vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

88 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, Tem, Milarepa, aalex, lagoudakis

Twitter

Θυμάστε την ακριβή ημερομηνία του τελευταίου σας κανονικού τσιγάρου?

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Τωρα το ειδα μετα απο τοσο καιρο. Η ημερομηνια αυτη δεν ξεχνιεται. Ηταν 4 Σεπτεμβριου 2011 που το παρελαβα το πρωτο μου (510Τ) στις 2 το μεσημερι με κουριερ και αφου το ανοιξα και το γεμισα ξεκινησα. Αρα το τελευταιο  κτ τοποθετειται γυρω στις 2 παρα τεταρτο.

Αποσυνδεδεμένος kozakos

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Ηταν αρχές Φεβρουάριου του 2013 (3 ή 4 δεν θυμάμαι ακριβώς).

Στάλθηκε από το Lenovo P780_ROW μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
28/2/2014 έκανα το τελευταίο....

Αποσυνδεδεμένος chilli

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
4/1/2012.
Το άλλο πρωί Nobacco & I-want σύστημα.
Σε δύο τρείς μέρες ψιλοέμαθα τα βασικά & από τότε παραμένω ατμιστής.

Αποσυνδεδεμένος gxristop1

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
 8) 13/3/20014

και θα τη θυμαμαι για παντα.

Αποσυνδεδεμένος superhero

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας

Κάπνιζα συστηματικά μόνο 8 μήνες,αλλά επειδή δεν υπήρχε περίπτωση να το κόψω αγόρασα η.τ.

Ατμίζω 4 μήνες,όμως το τελευταίο μου στριφτό ήταν στις 11/03/2014 ::)
Τότε το πήρα απόφαση,και δεν έχω ξαναβάλει αυτή τη βρομιά στο στόμα μου!
:nope:

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Σάββατο  2 Φεβρουαρίου 2013.
Η γυναίκα μου ατμίζει ήδη ένα μήνα. Ετοιμάζομαι να πάω για τσιγάρα. Έχω την τύχη να μένω κοντά σε γνωστό κατάστημα ητ. Μου λέει η γυναίκα μου φεύγοντας : δεν περνάς από το μαγαζί να ρίξεις μια ματιά. Γύρισα σπίτι με κάποιο starter kit. Από τότε τέλος κτ.

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Σάββατο 24 Αυγούστου 13.
4η μέρα με τον ατμό και η μέρα που άρχισα να μην ψάχνω τσιγάρο από συνήθεια. Την 1η ημέρα είχα κάνει 4 τσιγάρα, την 2η 3, την 3η 2 και την 4η έκανα το τελευταίο καμελ πιο πολύ από αμηχανία/συνήθεια/κάτι τέτοιο.
Δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα και από τότε δεν έκανα ποτέ ξανά τσιγάρο.

Σχεδόν 3 εβδομάδες μετά από το τελευταίο μου τσιγάρο είχα πει ότι θα δοκιμάσω να κάνω μια και μόνο τζούρα από τσιγάρο για να δω αποτελέσματα (1 μήνα μετά ήθελα αλλά με έτρωγε η περιέργεια :p).
Αν το ένιωθα κανονικά η σαν αέρα, θα σήμαινε ότι ο ατμός μόνο καλό δεν μου έκανε.
Αν με ζοριζε, θα σήμαινε ότι ο οργανισμός μου αποβάλλει το τσιγάρο και ο ατμός δεν μου κάνει κακό.

Φαντάζομαι μπορείτε να μαντέψετε τι έγινε στο περίπου..
Τράβηξα τη τζούρα (καυτή κιόλας!) και ένιωσα ότι πνίγομαι! Βηχω κατευθείαν και στο στόμα μου έμεινε μια χορταρίλα όπως ακριβώς ήταν όταν είχα κάνει το πρώτο μου τσιγάρο πριν χρόνια!

Αυτό ήταν το τέλος του τσιγάρου για μένα.
Ελπίζω μια μέρα να έχω να πω και μια (σχετικά) παρόμοια ιστορία για τον ατμό και στα πνευμόνια μου να μπαίνει μόνο καθαρός αέρας :)

Sent from my G pad using Tapatalk Pro


Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
11 Νοεμβρίου 2013. Ουσιαστικά είχα εγκαταλείψει το τσιγάρο λίγες ημέρες πριν, αλλά λόγω του ότι δεν προνόησα στην αρχική μου αγορά να έχω δεύτερη μπαταρία, αναγκαστικά έπεφτα στην ανάγκη του τσιγάρου, για όσο διάστημα φόρτιζα την μία που είχα.

Αποσυνδεδεμένος frans

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Παρασκευή βράδυ, 29 Νοέμβρη 2013. Από το Σάββατο το πρωί μόνο η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Την Πρωταπριλιά φέτος ξεκίνησα με το η.τ. και στις 8 Απριλίου αργά το βράδυ έκανα τα δύο μου τελευταία στριφτά τσιγάρα, επειδή ξέμεινα από μπαταρία στο μοναδικό η.τ. που είχα τότε. Από εκείνη τη στιγμή μόνο η.τ.  :)

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
20/7/2014
Περασε κι ολας ενας μηνας που σ εσβησα σ ενα τασακι της Αθηνας ..

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απο 3/10/2010 ατσιγαρος !!

Sent from my Galaxy S4


Αποσυνδεδεμένος al6spap

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
1/4/2014 πρωί...σκέφτομαι...βαρέθηκα την βρώμα στην ανάσα, στα χέρια, στα ρούχα, τον βήχα κλπ. κλπ.,πάω το απόγευμα να παρω ηλεκτρονικο, να προσπαθήσω να το κοψω...
Ούτε τζουρα απο κ.τ. απο τότε.

Αποσυνδεδεμένος paschalis

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ
Το μόνο που θυμαμαι είναι οτι ήταν οι πρώτες ημέρες του σωτηρίου έτους 2014 ήταν απόγευμα λίγο πριν νυχτώσει,και ήμουνα κοκαλωμένος από τα τσίπουρα.Άναψα ένα τσιγάρο αλλά ένιωσα τέτοια δυσφορία που το πέταξα.Χαιρέτησα τη παρέα και έφυγα με τη μηχανή.Περνώντας μπροστά από ένα κατάστημα ητ σταμάτησα και μπήκα μέσα.Έκτοτε άλλαξε η ζωη μου(σημ.Τα τσιπουρα δεν τα' :party_beer_01: :party_beer_01: :party_beer_01: κοψα).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 25 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 55 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 59 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 107 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 78 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248871 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767107 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 190 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181534 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 382 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios