vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

104 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, petr@n

Twitter

The Billet Box

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #135 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 10:49 »
Nαι πάντα σφιχτό στο κέντρο του coil.
Υπάρχει πιθανότητα να σου τρέχει και απο το boro και να σου φαίνεται οτι είναι απο κάτω .

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #136 στις: Φεβρουαρίου 02, 2019, 13:11 »
καλησπερα σε ολους. Εχει δοκιμασει καποιος το bb sxk χωρις την dna να πει εντυπωσεις? η τιμη του ειναι δελεαστικη

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 911
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #137 στις: Φεβρουαρίου 20, 2019, 23:31 »
Έχει βρει κανένας καμία πατέντα να μπορεί να σφίξει τον insider ?


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος SALOOP

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #138 στις: Φεβρουαρίου 27, 2019, 00:13 »
Τί εννοείς, πώς να σφίξεις την τζούρα του; Δεν σε έχει ικανοποιήσει το δαχτυλίδι το οποίο μπαίνει βιδωτό από κάτω και με το οποίο ελέγχεις την ροή αέρα; Έχεις βάλει την mtl καμινάδα; Επίσης, πλέον υπάρχουν δύο εκδόσεις Insider. Έχουν βγάλει και ένα deck με στενότερη τρύπα κάτω από την αντίσταση. Αλλος ένας τρόπος να σφίξεις την τζούρα, είναι να τοποθετήσεις κάποιο αντι-συμπυκνωτικό κάτω από το Boro tank. 

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 911
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #139 στις: Μαρτίου 16, 2019, 16:53 »

Με υπομονή κ επιμονή θα βρίσκεις σχεδόν πάντα την λύση !
Κύριες κ κύριοι Insider με airdisks απο whisper RTA !!! Δεν ξέρω αν θα καταφέρω σήμερα να τον στήσω είμαι σίγουρος ομως ότι έσφιξε !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απ: The Billet Box
« Απάντηση #140 στις: Απριλίου 16, 2019, 14:05 »
Επειδή μου πρέκυψε bb σε εξαιρετική τιμή από φίλο και μάλλον θα το αγοράσω.Θέλω σφιχτή τζούρα και γενικώς λιγότερο παίδεμα.Η γεύση δεν είναι πρώτη προτεραιότητα από τη στιγμή που θέλω να το έχω για ολοήμερο άτμισμα με καπνικά.Vapeshell με mtl pin,doggy mtl compo ή insider mtl;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #141 στις: Απριλίου 16, 2019, 14:16 »
Doggy ή Crossbow για εσένα

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 911
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #142 στις: Απριλίου 16, 2019, 14:17 »
Αφού δεν ειναι η γεύση το ζητούμενο ναι crossbow κ απο εμένα !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος lampros1980

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • When you party naked shit happens
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #143 στις: Μαΐου 03, 2019, 15:39 »
Για τέλειο mtl φίλε θα πάρεις τον exocet και το mtl kit του kayfun v5.Ειδα δεν το αναφέρει κανένας. το αποτέλεσμα στο μεσαίο pin είναι ότι καλυτερο.Παντως απιστευτο εργαλείο το billet αν και έχω της sxk .αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ. :respect:

Απ: The Billet Box
« Απάντηση #144 στις: Μαΐου 03, 2019, 17:19 »
Προς το παρόν μ' έχει βολέψει ο vapeshell που είχε ο φίλος στο billet που του αγόρασα.Εγώ αγόρασα τα mtl πιν και πάει καλά.Σίγουρα σε δεύτερη φάση θα τσιμπήσω και κάποιον άλλο ατμοποιητή για το έξτρα boro που πήρα.Θα συμφωνήσω ότι είναι απίστευτο εργαλείο.All day,διακριτικό,μπαίνει στην τσέπη,μου θυμίζει τις εποχές που κουβαλούσα μαζί μου μόνο το πακέτο με τα τσιγάρα.Παίζει ανετα και τον ρόλο του pod(στο δεύτερο boro έχω βάλει bridge με αντιστάσεις ναυτίλου και υψηλή νικοτίνη για stealth καταστάσεις).Καλύπτει και τους σφιχτοτζούρηδες και τους αεράτους.Τώρα καταλαβαίνω γιατί έχει τόσους φανατικούς οπαδούς.Αν είσαι και τύπος που δεν αλλάζεις συχνά υγρά,μπορεί άνετα να είναι το μοναδικό σου εργαλείο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 03, 2019, 17:30 από Athanasios »

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 911
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #145 στις: Μαΐου 03, 2019, 17:25 »
Ένα κακό που εχει ειναι ότι αν το πιάσεις στα χέρια σου , μετά δύσκολα κάτι άλλο θα εκπλήξει ! Πάντως , κ φυσικά ειναι προσωπική άποψη ο insider ειναι για μένα κορυφή στη γεύση ! Εχει λίγο παιδεμα να μάθεις το βαμβακωμα του , ( χρειάζεται τόσο λίγο που στην αρχή λες ότι σίγουρα θα πάρω τα υγρά στο χέρι ) αλλά μόλις τον βρεις ειναι κορυφή !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος lampros1980

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • When you party naked shit happens
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #146 στις: Μαΐου 03, 2019, 20:29 »
Παιδιά insider,vapeshell,exocet,crossbow ο κάθε rda έχει να δώσει κατι.τους έχω όλους και όλοι παίζουν τον ρόλο τους.μικροι επισκευάσιμοι για κάθε χρήση ξεφτιλιζουν τους πολύ διαφημισμενους της αγοράς.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το νήμα δεν έχει μεγάλη κίνηση.Τα έχω βάλει όλα τα άλλα στην άκρη.Εχει γίνει προέκταση  του χεριού μου πλέον.Τρελο κολλημα!

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #147 στις: Μαΐου 03, 2019, 22:24 »
Το νήμα οντως δεν εχει καμια πια κίνηση για τον εξης απλό λόγο.
Μόδα είναι και το billet όπως και πολλά αλλα.Τα δοκιμαζει ο κοσμος και κάποια στιγμή βαριέται και πάει αλλού.
Ασε δε που τα αγόρασαν λόγω μόδας και παντελώς ασχετοι με αυτά,και τα πούλησαν μισοτιμής.χαχαχαχα

Ετσι είναι δυστυχώς φίλε μου.
Και όχι μονο για το Billet ,αλλά και γι απολλά αλλα.

Πηγαίνουν απατα γιατι πέφτουν σε λάθος χέρια.

οσο τωρα για το billet συμφωνω απόλυτα μαζί σου ότι είναι εργαλείο που όταν θα το μαθεις καλά,γινεται οντως η προεκταση του χεριού σου.

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 911
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #148 στις: Μαΐου 03, 2019, 22:27 »
Ευτυχώς για εμάς τους υπόλοιπους λοιπόν ... χρειάζονται κ αυτοί να τα παίρνουν κ μετά να τα πουλάνε ώστε να τα αγοράζουμε εμείς ... BB RULES !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος lampros1980

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • When you party naked shit happens
Απ: The Billet Box
« Απάντηση #149 στις: Μαΐου 04, 2019, 10:44 »
Θα συμφωνήσω μαζί σου με τα περι μόδας.ισχυει.και εγώ την έχω πατήσει πολλές φορές.Σε ατμοποιητες κυρίως.Στο BB επειδή μου άρεσε η όλη λογική κάθισα και το έψαξα πολύ και βρήκα το στησιμο που με καλύπτει.πολλοι ίσως να μην είχαν την υπομονή.Τελος πάντων όπως λέει και ο φίλος BB rules :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247391 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 53 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 28, 2024, 18:41
από zamploutos
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 68 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 28, 2024, 17:44
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572626 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2100 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8219 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122702 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 795 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 499 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327344 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8852 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298475 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140