vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

168 επισκέπτες, 0 χρήστες

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος andreashadji

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #975 στις: Απριλίου 21, 2014, 20:10 »
Εθεάθη πριν λιγο στη παραλία του Βόλου ν απολαμβανει καφεδάκι στη pizza volos(portofino)!ωραιο το μηχανημα!!!


Sent from my Kayfun lite + using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #976 στις: Απριλίου 22, 2014, 10:53 »
Εθεάθη την Μεγάλη Εβδομάδα συμπαθεστάτη κυρία εξ' Αθηνών, να ατμίζει με SVD και iClear30 κάτι. Μόνο που η δύστυχη παραπονιόταν ότι δεν μπορεί να τραβήξει τζούρα και παιδεύεται, οπότε προσφέρθηκα να ρίξω μια ματιά. Μάλλον αυτός που της πούλησε το SVD ξέχασε να της πει ότι στα 3.0 Watt δεν ατμίζεις, αλλά υποφέρεις!!! Το ανέβασα στα 11 και συνήλθε!

Αποσυνδεδεμένος gpanos

  • **
  • 248
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #977 στις: Απριλίου 22, 2014, 12:40 »
Προσωπικά μου αρέσει πολύ να διαβάζω ιστορίες με τυχαίες συναντήσεις συνατμιστών.


Η αλήθεια ειναι ότι τώρα πια βλέπω πάρα πολύ κόσμο στον δρόμο με η.τ. αλλά κάθε μια συνάντηση έχει μια ιδιαίτερη ιστορία που πολλές φορές αξίζει να περιγραφεί.


Μια τέτοια ιστορία είναι η εξής. Είχα πάει σε πελάτη σε ένα κτίριο με ασφαλίτη. Με είδε να μπαίνω μέσα τζουράτος και απευθείας μου είπε ότι απαγορεύεται το κάπνισμα. Του είπα ότι δε καπνίζω αλλά ατμίζω αλλά μου είπε ότι το ίδιο είναι. Δεν ασχολήθηκα παραπάνω γιατί έκατσα στην αναμονή λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα. Ανεβαίνω πάνω στο ραντεβού μου και εξεπλάγην. Και τα τέσσερα άτομα στο γραφείο άτμιζαν. Βγάζω λοιπόν τους kayfun και το κάναμε χαμάμ. Τους ενημέρωσα για τους επισκευάσιμους, αλλά φαινόντουσαν αρκετά ικανοποιημένοι με τον aspire οπότε δεν τους πίεσα σε κάτι. Όταν τους είπα για τον σεκιουριτά, μου είπαν ομόφωνα "μην ασχολείσαι, μαμάκας είναι". Τα παιδιά του είχαν κάνει ειδικό σεμινάριο τι είναι το άτμισμα, αλλά επειδή ήθελε να το παίζει εξουσία έκανε του κεφαλιού του.

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1945
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #978 στις: Απριλίου 22, 2014, 12:55 »
Παραξενεύτηκα πολύ, που είδα πριν καμιά δεκαριά μέρες αρτινό ατμιστή και δεν τον ήξερα!!
Πήγαινα στη δικηγόρο μου στις 10/4 το απόγευμα. Στον πεζόδρομο πίσω από τη λαϊκή, βλέπω με την άκρη του ματιού μου κάποιον. Βιαζόμουν, οπότε του 'πάτησα' το μάτι, έριξα και μια τζουρίτσα και προχώρησα με βήμα γοργό....

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #979 στις: Απριλίου 22, 2014, 13:02 »
Κι εγώ πέτυχα κάποιον οδηγό με την άκρη του ματιού μου στα διόδια του Σχηματαρίου χθες αργά το απόγευμα γυρνώντας Αθήνα... Αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη προσοχή γιατί συνέθετα κάτι "πασχαλινές ψαλμωδίες" μετά από μια ώρα στην ουρά...

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #980 στις: Απριλίου 22, 2014, 13:58 »
Χαχαχαχα Stepeha!!
Στο χώρο της δουλειάς μου (στούντιο ηχογραφήσεων) έχουν αρχίσει και πληθαίνουν οι ατμίζοντες. Αυτό που μου τη σπάει είναι ότι δεν είναι αρκετά ενημερωμένοι και φορτώνονται κάτι αρχαία starter kits (giant πχ) χρυσοπληρώνοντάς τα ενώ εξ'αρχής τους παρέχουν και νεότερους ανταλλακτικούς ατμο (για ευνόητους λόγους..) που δεν περικλείονται στο πακέτο φυσικά, οπότε έχουν και έξτρα έξοδα πάνω στα ήδη τσιμπημένα και ξεπερασμένα πακέτα που τους δίνουν >:(

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #981 στις: Απριλίου 23, 2014, 15:54 »
Εθεάθη πιτσιρικάς κάτω από 20 με ego και ce4 μάλλον,στα Everest Χαλάνδρι .

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #982 στις: Απριλίου 23, 2014, 18:36 »
Δουλευω σε ξενοδοχειο κ φετος προς μεγαλη εκπληξη εχουν εμφανιστει αρκετοι ατμιστες κ μιας κ το εχω καμαρι τους πλησιαζω κ τους δειχνω το mvp v2 νομιζω οτι μετα αποεμενα η εταιρια θα αυξισει τις πωλήσεις μια κ ολοι εχουν κατι  ego....! :angel:

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #983 στις: Απριλίου 23, 2014, 19:38 »
 Εδω στην ροδο πλεον δεν ψαχνω συνατμιστες, :baby: γιατι κοντευουμαι να γινουμε περισοτεροι απο τους καπνιστες :cigar: και ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι μπορω και κυκλοφοραω ελευθερα με το κλαρινο μου :thumbsup_move_1: και τον kayfoyn απο πανω,χωρις να με κοιτανε λες και ειμαι εξωγηινος :eleos: !!!

Αποσυνδεδεμένος vasilisx360

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #984 στις: Απριλίου 24, 2014, 00:20 »
Όντως η Ρόδος έχει πολύ λαό με η.τ :) 

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #985 στις: Απριλίου 27, 2014, 12:28 »
Στο λουνα παρκ που ειναι αυτον τον καιρο στο νησι, το παιδι που ειναι στις καμηλοδρομιες με μοντακι και καποιον clearo (νομιζω). Επισης, χθες το βραδυ σε ταβερνα στο κοντοκαλι κυριος γυρω στα 50 με ego και ce4, το ειχε κανει πιπιλα. :)

Send from dripland


Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #986 στις: Απριλίου 27, 2014, 13:29 »
Στο αεροδρόμιο (Ελ. Βελ.) χθες κατά τις 9 παρά, περίμενε στις αφίξεις τύπος κοτσιδάτος με σκυλί και αν είδα καλά evod-primero με ego. Ατμιζε ανενόχλητος στην αναμονή... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #987 στις: Απριλίου 27, 2014, 13:34 »
κοτσιδάτος με σκυλί
Σαν περίεργος όρος χαρτοπαιξίας ακούγεται αυτό!
"Άσε, είχα κοτσιδάτο με σκυλί και μου τη βγαίνει με φυτιλάτο μικροκόλι!"
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #988 στις: Απριλίου 27, 2014, 13:35 »
Χαχα... Μα κοτσιδάτος ήταν :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #989 στις: Μαΐου 03, 2014, 12:58 »
Χτες ειδα κι εγω ατμιστη στο δρομο μετα απο αρκετο καιρο στην Πατρα.
Μονο που υπηρχε ενα προβλημα. Ηταν γυρω στα 14-15 χρονων.
Τωρα δεν ξερω αν πρεπει να νιωσω καλυτερα που τουλαχιστον δεν καπνιζει κ.τ., αλλα δου μου αρεσε η εικονα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151709 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11097 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345698 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147386 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8123 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208987 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545246 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32973 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52552 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600550 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360994 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13402 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos