vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

149 επισκέπτες, 2 χρήστες
I.P, NikolaosKZ

Υγρά Halo

Αποσυνδεδεμένος xag

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #765 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 16:13 »
πολυ ωραια περιμενουμε εντυπωσεις απο το μηλαρακι αν επιτρεπετε φιλε ποσο σου στοιχησε συνολικα ολη αυτη παραγγελια μαζι με τα μεταφορικα σε ευρο παντα

119 ευρώ και κάτι ψιλά. Κάτι λιγότερο από 15 ευρώ το μπουκαλάκι δηλαδή. Ήταν το τριήμερο με τον κωδικό για 15% έκπτωση.

Το Midnight Apple το άνοιξα και θα το αφήσω να ωριμάσει λίγο, για να έχω όσο το δυνατό πιο σωστή πρώτη επαφή μαζί του. Θα επανέλθω με εντυπώσεις.

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #766 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 16:26 »
μια χαρα πολυ καλη τιμη!! :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #767 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 20:36 »
καλησπερα.εχει αραιωσει κανεις tribeca με vpg inawera.αν ναι λεει τιποτα το αποτλεσμα η παει στραφι το υγρο?

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #768 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 23:15 »
Λοιπον μετα απο 10 μέρες Ατμισματος prime15 (ως διάλειμμα απο το  tribeca)καταληγω να πω με βαιβαιοτητα πως είναι πολύ αξιόλογο υγρο,βαρύ,απολαυστικό κ ξεχαρμανιασει απόλυτα.

Το μόνο αρνητικό το άρωμα του όταν δεν το ατμιζεις.το μπουκαλακι πρέπει να το έχεις σε καραντίνα.σκέφτομαι σοβαρά να το έχω στην αποθήκη που είναι εκτός σπιτιού.έχει μυρίσει το τσαντακι μου,η θήκη με τα ατμιστικα(απο το carto του),το συρτάρι στο γραφείο στη δουλειά μου,το αμάξι.παραδόξως ούτε στο σπίτι ούτε στη δουλειά έχει παραπονεθεί κανεις.
Βρωμάει αλλα μ´αρεσει.. :-))

ΥΓ το μπουκαλακι κατα την μεταφορά του βρίσκεται σφραγισμένο σε αυτο το σακουλακι με τις φούσκες αλλα μάλλον πρέπει να βρεθεί κάτι πιο αποτελεσματικό.μου ήρθε στο μυαλό το σχόλιο ενός φίλου που η γυναίκα του έβγαλε το μπουκαλακι του prime στο μπαλκόνι...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #769 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 03:15 »
να παρεις ενα 2ο μπουκαλακι με ενσωματομενη ενεση εμενα αυτο μου ελυσε τα χερια αλλα οκ δεν μυριζει και τοσο πολυ οπως λες...

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #770 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 03:36 »
Μια χαρα είναι...... αναλόγως την αραίωση που θα κάνεις πέφτει σε νικοτίνη και άρωμα.
Εγω το κάνω στη 12αρα ....... 5μλ τριμπεκα και 5μλ vpg 0 για τον Α2 και σκοτώνει.

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #771 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 09:07 »
καλημερα σε ολους τους φιλους.ατμιζω περιπου 3 μηνες με τον γιγαντα, υγρο επερνα το american red  απο decadence συστηματικα και καποια απο nobacco, μεχρι που δοκιμασα το halo torqye 56 και επαθα πλακα. το επομενο θα ειναι freedom η tribecca.τα halo πιστευω ειναι τα καλυτερα απιστευτο χτυπημα και αρκετο ντουμανι.Και τωρα κατι που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση,ανακαλυψα το καπνομανια στον πειραια οπου εκει περνω τα υγρα μου το καλο ομως ειναι οτι μπορεις να δοκιμασεις τα υγρα πριν τα αγορασεις απο τα δειγματα που εχουν. η κοπελα πολυ εξυπηρετικη και υπομονετικη να σου βαλει οτι υγρο halo θελεις και επισης να σου προτεινει. απλα μπραβο σε τετοιους επαγγελματιες!!!!Με ειχε πιασει απογοητευση ειδικα στον πειραια (κεντρο)με την ασχετοσυνη καποιων που εχουν και καταστηματα,η περιπτερα. (λαθος ατμοποιητες, λαθος συμβουλες,δεν μπορουσες να δοκιμασεις υγρα απλα τα εσκαγες και επερνες την πατατα και την αλλη μερα παλι τα ιδια. και μια ερωτηση χρησιμοποιω τον ατμοποιητη τον κλασικο του giant 1,6 τωρα τελευταια γιατι ακουσα πως ειναι ποιο δυνατος, εχετε να προτεινετε καποιον αλλον ατμοποιητη που μπορει να ειναι καλυτερος? με τανκ .........

ευχαριστω

Μιχαλης

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #772 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 10:24 »
Ίσως ήμουν λίγο υπερβολικός χοχοχο!αλλα μυρίζει!

Θα δοκιμάσω αυτο που λες!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #773 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 17:14 »
stavrosM ευχαριστω.θα το αραιωσω με ιδιας περιεκτικοτητας σε νικοτινη υγρο.η γευση χανεται πολυ?

Αποσυνδεδεμένος D KAPNAS

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #774 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 17:32 »
Έπαθα σοκ γιατί περίμενα κατι σχεδόν ανάλογο και κοντά  εστω στο TRIBECCA σε γευση.
Πήρα ένα 30ρι FRΕEDOM 12 και ένα 7αρι PRIME 12 για δοκιμη, τι τα θελα? Και μάλλον τι ήθελα τα 30ml FRΕEDOM
Ξερω από το TRIBECCA ότι θελουν 2+μερες ωρίμανση, αλλά σαν βιαστικός και ανυπόμονος μετα απο 6 ωρες μονο ανοικτα βάζω 2 tank από μισό ml και  δεν άντεχα αυτή την απαίσια μυρωδιά  με το FRΕEDOM και PRIME  δεν ξέρω πιο από τα δυο είναι χειρότερο, το σπίτι ποτε δεν ειχε μυρίσει τόσο άσχημα τα πήγα στο μπάνιο, τα πήγα στο πλυσταριό μέχρι που τα έβγαλα στο μπαλκόνι. Καθαρίζω τους 2 ατμ. e got C βαζω το TRIBECCA μου αραιωμένο αλλα και κανονικό με τιποτα να εχω την γεύση του, πλένω δόντια τρώγω κάτι, βάζω 1,2, άλλες γεύσεις μήπως μου πέραση ( max boro ,old tobacco)όλα καλα, ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΖΩ το TRIBECCA με καινουργιο ατμ. πάλι τα ίδια μου ερχόταν συνεχώς η γεύση του FREΕDOM ή και του PRIME τι εγινε παιδια..???

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #775 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 10:54 »
Βλέπω με ιδιαίτερη χαρά πως οι ήρωες/οπαδοί του Prime 15 αυξάνονται δραματικά.
Είμαστε πλέον 8!! ;D
Πάμε γερά παιδιά! :))
 

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #776 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 11:15 »
ΤΡΙΜΠΕΚΑΑΑΑ φορέβερ!!! Το σίγουρο (και υπερφοβερό) είναι ότι με τέτοια στατιστικά, δεν θα σταματήσουν ποτέ την παραγωγή!  :_love_heart:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #777 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 11:24 »
Για αλλαγη και δοκιμη πηρα ενα μικρο μπουκαλακι των 7μλ prime15 και ενα torque 56.
Το torque παλευεται και ειναι καλο, αλλά το prime ειναι πολυ δυνατο και βαρυ. Ωραιο ομως.
Σαν το tribeca ομως δεν εχει.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #778 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 11:29 »
Το 3μπεκα καλο ηταν αλλα το Prime μου αρεσε περισσοτερο, οπωσ και οσοι τουσ εδωσα και δοκιμασαν (απο καπνιστεσ κυριωσ)

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #779 στις: Ιανουαρίου 12, 2012, 15:04 »
να παρεις ενα 2ο μπουκαλακι με ενσωματομενη ενεση εμενα αυτο μου ελυσε τα χερια αλλα οκ δεν μυριζει και τοσο πολυ οπως λες...

Ενδιαφέρον το μπουκαλάκι με ενσωματωμένη συριγγα, που μπορούμε να το προμηθευτούμε εδω απο ελλάδα ??????????

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 45 9873 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 07:33
από Tem
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 344800 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208282 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 543932 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32392 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51678 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599492 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12720 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 194854 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 2362 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos