vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

192 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tsai1711, karasarinis, vasim, Parolos, JohnDag, antiklitos140, Milarepa

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #630 στις: Ιουνίου 06, 2013, 17:05 »
Συνέλευση στην πολυκατοικία του γραφείου μου την Παρασκευή,  εκεί που έχουμε γίνει μπίλιες και τελικά δίνω λύση,  λέω συγγνώμη θα ατμισω  ;D Έτσι με μαγκιά το είπα αφού έδωσα λύση και να δείξω ότι έχω η.τ., αίφνης βγάζει ο ένας ένα mini, η άλλη ένα ego να και ο διαχειριστής ένα πρόβατο :laugh1: :laugh1: εγω το delirium 69 τι να σας λέω :)) πάνε τα νεύρα πάνε οι τσακωμοί, σε 5' είχαμε αποφασίσει τα πάντα, και μετά chat για το η.τ. Πείσαμε και κάνα δύο γείτονες να πάρουν,  τους είπα και για το Φόρουμ εδώ  :respect σαν μικρά παιδιά κάναμε  :idiot1:  Τελικά ο ατμος ενώνει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #631 στις: Ιουνίου 06, 2013, 23:39 »
Εχθές περνώντας κοντά από τον ηλεκτρικό στο Μαρούσι δεν είδα ατμιστή, αλλά μύρισα ένα πολύ οικείο καπνικό. Για λίγο δεν τον πρόλαβα φαίνεται...

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #632 στις: Ιουνίου 06, 2013, 23:57 »
Μας δουλεύεις?

Πρώτον, είσαι οφ τόπικ. Πρέπει να τα γράψεις στο νήμα "μύρισα ένα οικείο καπνικό" :idiot1:

Δεύτερον, εδώ μπορεί να εμφανιστεί ο ατμιστής και να πει "εγώ ήμουν αυτός που είδες". Στην περίπτωσή σου, τι περιμένεις? Να πει το καπνικό "εγώ ήμουν που μύρισες"?  :dontknow:

 :laugh1: :lotpot: :heat:

Κοίταξες τουλάχιστον την ώρα, ώστε την επόμενη φορά να πας πιό νωρίς να τον προλάβεις?   :laugh1:


ΥΓ Ελπίζω να μη παρεξηγήσεις το πείραγμα, εεεεεε?  ;)

Αποσυνδεδεμένος Stellitsa

  • *
  • 52
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #633 στις: Ιουνίου 07, 2013, 00:01 »
εχτες το πρωϊ κατα τις 12 στα Everest στην Καλλιθέα ήταν 3-4 άτομα γύρω στα 45-50 με Η.Τ. αλλά όλοι με Ego-Type

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #634 στις: Ιουνίου 07, 2013, 00:03 »
sensk3, και που να σου πει πως ίδιος το έχει κόψει..  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #635 στις: Ιουνίου 07, 2013, 00:44 »
Εχθές περνώντας κοντά από τον ηλεκτρικό στο Μαρούσι δεν είδα ατμιστή, αλλά μύρισα ένα πολύ οικείο καπνικό. Για λίγο δεν τον πρόλαβα φαίνεται...

Καλά... οι "φλωρεξιανοί" μεταλλάσσονται σε λαγωνικά...  :o  :o  :o

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #636 στις: Ιουνίου 07, 2013, 00:47 »
Μας δουλεύεις?

Πρώτον, είσαι οφ τόπικ. Πρέπει να τα γράψεις στο νήμα "μύρισα ένα οικείο καπνικό" :idiot1:

Δεύτερον, εδώ μπορεί να εμφανιστεί ο ατμιστής και να πει "εγώ ήμουν αυτός που είδες". Στην περίπτωσή σου, τι περιμένεις? Να πει το καπνικό "εγώ ήμουν που μύρισες"?  :dontknow:

 :laugh1: :lotpot: :heat:

Κοίταξες τουλάχιστον την ώρα, ώστε την επόμενη φορά να πας πιό νωρίς να τον προλάβεις?   :laugh1:


ΥΓ Ελπίζω να μη παρεξηγήσεις το πείραγμα, εεεεεε?  ;)

Φυσικα δεν παρεξηγω...
Αυτο με το οφ τοπικ το σκεφτηκα κι εγω αλλα λεω δεν πειραζει...
Μου εκανε μεγαλη εντυπωση παντως να καταλαβω κατι απο μυρωδια μια αισθηση που ολη την ενηλικη ζωη μου δεν ειχα και βρηκα με το ητ.
Και οπως λεει και ο απο πανω και που να σου πω οτι ουτε ατμιζω πια.... Σουπερ οφ τοπικ.

@ spectum: δεν ειμαι πια φλωρεξ ειμαι μαλλον... σουπερ ξενερωτος.... ;)

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος soulisge1

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #637 στις: Ιουνίου 07, 2013, 01:13 »
Σημερα κατα τις 7 το απογευμα εθεαθει συνατμιστης στην Καλλιθεα, Θησεως και Αργυρουπολεως στο φαναρι, κρατουσε μια ego με καποιον clearo και το απολαμβανε οσο περιμενε στο φαναρι να περασει απεναντι  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2013, 01:19 από soulisge1 »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #638 στις: Ιουνίου 07, 2013, 10:51 »
Κυριακη βραδυ και ενω παιζω μουσικη σε εναν γαμο στο prive ξαφνικα στην πιστα βλεπω ενα μικρο συννεφάκι και λεω ωπα καποιος αναψε τσιγαρο ενω απαγορευεται  :hmmm:
Τελικα ηταν ο φωτογραφος με μια ego μπαταρια και εναν ce4. ;D


Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #639 στις: Ιουνίου 07, 2013, 13:36 »
Απαγορεύεται το τσιγάρο στο γάμο? :eyesplash: :wall:

Ωραίο γλέντι θα κάνουν :))

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #640 στις: Ιουνίου 07, 2013, 13:39 »
off topic:

είχα πάει σε τέτοιο γάμο ούσα καπνίστρια.Μεγάαααααλη επιτυχία, το 80% των καλεσμένων έξω όλη τη νύχτα  :))

/off topic

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #641 στις: Ιουνίου 07, 2013, 13:46 »
Nαι οσο χαζο και αν ακουγεται υπαρχουν καποια μαγαζια που εφαρμοζουν τον νομο περι απαγορευσης.
Φυσικα οσες φορες εφαρμοστηκε γιατι υπηρχαν και καποιοι γαμπροι κατα καιρους θεριακληδες και επαναστατες που απαιτησαν σταχτοδοχεια σε ολα τα τραπεζια οι γαμοι που δεν επιτρεποταν να καπνισουν ηταν αποτυχια.Κανεις δεν χορευε και ολοι ηταν εξω για τσιγαρο και πηγαδακια με το ποτο στο χερι  :yes:

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #642 στις: Ιουνίου 07, 2013, 13:50 »
Κυριακη βραδυ και ενω παιζω μουσικη σε εναν γαμο στο prive ξαφνικα στην πιστα βλεπω ενα μικρο συννεφάκι και λεω ωπα καποιος αναψε τσιγαρο ενω απαγορευεται  :hmmm:
Τελικα ηταν ο φωτογραφος με μια ego μπαταρια και εναν ce4. ;D
Απαγορεύεται το τσιγάρο στο γάμο? :eyesplash: :wall:

Ωραίο γλέντι θα κάνουν :))
αυτό πρέπει να μπει στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας, κάτω από τα αυτόματα ταμεία. ρε τι μαθαίνουμε σε 2 μέρες μόνο... :eyesplash:
μα είναι δυνατόν γάμος χωρίς τσιγάρο, για τους καπνίζοντες?   ???
και για να μην πάει στον αόρατο κάδο, είδα κι εγώ την κυριακή στο πανεπιστήμιο, ψηλό με μοντ και τ2 να ατμίζει ανενόχλητος. πήγα κι εγώ στην αίθουσα που θα εξεταζόμασταν, έβγαλα το προβάρι και ένας επιτηρητής με αυστηρό τρόπο, άσε που φώναξε κιόλας-ρεζίλι με έκανε, μου είπε πως απαγορεύεται το κάπνισμα. μα του λέω δεν καπνίζω. εεεεεε ό, τι έχει σχέση μου λέει....ευτυχώς την κοπάνησε και καθόλη την εξέταση άτμιζα ανενόχλητη. διακριτικά πάντα, χωρίς να εκπνέω τον ατμό.

Αποσυνδεδεμένος Στέλιος Κ.

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr
    • https://www.facebook.com/stelios.kandilas
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #643 στις: Ιουνίου 07, 2013, 14:58 »
Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε στον Σταυρό Θεσσαλονίκης στο 2ο Motoweekend από το Hayabusa Club Θεσσαλονίκης είδα 3ης- 4ης ατμιστές όποιος ήταν ας γράψει.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #644 στις: Ιουνίου 09, 2013, 12:46 »
Οσους ατμιστες δεν εχω δει τυχαια τα τελευταια 3,5 χρονια τους εχω δει τα τελευταια δυο ΣΚ. :))
Και χθες παλι σε γαμο καλεσμενος με ego που διστακτικα τραβουσε τζουρες μεχρι που με ειδε και πηρε τα πανω του  :)) :))


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190808 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152116 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11302 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345888 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147530 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8267 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209198 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545596 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33093 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52760 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600789 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361243 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed