vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

257 επισκέπτες, 2 χρήστες
Olga68, Milarepa

Killer 705

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Killer 705
« Απάντηση #300 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:10 »
Αρχισες πάλι τα κόλπα νεαρέ;  ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #301 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:12 »
Ρε φιλε ο νεος ειναι ωραιος αλλα ο παλιος ειναι αλλιως  :))

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #302 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:15 »
Βραδυατικα μας τα κανεις αυτα Μαστορα  :eyesplash: ......
που πας και τα θυμασαι  :wall:
 
Κατσε να ξημερωσει πρωτα..... :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #303 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:20 »
Μωρε απο προχθες την εχω ετοιμη και κρατιεμαι μηπως και δε πετυχει  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SO69

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε ΣΩΚΡatty και εPVώνω
Απ: Killer 705
« Απάντηση #304 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:27 »
Παιδες μια χαζη ερωτηση....τον πλυνατε/βρασατε τον Killer πριν τον ντουμανιασετε;; Θα τρελαθω....εχω ακομα σιδεριλα ακομα και σε dripping μορφη  :wall:


Όταν έφερα τον killer σπιτι και τον άνοιξα, το φιτίλι ήταν γεμάτο γρέζια και μαυρίλα από την κατεργασία!!
Τον έλυσα λοιπόν εντελώς (κάτι που θα έκανα έτσι κι αλλιώς και πάντα κάνω με όλους τους νέους ατμό) και τον έριξα σε ένα μπολάκι με ξίδι, νερό και υγρό πιάτων για 5 λεπτά και τον έπλυνα κανονικά με σφουγγάρι και μπατονέτες για τα δύσκολα σημεία και βαμβάκι με οδοντογλυφίδες για τα δυσκολότερα!
Έβγαλε ΠΟΛΥ μαυρίλα!!! :yes:
Ξέπλυνα και το φιτίλι όπως ήταν σεταρισμένο με την αντίσταση και του έβαλα φωτιά και τον δουλεύω από τη μέρα που κυκλοφόρησε με το μαμήσιο σετάρισμα!
 Έχω κάνει κάπου 20ml με 1,9Ω σε provari με 4V και όλα τέλεια!!!  :thumpup:
Καμένο και προβλημα τροφοδοσίας ΠΟΤΕ!!!  :nope:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #305 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:28 »
Μωρε απο προχθες την εχω ετοιμη και κρατιεμαι μηπως και δε πετυχει  :laugh1:
Μια χαρα θα παει  ;)

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #306 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:30 »
Παιδια βρηκα τι εφταιγε..ηταν ραγισμενο το τζαμακι απο το τανκ και δεν μπορουσε να κρατησει υπο πιεση το υγρο μεσα..γιαυτο ειχα συνεχεια πλημμυρες...αλλαξα το τανκακι και τωρα πεταει ο killer..

Αποσυνδεδεμένος cash

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • FIGHT FOR AEK..... PREPARE FOR GLORY....
Απ: Killer 705
« Απάντηση #307 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:36 »
Δεύτερη μέρα και παει τρένο δεν κολωνει πουθενά .

Απιστευτοσσσσσσσσσσσσσσσς


Μπράβο στους δημιουργούς .


Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #308 στις: Δεκεμβρίου 21, 2012, 23:42 »

Όταν έφερα τον killer σπιτι και τον άνοιξα, το φιτίλι ήταν γεμάτο γρέζια και μαυρίλα από την κατεργασία!!
Τον έλυσα λοιπόν εντελώς (κάτι που θα έκανα έτσι κι αλλιώς και πάντα κάνω με όλους τους νέους ατμό) και τον έριξα σε ένα μπολάκι με ξίδι, νερό και υγρό πιάτων για 5 λεπτά και τον έπλυνα κανονικά με σφουγγάρι και μπατονέτες για τα δύσκολα σημεία και βαμβάκι με οδοντογλυφίδες για τα δυσκολότερα!
Έβγαλε ΠΟΛΥ μαυρίλα!!! :yes:
Ξέπλυνα και το φιτίλι όπως ήταν σεταρισμένο με την αντίσταση και του έβαλα φωτιά και τον δουλεύω από τη μέρα που κυκλοφόρησε με το μαμήσιο σετάρισμα!
 Έχω κάνει κάπου 20ml με 1,9Ω σε provari με 4V και όλα τέλεια!!!  :thumpup:
Καμένο και προβλημα τροφοδοσίας ΠΟΤΕ!!!  :nope:

Ρε λες να βαραει death metal γιατι τον κουμπωσα οπως ηταν;; (ημανε ανυπομονος τι να κανω... :angel:   )

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #309 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 00:39 »
περνα τον μια μαλαστουπα βρε συναδελφε.
θα στρωσει. ;)

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #310 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 00:56 »
Εχω τον Killer σχεδον τρεις μερες.Απο την πρωτη στιγμη που τον πηρα δεν εχω πειραξει τπτ.Τον δουλεψα για μια ωρα στο αμαξι με dripping και επαθα ενα κοκομπλοκο με την αποδοση του.Στην συνεχεια τον κοτσαρα μεσα στο rasta τανκ (χωρις να ειμαι σιγουρος αν ειναι αυτο το τανκ) και τον δουλεψα με ανοιχτη την καμπανα και κλειστο τον ανταπτορα.
Δεν θα ηταν υπερβολη να πω οτι δεν ειδα διαφορα σε σχεση με το  dripping.
Mε τον παραπανω συνδυασμο δεν αντιμετωπισα το παραμικρο προβλημα με καμενο και υπερτροφοδοσιες.
Αυτο που διαπιστωσα στον αντιθετο συνδυασμο δηλαδη ανοιχτο ανταπτορα και κλειστη καμπανα ηταν στο χτυπημα και στο ντουμανι.
Με τον πρωτο συνδυασμο ειχα απιστευτο ντουμανι και πολυ "γλυκο" χτυπημα.
Με τον δευτερο συνδυασμο εχασα ελαφρως το ντουμανι αλλα το χτυπημα εγινε ανυποφορο. :yes:
Η αληθεια ειναι οτι θελω απο την πρωτη στιγμη να τον ξανασεταρω αλλα απο την αλλη δεν θελω να στερηθω το μεχρι στιγμης αποτελεσμα  :wall: :))
Τελος θα το ξαναπω καλο θα ειναι να ανεβουν "καλα βιντεο" η και φωτο...καλες ;D


(Image removed from quote.)


Ρε συ μαστορα, εισαι εμπνευση μοναδικη! Εισαι αρχοντας λεμε ρε συ καρντασι!  :respect:


Μολις δοκιμασα ακριβως αυτα που λες και εχω ακριβως τα ιδα αποτελεσματα. Μα τα ιδια!! Και μου αρεσει πολυ περισσοτερο ετσι.


Με ανοιχτη καμπανα και κλειστο ανταπτορα εχω πλεον σχεδον ντουμανι γνωστου "Βασιλια" ατμοποιητη. Εφτιαξε και η τζουρα. Εχασα καπως σε χτυπημα σε σχεση με κλειστη καμπανα και ανοιχτο ανταπτορα αλλά χαλαλι.


Παντως στο ντριππινγκ ο κιλλερ ειναι κορυφη.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #311 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 01:04 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: τπτ δεν ειμαι απλα εχω υπομονη και καποια πειρα που μετα απο πολλες φολες μου επιτρεπουν να κρινω κατα ποσο αξιζει ενα καινουργιο προιον εστω και την πρωτη μερα  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #312 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 09:14 »
......Στην συνεχεια τον κοτσαρα μεσα στο rasta τανκ (χωρις να ειμαι σιγουρος αν ειναι αυτο το τανκ) και τον δουλεψα με ανοιχτη την καμπανα και κλειστο τον ανταπτορα.

Τα σέβη μου Βαγγέλη!! Με γλύτωσες  από το να ξεκινήσω τα Prozac.... προς το παρόν!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #313 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 09:47 »
Βαγγελη το συρμα χωρις πως κανει καλη επαφη;

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Killer 705
« Απάντηση #314 στις: Δεκεμβρίου 22, 2012, 10:05 »
Αν ανοιξεις την καμπανα εχεις καλυτερη τροφοδοσια αλλα χανεις απο χτυπημα γιατι παιζει η αντισταση..μπορεις να το διορθωσεις παιζοντας με τα βολτ αν εχεις VV..
Παντως θελει να βρεις το ιδανικο σημειο του..χθες ολη μερα παιδευομουν και τον παρατησα..εκατσα αργα το βραδι με την ησυχια μου και καθαρο μυαλο και απο εχθες ειναι λουλουδι..
τον εχω μεσα σε πριβε και εβαλα το μεγαλο τζαμακι γιατι εσπασε το μικρο και ειναι πανεμορφο..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151561 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 10953 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345640 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147295 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8086 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208951 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545180 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32953 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52491 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600506 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360915 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos