vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

166 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, maprix, bloodlessz, gigelis78, tony1976, manoslykos

Twitter

GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #150 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 08:55 »
Σωστος... :thumpup:

σε λιγο καιρο θα εχουμε πολλαπλες γνωμες χρηστων και συγκρισεις απο τους πρωτους που θα αγορασουν, οποτε θα μπορουμε να κρινουμε καλυτερα... οσοι θελουν συγκριτικα πριν παρουν την αποφαση (μεσα και εγω) χρειαζεται λιγο υπομονη.. ;)

(μην περιμενουμε απο εναν τεστερ να το παρει πανω του...)

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #151 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 09:10 »
Ετσι ακριβώς...
Η προσωπική μου άποψη αποτυπώθηκε εδώ:

Το πολυπόθητο τρίπτυχο ατμός-γεύση-χτύπημα, καλύπτεται με τον καλύτερο και ποιοτικότερο τρόπο με αυτό το εργαλειάκι.

Τα υπόλοιπα θα τα κρίνει ο καθένας μόνος του.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #152 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 09:21 »
μην περιμενουμε απο εναν τεστερ να το παρει πανω του...
Υπαρχει κι αλλος αλλα..........δεν του ''επιτρεπεται'' να μιλησει  8)   

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #153 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 16:10 »
Δεδομένου ότι έπιασες στα χέρια σου άλφα ή μπέτα έκδοση Πρωτέα δεν υπήρχε περίπτωση να έχουμε καμία αμφιβολία για το αντίθετο  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:


Πέρα από την πλάκα τώρα, Γαβριήλ ζώ στα Γιάννενα και δεν θα μπορέσω να δώ Αχιλλέα (ή οιονδήποτε άλλο ατμοποιητή)  και να δοκιμάσω ακόμη και όταν κυκλοφορήσει εκτός και αν τον αγοράσω... Πράγμα που καθιστά ασύμφορη την όλη κατάσταση... Δεν θέτω θέμα ποιότητας κατασκευής γιατί πιάνοντας στα χέρια GGTS από τον dodos197 και έχοντας δική μου μια Πηνελόπη ξέρω τι θα πει GG αλλά δεν γίνεται να κάνω συλλογή ατμοποιητών και θα πρέπει να αποφασίσω τι να κρατήσω και τι να δώσω να απολαύσει και κάποιος άλλος...Εξ ού και η ανάγκη συγκριτικού ως προς το τρίπτυχο και δη από άτομα σαν και εσένα με όχι και λίγη πείρα στους ατμοποιητές...Δεν μιλώ για φιλοσοφία κατασκευής η λειτουργικότητα αλλά αυτού καθ' αυτού του τρίπτυχου...

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #154 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 16:49 »
Το ιδιο προβλημα εχω κι εδω πανω. Συνηθως (οχι παντα) για να δοκιμασω κατι πρεπει να το αγορασω. Και μετα απο λιγο ή περισσοτερο καιρο, αφου αποτυχω να πεισω τον εαυτο μου οτι μου αρεσει, το βαζω αγγελια γιατι απλά δεν με καλυψε. Αν το δοκιμαζα θα ειχα μια καλυτερη ιδεα.
Αλλά το οτι για καποιους ειναι ευκολο να δοκιμασουν κατι, δεν σημαινει οτι εμεις ειμαστε οι ριγμενοι πελατες, ουτε οι αλλοι ειναι ευνοουμενοι. Απλά τυχεροι.

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #155 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 17:01 »
Τελικα ανησυχουσα οτι δεν ειμαστε πολλοι.
Εχω σπαταλησει πολυ χρημα και περισσοτερο για να ικανοποιησω την περιεργια μου.
Ειμαι beta tester γεννημενος που ομως μονο εγω το εχω καταλαβει και ετσι πληρωνω τα παντα που θα δοκιμασω, εκτος φυσικα ελαχιστων εξαιρεσεων που αποτελουν συνηθως τα reviews. Εκεινα δοκιμαζονται και συνηθως χαριζονται σε υποψηφιους ατμιστες.
GG.

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #156 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 17:31 »
Το ιδιο προβλημα εχω κι εδω πανω. Συνηθως (οχι παντα) για να δοκιμασω κατι πρεπει να το αγορασω. Και μετα απο λιγο ή περισσοτερο καιρο, αφου αποτυχω να πεισω τον εαυτο μου οτι μου αρεσει, το βαζω αγγελια γιατι απλά δεν με καλυψε. Αν το δοκιμαζα θα ειχα μια καλυτερη ιδεα.
Αλλά το οτι για καποιους ειναι ευκολο να δοκιμασουν κατι, δεν σημαινει οτι εμεις ειμαστε οι ριγμενοι πελατες, ουτε οι αλλοι ειναι ευνοουμενοι. Απλά τυχεροι.


Δεν αισθάνθηκα ούτε μια στιγμή ρηγμένος ή αδικημένος... Και ούτε  το είπα με σκοπό να ευνοηθώ υπο οιαδήποτε έννοια... Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου και χίλια συγνώμη αν ακούστηκε έτσι...Επίσης δεν το λέω γιατί εννοείς εσύ κάτι τέτοιο bersekero αλλά για να προλάβω άλλους... Όπως πάντα στηρίζομαι στις πλάτες μου και μόνο και δεν θα καβαλήσω κανενα...
Απλά θεώρησα οτι μια παραπάνω γνώμη είναι πάντα καλό και αυτό ζήτησα...Δεν σκοπεύω να ρίξω καμία αυθύνη στον Γαβριήλ η οποιονδήποτε άλλο Γαβριήλ αν εγώ μετανοιώσω...Παιδάκια είμαστε?

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #157 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 17:37 »
Ε πού θα πάει? θα φύγει το μηχανάκι απο τα χέρια των Beta teasers και θα μαθουμε περισσότερα!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #158 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 18:46 »
Δεδομένου ότι έπιασες στα χέρια σου άλφα ή μπέτα έκδοση Πρωτέα δεν υπήρχε περίπτωση να έχουμε καμία αμφιβολία για το αντίθετο  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
Λαθος αμφιβολια  :yes: ..........δεν εννοουσα εμενα  :nope:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #159 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 21:32 »
αντε να γινει παρουσιαση να δουμε και τα εντοσθια :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #160 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 21:35 »
ειμαι σιγουρος οτι ο θανασης θα εχει κανει θαυματα στο εσωτερικο... :yes:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #161 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 21:56 »
αν και δεν τον γουσταρω, κατασκευαστικα ζωγραφιζει οντως :yes:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #162 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 22:14 »
Πολλοι δεν τον ''γουσταρουν''  :yes:
 
Αν τον γνωρισουν ομως απο κοντα.....θ' αλλαξουν γνωμη Γιωργη  ;)

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #163 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 22:17 »
<<Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια>>

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Rebuildable atom. Αchilles-Αχιλλέας [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #164 στις: Νοεμβρίου 28, 2012, 22:26 »
Ασε που μπορει να τον ερωτευθεις
και να μην σε θελει., Γιωργο

 :yes: :yes: :yes:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 363 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem