vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

174 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, zamploutos, npaolo

Υγρά Halo

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #390 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 14:48 »
Όντως το Captain Jack είναι απίστευτο, είναι το καλύτερό μου μετά το Tribeca. Όποτε μπουχτίζω απ'το ένα κάνω το άλλο. Και καμιά φορά Torque. (Πάντως το Freedom δε μπόρεσα να το συμπαθήσω με τίποτα τελικά. Και το Bella όσο περισσότερο το κάνω τόσο μου έρχεται μυρωδιά πατούσας!!! Έτσι μυρίζει ή πήρα κανα χαλασμένο ρε παιδιά?? ..και στην αρχή μου άρεσε..)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 14:57 από sempreviva »

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #391 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 15:35 »
Το Bella Valente Σοφία -που έχεις και ένα από τα αγαπημένα μου ονόματα- το έχω παραγγείλει κι εγώ αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Έχω ακούσει καλές κριτικές πάντως. ¨οσο για την οσμή και τη γεύση των ατμιστικών υγρών εδώ τα πράγματα περιπλέκονται. Για παράδειγμα ότι εσένα σου μυρίζει μπόχα πατούσας, για κάποιον άλλον μπορεί να ευωδιάζει λουλούδια του δάσους.. :laugh1: :laugh1:

Πάντως χαίρομαι που συμφωνούμε για το Captain Jack.. ;)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9648
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #392 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 22:54 »
Αυτό έχω αρχίσει να πιστεύω κι εγώ παιδιά τελικά.
Μάλλον το μπούχτισα....................
Δεν θα έλεγα ότι μπούχτισες. Απλά χάθηκε η γεύση μετά από συνεχόμενο άτμισμα.

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #393 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:02 »
Δεν υπερέβαλα στο άτμισμα ιδιαίτερα Θέμη. Μπορώ αντίθετα να σου πω πως τις τελευταίες ημέρες ατμίζω κάτω από 4ml που είναι και το ψυχολογικό όριο που έχω θέσει ως προς την κατανάλωση υγρών Halo.. ;D

Σήμερα ατμίζω Captain Jack και Torque 56.
Και στα δύο υγρά είμαι σχετικά φρέσκος ατμιστής.
Με το Captain Jack είμαι κάτι παραπάνω από ενθουσιασμένος όπως είπα και πιο πάνω.
Στο Torque τα συναισθήματα για την ώρα είναι ανάμικτα.. :)
Μου φέρνει κάτι από λακ μαλλιών με προσθήκη μέντας.
Χωρίς πλάκα έτσι.. ;)

Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #394 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:35 »
Συμφωνώ και εγώ, το Torque 56 έχει ελαφρώς μια πινελιά από μέντα και νομίζω είσαι ο πρώτος που το διαπιστώνει Dragon!

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #395 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:38 »
Έχω ισχυρούς γευστικούς κάλυκες.. ;D

Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #396 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:48 »
Άσε μην σου πω τι κάλυκες έχω εγώ τώρα... Ότι έλεγαν τα παιδιά πριν λίγο για το Tribeca έχω πάθει εδώ και 2 ώρες. Δεν καταλαβαίνω γρι από γεύση. Βασικά ατμίζω και με echo cartomizer (3ml) που δεν είναι και το καλύτερο για την απόδοση γεύσης αλλά έχει καλές αντοχές σε σχέση με το Dual coil (5ml) και γενικά είναι πιο αξιόπιστο.
Περιμένω πως και πως να έρθουν τα Echo Dual Coil (3ml) από Ivape ή Nobacco. Όποιος τα φέρει πρώτος θα πάρει την πώληση  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #397 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:59 »
Συνονόματε, άλλαξε γεύση.
Μάλλον έπαθες υπερτριμπεκίαση σαν κι εμένα. ;D
Άτμισε λίγο torque, λίγο Captain Jack και θα την ξαναβρεις στα σίγουρα τη γεύση σου.
Άστο tribeca στην άκρη για κανά διήμερο, έτσι για να το νοσταλγήσεις.. ;)

Αποσυνδεδεμένος geoxras

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #398 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 13:57 »
Εμένα τελικά μετά απο μια βδομάδα δοκιμής μου άρεσε μονο το tribeca.
To freedom και το torque άρχισε να μου φέρνει μια άσχημη βαριά τσιγαρίσια γεύση η οποία έμενα στο στομα και με αηδείαζε σε βαθμό Εμετού! :-\
Το περίεργο είναι οτι δυο φιλαράκια που τα δοκίμασαν είχαν την αντίθετη γνώμη και έτσι τους τα έδωσα.

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #399 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 15:59 »
Συνατμιστες συμβαινει ενα περιεργο πραγμα,με το αγαπημενο μου υγρο TRIBECA στα 18 mg ,Μου εχει ερθει απο αμερικη απο τη μαμα εταιρεια με ληξη 14-11-2012, δεν ειναι η γευση που ατμιζα εχει μεσα κατι απο αισθηση καμενου,το εβαλα σε καινουργιο γιαντομιζερ σε Wantατμο σε HYBRID ολα το ιδιο..εχει συμβει σε κανεναν?ειναι δυνατον να φταιει η παρτιδα εχει κανενας με την ιδια ημερομηνια?

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #400 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 19:22 »
Λοιπόν, σήμερα το πρωί έστειλα στον Johnny Blaze απ'τη Halo καταρχάς να του πω πόσο εκτιμώ τη δουλειά του κλπ κλπ και τον ρωτάω αν θα βγει καμία άλλη καπνική γεύση μαζί με φρουτάκι. Μόλις πριν λίγο μου ήρθε απάντηση:

Hi Sophia,

 

Thank you so much for your kind words they are very appreciated. You can expect an apple tobacco real soon J It is a heavier tobacco though.

 

Hope this helps, and have a great day.

Description: jblaze

Μετάφραση με google (τρελαίνομαι!!!):
Γεια σου Σοφία, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια είναι πολύ ευπρόσδεκτη. Μπορείτε να αναμένετε μια καπνού μήλο πραγματική σύντομα J Είναι ένα βαρύτερο καπνού όμως. Η ελπίδα αυτό βοηθά, και έχουν μια μεγάλη μέρα. Περιγραφή: jblaze

 :laugh_wave:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 03:54 από Andreass »

Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #401 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 20:22 »
Αυτά είναι καλά νέα Σοφία. Άντε να κάνουμε ναργιλέ κατάσταση με τα Halo! :)

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #402 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 09:56 »
Σωστός..!!! :thumpup: Ελπίζω μόνο να είναι κάτι ξεχωριστό γιατί έχω δει κάμποσα apple tobaccos στην αγορά. Αναρωτιέμαι τι όνομα θα του δώσουν.. :)

Αποσυνδεδεμένος gihal

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #403 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 11:10 »
Συνατμιστες συμβαινει ενα περιεργο πραγμα,με το αγαπημενο μου υγρο TRIBECA στα 18 mg ,Μου εχει ερθει απο αμερικη απο τη μαμα εταιρεια με ληξη 14-11-2012, δεν ειναι η γευση που ατμιζα εχει μεσα κατι απο αισθηση καμενου,το εβαλα σε καινουργιο γιαντομιζερ σε Wantατμο σε HYBRID ολα το ιδιο..εχει συμβει σε κανεναν?ειναι δυνατον να φταιει η παρτιδα εχει κανενας με την ιδια ημερομηνια?

Έχω ακριβώς απο την ίδια παρτίδα απο Αμερική και είναι μια χαρά, ίσως να επικοινωνούσες μαζί τους μήπως και στο αλλάξουνε?

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #404 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 15:08 »
Ευχαριστω πολυ gihal

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 51 10440 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:37
από Tem
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 7810 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 345182 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208620 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 544656 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32726 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360549 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13085 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195461 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2494 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos