vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

192 επισκέπτες, 3 χρήστες
chkontog, nauagos, haris1me

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #615 στις: Μαΐου 20, 2013, 23:26 »
Σήμερα, 11,30 π.μ, Πειραιας, Βας. Γεωργίου, Δημοτικό Θέατρο.
Περπατούσε στον δρόμο.
Φορούσε ακουστικά και δεν με άκουσε μέσα από το αυτοκίνητο.
Κάποιον μου θύμισε.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #616 στις: Μαΐου 23, 2013, 20:04 »
Για πρώτη φορά  ειδα λιγο ντουμανάκι να βγαίνει από κάποιον στο απέναντι πεζοδρόμιο , ολος χαρά που έτυχε και σε μενα  :)) συνέχισα τον δρόμο μου, στον γυρισμό τον ειδα περίπου στο ίδιο σημείο παω να βγάλω την προβατίνα με τον βουτηχτή και τι κανει ο "γάτος"  :wall: :wall: βγαζει το πακέτο και ανάβει  ΚΤ

 :eyesplash: :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #617 στις: Μαΐου 24, 2013, 01:48 »
Έξω από βιοιατρική εχθές είδα μίνι σύννεφο και μου τράβηξε την προσοχή. Λέω δεν παίζει να είναι τσιγάρο και κοιτάω καλύτερα και όντως ήταν ΗΤ. Μαύρο ήταν αλλά δεν κατάλαβα τι... Φουλ ντουμάνι όμως.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #618 στις: Μαΐου 24, 2013, 04:51 »
Αν εννοεις την Βιοιατρική Καλλιθέας είδες εμένα!  ;D
Αλλα δεν κρατούσα μαύρο η.τ. ... ???

Αποσυνδεδεμένος morfeas3kala

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #619 στις: Μαΐου 24, 2013, 09:21 »
Πρίν 2 μέρες , σε μία παραλία της Σάμου, κάθομαι στην ξαπλώστρα και βγάζω το η.τ. να απολαύσω την θάλασσα και την μυρουδιά του θαλασσινου αέρα(που όταν καπνιζα κ.τ. δεν την ένιωθα!) και πως κοιτάζω δίπλα μου βλέπω εναν συνατμιστή με ego να απολαμβάνει τον ήλιο.. Σκέφτηκα να πάω να του μιλήσω, μέχρι μπροστά μου πέρασε ένας ακόμη με ένα μεγάλο ασημί μαρκουτσι!!

Από περιέργεια είπα να μετρήσω πόσους ατμιστές θα δω στην παραλία..

Σε 4 ώρες μέτρησα 6 χωρίς εμένα!!

Γυρνωντας σπίτι μέτρησα άλλους 4!
Σύνολο μαζί με εμένα 11 σε μια μέρα!

Και γενικά εδώ στη Σάμο έχει πάρα πολύ κόσμο με η.τ.  Κάθε μέρα βλέπω τουλάχιστον 2-3 στον δρόμο..
Αφού σε μία τόσο μικρή πόλη όπως το Βαθύ, και έχουν ανοίξει 2 μαγαζία! Ένα nobacco και ένα alterEgo...

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #620 στις: Μαΐου 24, 2013, 16:26 »
Αν εννοεις την Βιοιατρική Καλλιθέας είδες εμένα!  ;D
Αλλα δεν κρατούσα μαύρο η.τ. ... ???

Της Καλλιθέας εννοώ και πάνω σε ένα σταματημένο παπί νομίζω. Για το μαύρο δεν παίρνω όρκο αλλά νομίζω ήταν κάτι σαν bolt μικρο και σαν να είχε σαν κάρτο από πάνω. Πολύ φευγαλέα το είδα.  8)

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #621 στις: Μαΐου 24, 2013, 20:22 »
ο πάστα θα ήταν. έχει μπολτ.  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #622 στις: Μαΐου 25, 2013, 21:48 »
εθεάθει συνατμιστής μέσα στα Δικαστήρια στην Πάτρα,  είχε ego-t, ήταν πίσω από μία σκάλα και τον ντουμάνιαζε, όπως πάω σιγά μην φοβηθεί, είχε γυρίσει την πλάτη του γιατί προφανώς ντρεπόταν ή φοβόταν τι να πω, τον σκουντάω, να δω εάν είναι συνάδελφος, τρομάζει πετάει μία ατμιά άλλο πράγμα  :laugh1: :laugh1: , ντάξει τα είπαμε λίγο, ήταν συνάδελφος εξ Αθηνών και αφού ατμίκαμε αρκετά (υπό το άγριο και περίεργο βλέμμα περαστικών και συναδέλφων αλλά και ενός port police ) καταλήξαμε και στα μελλοντικά μας μοντέλα  :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: οι άλλοι είχαν χαρμανιάσει ενώ εμείς ατμίζαμε του καλού καιρού  :cigar: :cigar:  εντός του Μεγάρου  :angel: :angel:

Αποσυνδεδεμένος Στέλιος Κ.

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr
    • https://www.facebook.com/stelios.kandilas
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #623 στις: Μαΐου 26, 2013, 16:28 »
Χθες στο Λιτόχωρο σε ένα μαγαζί είχαμε Biker πάρτι ο Dj εθεάθη με want nobacco τον κοιτάω, τον πλησιάζω και το λέω τι είναι αυτό? Με μεγάλη χαρά μου λέει ηλ.τσ πάει να μου ανάλυση το πως και τι, τοτε βγάζω το Ζ και παίρνω μια καλή τζούρα και μου λέει πω πω φίλε εσύ  έχεις ξεφύγει στην συνέχεια της βραδιάς συνάντησα ακόμη έναν ατμιστή με ego-Τ μπαταρία πιάσαμε κουβέντα για το ηλ.τσ αλλά στο τέλος με ξενέρωσε γιατί μου λέει έχω και αυτό!!! και περιμένω να βγάλει καμιά καλή modara αλλά μου έβγαλε ένα πακέτο με κ.τ.  :o   :-\   

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #624 στις: Μαΐου 26, 2013, 16:55 »
Της Καλλιθέας εννοώ και πάνω σε ένα σταματημένο παπί νομίζω. Για το μαύρο δεν παίρνω όρκο αλλά νομίζω ήταν κάτι σαν bolt μικρο και σαν να είχε σαν κάρτο από πάνω. Πολύ φευγαλέα το είδα.  8)


Δεν ημουν εγω...δεν εχω παπί...  :(

Αποσυνδεδεμένος geotsa

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #625 στις: Μαΐου 26, 2013, 18:23 »
Επιτελους,το Σαββατο τελευταια διαδρομη στην δουλεια (εχουμε ταξακι κυριοι και κυριες) μπαινει κυρια και με ενα θρασος μου λεει απ΄το πισω καθισμα "ανοιχτε μου το παραθυρο θελω να καπνισω" κυρια μου λεω απαγορευεται το "καπνιζειν"μεσα στο μαγαζι μου και απανταει μα εγω θελω.Γυριζοντας να την βρισω την βλεπω και κραταει στο χερι της Provari λευκο μαζι με Penelope!!!Τελειωσε εγινε χαμος εκλεισα παραθυρα ανοιξα κληματισμο και δεν εβλεπα μπροστα μου πως φτασαμε μονο ο θεος ξερει,χα χα χα το Nemesis μου και το Provari της πηραν φωτια!!

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #626 στις: Μαΐου 26, 2013, 18:28 »

Δεν ημουν εγω...δεν εχω παπί...  :(

Μπορεί το παπί να ήταν ξένο αλλά anyway... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tsioumiou

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Γεια σου ρομποτακι , θα μου πεις τον κωδικο σου ?
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #627 στις: Μαΐου 31, 2013, 15:51 »
Χθες στο Λιτόχωρο σε ένα μαγαζί είχαμε Biker πάρτι ο Dj εθεάθη με want nobacco τον κοιτάω, τον πλησιάζω και το λέω τι είναι αυτό? Με μεγάλη χαρά μου λέει ηλ.τσ πάει να μου ανάλυση το πως και τι, τοτε βγάζω το Ζ και παίρνω μια καλή τζούρα και μου λέει πω πω φίλε εσύ  έχεις ξεφύγει στην συνέχεια της βραδιάς συνάντησα ακόμη έναν ατμιστή με ego-Τ μπαταρία πιάσαμε κουβέντα για το ηλ.τσ αλλά στο τέλος με ξενέρωσε γιατί μου λέει έχω και αυτό!!! και περιμένω να βγάλει καμιά καλή modara αλλά μου έβγαλε ένα πακέτο με κ.τ.  :o   :-\   
λιγο off-topic αλλα υπαρχει μαγαζι με ηλ.τσιγαρα στο Λιτοχωρο ;

Αποσυνδεδεμένος elpaco33

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #628 στις: Μαΐου 31, 2013, 16:04 »
Ανεφερε κατι τετοιο ο φιλος?


Παρτυ σε μαγαζι ειχανε τα παιδια(προφανως σε κανα κλαμπακι)

Αποσυνδεδεμένος Στέλιος Κ.

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr
    • https://www.facebook.com/stelios.kandilas
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #629 στις: Μαΐου 31, 2013, 20:09 »
Όχι δεν υπάρχει μαγαζί στο Λιτόχωρο με Ηλ.τσ., ήθελα να ανοίξω εγώ αλλά το σχέδιο ναυάγησε. Εγώ απλά ανάφερα ότι είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα η ατμιστές στο Λιτόχωρο και σε μια κλειστεί κοινωνία όπως εδώ μας κοιτάνε λίγο περίεργα.Αν υπήρχε μαγαζί εδώ ίσως μας έβλεπαν αλλιώς γιατί σχεδόν όλοι θα είχαν την επαφή με το προϊόν. Πάντως χαίρομαι που αυξανόμαστε.
 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 31, 2013, 20:15 από Στέλιος Κ. »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190830 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152145 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11328 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345924 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147546 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8286 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209238 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545652 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33114 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52778 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600805 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361285 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed