vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

174 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, camber, vag21, anetost, vasim, gfilip, manoslykos

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #390 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 02:05 »
Αυξανόμεθα και πλυθαίνουμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #391 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 02:07 »
Χαχαχαχαχαχα συμφωνώ απολύτος!!!!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Misirlou

  • *
  • 78
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #392 στις: Ιανουαρίου 20, 2012, 23:23 »
20 μέρες ατμίζω (αρειμανίως...) και δεν είχα πετύχει κανέναν συνάδελφο!!!
(εκτός, βέβαια, από τα καταστήματα πώλησης ΗΤ)

Όμως, χτες το βράδυ, πηγαίνοντας στην Καισαριανή, σ' ένα εξαιρετικό μικροσκοπικό ουζερί στην πλατεία, συνάντησα στο δρόμο, στο κακό και αργό φανάρι της Υμηττού, μια κοπέλλα που οδηγούσε ατμίζοντας!
Της έκανα νόημα και της έδειξα το ένα ΗΤ μου. Της έδειξα και την ποσότητα ατμού που παράγω κι αυτή έκανε το ίδιο! Είχε τύπου ego-T με ένα φωτάκι στη βάση του. Έβγαζε πολύ ατμό!  Το δικό μου ego-C δεν βγάζει τόσο πολύ...  :angry_orange:
Της έδειξα και το τύπου elips που κράταγα πρόχειρα. Αυτό είναι ταλαιπωρία...
Τελοσπάντων, είχε πλάκα... Κάναμε νοήματα και χαιρετηθήκαμε στο τέλος εγκαρδίως, σαν συναγωνίστριες!!!
 ;D

Μπαίνοντας στο όμορφο ουζερί, μια παρέα νέων, 20-25 ετών καπνίζανε γερά! Κορίτσια και αγόρια.
Αλλά, ένα συμπαθητικό παλληκαρόπουλο άτμιζε με ένα ego-C  !!!
Μόλις ήπια τα πρώτα 2 τσιπουράκια, άφησα τους συνοδούς μου και σηκώθηκα και πήγα στο τραπέζι τους.
Τον ρώτησα για την εμπειρία του και πολύ ευγενικά μου εξηγούσε στην όποια απορία μου.
Οι άλλοι και άλλες μας κοιτάγανε σαν ούφο !!!
Μα εμείς συνεχίσαμε ακάθεκτοι τη συζήτησή μας.
 :angel:

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #393 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 00:31 »
Εγω περιμένω να με διαβασω καμια μερα εδω με σχολιο κοπέλα με ggts(κ οσο τον εχω ακομα-ειπαμε δανεικός) και Οδυσσεα! :laugh1: :laugh1:
Τελευταια εχω συναντησει πολλούς στο δρομο και στα ΜΜΜ καποιοι με εχουν σταματησει κιολας....Εχουμε πλάκα όμως οταν δουμε κάποιον αλλο εχουμε ενα αισθημα αλληλεγγύης,κατανοησης.... ;)

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #394 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 00:49 »
Νεότερα από το μέτωπο... χθες το απόγευμα, σε βόλτα 20 λεπτών με τα πόδια μαζί με την γυναίκα μου στο Μοσχάτο (Μακρυγίαννη), πρόλαβα και μέτρησα (συμπεριλαμβανομένων και αυτών που άτμιζαν μέσα σε διερχόμενα αυτοκίνητα) 9 άτομα... Ένας παππούς (80-85 χρονών) με κοίταγε περίεργα και με ρώτησε στο τέλος "αν κάνει δουλειά το μαραφέτι"... Όταν του είπα ότι έχω να καπνίσω πάνω από μήνα γούρλωσε τα μάτια και είπε "τι λες! Μπράβο"... Στη συνέχεια μπήκε στον φούρνο...

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #395 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 18:12 »
και εγω σημερα ειδα σε καφε στου ζωγραφου 2 παιδια που ατμιζαν με τρελα!!!ηταν με ego c η t,επισης την παρασκευη ειδα στο λουκουματζιδικο αιγαιον στην πανεπιστημιου μια μεγαλη γυναικα 65 ετων περιπου και αυτη με ego,η πλακα ειναι οτι ριχνουμε ματιες ο ενας στον αλλον :))κατι οπως οταν βλεπουμε ελληνα στο εξωτερικο :))

Αποσυνδεδεμένος askoturos

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • [img]https://s26.postimg.org/3k517my8p/GVC_Banner_
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #396 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 15:02 »
Τελικά υπάρχουν παντού....στην Πάρο οπού ζω μπορώ να μετρήσω πολύ κόσμο με η.τ .....

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #397 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 22:26 »
εχει και μαγαζι τις ovale στο λιβαδι αν δεν κανω λαθος ::)...ερχομαι πολλες φορες στο μερος σου ;)

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #398 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 22:41 »
παραμονη Χριστουγεννων πηγα στο MALL ειδα πανω απο πεντε χιλιαδες ατομα και κανεναν με ηλεκτρονικο τσιγαρο.λεω μπα δεν θα βλεπω καλα.θα τα εχουν κρυμενα.γιατι δεν ξερω.εγω το ειχα κρεμασμενο στον λαιμο και με κοιταγαν σαν εξωγηινο.ωσπου ενας προκλητικοτατος ηρθε και μου λεει:τι ειναι αυτο ρε μεγαλε.κλασικη απαντηση δικη μου γιατι ηταν στοκος:ηλεκτρονικο τσιγαρο και δονητης μαζι.παει αυτο.χτες το βραδυ Σαββατο δηλαδη ειχα παει την κορη μου για πατιναζ στο μαρουσι cosmopolis εκατσα δυο ωρες και δεν ειδα ουτε εναν ανθρωπο να εχει ηλεκτρονικο τσιγαρο.τελος φευγοντας βλεπω εναν σε μια γωνια το βγαζει απο την τσεπη τραβαει δυο τζουρες και ξανα τσεπη και κοιταγε και γυρω γυρω λες και επαιρνε πρεζα.μπορει κανεις να μου εξηγησει τι συμβαινει.ενοιωσα οτι μονο εγω εχω ηλεκτρονικο τσιγαρο και ολοι καπνιζουν?

Αποσυνδεδεμένος shadow

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #399 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 22:45 »
Παιδια δεν ξερω αν ειναι μοδα ή οχι αλλα νομιζω εχει πολλα χαρακτηριστικα μοδας.
Δουλευω σε εταιρια τηλεπικοινωνιων και στο κτηριο μας ειμαστε περι τα 350 ατομα.Ποσοστο καπνιστων επι του συνολου των εργαζομενων 70% .Η αρχη εγινε πριν απο εναμισο μηνα περιπου απο 3-4 ατομα .Αποτελεσμα ? Οι καπνιστες ειναι πλεον μειονοτητα ! Οσοι εξακολουθουν το κτ ψηνονται και ρωτανε συνεχως για ητ.Νομιζω θα μεινουν ελαχιστοι σε 1-2 μηνες . Το αν ειναι μοδα η οχι θα σας το πω σε κανενα χρονο.
Στον δρομο παντως δεν εχω σχεδον κανενα.Μονο εναν Ρωσο εξω απο την πρεσβεια τους.
Η κορυφαια παντως στιγμη ηταν στο Γκαζι εξω απο το Μετρο οπου ερχεται Ρομα να μου κανει τρακα.
Φυσαω το ντουμανι και φυσικα του λεω "Δεν καπνιζω" .
Η αληθεια ειναι οτι και εμενα με κοιταζουν περιεργα και στον δρονο και σε αυτοκινητο.
Θελω να παρω κανενα mod ,αλλα φαντασου τι θα γινει με αυτο.Δεν με απασχολει φυσικα αλλα πιστευω θα τραβει θα βλεματα πολυ περισσοτερο.Αντε μετα να σε σταματησει βλαχομπατσος σε καμμια επαρχια και να του εξηγησεις  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #400 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 22:55 »
Σήμερα στη Γωνιά του Πλάτωνα (Ακαδημία Πλάτωνος) οι μισοί ατμίζαμε και δεν κάπνιζε κανένας.
Σημ: Τα παϊδάκια που κάνει η πατριώτισσα στη "Γωνιά" είναι ανυπέρβλητα...

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #401 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 14:02 »
Όταν του είπα ότι έχω να καπνίσω πάνω από μήνα γούρλωσε τα μάτια και είπε "τι λες! Μπράβο"... Στη συνέχεια μπήκε στον φούρνο...

Με πατάτες ή σκέτος? :)

Αποσυνδεδεμένος Mikes

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep vapeing
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #402 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 17:01 »
Παιδες μαλον το παρων topic δεν εχει νόημα πια.
Οταν ανοιχτηκε μπορει αλλα τωρα πια βλεπουμε (για Αθηνα - Πειραια και αστικα κεντρα μιλαω) καθε μερα τουλαχιστον 4-5 (αναλογα και ποσο κυκλοφορει ο καθε ενας μας).
Αναλογιστειτε οτι εγω στους 6.5 μηνες που ατμιζω εχω "κολλησει" η.τ.  6 ατομα..... αυτοι ποσους αλλους,, κοκ
Οσοι περισοτεροι τοσο καλυτερα.....

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #403 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 22:46 »
Xθες το βραδυ,21:20,στα ster cinemas,στην θεσσαλονικη πηγα να δω το j.edgar  :wall:
Πριν μπω ρωταω στην κοπελιτσα που ελεγχει τα εισιτηρια αν επιτρεπεται το η.τ. Περιμενα να μου πει οχι,ωστοσο ακουσα ενα μεγαλειωδες ναι.Μπαινω μεσα στην αιθουσα και 2 σειρες κατω απο μενα ηταν 2 συνατμιστες.Την ντουμανιασαμε την αιθουσα και δεν ειπε κανεις τιποτα,εκτος απο εναν ηλικιωμενο σχετικα πισω μου,ο οποιος ευγενεστατα μου ζητησε να φυσαω τον καπνο προς τα κατω γιατι τον ενοχλουσε στην προβολη.Τοσο φυσικο τους φανηκε ολους που κανεις δεν με ρωτησε τι ειναι αυτο.Γινομαστε μαστιγα  :))

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #404 στις: Μαρτίου 04, 2012, 13:32 »
Χθες το βράδυ, Στέκι της Έλενας, παλικάρι με ego-W ανα χείρας!!
μόλις με είδε ότι είμαι με το m&m άλλαξε αμέσως διάθεση..!!!
Φίλε, μπορεί να είμαστε οι μοναδικοί που ατμίζαμε εκεί μέσα, αλλά μη σκας.. άσε τους άλλους να καπνίζουν ότι θέλουν!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2709 600963 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:45
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190957 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152300 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11426 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346085 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147634 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8369 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545794 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33228 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52886 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361463 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed