vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 4 χρήστες
GeorgeGTS, razen, lagoudakis, Thanosroudman

Υγρά Halo

Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2025 στις: Νοεμβρίου 13, 2012, 16:00 »
Δεν χρειάζεται να μείνει ανοιχτό, αρκεί να πάρει αέρα και να χρησιμοποιηθεί μετά από 48 ώρες
για να έχει ωριμάσει steeping

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2026 στις: Νοεμβρίου 17, 2012, 04:04 »
Εχει δοκιμασει κανεις το cafe mocha;  ::)

Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2027 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 20:13 »
...ή το Java αν έχει δοκιμάσει κανείς? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2028 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 21:56 »
Αύριο παραλαμβάνω το Café Mocha να το δοκιμάσω. Θα σας πω εντυπώσεις.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2029 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 22:01 »
CYBER SALE
TAKE 25% OFF EVERYTHING - OUR BIGGEST SALE EVER
Halo is pleased to announce our 6-Day Cyber Sale. In the spirit of the season, we are pleased to offer some incredible discounts on all of our products. From now until November 26th you will receive 25% off everything in the store. This is a great time to stock up for the holidays, or buy that special Starter Kit for a loved one. Its also a great time to try some new Halo flavors by purchasing our Sample Packs or individual 7ml sample bottles. In addition, we are still clearing out our inventory of Element hardware which is available at a whopping 50% discount.

COUPON CODE: CYBERSALE
Code must be entered at checkout to receive discount.

Στα 4 το ένα δώρο βγαίνει!
Να είχαμε κ λεφτά!!Καλά θα ήταν!!

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2030 στις: Νοεμβρίου 21, 2012, 22:24 »
Υπενθυμίζεται ότι το θέμα προσφορές ή εκπτώσεις, για τις οποίες υπάρχουν ανάλογα θέματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 19, 2014, 16:19 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2031 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 00:25 »
Δοκιμασα το mocha. Περιπου 2 ωριτσες το εχω ατμισει, οποτε δεν εχω σαφη συμπερασματα αν μου αρεσει τελικα ή οχι. Η 1η αισθηση που σου δινει ειναι οτι ειναι πολυ ξηρο, χωρις γλυκητητα. Υπερισχυει η γευση του καπουτσινο με αρκετες νοτες μοκας και φουντουκιου. Θελω κι αλλο χρονο για να ειμαι πιο σιγουρος, αλλα σαν 1η σκεψη ειναι οτι μαλλον θα μπει κι αυτο στην λιστα με αυτα που μου αρεσουν και ατμιζω
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 19, 2014, 16:20 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2032 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 02:30 »
Δοκίμασα και εγώ το Café Mocha. Το ατμίζω απο το πρωί και έχω καταλήξει πως είναι σίγουρα ένα απο τα πιο μουχτιστικά υγρά που έχω δοκιμάσει. Το κατατάσσω μαζί με το Belgian Cocoa. Οι γεύσεις που έχει δένουν απόλυτα μεταξύ τους με να ξεχωρίζει η mocha και ο espresso. Ατμίζεται ευχάριστα αλλά όχι για πολύ ώρα. Άσε που μου έβγαλε την αντίσταση off σε λίγες ώρες.

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2033 στις: Νοεμβρίου 23, 2012, 03:02 »
Το belgian cocoa οντως ειναι μπουχτιστικο. Σαν να τρως κακαο. Τωρα τον χειμωνα καλο ειναι, αλλα δεν μπορεις να το ατμισεις για πολυ ωρα. Εχει και απιστευτη μυρωδια!
Το mocha το βρισκω καπως πιο ελαφρυ.

Αποσυνδεδεμένος mister s

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2034 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 03:34 »
http://nonews-news.blogspot.com/2012/05/blog-post_9417.html
κι εκει που ελεγα να το χτυπησω για δοκιμη να σου ξαφνικα μπροστα μου το παραπανω site,αντε τωρα βγαλε ακρη ποιος λεει τι και γιατι........ πφφφφφφφ

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2035 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 03:49 »
Διαβασε προσεχτικα λιγο το αρθο. Καταρχην λεει...ασυναρτησιες και ειναι ανακριβες. Γιατι αυτος που το εγραψε (ανωνυμος) μαλλον δεν γνωριζει και πολλα για το η.τ.
Απο ολο το αθρο κραταω αυτο: (Στη συσκευασία των μειγμάτων υγρής νικοτίνης, που προορίζεται για χρήση από το ευρύ κοινό με τις συσκευές ηλεκτρονικών τσιγάρων, πρέπει να υπάρχουν υποχρεωτικά τα προβλεπόμενα από τη νομοθεσία σύμβολα κινδύνου.... Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, τα προϊόντα που περιέχουν επικίνδυνες ουσίες, όπως τα μείγματα υγρής νικοτίνης, δεν πρέπει να προσομοιάζουν με προϊόντα που χρησιμοποιούνται ως τρόφιμα, φαρμακευτικά ή καλλυντικά προϊόντα και τα οποία μπορεί να παραπλανήσουν τον καταναλωτή και ειδικότερα τα παιδιά, όπως με εικόνες φρούτων, ή άλλων τροφίμων, ή λουλουδιών)
Δηλ. το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν τα υποχρεωτικα συμβολα; Σαφως και η υγρη νικοτινη ειναι παρα πολυ επικινδυνη; Για φαντασου ενα παιδι ή κι ενας ενηλικος που δεν ξερει τι ειναι, να του πεσει στα χερια του ενα μπουκαλακι belgian cocoa 24mg και να το πιει; Οπως επικινδυνη ειναι π.χ. και η χλωρινη, που ναι μεν κανει θαυματα στο πλυσιμο αλλα αμα την πιεις...χαιρετισματα. Ή μηπως τους ενοχλει οι εικονες των φρουτων και ων λουλουδιων; Και τα απορρυπαντικα εικονες λουλουδιων εχουν, αμα θελει να τα πιει καποιος, ας το κανει χαχα!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2012, 03:55 από lionor »

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2036 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 04:02 »
Εγω αυτο που καταλαβαινω απο το αρθρο ειναι οτι ο τυπος προσπαθει να ενημερωσει τους ανιδεους επι του θεματος η.τ. οτι κυκλοφορουν απο τις συγκεκριμενες εταιριες καποιες παρτιδες υγρων που δεν εχουν την καταλληλη σημανση που υποδεικνυει οτι ειναι υγρα αναπληρωσης για η.τ. και ο σκοπος του ειναι να ενημερωσει αυτους τους ανθρωπους περι τινος προκειται.
Λες και αυτοι οι ανθρωποι αν εβλεπαν την τριγωνικη αναγλυφη σημανση θα ηξεραν αυτοματως οτι ειναι υγρα για το η.τ...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2012, 04:13 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος mister s

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2037 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 04:11 »
Διαβασε προσεχτικα λιγο το αρθο. Καταρχην λεει...ασυναρτησιες και ειναι ανακριβες. Γιατι αυτος που το εγραψε (ανωνυμος) μαλλον δεν γνωριζει και πολλα για το η.τ.
Απο ολο το αθρο κραταω αυτο: (Στη συσκευασία των μειγμάτων υγρής νικοτίνης, που προορίζεται για χρήση από το ευρύ κοινό με τις συσκευές ηλεκτρονικών τσιγάρων, πρέπει να υπάρχουν υποχρεωτικά τα προβλεπόμενα από τη νομοθεσία σύμβολα κινδύνου.... Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, τα προϊόντα που περιέχουν επικίνδυνες ουσίες, όπως τα μείγματα υγρής νικοτίνης, δεν πρέπει να προσομοιάζουν με προϊόντα που χρησιμοποιούνται ως τρόφιμα, φαρμακευτικά ή καλλυντικά προϊόντα και τα οποία μπορεί να παραπλανήσουν τον καταναλωτή και ειδικότερα τα παιδιά, όπως με εικόνες φρούτων, ή άλλων τροφίμων, ή λουλουδιών)
Δηλ. το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν τα υποχρεωτικα συμβολα; Σαφως και η υγρη νικοτινη ειναι παρα πολυ επικινδυνη; Για φαντασου ενα παιδι ή κι ενας ενηλικος που δεν ξερει τι ειναι, να του πεσει στα χερια του ενα μπουκαλακι belgian cocoa 24mg και να το πιει; Οπως επικινδυνη ειναι π.χ. και η χλωρινη, που ναι μεν κανει θαυματα στο πλυσιμο αλλα αμα την πιεις...χαιρετισματα. Ή μηπως τους ενοχλει οι εικονες των φρουτων και ων λουλουδιων; Και τα απορρυπαντικα εικονες λουλουδιων εχουν, αμα θελει να τα πιει καποιος, ας το κανει χαχα!
κατ αρχην μ εκανες και γελασα με την αναφορα σου στην χλωρινη.........εχω μεινει πισω ειναι η αληθεια και ψαχνομαι γενικως και ξερεις οταν θελεις να ξαναμπεις στο παιχνιδι και βλεπεις κι ακους διαφορα ε! μυαλο ειναι μπερδευεται οταν δεν εχεις πληρη αποψη.Ευχαριστω παντως ,ειναι αυτο που λεμε κατι για επιβαιβεωση.

Εγω αυτο που καταλαβαινω απο το αρθρο ειναι οτι ο τυπος προσπαθει να ενημερωσει τους ανιδεους επι του θεματος η.τ. οτι κυκλοφορουν απο τις συγκεκριμενες εταιριες καποιες παρτιδες υγρων που δεν εχουν την καταλληλη σημανση οτι ειναι υγρα για η.τ. και ο σκοπος του ειναι να ενημερωσει αυτους τους ανθρωπους για περι τινος προκειται.
Λες και αυτοι οι ανθρωποι αν εβλεπαν την τριγωνικη αναγλυφη σημανση θα ηξεραν αυτοματως οτι ειναι υγρα για το η.τ...
πιο πολυ ξερεις με ενδιεφερε η αποψη σας οσων αφορα το θεμα ποιοτητα υγρων,εκει λιγο πηγα να σκονταψω

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2012, 08:27 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2038 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 04:24 »
κατ αρχην μ εκανες και γελασα με την αναφορα σου στην χλωρινη.........εχω μεινει πισω ειναι η αληθεια και ψαχνομαι γενικως και ξερεις οταν θελεις να ξαναμπεις στο παιχνιδι και βλεπεις κι ακους διαφορα ε! μυαλο ειναι μπερδευεται οταν δεν εχεις πληρη αποψη.Ευχαριστω παντως ,ειναι αυτο που λεμε κατι για επιβαιβεωση.

Ουτε 'ειδικος' ειμαι ουτε...υπερασπιστης των halo. Αλλα εδω κι 1,5 χρονο που τα ατμιζω, μια χαρα νοιωθω! Τα ατμιζω ομως, ουτε τα πινω, ουτε τα απλωνω στο δερμα μου! Ενα 'φαουλ' που θα μπορουσα να χρεωσω, ειναι που δεν αναγραφουν αναλυτικα τι περιεχουν. Το να εχουν απλα μια...νεκροκεφαλη (σημα κινδυνου) δεν μου λεει τπτ. Απο την αλλη, 'εμπιστευομαι' την προελευση τους.
Γενικα πιστευω οτι θα ερθει η μερα αυτη, που θα κυκλοφορουν υγρα που θα εχουν παρει τις απαραιτητες πιστοποιησεις. Ως τοτε ομως, απλα ειμαστε σαν πειραματοζωα.
Αν θελεις να διαβασεις σοβαρα αρθα και ερευνες περι η.τ. και υγειας, υπαρχουν μεσα στο φορουμ. Μην 'κολλας' ομως σε καθε βλακεια που γραφεται στα blogs, που συχνα εχει και παραλανητικο χαρακτηρα.

Αποσυνδεδεμένος mister s

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #2039 στις: Νοεμβρίου 24, 2012, 04:33 »
σωστα μιλας,αλλα ποτε δεν εχω μαθει να υποτιμω πριν βεβαιωθω,παντα κραταω μια μικρη επιφυλαξη κι οχι δεν το ξεσκονιζω,ετσι,για να ξερουμε και να μαθαινουμε περισσοτερα,αυτα τα θεωρω αφορμες για καλυτερο ψαξιμο.

θα ηθελα να μου πεις και τη γνωμη σου για το tribeca,ξερεις ειμουνα παλιος ατμιστης αλλα τα παρατησα για ενα μεγαλο διαστημα και τωρα φτου κι απ την αρχη,κι επειδη ατμιζω ενα VG της nobacco το cigar 16mg και μου χει κατσει ωραια ψαχνω κατι αναλογο και απ οτι διαβαζω πλησιαζει το tribeca κατα πολυ και στο YR4 που δεν ξερω ποση διαφορα μπορει να εχει απο το YR6 που ειχα και μ αρεσε επισης.Αν δεν σε μπερδεψα ,θα μ ενδιεφερε η γνωμη σου

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 19, 2014, 16:22 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343151 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206842 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542142 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50476 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597828 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358448 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11872 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1444 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1443 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593940 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios