vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

αυτο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο?μου το δινεις να το δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Η ερώτηση "κάνει δουλειά?" έχει καταντήσει πιπίλα!

Πλέον, αν και εφόσον κάποιος παραμείνει δύσπιστος αφού δοκιμάσει το DCT μου (πλέον κουβαλάω έξτρα drip tip), τότε του δίνω να δοκιμάσει τον CE4+ πάνω στο λάβα! Αφού ξεπεράσει το οπτικό σοκ από το κλαρίνο, και το 2ο από το ντουμάνι που εκπνέει, έρχεται το 3ο με το χτύπημα!

Συνήθως μετά πέφτει προσκύνημα και ραντεβού στο e-tsigaro!

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
 :)) :)) :)) :)) :)) :))  Την επόμενη φορά που θα σου πουν κάνει δουλειά??????? Ναι, πες πλένει σιδερώνει μαγειρεύει.....Και δεν παραπονιέται κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sanosay

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτέλους μία νέα ζωή χωρίς...τσιγάρο!
Αχ...ναι μπορώ να πω πως μου το έχουν παρ..ζώσει πολλές πολλές φορές...
Λογικό θα έλεγα μιας και εγώ έτσι κάπως άρχισα :)
Μέχρι στιγμής πάντως...το μισό τμήμα του ΤΕΙ μου ... το έχει δοκιμάσει σίγουρα :P 

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
καλησπερα παιδια! εγω ειχα παει σε ενα καταστημα για ρουχα, για να ψωνισω με την αδερφη μου.αφου ειχα τελειωσει εγω τα δικα μου ψωνια περιμενα την αδερφη μου να τελειωσει. εκατσα λοιπον απ εξω απο το δοκιμαστηριο και αρχισα να ατμιζω τον c μου. με βλεπει μια απο τις πωλητριες και μου λεει-μπραβο εισαι πρωτη,αντε να γινουμε πολλες, εχω παρει κι εγω η.τ και σωθηκα! μετα απο λιγο ερχεται και η ιδιοκτητρια,με βλεπει και λεει στην κοπελιτσα-πες της οτι απαγορευεται εδω μεσα! :o εγω δεν της εδωσα σημασια,δεν ειπα τιποτα απλα το ξαναεβαλα στο τσαντακι μου.τι να ασχοληθεις και της να της πεις? οσον αφορα το δοκιμασμα, εχω παρει κι εγω τα σιλικονενια επιστομια, για τον καθε περιεργο επιδοξο δοκιμαστη.την πρωτη φορα μια κοπελια ,γνωστη μου απλα, με βλεπει που το κρατουσα και μου λεει-ελα ρε το η.τ ειναι αυτο?για να το δω? και πριν προλαβει να το δει κιολας το ειχε βαλει στο στομα της :eyesplash: παει το πρωτο τανκ, στα σκουπιδια! :(

Αποσυνδεδεμένος pariss

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
παντως η αληθεια ειναι πως οι γυναικες δεν ειναι πολυ εξικοιομενεσ με το η.τ.τουλαχιστον ακομα..

Εκτος απο φιλους, μονο ενας αγνωστος μια φορα το ζητησε να το δει αλλα δεν το βαλε στο στομα, παλι καλα, θα πρεπε να αλλαξω και τα 2μλ tank ειναι πιο δυσευρετα :))

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ 6 μήνες που ατμίζω αρκετοί με έχουν ρωτήσει για το η.τ. 2-3 το πήραν στα χέρια του να το δουν.

Μόνο ένας γνωστός παππάς μια μέρα μου λέει να δοκιμάσω του είπα δοκίμασε τράβηξε δύο τρεις τζούρες και του άρεσε με ρώτησε που μπορεί
να προμηθευτεί και τον έστειλα σε ένα γνωστό κατάστημα όπου εφοδιάστηκε με ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Τώρα το πιπάκι τι νάκανα το σκούπισα λίγο και συνέχισα να το χρησιμοποιώ.

Εντάξει αν ήταν κάποιος άγνωστος θα το πετούσα αλλά τον παππά τον ήξερα.

Καθαρός και τίμιος. 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
ναι ενταξει καθαροι μπορει να ειμαστε ολοι αλλα φαντασου και εμεις που το χρησιμοποιουμε ολη μερα καθε 2-3 μερες τα καθαριζουμε και τα πλενουμε ,φαντασου να το περνει ο καθε ενας και να δοκιμαζει ετσι :nope:.

Παντως χρειαζεται καθαρισμος , δεν ειναι σαν το τσιγαρο που ειναι για 10 λεπτα. Επειδη δλδ το αφηνεις οπου να ναι, το βαζεις σε τσαντα, πεφτει κατω κλπ, ενα καθαρισμο που και που το θελει ειναι η αληθεια...

Αποσυνδεδεμένος nasos-samos

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΗΣ......
για αυτον ακριβως το λογο εχψ παντα στο τσαντακι μου μια πολυ μικρη συσκευασια αλκοολουχα μαντηλακια......     δεν τηελω να το βαζει ο οποιοσδηποτε στο στομα του αλλα εδω στο νησι δεν κυκλοφορει ευρεως το η.τ. κ διαφορετικα δεν θα πειστουν οι επιδοξοι ατμιστες!!!   αλκοολουχα μαντηλακια σε συνδιασμο με ατσαλινο  drip tip :respect:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας


Μπορείς απλά νάχης στην τσάντα σου ή στην τσέπη σου ένα δεύτερο drip tip (πλαστικό φτηνό) και αν σου ζητάει κάποιος-κάποια να δοκιμάσει βάζης το δεύτερο
drip tip κα ούτε γάτα ούτε ζημιά. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 29, 2012, 18:31 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος nasos-samos

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΗΣ......
ειναι κ αυτος ενα τροπος, δεν αντιλεγω.....  αλλα ετσι πιστευω βολευει καλυτερα εμενα!!  κ δεν πασσαρεις το δευτερο  drip tip  σε οποιον να ειναι κ να μεταδωσεισ ετσι τιποτα απο τον αλλο......

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
εγω λεω να αγορασουνε καλυτερα αφου τους εντυπωσιασε και να αφησουν τις τρακες :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος pariss

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
τωρα τρακα και στο η.τ. :laugh1: :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 29, 2012, 18:30 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Τράκα, μονάχα αν έχω πάνω μου επιστόμια...
Διαφορετικα για κανέναν λόγο-είμαι λίγο σιχασιάρης...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4689 499904 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:04
από anetost
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12252 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 394 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21072 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195145 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos