vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #600 στις: Απριλίου 23, 2013, 14:58 »
Καλά ρε, κι εσύ ενώ του μιλούσες κράταγες τα καλαμπαλίκια? ??? ??? :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
έτσι τα λέτε εσείς?
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot:
το κλέβω!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

και για να είμαι ον τόπικ, εγώ δεν μπορώ να εντυπωσιαστώ...βλέπω τακτικά ατμιστές στο δρόμο!
και σε ένα σεμινάριο, που παρακολούθησα πρόσφατα, ήταν κι ένας δεύτερος, στα 45 άτομα. (και καπνιστής εκείνος...)




τώρα που το θυμήθηκα! (μετά από 1 μήνα...  )στην τελευταία συνάντηση ατμιστών που έγινε στη θεσσαλονίκη, σε ένα τραπέζι δίπλα ήταν ένα ζευγάρι, και το αγόρι άτμιζε!   και σα να είδα επισκευάσιμο άτμο....αλλά δεν τους καλέσαμε, γιατί όλο φιλιόντανε και δεν θέλαμε να διακόψουμε τις τρυφερές στιγμές.. 


συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 26, 2013, 03:33 από petra »

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #601 στις: Μαΐου 04, 2013, 00:48 »
Η πρώτη φορά είδα ατμιστη στον δρόμο με επισκευασιμο. Σήμερα στον επιταφιο στο Ν. Ψυχικό είδα έναν κύριο με ένα provari και τον Spheroid.

Αποσυνδεδεμένος kkeram

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωνσταντίνος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #602 στις: Μαΐου 07, 2013, 16:59 »
Σήμερα κατά τις μία φανάρι κηφισίας και κατεχάκη για αναστροφή προς αθήνα, είμαι με τη μηχανή και βλέπω "ταριφάκο τρελλό" να ατμίζει παθιασμένα.. Ρούφαγε ξαναρούφαγε. και κάποια στιγμή πτύει και αρχίζει τα καντήλια..... :)) :)) :)) . Μου θύμισε τον εαυτό μου όταν πρωτοξεκίνησα....

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 529
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #603 στις: Μαΐου 07, 2013, 17:07 »
εθεαθει ο πρωτος ατμιστης τυχαια και απο εμενα......επιτελους καημο το ειχα.... ;D ;D παω να παρω καφε το πρωι διπλα μου ενα παλικαρι .......σε δευτερολεπτα μου ερχεται μυρωδια καραμελας ...βρε λες.....γυριζω και τον βλεπω με μια ego μπαταρια και εναν ce4.....χαμογελασα....με καταλαβε.....μαλλον ουτε αυτος ειδε αλλον  ;D ;D ;D αρχισαμε μια ψιλοκουβεντα με ρωτουσε διαφορα....τον ρωτησα ποιος το εβαλε στο η.τ και μου ειπε ενας φιλος του αδερφου του απο Λαρισα που ειναι μαζι στο στρατο....αυτο το γραφω γιατι γελασα πολυ οταν μου ειπε...''ασε ρε,αυτος εχει ενα τεραστιο πραγμα που ατμιζει.....του δειχνει τα παντα .......μονο καφε δεν του κανει...''και λεω δεν μπορει καποιος του φορουμ ειναι .......στρατιωτικοι της Λαρισας παρουσιαστείτε :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Στέλιος Κ.

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr
    • https://www.facebook.com/stelios.kandilas
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #604 στις: Μαΐου 07, 2013, 17:53 »
Ωχ για ρώτησε φίλε μήπως στο στρατόπεδο στο Λιτόχωρο? Αν ναι εγώ είμαι αυτός που όλοι με κοιτάνε στραβά (Ζ).!

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #605 στις: Μαΐου 07, 2013, 18:24 »
το τετραημερο που μας περασε ,περασαν 4-5 ατμιστες απο το μαγαζι ομως κανενας δεν ηταν γραμμενος στο φορουμ(φυσικα τους ενημερωσα).οι περρισοτεροι ηταν απο θεσσαλονικη και πανω απο 50 χρονων .

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #606 στις: Μαΐου 07, 2013, 20:27 »
Περασα απο Καρδίτσα Μ. Παρασκευή να δω ένα φίλο και εκεί που έπινα καφεδάκι, μέσα απτο χαμό πετάχθηκε ένας και μου λέει .. σου αλλάζω το provari και την ιθάκη με stealth και ufs και killer... Πολύ ωραίος τύπος και πολύ ενημερωμένος κοντα στον 1,5 χρόνο ατμιστής!! Ήταν ευχαριστη έκπληξη!!
Παρεπιμπτόντως η Καρδίτσα πολύ μου άρεσε!!

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #607 στις: Μαΐου 12, 2013, 21:59 »
Σήμερα και περί ώραν αργά για πρωί και νωρίς για μεσημέρι, κάπου στην Αττική.
Μπαίνοντας δεξιά, στο βάθος, στο δεξί τραπέζι.
Γεματούλα και γλυκούλα.
Νίκελ ηλεκτρονικιά μόντα και κάτι μεγάλο, σε ce4+ 6ml μου έκανε.
Πετάω έξω το εργαλείο, Vision Spinner με EVOD, φοράω το χαμόγελο Νο4, την καρφώνω με το ασορτί βλέμμα και προχωράω ακάθεκτος.
Η πόρτα της τουαλέτας πολύ κοντά της, η διαδρομή μεγάλη, του ομοφυλόφιλου σκέπτομαι, θα με προσέξει.
off-topic: Για την τύχη μου την τσαχπινογαργαλιάρα έχω γράψει; Θα αναφέρω εν τάχει ότι δεν είναι τσαχπίνα, μηδέ γαργαλιάρα.
Συνεχίζω απ' το "προσέξει".
Σκοντάφτω, πέφτω, μάλλον με πρόσεξε, μαζί με όοοοοοοοολους τους θαμώνες.
Μαζεύω κάτι ψήγματα αξιοπρέπειας που βρέθηκαν κοντά μου, σηκώνομαι, λέω κάτι ακατάληπτα για την ανύπαρκτη πλην όμως διπλωμένη μοκέτα.
Κάποιοι προσπαθούν να μην γελάσουν, κάποιοι προσπαθούν να φανούν ανήσυχοι, στην παρέα μου μάλλον θυμήθηκαν ένα πολύ καλό ανέκδοτο γιατί έχουν ξεσαλώσει στα γέλια.
Με μεγάλη προσοχή στην ανύπαρκτη μοκέτα, μπαίνω τουαλέτα.

Ποιόν καρκίνο και ποια ραδιενέργεια κυρά μου, σκοτώστρα είναι το άτιμο!


Αποσυνδεδεμένος mariocuzco

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #608 στις: Μαΐου 12, 2013, 23:38 »
Εμένα το παράπονο μου μεγάλο...
Εδω Αγγλία μεριά,στο δρόμο να έχω συναντήσει το πολυ 2ατομα μέσα σε 10 μήνες.
Αλλα τον Αύγουστο θα βγάλω τα απωθημένα μου γιατι θα παω στο vape fest που γινεται εδω κοντά και απ οτι έχω ακούσει γινεται της π@@@ανας!!! :)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #609 στις: Μαΐου 12, 2013, 23:43 »
Μάλλον δεν έφταιγε το Νο 4.

Δοκίμασα το Νο 7 και απέτυχα παταγωδώς... Πέτυχα ταχυμεταφορέα με ατμιστικήχειροβομβίδα, να πολεμάει να ισσοροπήσει το βάρος και τον ιδρώτα του.
Καλοκαίρι όντας, δεν είχε την ατμομηχανή του στην τσέπη του πουκαμίσου, αλλά την περιέφερε μεταξύ κωλότσεπης και δεξιού χεριού.
Δυστυχώς, του έπεσαν κάποια κουτιά και ο μεταφορέας-ατμιστής, ξε-συλλαβίζοντας κάποια σύμφωνα, με ενδιάμεσα φωνήεντα -  όποια ομάδα θέλει να έχει αντίπαλο η ομάδα σας στο μπάσκετ, απέφυγε τη ματιά μου και η ζωή συνεχίζεται...

Το Νο 11 καλύτερο...
Η ταμίας της τράπεζας, που δίνω κάθε μήνα το παρών, 2 ετών συνατμίστρια...
Έκοψε το ΚΤ και το παλεύει... μπράβο της

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #610 στις: Μαΐου 13, 2013, 01:47 »
Χθες στο Athen's Tattoo convention ειναι ενα ζευγαράκι φρικιά μπροστά απο έναν πάγκο με body Jewelry, ο τυπος κρατάει μια eGo μπαταριά με eGo-T ατμοποιηητή ή dual coils carto (δεν ειδα καλά)...Σκάω δίπλα του την στιγμή ακριβώς που η κοπέλα του εξηγεί στην Πωλήτρια πως το έχουν κόψει εδώ και 6 μήνες με το ηλεκτρονικό, η όμορφη πωλήτρια λέει "τι όμορφο που είναι" και΄γω δεν κρατιέμαι, πετάω όξω απο την τσέπη το provari με το 6ml DCT πάνω και τους λέω : "Εγω το εχω κόψει εδώ και δυο χρόνια με αυτό"!  ;D ;D


το κοίταξαν παράξενα, δεν με ρωτησαν κάτι και αποχώρησα...  :(

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #611 στις: Μαΐου 15, 2013, 03:02 »
Ανέβηκα λοιπόν Θεσσαλονίκη που το συνηθίζω. Και μου λέει πα΄με σε ένα μαγαζάκι ρακομελάδικο θα σ'αρέσει..Τι έγινε λέει;; Είδατε συνατμιστή;;  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εγώ λοιπόν είδα ατμοσυνάντηση προβάρια στα τραπέζια ντρίπερς και εβίκ..
Λέω πλάκα μου κάνεις κάααατι γίνεται....
Ατμοσυνάντηση και με κατασκευαστές κι εμπόρους παρακαλώ, όταν το ζήσεις αυτό τυχαία, για ποιο εθεάθει συνατμιστής να ξαναμιλήσω.....

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1945
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #612 στις: Μαΐου 15, 2013, 10:04 »
δεν κρατιέμαι, πετάω όξω απο την τσέπη το provari με το 6ml DCT πάνω και τους λέω : "Εγω το εχω κόψει εδώ και δυο χρόνια με αυτό"!  ;D ;D


το κοίταξαν παράξενα, δεν με ρωτησαν κάτι και αποχώρησα...  :(

Για να μάθεις να λες ψέματα στα ....φρικιά.... Άκου εδώ και δυο χρόνια ΜΕ ΑΥΤΟ....  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #613 στις: Μαΐου 16, 2013, 18:59 »
Ανέβηκα λοιπόν Θεσσαλονίκη που το συνηθίζω. Και μου λέει πα΄με σε ένα μαγαζάκι ρακομελάδικο θα σ'αρέσει..Τι έγινε λέει;; Είδατε συνατμιστή;;  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εγώ λοιπόν είδα ατμοσυνάντηση προβάρια στα τραπέζια ντρίπερς και εβίκ..
Λέω πλάκα μου κάνεις κάααατι γίνεται....
Ατμοσυνάντηση και με κατασκευαστές κι εμπόρους παρακαλώ, όταν το ζήσεις αυτό τυχαία, για ποιο εθεάθει συνατμιστής να ξαναμιλήσω.....

Εμάς είδες, καλέ!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,16379.msg608882.html#msg608882
 
Και δεν ήρθες στην παρέα;

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #614 στις: Μαΐου 16, 2013, 19:05 »
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
έτσι τα λέτε εσείς?
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :lotpot:
το κλέβω!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

και για να είμαι ον τόπικ, εγώ δεν μπορώ να εντυπωσιαστώ...βλέπω τακτικά ατμιστές στο δρόμο!
και σε ένα σεμινάριο, που παρακολούθησα πρόσφατα, ήταν κι ένας δεύτερος, στα 45 άτομα. (και καπνιστής εκείνος...)




τώρα που το θυμήθηκα! (μετά από 1 μήνα...  )στην τελευταία συνάντηση ατμιστών που έγινε στη θεσσαλονίκη, σε ένα τραπέζι δίπλα ήταν ένα ζευγάρι, και το αγόρι άτμιζε!   και σα να είδα επισκευάσιμο άτμο....αλλά δεν τους καλέσαμε, γιατί όλο φιλιόντανε και δεν θέλαμε να διακόψουμε τις τρυφερές στιγμές.. 


συγχώνευση συνεχόμενων ποστ

φανή! λες να ήταν αυτός?  :hmmm:
 :laugh1: :laugh1:

σήμερα είχα κι εγώ συνάντησα. στο φανάρι, το αμάξι στα αριστερά μου, δύο γυναίκες, σηκώνει η συνοδηγός το μπλε προβάρι, με ένα μπλε μεταλικό βιβι νοβα, τραβάει χαλαρή τη τζούρα της. εγώ έχω κολλήσει και την κοιτάω. με παίρνει χαμπάρι με την άκρη του ματιού της, γυρνάει με κοιτάει, της κλείνω το μάτι και της κάνω  :thumpup:.  (σαν να της έκανα καμάκι ήμουν!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: )

μου λέει τι????
λέω¨προβαράκι ε?
ε γελάσαμε, και η οδηγός μου λέει, επιτέλους να κι ένας γνώστης!!
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
τα έχασα, δεν πρόλαβα να βγάλω κι εγώ το δικό μου να πούμε γεια μας! άναψε και πράσινο... ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190810 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152116 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11304 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345888 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147530 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8268 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209198 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545596 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33094 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52761 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600789 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361243 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed