vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 3 χρήστες
mfk, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος hondasapien

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #165 στις: Νοεμβρίου 13, 2013, 04:25 »
Από το ένα αυτί μπαίνει από το άλλο βγαίνει ούτε καν με απασχολεί το τι λένε οι γύρω μου και πως με κοιτάνε.
Έγω ξέρω ότι δεν πρόκειται να ξαναβάλω κ.τ. στο στόμα μου και αυτό είναι το μόνο που με νοιάζει.

Αποσυνδεδεμένος Panos40

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω να μάθω για το η.τ.
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #166 στις: Νοεμβρίου 15, 2013, 20:49 »
Εντάξει μία αμηχανία καμία φορά μπορεί να την έχω. Αλλά ντροπή όχι.  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #167 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 00:46 »
Σιγα μην νιωσω και ντροπη η αμηχανια,κυκλοφορω παντου με το κλαρινο μου και δεν δινω καμμια σημασια,εδω δεν νιωθουν οι καπνιστες που βρωμανε απο πανω μεχρι κατω,ντροπη νιωθω τωρα που ξερω πως μυριζα οταν καπνιζα και δεν το καταλαβαινα

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1935
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #168 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 01:06 »
Ρε φίλε lagoudakis, πραγματικά πιστεύω ότι αν οι καπνιστές ΗΞΕΡΑΝ αυτό με τη μυρωδιά, το φόρουμ θα είχε καμιά 200000 μέλη!!!! Είναι ένα από τα πράγματα που εδώ και δυο χρόνια έχω παρατηρήσει! Μιλάμε για ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ αυτή η μπόχα.................

Αποσυνδεδεμένος supernova

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύναμις μου, ο Θεός.
    • ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #169 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 01:37 »
Και το αστείο είναι πως όταν καπνιζαμε νομίζαμε ότι με ένα άρωμα και μια τσίχλα δεν θα καταλάβει κανείς τπτ.
Για να επιστρέψω στο θέμα με το kts 18650 και vivi nova (και με κόκκινο τανκ) κυκλοφορώ μια χαρά, πότε δεν αισθάνθηκα αμήχανα ίσα-ίσα που το διασκεδάζω. B-)

Sent from my C1605 using Tapatalk 4


Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #170 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 01:48 »
Αμήχανα δεν έχω νοιώσει από τότε που άρχισα το άτμισμα. Ίσα ίσα που στην δουλειά περιμένουν να μυρίσουν πιο καινούριο άρωμα θα φτιάξω για να το μυρίσουν.  :laugh1: Για κόσμο που συναντώ στον δρόμο, δεν ασχολούμαι, ούτε μου καίγεται καρφάκι για την άποψη που έχουν, αν και δεν μου έχει τύχει κάποιο περιστατικό. Η μόνη αμήχανη στιγμή είναι όταν περνάω από τον περιπτερά της γειτονιάς μου, που με χαιρετάει με ένα νοσταλγικό βλέμμα, όπου αναπολεί τις εποχές που του έσταζα 7 ευρώ την ημέρα για να αγοράσω τους καρκινοσωλήνες του.

Αποσυνδεδεμένος diggy

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #171 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 02:06 »
Ντροπή δεν ένοιωσα ποτέ.
Αμηχανία, με το ego πάλι ποτέ καθώς το ξεκίνησα πριν 2 χρόνια όταν είχε αρχίσει η μόδα (τότε άνοιξε μαγαζί Η.Τ. στην πόλη).

Με το VAMO τώρα, θεώρησα ότι μπορεί να είναι υπερβολικό για το μάτι οπότε και πήρα και μια 18350 για να το κάνω λίγο πιο διακριτικό.

Αντιθέτως όμως από τη στιγμή που το έπιασα στα χέρια μου, αποφάσισα ότι είναι και θα το "πουλήσω" και ως gadget, η 18350 έμεινε σφραγισμένη και όταν τύχει και πάω για καφέ το αφήνω και ξεκουράζεται όρθιο με τον Τ3S, έτσι για να τραβάω τα βλέμματα μπας και ξεστραβωθεί κανένας και ρωτήσει τι είναι (γιατί πολλοί κοιτάνε αλλά δεν ρωτάνε).

Από την άλλη όμως, με τον 306 που σήμερα παρέλαβα για να dripάρω, πάνω στο VAMO (όπως και σε κάθε MOD 18xx0) μου φαίνεται απλά αισθητικά ΑΣΧΗΜΟ λόγω δυσαναλογίας μεγέθους, οπότε δε με βλέπω να το βγάζω έτσι εκτός σπιτιού.

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #172 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 02:26 »
Εχω αρχίσει κ νιώθω ντροπή που είμαι η μόνη που ξώμεινε με απλές μπαταρίες ego ενώ όλοι οι ατμιστές που συναντώ έχουν mods!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #173 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 02:49 »
Zerom μια χαρά σου ταιριάζει η ego, σε όποιον δεν αρέσουμε δε θα μπορέσουμε...  :))

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #174 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 09:24 »
Μα δεν καταλαβαίνω γιατί να ντρέπεται κάποιος... Δηλαδή θα μτρεπόταν κανείς αν κρατούσε ένα κομπολόι ή το κινητό του;
Η μοναδική περίπτωση που νιώθω λίγο αμήχανα είναι όταν με ρωτάνε παιδάκια τι είναι αυτό που κρατάω. Αλλά και πάλι είναι καλύτερα να εξηγείς το ητ παρά το κτ

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #175 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 10:29 »
Ρε φίλε lagoudakis, πραγματικά πιστεύω ότι αν οι καπνιστές ΗΞΕΡΑΝ αυτό με τη μυρωδιά, το φόρουμ θα είχε καμιά 200000 μέλη!!!! Είναι ένα από τα πράγματα που εδώ και δυο χρόνια έχω παρατηρήσει! Μιλάμε για ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ αυτή η μπόχα.................
απλα δεν την καταλαβαιναμε οταν καπνιζαμε,την ειχαμε ξεχασει.....τωρα μου ηρθε στο μυαλο ποσο ηρωιδες ηταν οι κοπελιες που δεν καπνιζαν και με αντεξαν....για οσο με αντεξαν :))

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #176 στις: Νοεμβρίου 16, 2013, 10:46 »
Για τις κοπελιες  :))  δεν με ενοιαξε ποτε Γιαννη (δεν μου περασε ποτε απο το μυαλο τοτε) οσο για τα παιδια μου και τη συζυγο μου που με ανεχτηκαν (με τοση βρωμα) αρκετα μεγαλο διαστημα  :-[
Και μιλαμε για 3 χ 25 την ημερα  :wall: :wall:
Οσο για αμηχανια καποιες φορες ναι γιατι ημουν ο μονος εδω σχεδον 2 χρονια, τωρα εχω κανει καποιους που πιστευω οτι θα ''αντεξουν''  :)

Αποσυνδεδεμένος Evangelostr

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #177 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 13:43 »
Όχι ποτέ


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος marts

  • *
  • 37
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #178 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 15:23 »
Τις πρώτες μέρες αισθανόμουνα πολύ περίεργα...κυρίως στο δρόμο, νόμιζα ότι όλοι θα με κοιτάνε περίεργα (ενώ κανείς δεν ασχολήθηκε βέβαια). Κυρίως αισθανόμουνα άβολα που κάπνιζα και μετά το έβαζα στην τσέπη, νόμιζα πως θα φαίνεται πολύ περίεργο! Ηταν κατάλοιπο της καπνιστικής συνήθειας βέβαια. Μπορώ να πω πως ως καπνίστρια, κι επειδή κάπνιζα και στο δρόμο, έχω ακούσει πολύ χειρότερα (και απαράδεκτα σχόλια, αλλά δεν έδινα καμία σημασία). Και τώρα κάνω η.τ. στο δρόμο και δε θα με νοιάξει πια αν ασχοληθεί κανείς, το ξεπέρασα γρήγορα.


Στο γραφείο υπήρξε πολύ θετική αντιμετώπιση επειδή δε ντουμανιάζω το σύμπαν...έχω βρει και έναν άλλο συνατμιστή (επηρεάστηκε και ξεκίνησε κι αυτός μόλις του έδωσα και δοκίμασε, αλλά με επηρέασε κι εμένα και πήρα ego μετά το m&m που είχα στην αρχή-σε καλό μας βγήκε και στους 2) και αναλύουμε με τις ώρες τα ατμιστικά θέματα, οπότε οι άλλοι μας κοιτάνε έκπληκτοι, δεν πιστεύουνε ότι το ευχαριστιόμαστε κιόλας!


Εκτός των άλλων απτη μέρα που άρχισα όλο ατμιστές βλέπω κατά τύχη, κάθε εβδομάδα κι από έναν...ίσως να μην τους πρόσεχα κι εγώ παλιά επειδή δεν ήξερα ούτε οπτικά πώς είναι το η.τ.!

Αποσυνδεδεμένος st.mel

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #179 στις: Φεβρουαρίου 09, 2014, 15:51 »
Εκτός των άλλων απτη μέρα που άρχισα όλο ατμιστές βλέπω κατά τύχη, κάθε εβδομάδα κι από έναν...ίσως να μην τους πρόσεχα κι εγώ παλιά επειδή δεν ήξερα ούτε οπτικά πώς είναι το η.τ.!


Aρα αφου εσυ δεν τους προσεχες δεν σε προσεχουν τωρα και οι μη ατμιστες,αλλα και να σε προσεχουν να εισαι συγουρη οτι θα θελουν να σε ρωτησουν γι'αυτο που κρατας στο χερι σου,θα θελουν πληροφοριες αλλα κομπλαρουν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499094 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20821 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4719 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108911 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1973 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy