vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

129 επισκέπτες, 1 χρήστης
Sergios

Twitter

GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #135 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 20:26 »
΄΄Απορία ψάλτου, βηξ΄΄ δεν λένε;  ;)

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #136 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 20:43 »
Βήχεις! Πρεπει να το κοιτάξεις!!!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:


Αλεξ, ειναι το περιφημο υγρο στους πνευμονες!  :))

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #137 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 20:49 »
Να απαντήσω και στον Αλεξ.
Το τελικό ύψος θα είναι μάλλον στα 38mm.
Επίσης ο Αχιλλέας θα έχει δικό του πιπάκι.
_

Ας πω και δυο λόγια γενικότερα για τον Αχιλλέα...

Καταρχάς δεν μου αρέσουν οι φανφάρες και οι βαυκαλισμοί του στυλ ΄΄θα σας σκοτώσει΄΄, ΄΄θα σας ξεκάνει΄΄,   ΄΄ θα σας αποτελειώσει΄΄...

Δυστυχώς μέσω της εικόνας δεν μπορεί να μεταδοθεί η απόλαυση του ατμίσματος.

Το πολυπόθητο τρίπτυχο ατμός-γεύση-χτύπημα, καλύπτεται με τον καλύτερο και ποιοτικότερο τρόπο με αυτό το εργαλειάκι.

Τι να πω; Είμαι αυτός που το τεσταρω και εισέπραξα πρώτος την απολαυστική του απόδοση...

Εύχομαι να τον αποκτήσετε όσοι μπορείτε και κρίνετε σκόπιμο και να μείνετε μακριά από το τσιγάρο με ποιοτικά και απολαυστικά εργαλεία όπως ο Αχιλλέας.

Keep vaping  :thumpup:


« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:18 από Gabriel74 »

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #138 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:19 »
Φανταζομαι τι θα ελεγες αν σου άρεσαν και οι φανφάρες και οι βαυκαλισμοί     :))

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #139 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:52 »
Δεν μπορείς να φανταστείς... ;)

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #140 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:52 »
Να πω μια λαλα&$@???
Το φυτιλι μαλλον θα ειναι καθετα τοποθετημενο...αντισταση καθετη..και τα συρματα θα<<σφηνωνουν>> με καποιο δαχτυλιδι.
Φαντασιοπληκτος??? :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #141 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:54 »
Εγώ δε ρωτάω παραπάνω, γιατι αν μπορούσε να πεί, θα είχε πεί ήδη!!! :tongue_smilie:
Το "δικο του πιπάκι" με χαλάει κάπως, εκτός αν είναι ίσιο! Τότε με σιάχνει!!! :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #142 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 21:56 »
Παιδιά μακάρι να μπορουσα να σας απαντήσω.
Θα το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση... :)

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #143 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 22:03 »
Καλα κανει και θα δειξει τα εντοσθια τελευταια στιγμη..οι αντιγραφες..περιμενουν.
Ολο και καποιος τσακαλος περιμενει με το στυλο στο χερι.  ;)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #144 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 22:08 »
Εγώ δε ρωτάω παραπάνω, γιατι αν μπορούσε να πεί, θα είχε πεί ήδη!!! :tongue_smilie:
Το "δικο του πιπάκι" με χαλάει κάπως, εκτός αν είναι ίσιο! Τότε με σιάχνει!!! :laugh1: :laugh1:

Να πάρεις και εσύ gg ''να πέσω και να παίρνω'' :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #145 στις: Νοεμβρίου 27, 2012, 22:11 »
ναι αλλα θα σε τραβάω βίντεο και θα σε ποστάρω εδώ!!!!!
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Μπακ του τώπηκ ρε!!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #146 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 03:43 »

Καταρχάς δεν μου αρέσουν οι φανφάρες και οι βαυκαλισμοί του στυλ ΄΄θα σας σκοτώσει΄΄, ΄΄θα σας ξεκάνει΄΄,   ΄΄ θα σας αποτελειώσει΄΄...

Δυστυχώς μέσω της εικόνας δεν μπορεί να μεταδοθεί η απόλαυση του ατμίσματος.

Το πολυπόθητο τρίπτυχο ατμός-γεύση-χτύπημα, καλύπτεται με τον καλύτερο και ποιοτικότερο τρόπο με αυτό το εργαλειάκι.



Επειδή μέχρι να πάρω γενέσιο την έλεγα και εγώ αυτή τη κουβέντα για την Πενούλα... Έχεις κάποιο Γενέσιο ?  Δοκίμασες ποτέ σου ? Δεν διαφωνώ είναι υπερτιμιμένοι αλλά το τρίπτυχο δεν υπάρχει (ως τώρα τουλάχιστον και χωρίς βέβαια να έχω δοκιμάσει Αχιλλέα) ατμοποιητής να το αγγίζει όσο αυτοί... Θέλω απλά να σιγουρευτώ για το ακράδαντο της άποψής σου και όχι να μπλεχτώ σε ατυχείς και αχρείαστους τσακωμούς με κανέναν...


ΥΓ Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνω ορθογραφικά ώρες ώρες....
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2012, 15:56 από DaemonaS »

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #147 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 08:23 »
Δαήμων, δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπλεχτεί κάποιος σε διαφωνίες και καβγάδες εκφράζοντας την άποψή του πολιτισμένα και όμορφα όπως εσύ.

Στο προκείμενο τώρα...οι τζένεσις ανήκουν σε ανόμοιο στυλ επισκευάσιμων και η προσωπική μου άποψη για τον Αχιλλέα δεν αφορά σε συγκριτική με άλλους ατμοποιητές.
Ξέρω ανθρώπους που δεν τους λέει τίποτα ένας καλοσεταρισμένος iatty ή ένας τζενεσις και άλλους που απλά τα θεωρουν απόλυτα εργαλεία...

Αν μπλέξουμε σε συγκριτικές θα πάει μακριά η βαλίτσα και ουσιαστικά δεν θα οδηγήσει πουθενά διότι ακριβώς τα γούστα του καθενός είναι προσωπικά...

Την προσωπική μου άποψη που εκφέρεται εδώ, όποιος θέλει την λαμβάνει σοβαρά υπόψιν και όποιος θέλει όχι.

Για την ιστορία, ναι έχω δοκιμάσει τζένεσις  ;)


Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #148 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 08:38 »
Βεβαια εχεις δικιο Γαβρηλο, αλλά χωρις καμια συγκριση με καποιο γνωστο προϊον δεν μπορουμε να μπουμε στο πνευμα.


Πχ. θα βοηθουσε να λεγαμε οτι εχει (παραδειγμα!!) την γευση του ιαττυ, το χτυπημα της ποπης και το ντουμανι το βλεπετε στο βιντεο.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #149 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 08:46 »
Και αυτό όπως βλέπεις είναι σχετικό Άρη διότι κάποιος θα σου αντιτείνει άλλους ατμοποιητές που θεωρεί καλύτερους και που για σένα π.χ. θα είναι χειρότεροι από αυτούς που προανέφερες...

Οπότε θα μπλέξουμε και θα χαθούμε στις συγκρίσεις βάσει προσωπικών απόψεων...  ;)

Εξάλλου δεν είμαι εδώ για να σας πείσω να τον αγοράσετε αλλά πρώτον για να τεστάρω μαζί με τον Θανάση και δεύτερον να δώσω όποιες  λειτουργικές πληροφορίες κρίνει σκόπιμο ο κατασκευαστής.



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115872 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824352 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243863 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294170 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem