vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

159 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος georgegeo

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #990 στις: Μαΐου 03, 2014, 13:30 »
Την Παρασκευή εθεάθη ο ηθοποιός Χρήστος Χατζηπαναγιώτης στην πρωινή εκπομπή του Mega (http://www.megatv.com/Proinomou/default.asp?catid=33112&subid=2&pubid=33455374) με box mod το οποίο δε το άφηνε από το χέρι του ακόμα και όταν τραγούδησε.
Επίσης στο 9:16 τους ξέφυγε και μια τζούρα που τράβηξε.
Τώρα τι εξοπλισμό είχε δε μπορώ να διακρίνω.


Η "ειρωνεία" είναι ότι εμφανίστηκε στο Mega, το μόνο κανάλι που αναπαρήγαγε τις προηγούμενες ημέρες τις γνωστές "ειδήσεις" περί επικινδυνότητας του η.τ.

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #991 στις: Μαΐου 03, 2014, 14:07 »
Σίγουρα  ένα Necklace του χρειαζότανε ;D

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #992 στις: Μαΐου 03, 2014, 15:24 »
Ωραίος ο Χατζηπαναγιώτης με το μποξακι του :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #993 στις: Μαΐου 03, 2014, 19:53 »
Στην καφετερια που πινω καθεριμενα καφε, εχουν σκασει και αλλοι 2 σταθεροι πελατες με ητ...

Καλο δειγμα...

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #994 στις: Μαΐου 19, 2014, 23:31 »
Σήμερα γύρω στις 11 το βράδυ, στο στενό της πιτσαρίας Μουρμούρης στο κέντρο της πολης, ένας κύριος γύρω στα 30 με μικροσκοπικό boxάκι και άτμο σε τανκ, μάλλον σοφία-diver, κάτι τέτοιο.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #995 στις: Μαΐου 19, 2014, 23:35 »
Και δεν τον άρπαξες από το σβέρκο να πάμε για τσίπουρο?  ;D

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #996 στις: Μαΐου 21, 2014, 16:29 »
Εθεάθη ατμιστής με ego και clearo. Αναφέρεται όχι επειδή είναι κάτι που αξίζει να αναφερθεί ως γεγονός αλλά επειδή ο συγκεκριμένος είναι γνωστός μου που είχε διακόψει το ΚΤ με φάρμακα συνταγογραφημένα από γιατρούς σε κέντρα διακοπής καπνίσματος. Μετά από 2 χρόνια χωρις τσιγάρο ευτυχώς δεν ξαναγύρισε σε αυτό που ήταν έτοιμος όπως μου είπε αλλά ξεκίνησε ΗΤ. Η απορία μου είναι η εξής: αυτόν το προσέλκυσε το ΗΤ στην εξάρτηση από νικοτίνη (6αρα έκανε) ή αν δεν υπήρχε το ΗΤ θα γύριζε στο ΚΤ και θα πηγαίνανε χαμένα τα λεφτά για τη διακοπή του?
Ρητορικό ερώτημα...

Αποσυνδεδεμένος jhon100

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #997 στις: Μαΐου 21, 2014, 17:57 »
Μαλλον το δευτερο. Για μενα καποιος που εχει καπνισει συστηματικα, ειναι σχετικα ευκολο να ξαναγυρισει. Στην ουσια δεν το σταματαμε οριστικα ποτε, απλα το διακοπτουμε προσωρινα. Ευτυχως που υπαρχει πλεον το ητ, το οποιο εχει εξελιχθει αρκετα και ειναι ενα καλο υποκαταστατο του κτ, που απο οτι φαινεται, χωρις να ειμαι απολυτως σιγουρος, ειναι λιγο πιο ακινδυνο απο το κτ.     

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #998 στις: Μαΐου 21, 2014, 19:05 »
Την Κυριακη που πηγα για να ψηφισω κατα την εισοδο αλλα και κατα την εξοδο επεσα πανω σε 3 ατομα με EGO και clearοειδες κρεμασμενο στο λαιμο. Το ιδιο διεθετε και χρησιμοποιουσε και ο δικαστικος αντιπροσωπος του τμηματος και ολα αυτα χωρις να δινει σημασια κανεις απο τον περιγυρο. :)

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #999 στις: Ιουλίου 26, 2014, 00:33 »
Ζεστό Ιουλιάτικο βράδυ, παγκάκι σε λιμάνι εντός Αττικής.
Καθήμενοι ατμίζουν του γκουντ γουέδερ.
Χαζεύουν το καράβι που ξεφορτώνει ανθρώπους, αυτοκίνητα, ελπίδες, νταλίκες και όνειρα.
Το ντουμάνι γύρω τους, βοηθούμενο από την υγρασία, το κόβεις με μαχαίρι, κατά προτίμηση χωρίς δόντια για να μην το τσατσαλιάσεις.
Ξαφνικά και χωρίς την παραμικρή, ούτε καν την παραμεγάλη προειδοποίηση, τους την πέφτει νεαρός.
- Μου δώνετε ένα τσιγάρο ρε παιδιά;
- Δεν καπνίζουμε.
Έφυγε αργά, διστακτικά θα μπορούσε εις να ισχυριστεί.
Η απορία ζωγραφισμένη ανεξίτηλα στη φάτσα του.
Οι αμφιβολίες θα στοιχειώνουν για καιρό τις σκέψεις του.
Οι ατμιστές κοιτάχτηκαν βαθιά μέσα στα μάτια.
- Σκέπτεσαι ότι σκέπτομαι;
- Ήταν αλμυρή η σπανακόπιτα το μεσημέρι;
- Όχι ρε 'συ, αυτό τώρα δεν πρέπει να συνυπολογιστεί στα οικονομικά οφέλη του ατμίσματος;
- Πρέπει να χαμηλώσεις τη νικοτίνη, σε πειράζει.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1000 στις: Ιουλίου 30, 2014, 16:30 »
Δευτέρα, μετά την δωδεκάτη μεσημβρινή, στο Νοσοκομείο Παίδων Αγλαΐα Κυριακού για τις τακτικές εξετάσεις της μικρής μου.
Εθεάθει συνατμίστρια (υπηρεσία φύλαξης του νοσοκομείου) στην είσοδο των εξωτερικών ιατρείων, με κρεμασμένο στο λαιμό εντός δερματινης θήκης ητ.
Δεν της μίλησα όμως τόσο γιατί η ζέστη ήταν αρκετή (την λυπήθηκα με το αλεξίσφαιρο που φόραγε), όσο γιατί είχα άγχος για τα αποτελέσματα ... όλα καλά μάλλον γιατί δεν τα πήραμε!!!!! Ελληνικό σύστημα υγείας!!!! :eyesplash: :wall: :laugh1:
Ελπίζω στην επόμενη επίσκεψη να την ξαναπετύχω και να την ξαναδώ να ντουμανιάζει τον κόσμο, όταν δεν είχε κοντά της επισκέπτες και κόσμο να την ρωτούν.

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1001 στις: Ιουλίου 30, 2014, 21:07 »
Συνατμιστης πριν 2 ΣΚ σε πανηγυρι στο πηλιο :) μιλησαμε και του κανε εντυπωση οτι κυκλοφορω με vamo v5 και 18650.. Η παρεα του τον εκανε χαβα για το μεγεθος και ο ανθρωπος κυκλοφορουσε με μικρες μπαταριουλες ;)

Το τελευταιο ΣΚ πολυ εμφανισιμη συνατμιστρια παραλια αγιοκαμπου.. Σαββατο βραδυ στο Αμμος, Παρασκευη βραδυ buca balcony και παρασκευη πρωι παραλια σε μαγαζι που δε θυμαμαι ονομα..

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1002 στις: Ιουλίου 31, 2014, 21:09 »
(Υφάκι clopy από microchip, στο αντι-μετα-αποπάνω ποστ…)

Καυτό Ιουλιάτικο πρωινομεσήμερο, σε κάθισμα εντός της τράπεζας (εφορία γαρ…)
Καθήμενοι ζαβλακωμένοι λόγω χοτ γουέδερ.
Βλέπουν το ταμείο όπου θα ξεφορτώσουν ελπίδες, κόπους και όνειρα.
Η ατμόσφαιρα (εντός) ανεκτή, λόγω αρκουδίσιον και λόγω της μαυρούλας που κάθεται δίπλα μου.
Με το ένα μάτι βλέπω ότι έχω αριθμό 341…
Με το άλλο ότι στο ταμείο είναι το νο 181… (έχω 4 μάτια…  8))

Αναστενάζω… Πώς περνάει κάποιος την ώρα του εδώ, χωρίς internetable κινητό;
Απλό. Μετρώντας τους ανθρώπους που μπαινοβγαίνουν από την διπλή πόρτα ασφαλείας. Πόσο καλά πατάνε το κουμπί για να ανάψει το πράσινο φωτάκι, πόσοι μπερδεύουν το «έλξατε» με το «ωθήσατε», πόσοι φορούν πέδιλα με κάλτσες…

Ξαφνικά, χωρίς την παραμικρή, ούτε καν την παραμεγάλη προειδοποίηση, νάσου ένας γιος με μια ego.
Bus και να μετρήσω ποσοστό ατμιστών;
Και σαν να μην έφτανε αυτό, ο περί ου ο λόγος εισήλθε στο κρεματόριο ατμίζοντας περήφανα.
Με έζωσαν τα μαύρα φίδια, τα πράσινα άλογα και οι σιέλ κατσίκες
(πρόταση clopy από τον Θανάση Μάνθο, την έγραψε πριν 40 χρόνια).
Βρε, μπας και αν πάρω μια τζούρα; …
Την πήρα. Αντίδραση ουδεμία. Η μαυρούλα, την οποία ο ατμός χάιδεψε στο πρόσωπο, αφήνοντάς της μια αίσθηση φυστίκι/μήλο, συνέχισε να παίζει αμέριμνη με κάτι περίεργες μπάλες στο κινητό της.

Αίφνης, το βλέμμα μου πέφτει απέναντι…
Υπάλληλος της τράπεζας ατμίζει αριμανίως με ανόδερ ουάν ego (το αγγλικό στα 3 τελευταία γράμματα με μάρανε).
Κοιταχτήκαμε βαθιά μέσα στα μάτια. Ανταλλάξαμε χαμογελάκι...

Αποτέλεσμα: Την πόρτα διάβηκαν 63 άντρες, 36 γυναίκες, ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι.
Την πόρτα την άνοιξαν σωστά με την πρώτη οι 4.
Κανένας δεν φορούσε σανδάλια με κάλτσες (δεν χρειάζεται να μπουν στην τράπεζα οι Γερμανοί, τα παίρνουν και από τη θέση τους).
Ένας κρατούσε κομπολόι και 86 κινητό.
Από τους 99 ενήλικες, οι 6 κρατούσαν ego. Ποσοστό όχι μεγάλο, αλλά όχι και μικρό, αν σκεφτεί κάποιος ότι υπήρχαν κι άλλοι με τα ατμιστικά τους στα τσαντάκια τους.



Πριν γατούλης νιαουρίσει τρις, ο χαρακτηριστικός ήχος με έκανε να εγερθώ – η σειρά μου αφού…

Ε, λοιπόν, πίσω από τον πάγκο υπήρχαν 4 ταμίες.
Και οι τέσσερεις (4) με ego.
Εμένα μου έλαχε ο πέμπτος, χωρίς ego αυτός, αλλά με γραβάτα (ήρωας).
Για να βγάλω το ρευστό, άφησα την πίπα…

– Ωπ!!! Τι είναι αυτό; δήλωσε, με την απορία ζωγραφισμένη ανεξίτηλα στη φάτσα του.
– Ηλεκτρονική πίπα.
– Έχω κι εγώ αυτό, αλλά πίπα... πού τη βρήκες;… ξαναδήλωσε, βγάζοντας από την τσέπη άλλη μια ego.

Και τότε τον ενημέρωσα για το φόρουμ κλπ κλπ.
– Πάρα πολύ ωραία, ξαναματαδήλωσε.

Έφυγα αργά, διστακτικά, βαριά, παρά την αισθητά ελαφρύτερη τσέπη μου.
Πριν ανοίξω την διπλή πόρτα και αφήσω τον κόσμο του αρκουδίσιον για το καυτό πεζοδρόμιο, σκέφτηκα:
Δεν πάμε κι άσχημα…  ;)
Αν είχαμε και μια σπανακόπιτα…  :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 31, 2014, 21:14 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1003 στις: Ιουλίου 31, 2014, 22:27 »
περιγραφικος οπως παντα!!!!σε βλεπω για καινουργια ατμιαδα(spectrym) :bye: :bye: .να πω και γω μια απο τις πολλες εμπειριες μου που συναντησα συνατμιστη(και ειναι πολλες εδω στην ροδο :thumpup: ).ερχεται σημερα υπαλληλος coyrier να μου παραδωσει τον eviva..(που να 'ξερε!!) με κρεμασμενο ενα σετακι στο λαιμο απο μια  spiner και εναν ημιεπισκευασιμο(δεν ρωτησα ποιος).αφου τον αφησα να τελειωσει με την χαρτουρα,ηρθε η καζουρα.... ;D .τον λεω βιαζεσαι?μου λεει εεε ναι εχω να παραδωσω ακομη πολλη πραμα,αλλα... γιατι..εγινε κατι?και του ανοιγω τον φακελο... :dance3: ..εχει παρατησει τα χαρτια,εχει ξεχασει τις υπολοιπες παραδωσεις και ξεκιναμε το μαθημα :laugh1: :laugh1: .με τα πολλα εφυγε μετα απο κανενα 20λεπτο με αλλα χαρτια πλεον...μαρκες απο μοντακια,ατμοποιητες,διατομες συρματων,πως φτιαχνουμε μονοι μας υγρα κ.τ.λ..και φυσικα πανω απ' ολα το ονομα του φορουμ :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1004 στις: Ιουλίου 31, 2014, 23:50 »
Μα καλά τι λετε; Οταν αναφερόμαστε στη Ρόδο θα πρεπει να λέμε "εθεάθη καπνιστής".
Μετα απο τα Οφιούσα, Ελαφουσα, Ανεμόεσσα κ.α. το νησί πρεπει να ονομαστεί Ατμιουσα.
Οι περισσοτεροι κατοικοι ατμιζουν κι αν δεν ατμιζουν είχαν ατμισει ενα φεγγάρι (κι έχουν δημιουργήσει άποψη που προέρχεται απο εμπειρια τουλαχιστον 20 ετων στο άθλημα).
Μου έχει κανει πολύ εντύπωση αυτό. Δεν ξέρω τι φταίει και υπάρχει τόσο μεγαλο ποσοστό ατμιστων στο νησι, αλλά θα ήταν ωραίο να γίνει παράδειγμα και γι' αλλες πολεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151715 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11101 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345702 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147387 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8127 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545250 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32977 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52556 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600554 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360999 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13406 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos