσαι εδώ!!!!!
    • www.facebook.com/alexandros.nterpoulis?ref=tn_tnmn
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #70 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 13:35 »


οι επιλογές μου
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 13, 2013, 15:26 από ALEXANDROS- »

Αποσυνδεδεμένος ALEXANDROS-

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλη είσαι εδώ!!!!!....Χρήστο είσαι εδώ!!!!!
    • www.facebook.com/alexandros.nterpoulis?ref=tn_tnmn
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #71 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 13:43 »
όντως το βάρος είναι ένα θέμα και άμα δεις της επιλογές μου εεεε εκεί είναι για να είναι αλλά έτσι όπως λέμε εδώ στην Ελλάδα μας μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος  :D

Αποσυνδεδεμένος caberaman

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #72 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 15:07 »
Με το siam πανω του είναι σκέτο κόσμημα...

Αποσυνδεδεμένος DeathAngelGr

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #73 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 15:10 »

Εμενα παντως συμφωνα με την προσωπικη μου αποψη μου αρεσε παρα πολυ το συγκεκριμενο mod και αν ειχα την οικονομικη δυνατοτητα ,αν φυσικα ειναι ποιοτικο και αξιοπιστο , θα το επαιρνα.

Αποσυνδεδεμένος nightdream

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Poldiac mod
« Απάντηση #74 στις: Ιανουαρίου 13, 2013, 16:23 »
Η άποψη μου είναι ότι θα έπρεπε να
υπάρχει επιλογή αγοράς και με έναν
μόνο σωλήνα για να μειωθεί το κόστος.




 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103142 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209579 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem