vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

303 επισκέπτες, 3 χρήστες
antre, Sergios, ZoeM

Υγρά Halo

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #480 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 19:46 »
Μίας και μιλάμε για Halo υγρά, που θα μπορούσα να το βρώ άμεσα??


Θέλω το περιβόητο Tribeca και μένω στην Καλλιθέα.
Αν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί εδώ γύρω σε εμένα να πεταχτώ να το πάρω.


Ευχαριστώ



Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #481 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 19:55 »
Το Fusion βγαίνει και σε 12mg,το εχω στα χερια μου..
ναι , όπως επίσης και σε 18mg.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #482 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 20:04 »
Σωστα Tem!!
Τωρα για τον φιλο απο Καλλιθέα,ειμαι Πορτο Ραφτη,20 λεπτα δρόμος ειναι,
εαν θελει μπορώ να τον βολέψω ενα ,δεν κανω πλακά.Εκανα παραγγελία 4 μέρες
συνεχόμενα απο 8 μπουκαλάκια και τα περισσότερα τα εχω παραλάβει.

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #483 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 20:09 »
Μίας και μιλάμε για Halo υγρά, που θα μπορούσα να το βρώ άμεσα??
Θέλω το περιβόητο Tribeca και μένω στην Καλλιθέα.
Αν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί εδώ γύρω σε εμένα να πεταχτώ να το πάρω.
Ευχαριστώ
Νομίζω το πιο κοντινό σου είναι αυτό στον Άγιο Δημήτριο.

Αποσυνδεδεμένος member10a

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #484 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 20:58 »
ναι , όπως επίσης και σε 18mg.
Σωστά 0mg όμως δεν έχει! Οπότε τι κάνουμε για να αραιώσουμε τα 6mg?

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #485 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 23:51 »
Μετα απο μια εβδομαδα με tribeka και freedom ,ολα 18αρια , τα εμπεδωσα και ενω στην αρχη μου φαινοντουσαν καπως , τωρα τα λατρευω  ;D
Εχω αρκετα για ενα μηνα ακομα τουλαχιστον , αλλα σκεφτομαι μηπως στην επομενη παραγγελια επερνα 12mg :hmmm:
Θα εκτιμουσα την γνωμη και εμπειρια καποιου μελους , που εκανε αναλογη αλλαγη απο 18αρια σε 12αρια Halo  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gihal

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #486 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 23:56 »
Θα σου πω επειδή ατμίζω τα ίδια υγρά και ξεκίνησα και εγώ απο 18mg. Στα 18mg με συσκευές τύπου ego-t, giant κλπ ήμουν οκ. Όταν πήρα όμως Provari κόντεψα να πνιγώ κοντά στα 5v. Άτμισα τα 18ρια στα 3.5-4v και η επόμενη παραγγελία ήταν 12αρια υγρά. Πλέον είμαι υπερ-ευχαριστημένος και απο χτύπημα και απο γεύση αλλά με το Provari.

Αυτό που θέλω να πω είναι οτι σίγουρα παίζει ρόλο και με τι συσκευή τα ατμίζεις και στα πόσα βολτ! Ελπίζω να βοήθησα και να μην σε μπέρδεψα περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #487 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 23:57 »
Μετα απο μια εβδομαδα με tribeka και freedom ,ολα 18αρια , τα εμπεδωσα και ενω στην αρχη μου φαινοντουσαν καπως , τωρα τα λατρευω  ;D
Εχω αρκετα για ενα μηνα ακομα τουλαχιστον , αλλα σκεφτομαι μηπως στην επομενη παραγγελια επερνα 12mg :hmmm:
Θα εκτιμουσα την γνωμη και εμπειρια καποιου μελους , που εκανε αναλογη αλλαγη απο 18αρια σε 12αρια Halo  :thumpup:
Αμα εισαι ευχαριστημενος με το 18ρι δυσκολα θα καλυφτεις με 12ρι ::)

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #488 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 00:11 »
Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις ,
Μαλλον στην επομενη παραγγελια θα βαλω και απο τα 2  :thumpup:
Το 18αρι μου αρεσει πολυ , αλλα θελω να μειωσω νικοτινη καποια στιγμη .
Οποτε θα παρω και μερικα 12αρια και αν με καλυπτουν τα συνεχιζω  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #489 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 22:19 »
Τελικά μετά από πολύ κόπο να βρώ πάρκινγκ, κατάφερα και έφτασα στον Αγ. Δημήτριο στην njoy.


Πήρα Tribeca 12mg 30ml, Torque56 12mg 7ml & Menthol Ice 12mg 7ml


Ομολογουμένως μου άρεσε και τo BellaValente & CaptainJack αλλά πολύ βαριά για εμένα, δεν ξέρω εάν θα μπορούσα να ατμίσω παραπάνω από 0.3ml συνεχόμενα.


Τώρα το tribeca στα 12, είναι άριστο για εμένα από πλευράς νικοτίνης, χτυπήματος και ατμού, και δεν μπορώ να το συγκρίνω με κάποιο άλλο της αγοράς (εκτός από μια ιδέα Latakia που νοιώθω). Είναι πραγματικό ΜΟΝΑΔΙΚΟ !!!!
Το συνηθίζεις δύσκολα μεν αλλά μετά τα 2-3 πρώτα ml με LR σε ego είναι τέλειο.
Βέβαια για όλη μέρα δεν νομίζω να μου κάνει αλλά για απόγευμα και μετά ίσως είναι η τέλεια επιλογή.....!!!!


Τη μέντα την πήρα μετά από παρότρυνση συνατμιστή εδώ στο φόρουμ και γιατί δεν είχα μέντα καθόλου στο "οπλοστάσιο" μου.


Το Torque56 μου θυμίζει κάτι αλλά δεν ξέρω τι και λόγω του πολύ δυνατού αρώματός του δεν θα το χρησιμοποιούσα για όλη μέρα.


Γενικά αν και τα πιό ακριβά της αγοράς είναι ότι καλύτερο δοκίμασα.




Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #490 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 22:25 »
Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις ,
Μαλλον στην επομενη παραγγελια θα βαλω και απο τα 2  :thumpup:
Το 18αρι μου αρεσει πολυ , αλλα θελω να μειωσω νικοτινη καποια στιγμη .
Οποτε θα παρω και μερικα 12αρια και αν με καλυπτουν τα συνεχιζω  :thumpup:
το 12άρι Tribeca θα σε καλύψει νομίζω με λίγη προσπάθεια. Το 24άρι είναι όμως ακόμα καλύτερο  8)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #491 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 16:32 »
μου αρεσει παρα πολυ το υγρο tribeca εχτες το δοκιμασα κ ειναι τελοιο αλλα ακριβο θα ηθελα να το πετυχω με καποια μιξη αλλα απο οτι διαβασα λιγο δυσκολο οποτε ας τα περνουμε απο halo

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #492 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 22:46 »
Σήμερα, δοκίμασα το Ηalo Freedom 18mg που αγόρασα χθές.

Εντυπώσεις: όταν το πρωτοάνοιξα και το μύρισα, είπα μάλλον δεν θα τα πάμε καλά και μ'αυτό,
μετά από 24ώρες που το άφησα να ωριμάσει, όπως μου είπε ο Βασίλης  :respect: η μυρωδία του
είχε αλλάξει κατα πολυ. Δεν μπορώ να την εξιγίσω...

Το έριξα στο carto του giant και αρχίσαμε... από χτύπημα πολύ καλό "ίσως να ήθελα κι'άλλο"
και από ατμό πάρα πολύ καλό, από γέυση, ανάμεικτα συναισθήματα, θα μπορούσα να πω
τσιγαρίσια γεύση :confused1:  .
Μετά από κάνα μισάωρο ατμίσματος μπορώ να πώ ότι μπούχτισα και δεν μπορούσα άλλο
(κάτι που δεν το είχα νιώσει τις προυγούμενες μέρες). :respect:  :thumpup:

Σε σχέση με άλλα υγρά που δοκίμασα αυτές της μέρες (1βδομάδα ακριβώς έχω στο άτμισμα) μπορώ να
πώ ότι το freedom είναι μακράν το καλύτερο που δοκίμασα. Θα είναι στανταράκι στις προτιμήσεις μου,
όταν θα θέλω κάτι βαρύ. Για χρήση όλη την ημέρα θα δείξει...μπορεί όσο περνάνε οι μέρες να γίνεται και
καλύτερο. Στο τέλος σου αφήνει μια ευχάριστη γεύση.

Τι άλλο έχετε να προτείνετε από halo παιδιά σε κάτι ίσως και ποιο ελαφρύ?
Τώρα δεν ξέρω τι θα γίνει, γιατί αναμένω και τον Oδυσσέα που δεν έχει καμία σχέση με τα carto...
ίσως με τον Οδυσσέα σε 18mg να μην μπορώ να το ατμίσω και καθόλου, γιατί φαντόζομαι ότι η
γεύση, το χτύπημα και το ντουμάνι θα είναι πάρα, μα πάρα πολλές κλάσεις ανώτερο.   :D

Αποσυνδεδεμένος panos207

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #493 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 08:57 »
Καλημέρα σε όλους τους συμφορουμήτες
Έχω παρατηρήσει οτι κάθε φορά που ατμίζω με υγρά της halo και συγκεκριμένα ''tribeca - Prime - Freedom'' 18αρια, μετά απο 3 ημέρες άτμισμα χάνω την γεύση των υγρών,σαν να ατμίζω σκέτο ατμό  :hmmm:. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον αυτό? μάλιστα αν το γυρίσω σε κανένα υγρό του στύλ μήλο ή virginia και μετά πάλι halo τότε καταλαβαίνω γεύση! :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος akalokat

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #494 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 10:29 »
Ναι μου συμβαίνει καπνιζώ τριμπέκα 6mg και μετά από μια βδομάδα χρήση αν δεν το διακόψω μερικές ώρες με κάτι μη καπνικό (μπισκότο π.χ.) δεν καταλαβένω γεύση.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 51 10317 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:37
από Tem
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 7731 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 345100 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 544359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32669 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599821 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360448 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos