vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

108 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, manoslykos, lagoudakis, tapantari, Milarepa, PsykieG

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1470 στις: Ιουνίου 12, 2016, 02:29 »
Σάββα μου φαίνεται ότι για κάτι τέτοιους πρέπει να κυκλοφορείς με κάνα μπαστούνι φορμαέλα... Μην πω μετσοβόνε  :fight_fryingpan:


Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1471 στις: Ιουνίου 12, 2016, 02:36 »
Αυτοι που καπνίζουν θέλουν κοπανο η Αυτοι που ατμιζουν και πάνε στα περιπτερα για γλυκερινή?
Μετα φτάιει το η.Τ αν πάθουν κάτι...

Ε ρε βρεγμένη σανιδά και κοπανιμα στα οπίσθια  να τζουζη...
Έκει να δεις χτύπημα... 36mg
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2016, 02:41 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1472 στις: Ιουνίου 12, 2016, 03:13 »
Απόστολε ανοίγουμε μεγάλη κουβέντα και θα είμαστε και offtopic...
1. Δίκιο έχεις στο ότι περίπτερο πουλάει υγρά αναπλήρωσης από την μια και οι περιπτεριούχοι διαμαρτύρονται για την ειδική μεταχείριση των καταστημάτων Η.Τ.
2. Εταιρίες καθαρά Η.Τ. έχουν σαν σημεία πώλησης περίπτερα. πχ στην Τήνο Είδη Δώρων - Οικιακά Είδη πουλούν προϊόντα αλυσίδας Η.Τ. Στην Άνδρο φαρμακείο πουλάει της ίδιας. Στην Λιβαδειά συνεργάζονται με περίπτερο. Βασικά όπου βρουν έχουν χωθεί.
3. Εδώ και καιρό οι διανομείς προϊόντων καπνού διανέμουν και υγρά αναπλήρωσης σε minimarket - περίπτερα.
4. Ακόμα και σε κατάστημα με υπολογιστές μπορείς να πας για υγρά αναπλήρωσης ή συσκευές. Εταιρία που προμηθεύει ανταλλακτικά, καλώδια, αξεσουάρ κινητών κλπ έχει μπει κι αυτή στο παιχνίδι.
Εφόσον έχει περάσει στον κόσμο ότι περίπτερα πουλάνε τέτοια, πως να μην ρωτήσει; Όχι μόνο πουλάνε αλλά σε 3-4 περίπτερα έχουν και ταμπέλα "Πωλούνται είδη ηλεκτρονικού τσιγάρου" Μην σου φαίνεται τπτ περίεργο.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1473 στις: Ιουνίου 12, 2016, 13:53 »
κατ αρχας ΜΑΚΑΡΙ ολα τα περιπτερα να ειχαν ειδη ατμιστη, απλα η δυσκολια ειναι να υπαρχουν ολα οσα θελει η αγορα.
Προσωπικα τα πρωτα μου ητ το 2011 τα πηρα απο περιπτερο κι απο κει επαιρνα και τα υγρα και το θεωρουσα ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΚΟ, αφου και τα τσιγαρα μου απο περιπτερο τα επαιρνα, δεν ειχα πει ποτε σε ειδη καπνιστη για να παρω ενα πακετο καμελ!
Φυσικα τα υγρα που επαιρνα οπως κι ο εξοπλισμος ηταν οτι πιο απαραδεκτο ισως εχει κυκλοφορησει (κατι "μαλμπορο" και "καμελ" με 30 νικοτινη που επρεπε η μαλμπορο και η καμελ να τους κανει μυνηση για δυσφημηση :)) ) αλλα φυσικα και τοτε δε γνωριζα οτι ο εξοπλισμος και τα υγρα που κυκλοφορουν στα εξειδικευμενα καταστηματα ειναι κατι διαφορετικο... ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ? και μη μιλησει καποιος για ψαξιμο, φορουμ κτλ, γιατι αν και Internet addicted  θα θεωρουσα βλακεια να πρεπει να ψαξω για το ..."πως καπνιζουν" (εστω και με ενα νεο προιον), αφου υποτειθεται πως μιλαμε για plug and play προιοντα που απευθυνονται στο ευρυ κοινο (η τεσπα ετσι θα επρεπε να ειναι)

Αποσυνδεδεμένος dartaholics

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1474 στις: Ιουνίου 12, 2016, 15:57 »
Εχτές το απόγευμα στη γιορτή του παιδιού στο προσχολικό κέντρο πολκα φροελεν μπόρεσα να διακρίνω τουλάχιστον 6-7 απ όλες τις ηλικίες... Ακόμα και γιαγιά είδα!!!

Sent from my MX5 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1475 στις: Ιουνίου 19, 2016, 07:28 »
Χθές για μπάνιο,  στο διπλανό τραπεζάκι, κύριος στυλάτος, άνω των 50, με καλό εξοπλισμό (kayfun και μοντάκι προφυλαγμένο). Εκεί που ήμουν έτοιμη να ρωτήσω: συγνώμη ποιό είναι το user name σας, μήπως είστε ο ".....", και ενώ έχει το η.τ. μία ώρα μπροστά του και δεν έχει κάνει πουφ για πουφ (εγώ και ο άντρας μου θα είχαμε κάνει 4-5ml), τότε βγάζει από την τσάντα του καπνό και στρίβει ένα τσιγάρο!   :hmmm: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1476 στις: Ιουνίου 19, 2016, 08:06 »
εγω θα τον ρωτουσα αν το πουλαει ενα εικοσαρικακι ...
ευκαιρια :))
 

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1477 στις: Ιουνίου 19, 2016, 09:43 »
Χθες το πρωί στο διπλανό μου τραπέζι στην παραλία, τύπος γύρω στα 45 με cuboid & cubis και μάλλον η μητέρα του με στρογγυλό 22άρι mod με άγνωστο ατμοποιητή. Η κυρία κάπνιζε συνεχώς. Μάλλον προσπαθούσε να τη βάλει στο σωστό δρόμο.
Το βράδυ δίπλα μου πάλι σε μαγαζί, ωραίο ζευγάρι 35-40, αυτός με καλυμμένο μοντ και άγνωστο εργοστασιακό και αυτή με istick 10w & άγνωστο μικρούλη άτμο.
Χαμός, δεν προλαβαίνω να κάνω atmospotting...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1478 στις: Ιουνίου 19, 2016, 09:50 »
Μάλλον θέλουμε νήμα με τίτλο "Δεν εθεάθη συνατμιστής" τόσοι πολλοί που γίναμε.

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1479 στις: Ιουνίου 19, 2016, 12:24 »
Την περασμένη Κυριακή πήγαμε σε μια (καλή και γνωστή) ταβέρνα σε μια παραλία στην Σαλαμίνα. Στα μισά της διαδρομής συνειδοτοποιώ ότι δεν έχω πάρει μαζί μου το μπουκαλάκι με το υγρό και ο Avocado ήταν μέχρι την μέση... :eyesplash:
Επειδή όμως έχω συναντήσει μερικούς ατμιστές στην ταβέρνα αυτήν, αφέθηκα στην καλή μου τύχη...και δεν με απογοήτευσε. ;)
Μόλις κάτσαμε στο τραπέζι, έριξα μια ματιά και εντόπισα 4 συνατμιστές, σε ένα πλήθος 30 ατόμων περίπου...δύο 50άρηδες και δύο νεαρούς. Με vtc mini (2), με istick pico και με μια γκουμούτσα cloopor. Ατμοποιητές Avocado, Ναυτίλο, Cubis και πάνω στην γκουμούτσα μία άλλα γκουμούτσα άγνωστη.  
Καυγάδιζαν ποιος θα μου γεμίσει τον ατμοποιητή μου... :))
Αλληλοκεραστήκαμε και τσιπουράκι...

ΥΓ.
Ξαναπάμε και σήμερα, αλλά δεν θα ξεχάσω κάτι... :yes:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1480 στις: Ιουνίου 25, 2016, 22:40 »
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια ταβέρνα στο Αιτωλικό, ανάμεσα στους θαμώνες και δυο ατμιστες, ο ένας μάλιστα γύρω στα 70 ;)

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1481 στις: Ιουνίου 26, 2016, 00:39 »
Σύμφωνα με μαρτυρία του πατέρα μου, προχθές στο νοσοκομείο που νοσηλευόταν, στον ίδιο θάλαμο ήταν ένας παππούς 86 ετών, που όταν δεν ήταν κανένας γιατρός ή νοσοκόμα στον θάλαμο έβγαζε το εργαλείο του κι άτμιζε κανονικά ;D. Κρίμα που δε τον πέτυχα (πήραμε εξιτήριο εκείνη τη μέρα)..

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1482 στις: Ιουνίου 26, 2016, 01:31 »
πιστευω οτι το νημα πρεπει να κλεισει.πλεον οπου και να πας δεν βλεπεις συνατμιστη αλα συνατμιστες.γιναμε παρα πολλοι!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Hlias21

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1483 στις: Ιουνίου 26, 2016, 07:37 »
Την περασμένη Κυριακή πήγαμε σε μια (καλή και γνωστή) ταβέρνα σε μια παραλία στην Σαλαμίνα. Στα μισά της διαδρομής συνειδοτοποιώ ότι δεν έχω πάρει μαζί μου το μπουκαλάκι με το υγρό και ο Avocado ήταν μέχρι την μέση... :eyesplash:
Επειδή όμως έχω συναντήσει μερικούς ατμιστές στην ταβέρνα αυτήν, αφέθηκα στην καλή μου τύχη...και δεν με απογοήτευσε. ;)
Μόλις κάτσαμε στο τραπέζι, έριξα μια ματιά και εντόπισα 4 συνατμιστές, σε ένα πλήθος 30 ατόμων περίπου...δύο 50άρηδες και δύο νεαρούς. Με vtc mini (2), με istick pico και με μια γκουμούτσα cloopor. Ατμοποιητές Avocado, Ναυτίλο, Cubis και πάνω στην γκουμούτσα μία άλλα γκουμούτσα άγνωστη.  
Καυγάδιζαν ποιος θα μου γεμίσει τον ατμοποιητή μου... :))
Αλληλοκεραστήκαμε και τσιπουράκι...

ΥΓ.
Ξαναπάμε και σήμερα, αλλά δεν θα ξεχάσω κάτι... :yes:
Την επομενη φορα που θα ερθεις Σαλαμινα και θα χρειαζεσαι υγρο,αντισταση,κτλ. ενα pm και ολα διορθωνονται μιας και μενω μονιμα εδω. ;)

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1484 στις: Ιουνίου 26, 2016, 09:34 »
πιστευω οτι το νημα πρεπει να κλεισει.πλεον οπου και να πας δεν βλεπεις συνατμιστη αλα συνατμιστες.γιναμε παρα πολλοι!!!!!!!
Το ιδιο πιστευω και εγω ;D
Γιατι αραγε να θυμομαστε οι παλαιοτεροι απο ποιο σημειο ξεκινησε αυτη η επανασταση εντος ή εκτος εισαγωγικων?
Να κλεισει λεμε μεχρι να μεινουμε και παλι καμια πενηνταρια ατμιστες ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246398 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572280 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1952 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8657 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298085 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827702 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511888 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios