vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 4 χρήστες
anetost, vasim, pngtszs1976, camber

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #660 στις: Ιουνίου 24, 2013, 12:30 »
Eθεαθή χθες γύρω στις 8 και στον πεζόδρομο της καλλικρατειας ψηλός, άνευ μαλλιών, με ιαττυ...
και κάπου τον ξέρω κιόλας....

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #661 στις: Ιουνίου 24, 2013, 14:11 »
Eθεαθη σημερα κατα τις 12 εξω απο το πλαισιο στον Πειραια,με ego+T3.

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #662 στις: Ιουνίου 24, 2013, 15:17 »
εγώ βλέπω μεγάλη αύξηση στους τουρίστες με ητ.

πέρυσι είχα δει ελάχιστους..φέτος βλέπω αρκετά συχνά..μέχρι ηλεκτρονική πίπα είχε ένας.

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #663 στις: Ιουνίου 24, 2013, 16:40 »
Εθεάθει την Παρασκευή στην Πάτρα Ρήγα Φεραίου λίγο πριν την Γούναρη με evod, εγώ καθόμουν για καφέ με συναδελφο, ήταν κατα τις 1,30 και δειλά-δειλά έβγαλε όπως περπατούσε και άτμιζε......στην Πάτρα έιναι πολλοί αλλά παρατηρώ ότι ψιλοφοβούνται να το κάνουν δημόσια...δεν το καταλαβαίνω αυτό, όταν κάναμε την παλιοτσιγάρα και ξεροβήχαμε σαν τρένα δεν ντρεπόμασταν? τώρα με τα ωραία η.τ. και τα μοντ μας, τι ντρέπονται?  Εγώ το εβοντοντελιριουμακι μου το έχω φάτσα φόρα, και έχω και κάτι τυχερά από το ασθενές φύλο, όλο και κουβεντούλα στα καφέ, τι είναι αυτό κλπ  8)

Αποσυνδεδεμένος athinodwros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μοναδικό ασφαλές τσιγάρο είναι το τελευταίο σου
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #664 στις: Ιουνίου 24, 2013, 19:06 »
Εθεάθη συνατμιστής σήμερα επι της μεσογείων σε ένα μπλε βανάκι να οδηγάει και να βγάζει ντουμάνια από ένα τύπου ego  :thumpup: 

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #665 στις: Ιουνίου 25, 2013, 21:20 »
Εθεάθει την Παρασκευή στην Πάτρα Ρήγα Φεραίου λίγο πριν την Γούναρη με evod, εγώ καθόμουν για καφέ με συναδελφο, ήταν κατα τις 1,30 και δειλά-δειλά έβγαλε όπως περπατούσε και άτμιζε......στην Πάτρα έιναι πολλοί αλλά παρατηρώ ότι ψιλοφοβούνται να το κάνουν δημόσια...δεν το καταλαβαίνω αυτό, όταν κάναμε την παλιοτσιγάρα και ξεροβήχαμε σαν τρένα δεν ντρεπόμασταν? τώρα με τα ωραία η.τ. και τα μοντ μας, τι ντρέπονται?  Εγώ το εβοντοντελιριουμακι μου το έχω φάτσα φόρα, και έχω και κάτι τυχερά από το ασθενές φύλο, όλο και κουβεντούλα στα καφέ, τι είναι αυτό κλπ  8)

Πολλές φορές έχω συναντήσει ατμιστές στις καφετέριες της Ρ. Φεραίου και μάλιστα όταν κάποτε ήμουν δίπλα σε μια παρέα με η.τ. όλοι συζητούσαν για τον ατμό που βγάζουν πιο πολύ από τα κ.τ. και φυσικά για το πως δουλεύουν. Οι δε γυναίκες της παρέας είχαν mini & more, οι άντρες eGo  :D

Αποσυνδεδεμένος Skoudris

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κeep calm and Vape on
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #666 στις: Ιουνίου 30, 2013, 13:06 »
Χτες το βραδυ σε κλαμπ στο διπλανο τραπεζι καθοταν ενας ανδρας με εναν vivi nova και μια ego μπαταρια με δαχτιλιδι που οταν ειδε το μοντακι μου ηθελε πληροφοριες :) ;D ;D  . Μετα στον γυρισμο βγαζω το η.τ στο ταξι και μου αρχισε τις μ@@@ες για τις μπουρμπουληθρες στον πνευμονα που του το ειπε η πνευμονολογος θεια του  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #667 στις: Ιουνίου 30, 2013, 13:32 »
Εχθές στον Γάμο της Ξαδέλφης μου στο Δρέπανο στην Πάτρα, είδα ένα παιδί με μοντάκι το είχε στην τσέπη έβγαζε άτμιζε μία δύο το ξαναέβαζε μέσα, εγώ είχα πάρει μαζί μου το ντελιριουμάκι 69 και ένα mini&more ένεκα ότι ήμουν με κοστούμι κλπ ντράπηκα να του μιλήσω , ελπίζω να ήταν κάποιος από το φόρουμ, φαινόταν βετεράνος στον ατμό και άνετος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Drippakias

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #668 στις: Ιουνίου 30, 2013, 14:56 »
Χτες το βραδυ σε κλαμπ στο διπλανο τραπεζι καθοταν ενας ανδρας με εναν vivi nova και μια ego μπαταρια με δαχτιλιδι που οταν ειδε το μοντακι μου ηθελε πληροφοριες :) ;D ;D  . Μετα στον γυρισμο βγαζω το η.τ στο ταξι και μου αρχισε τις μ@@@ες για τις μπουρμπουληθρες στον πνευμονα που του το ειπε η πνευμονολογος θεια του  :wall: :wall:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: μπουρμπουληθρες στον εγκεγαλο ειχε η θεια του επρεπε να του πεις,
το υγρο στον πνευμονα που λεγανε  μετετραπηκε σε μπουρμπουληθρα τωρα  :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :wall: :wall: :wall: :eyesplash: :eyesplash: ...... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #669 στις: Ιουνίου 30, 2013, 15:14 »
Κι όμως, είναι το γνωστό φαινόμενο μουρ-μπουρ, που εμφανίζεται στην Ελλάδα. Όταν μια πεθερά μουρμουρά συνεχώς και προσπαθεί να ατμίσει συγχρόνως, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να καταπιεί την αντίσταση την ώρα που το υγρό βράζει. Έτσι, γίνονται μπουρμπουλήθρες.
Πάντως, το θέμα λύθηκε. Δεν ήταν ο μπατζανάκης του ξαδέλφου της γνωστής του σπιτονοικοκύρη, ήταν η Θεία η Πνευμονολόγος.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #670 στις: Ιουνίου 30, 2013, 16:11 »
Χτες το βραδυ σε κλαμπ στο διπλανο τραπεζι καθοταν ενας ανδρας με εναν vivi nova και μια ego μπαταρια με δαχτιλιδι που οταν ειδε το μοντακι μου ηθελε πληροφοριες :) ;D ;D  . Μετα στον γυρισμο βγαζω το η.τ στο ταξι και μου αρχισε τις μ@@@ες για τις μπουρμπουληθρες στον πνευμονα που του το ειπε η πνευμονολογος θεια του  :wall: :wall:
μπουρμπουληθρες ε;επρεπε να του πεις να πει στην θεια του να κλειση την καμπανα και να τραβηξει 2-3 τζουρες να σταματησουν και να δοκιμασει σεταρισμα με 3,5 φυτιλι

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #671 στις: Ιουνίου 30, 2013, 17:02 »
εθεαθη το σαββατο μεσημερακη στα media markt στο ρεντη-κηφισο ειχε kanger πανω και κατω μπαταριοθηκη τυπου ego
μιλησαμε αλλα οχι πολυ απο οτι καταλαβα δεν ειναι γραμμενος στο φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #672 στις: Ιουνίου 30, 2013, 17:27 »
δυστυχώς μειωνόμαστε με αποτέλεσμα όταν κυκλοφορούμε με τα μοντάκια μας, να μας βλέπουν ως ufo :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #673 στις: Ιουνίου 30, 2013, 17:46 »
Μπαίνει σήμερα ένας τουρίστας 50-55 χρονών απο Εκουαδόρ στο μαγαζί, να τον εξυπηρετήσω αφήνοντας τον να δει τα email του στο pc..Αφού τα βλέπει, κοιτάζει το provari και γυρνάει και μου λέει: "Vaper?" Γελάω και του λέω ναι, και μου βγάζει μια ego με έναν vivi nova mini, τραβάει και δύο καλά ντουμάνια, και φεύγει.....


Πελάτη πάντως, δεν τον πιάσαμε!! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #674 στις: Ιουλίου 01, 2013, 19:13 »
Εκτός από τα καταστήματα με ατμιστικά  μου έτυχε Μόνο Ενας  ???   και αυτός μισοκαπνιστής - μισοατμιστής .Μιλήσαμε λίγο περί ατμιζματος, και μου είπε ότι έμεινε από ατμοπιητη και κάνει μόνο τσιγάρο  :(  Ήταν περίπου μια εβδομάδα πριν στο Ίλιον.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190772 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152052 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11270 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345862 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147510 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8243 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209161 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545569 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33071 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52722 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600766 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361201 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed