vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

167 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, vag21, anetost, vasim, gfilip, manoslykos, Ribot

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #435 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:44 »
Το έπος της Δευτερας?
και παιζω και εγω?  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #436 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:45 »
Εχουν αρχισει να κυκλοφορουν οι Laves εδω στη Ροδο, απο e-cig.gr   ;D

.....τις ειδα στο μαγαζι (τις μεγαλες και τις μινι).  Ωραια κατασταση, αλλα πρεπει να βαλουμε το χερακι (παλι) στη τσεπη, και.....δε μας παιρνει.... :'(

πηρα ενα μπουκαλακι υγρο και πηγα σπιτι με την Ego μου ..... :'(

υ.γ.: εχει κι αλλα πολλα και σε καλες τιμες...αλλα τωρα πια οσο καλες κι αν ειναι οι τιμες, ο μισθος δεν.....εχουμε και παιδια να μεγαλωσουμε, οποτε εκει ειναι η πρωτη μας επιλογη....

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #437 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:47 »
Μην σκάς καθολου, ειναι δυσκολες εποχες για ολους... :dontknow:
το σημαντικο ειναι οτι η eGo σου σε κραταει μακρυά απο το τσιγάρο και σου δινει την απόλαυση του ατμου.... ;)
(εγώ παντως οτι mod και να κραταω δεν βγαινω ποτε απο το σπιτι αν δεν εχω μαζι μου τουλαχιστον μια φορτισμενη eGo μπαταρια...  :yes: )

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #438 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:49 »
Μια από τα ίδια , iguasu :'(
Γι αυτό και το... ερωτοπαρμένο κείμενο...  :-\

pasta, υπομονή 47 ώρες... Θα δεις...  ;D

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #439 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:52 »
Δηλαδη εσυ αμα δεις provari θα γράψεις τον...μεγάλο Ανατολικο του Εμπειρίκου!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
μαλλον εγω θα το γραψω :D
στο δρομο ειδα το απιστευτο 1 πραγμα σαν οβιδα δεν μπορω να το περιγραψω εμοιαζε με σφαιρα
ελικρινα αλλα μεγαλη σφαιρα.Επαθα την πλακα μου,και οταν τον ρωτησα μου ειπε
δεν ξερω πως το λεν ο γιος μου απο γερμανια μου το εφερε :wall:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #440 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:54 »
Μια από τα ίδια , iguasu :'(
Γι αυτό και το... ερωτοπαρμένο κείμενο...  :-\

pasta, υπομονή 47 ώρες... Θα δεις...  ;D
:laugh1: :laugh1: :laugh1:
πω-πω...Ατμιαδα εννοεις...  :eyesplash:
Δεν φανταζεσαι τι σκαλωμα εφαγα!!! Σου στελνω πμ...

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #441 στις: Μαρτίου 31, 2012, 23:57 »
αφηστε τα μαγκες....αν δε ξεσηκωθουμε ασπρη μερα δε θα δουμε ποτε!

Τα εχει γραμμενα ολα η Ιστορια, αρκει να τη διαβασουμε λιγακι....ολα κυκλος ειναι.

Πρπει να παρουμε τη ζωη μας στα χερια μας -και δε μιλαω για την εξυπηρετηση καποιων "πολυτελων συνηθειων", οπως μοντες και λοιπα...

...αλλα για τις απολυτα αναγκαιες συνθηκες ζωης. Το μικρο μου -για παραδειγμα- κοριτσι- χρειαστηκε κατι εξετασεις και καποια φαρμακα για μια λοιμωξη που του παρουσιαστηκε και αναγκαστηκα να δωσω ολο το δωρο Πασχα και το 15ημερο του Απριλη γιατι η ασφαλεια μου ειναι μονο για να μου τα παιρνει πια...

...ενω οι Γερμανοι δημοσιοι υπαλληλοι πηραν αυξηση, τα τιμια αυτα παληκαρια που γ@#$σαν την Ευρωπη 2 φορες σε 2 παγκοσμιους πολεμους.....

ασε πηρα φορα....σταματαω εδω.   :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #442 στις: Απριλίου 02, 2012, 01:23 »
εθεαθη ατμιστης αστυνομικος της ομαδας διας στον κολωνο
οποτε αν σας σταματησουν ποτε στην περιοχη τραβηξτε μια τζουρα απο το ητ σας μπορει να σας γλιτωσει  ::)

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #443 στις: Απριλίου 02, 2012, 01:56 »
αφηστε τα μαγκες....αν δε ξεσηκωθουμε ασπρη μερα δε θα δουμε ποτε!

Τα εχει γραμμενα ολα η Ιστορια, αρκει να τη διαβασουμε λιγακι....ολα κυκλος ειναι.

Πρπει να παρουμε τη ζωη μας στα χερια μας -και δε μιλαω για την εξυπηρετηση καποιων "πολυτελων συνηθειων", οπως μοντες και λοιπα...

...αλλα για τις απολυτα αναγκαιες συνθηκες ζωης. Το μικρο μου -για παραδειγμα- κοριτσι- χρειαστηκε κατι εξετασεις και καποια φαρμακα για μια λοιμωξη που του παρουσιαστηκε και αναγκαστηκα να δωσω ολο το δωρο Πασχα και το 15ημερο του Απριλη γιατι η ασφαλεια μου ειναι μονο για να μου τα παιρνει πια...

...ενω οι Γερμανοι δημοσιοι υπαλληλοι πηραν αυξηση, τα τιμια αυτα παληκαρια που γ@#$σαν την Ευρωπη 2 φορες σε 2 παγκοσμιους πολεμους.....

ασε πηρα φορα....σταματαω εδω.   :wall: :wall:

τα λες πολύ σωστά

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #444 στις: Απριλίου 14, 2012, 13:50 »
Εθεάθει συνατμιστής στον Σκλαβενίτη Αργυρουπολης/Αλίμου, με τα του ξανθού/κουκλιού/ουτε-5-χρονών/που-ακουει-στο-όνομα-Λευτέρης γιού και με τα της γυναικός.. γι'αυτό και δεν πήγα να μιλήσω.. να μην δημιουργήσω οικογενειακές εντάσεις πασχαλιάτικο!!!
ο συνατμιστής κρατούσε gg ανα χείρας με ατμο δεν έχω ιδέα ποιος είναι αυτός ο ατμο..( πλαστικό τανκ με τα φιτίλια μέσα να φαίνονται και μαύρο επιστόμιο φαρδύ..  :dontknow: )  και είχε ντουμανιάσει τον πότο!!!  :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #445 στις: Απριλίου 14, 2012, 14:15 »
Εθεάθει συνατμιστής στον Σκλαβενίτη Αργυρουπολης/Αλίμου, με τα του ξανθού/κουκλιού/ουτε-5-χρονών/που-ακουει-στο-όνομα-Λευτέρης γιού και με τα της γυναικός.. γι'αυτό και δεν πήγα να μιλήσω.. να μην δημιουργήσω οικογενειακές εντάσεις πασχαλιάτικο!!!
ο συνατμιστής κρατούσε gg ανα χείρας με ατμο δεν έχω ιδέα ποιος είναι αυτός ο ατμο..( πλαστικό τανκ με τα φιτίλια μέσα να φαίνονται και μαύρο επιστόμιο φαρδύ..  :dontknow: )  και είχε ντουμανιάσει τον πότο!!!  :laugh1: :laugh1:

 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #446 στις: Απριλίου 15, 2012, 01:02 »
το σωστο δεν ειναι εθεάθη  ?  ;D

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #447 στις: Απριλίου 15, 2012, 01:06 »
 :sign_sostos: :sign_sostos:
το σωστο δεν ειναι εθεάθη  ?  ;D

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #448 στις: Απριλίου 15, 2012, 14:53 »
το σωστο δεν ειναι εθεάθη  ?  ;D
Όχι το σωστό είναι " αιθαιάθυ  :laugh1: :laugh1:
Αν αρχίσουμε να διορθώνουμε τα λάθη ....   :)

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #449 στις: Ιουλίου 03, 2012, 21:07 »
Σήμερα και κάποια στιγμή ενώ κατευθυνόμουν προς το κέντρο της πόλης έπεσα σε ελέγχο από την ομάδα ΔΙ.ΑΣ.

Όσο περίμενα να τελειώσει ο σχετικός έλεγχος έρχεται προς το μέρος μου ένα από τα  τέσσερα ευγενέστατα παιδιά και με ρωτάει.....
Καπνίζεις? :o :o :o
Σκέφτομαι και είμαι έτοιμος να του πω γιατί απαγορεύεται?... άλλα τελευταία στιγμή του λέω.... ατμιζω.
Και εγώ μου λέει και τραβάει μέσα από την στολή ένα  bio lava γκλοπ :laugh1: :laugh1:
Φανταστείτε κάποιον περαστικό αν έβλεπε το σκηνικό τι θα νόμιζε ότι είναι αυτό που έβγαλε  :lotpot: :lotpot: :lotpot:
Επομενη ερωτηση που μου εκανε.
Στο φορουμ εισαι ?
Ναι
Ποιος εισαι?
Ο seb
Kαι μετα διαφορα περι ατμιστικων υγρων.
Ονομα δεν θα πω αλλα κυκλοφορει αναμεσα μας  :)) :)) :)) :)) :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2709 600963 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:45
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190957 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152300 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11426 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346084 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147634 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8369 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545794 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33228 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52886 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361463 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed