vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

130 επισκέπτες, 1 χρήστης
costasibiza84

Θυμάστε την ακριβή ημερομηνία του τελευταίου σας κανονικού τσιγάρου?

Αποσυνδεδεμένος blalck

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Οκτώμβρης το σωτήριο έτος 2013.

Αποσυνδεδεμένος pit69

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απο το τέλος νοέμβρη πέρσυ ....
Απο τότε έχω δοκιμάσει τώρα τελευταία , μου αρέσει να δοκιμάζω τον εαυτό μου ,
άλωστε ελέυθερα άτομα είμαστε , και μόνοι μας χαράζουμε τα όρια μας..
Υπάρχει μεγάλη θέληση απο εμένα , οτι με τους καπνούς , έχουμε τελειωσει ΟΡΙΣΤΙΚΑ , έτσι ακόμα και μια δοκιμή , δεν είναι ικανή , για να ξανακυλήσω στο τσιγάρο .
Άλωστε καταλαβαίνεις στις πρώτες ρουφηξιές , το ρημάδι πόσο ανθυγειινο είναι ..
Σε καμία περίπτωση , δεν θα  συνιστούσα να δοκιμάσουν άτομα που είναι επιρεπη ..να ξανακυλήσουν...ο καθένας μας ξέρει τον εαυτό του καλύτερα


Αποσυνδεδεμένος John K

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
6 Δεκεμβρίου 2014. Από τότε μόνο ΗΤ. Βέβαια, για να είμαι ειλικρινής, που και που κάνω καμία τζούρα από κανά στριφτό φίλου ή το davidoff της συζύγου. Απλά αηδιάζω το δίνω πίσω άρον άρον και συνεχίζω ακάθεκτος με το ΗΤ μου.

Αποσυνδεδεμένος rivol

  • **
  • 194
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξης

Ούτε που θυμάμαι  :))

Αποσυνδεδεμένος konmac

  • **
  • 405
  • Φύλο: Άντρας
Μεγαλη Τεταρτη του 2015

Αποσυνδεδεμένος vagkap

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
3 Μαϊου 2015. Για να μεινει στο αρχειο. (να το βλεπω σε περιπτωση που το ξεχασω!)

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
18 Φεβρουαρίου 2015 περίπου 8:30 το πρωί.
Λίγα λεπτά μετά χτύπησε το θυροτηλέφωνο ο ταχυδρόμος και παρέλαβα το πρώτο μου σετάκι η/τ. Είχα ήδη προμηθευτεί υγρά και το βαλα μπρος αμέσως.



Εκλεισα 3 μήνες αποκλειστικού ατμίσματος και είμαι πολύ χαρούμενη. Νιώθω άλλος άνθρωπος!!!

Αποσυνδεδεμένος beesness

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
5 Φεβρουαριου 2015
Αργα το μεσημερι, μιση ωρα πριν αγορασω το πρωτο μου ητ

Αποσυνδεδεμένος TeoTews

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙΖΩ απο 31-5-2015 ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα θυμάμαι  και ποτε έκοψα το κάπνισμα αλλά και ποτε ξεκίνησα το ατμισμα.....

Το θέμα μας είναι να κόψουμε βασικά όλα τα εισπνεόμενα....

Καλή συνέχεια σε ολους...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
4/4/14.
Είχα κολλήσει ίωση από τα παιδιά μου και σιχτήρισα με το κτ.
Πήγα nobacco και πήρα το κλασσικό σετάκι. Μετά από 3 μήνες έκοψα και τη νικοτίνη στα υγρά μου (αραιά και που κάνω κανένα castle long 6άρι όμως γιατί έτσι μου αρέσει).
Από την πρώτη μέρα δεν ξανακοίταξα κτ ούτε λοξά...
Καθως εφτιαχνα εχτες τις αποδειξεις για την εφορια :wall: βρηκα μια αποδειξη απο nobacco 17/3/14.
Νομιζα πως 4/4 ηταν η πρωτη μου αγορα,αλλα τελικα ξεκινησα μισο μηνα νωριτερα.
Να και ενα καλο της εφοριας  :))

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
3 Μαϊου 2015. Για να μεινει στο αρχειο. (να το βλεπω σε περιπτωση που το ξεχασω!)



 :respect: φιλε μου ακριβωσ την ιδια μερα το εκοψα και εγω ισωσ μασ ειρθε απο καπου ψηλα καπια επιφωτιση και στουσ 2..και συγουρα θα τη θυμαμε οσα χρονια και ασ περασουν ειμαι παρα πολλυ ευχαριστημενοσ με το  ΗΤ τωρα αν τα καταφερω κιι σταματησω και αυτο θα ειμαι πανευτιχησ.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος frantic

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
31 Μαρτίου 2015 μετά από 18μισή χρόνια με Drum μπλε άφιλτρο..είχα φτάσει φέτος αρκετές φορές να κάνω ένα 25αρι σε μιάμιση μέρα...

Είχε ωριμάσει όμως μέσα μου η απόφαση να σταματήσω και αφού nerd-ούλιασα (!?) σε ό,τι online resource έβρισκα σχετικά με το άτμισμα, είμαι τώρα με hardware και υγρά που με ικανοποιούν και με καλύπτουν και δεν σκέφτομαι καθόλου να επιστρέψω στο κανονικό τσιγάρο.

Αποσυνδεδεμένος AK47

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Ούτε καν....
Δεν είμαι αυτής της λογικής των σημαντικών/σημασιολογικών/συνωμοτικών/συμπαντικών ημερομηνιών.....
Ήταν απλά μια πολύ καλή μέρα !!!!

Αποσυνδεδεμένος pit69

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Μιά ζωή ήμουν σταθερός ελαφρύς καπνιστής , δεν ήμουν εθισμένος στο τσιγάρο ποτέ , 3-5-7 τσιγάρα την μέρα , το πολύ να πήγαινα στο μισό πακέτο σε περιόδους όταν είχα πολύ δουλεία , απο αμηχανία , και το καλοκαιράκι ( που ολα επιτρέπονται ) αν και πρίν το κόψω ήθελα να κάνω , όλο και πιο βαρύτερα ακόμα και αφιλτρα , για να την καταλαβαίνω ...
Ετσι αφού μπήκα στον ατμιστικό χωρο , οι πειρασμοί πολλοί...για να ξανακάνω τσιγαρακι , η αλήθεια είναι οτι  έχω μπει στο πειρασμό να κάνω τσιγαρο .
Το σημαντικό ειναι οτι ξέρω τα όρια μου , και τις αντοχές μου , και δεν φοβάμαι μην ξανακυλησω στους καπνους ...
Για μένα οι καπνοι ...είναι πια παρελθον , αρκεί μια δοκιμη , για να καταλάβεις ποσο κακό έκανες στον εαυτό σου....δεν πανάνε το καλύτερο τσιγάρο , τα καλύτερα καπνα , παραμένει μια ΠΑΛΑΒΟΜΑΡΑ να τα καις στους 500-1000 βαθμούς κελσίου , και να τα ρουφάς....
Οπότε αν το έχεις καταλάβει αυτό , το πότε εκανες τελευταίο τσιγαρακι ειναι ψιλά γράμματα .
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2015, 11:36 από pit69 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151670 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11061 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345673 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208962 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545223 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52512 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos