vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

347 επισκέπτες, 6 χρήστες
dallaskdp, djfloor, chkontog, camber, manoslykos, gfilip

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος DHMIOS

  • **
  • 108
  • ΓΗΤΕΥΤΗΣ......ΑΤΜΙΣΤΩΝ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #330 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 16:56 »
εγω εχω συναντηση πολλους μελοντικους ατμιστες στο φαρμακειο της γειτονιας μου

πιστευω οτι οι μισοι απο αυτους δεν θα ατμισουν ποτε

γιατι πανε σε λαθος μερος να μαθουν για το ηλεκτρονικο τσιγαρο

και τα πληρωνουν και βαπορισια

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #331 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 17:44 »
Ετυχε να συναντησω μεχρι στιγμης 3-4 ατομα με ητ. αν και βγαινω καθημερινα εξω.
Γενικα δεν υπαρχει ενημερωση στον τομεα αυτο και χαιρομαι οταν ερχονται διαφορα ατομα (ενημερωσα μεχρι  τωρα 6 ατομα,σε διαστημα 2 εβδομαδων που ατμιζω) και με ρωτουν σχετικα με το ητ.
Απο την παρεα μου ηδη 2 ατομα σκεφτονται να το γυρισουν σε ητ μετα απο δοκιμη που εκαναν με το δικο μου.
Μηπως θα ηταν καλη ιδεα οι εταιριες να κανουν κανουν κανενα promo;  ;)
Γιατι μονο οι καπνοβιομηχανιες να στελνουν κοπελες στα περιπτερα;  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #332 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 19:41 »
Εχτες είδα έναν συνοδηγό σε παπακι που έκανε κ το ευχαριστιοταν και σήμερα είδα έναν να το έχει κρεμασμένο στο νεκροταφείο σχιστου μακριά απο μας ήταν μαγαζατορας λουλούδια γλάστρες κεριά χαχα του πιάσαμε την κουβέντα του πα για το σάιτ κ μόλις του δείξα το dd a2 έπαθε πλάκα κ είμαι πτωχορημενο που να ξερε πως μαζι σας τα εμαθα

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #333 στις: Δεκεμβρίου 06, 2011, 16:12 »
τώρα τελευταία μου έχει τύχει να έχω δεί άλλους 2-3 σε μπαράκι να ατμίζουν ...αποκτάει δημοσιότητα !

Αποσυνδεδεμένος dimitris-022

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #334 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 22:53 »
όλο και περισσότερους συναντάς

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #335 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:07 »
εγω πηρα προσφατα ενα lava tube απο το funstore ηλιουπολης
και του εχω ενα τανκ με καρτο dual coil
σημερα το πηγα βολτα στο εμπορικο κεντρο του ηρακλειου....
γιατι με κοιτουσαν ολοι παραξενα?
και μαλιστα ενας ατμιστης με καρφωνε (δε μου μιλησε ομως)
ασε δε που δε βγαζει το ντουμανη του ego
τσιτσικια δεν εχουν δει?  (νικο γαβριηλ)


 στη συναντηση θα παιξει πολυ γελιο την παρασκευη............

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #336 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:10 »
Μην τους δινεις σημασια αντρακι μου φθονουν !  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #337 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:12 »
Κανονιστε μονο να με χωσετε σε κανενα μπουντρουμι πάλι...
Θα σας τσακίσω...
Θέλω να βλέπω κόσμο... ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #338 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:19 »
κοσμο ναι .... :yes:
ρακι ομως αυτη την φορα λεω ! :yes: :yes:
αλλα εαν μας κανει βροχα μαλλων μεσα πρεπει να μπουμε , αλλιως κανενα ρακαδικο πισω απο την αγια αικατερινη ( σχολαρχειο κτλ. ) θα ειναι σουπερ ! αλλα φανταζεσαι τους ανθρωπους να περνανε και εμεις να ντουμανιαζουμαι το τοπο ! :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #339 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:21 »
ειστε off topic και οι δυο...
παρατηρηση θελετε να μας κανουν?
εχουμε και την http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2568.0.html
για να γραφουμε

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #340 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:29 »
Εσύ το άρχισες ρε σφεντονιστη και μας παρασέρνεις... :tongue_smilie: :idiot1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #341 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 11:30 »
Πάντως παιδιά το καλό είναι που όλο και περισσότεροι γίνονται οι ατμιστες! Τελευταία βλέπω όλο και πιο πολλούς να ατμιζουν είτε στο δρόμο είτε σε καφέ. Έτσι να συνεχίσουμε και θα τους ξεπεράσουμε τους καπνιστές!!!!

Αποσυνδεδεμένος ilektrolo

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #342 στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 13:37 »
ειμαι στην πολη μου τωρα για τις διακοπες(τριπολη)...ειχα παει την παρασκευη για καφε και διπλα μου ακριβως ηταν ενας τυπος και εκανε απ οσο μπορεσα να διακρινω alter ego-t...ενταξει λεω ετυχε κανας ξενος θα ειναι.χθες που πηγα σε αλλο μαγαζι καφετερια,για ποτο...2 μπροστα μου ατμιζαν,δεν ξερω αν η καφετερια ειχε και αλλους :P στην πατρα εχω δει μεχρι στιγμης 4 συμφοιτητες μου και στον δρομο τυχαια 3-4 ατομα διαφορετικες ηλικιες...ειναι πολυ τυχαια ολα αυτα η εχει εξαπλωθει για τα καλα το πραγμα και νομιζω πως ετσι ειναι τα πραγματα.

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #343 στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 13:48 »
Περασμένη Παρασκευή, απογευματάκι στο Athens Heart στην Πειραιώς. Μετά την βολτούλα στα μαγαζιά για αγορά δώρων, πάμε για καφεδάκι στο roof garden  8) . Κάθομαι, οπλίζω με tribeca και αρχίζω.

Ξαφνικά κάνω μια έτσι και βλέπω 3 άτομα στην ίδια καφετέρια να ατμίζουν. Ο πιο κοντινός είχε hybrid οι άλλοι ήταν ego-ειδές επίσης αλλά ήταν πιο μακριά για να καταλάβω ακριβώς τι είχαν.

 Και να φανταστείτε ότι πριν καθήσουμε για καφέ είχαμε πάει από ένα κατάστημα εκεί στο mall που πουλάει είδη καπνιστού να αγοράσω κάτι αναπτήρες για δώρο και ΑΚΟΜΑ και εκεί μέσα ήταν 2 διαφορετικοί πελάτες, ο ένας αγόραζε η.τ. ο άλλος ρώταγε.

Έπαθα πλάκα, Athens heart ή καρδιά του ατμίσματος  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • atmiste giati xanomaste
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #344 στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 13:53 »
εγω παιδια εχω τυχει κανα πενταρι ατομα στον δρομο να ατμιζουνε.επισης προχτες πηρα ενα ταξι για να κατεβω στο κεντρο και ο ταξιτζης ατμιζε μανιοδος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 12 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [AIO (Όλα σε ένα)] 0 22 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:46
από zamploutos
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2709 601007 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:45
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190977 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152381 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11428 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346092 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147647 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8373 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209362 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545827 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33229 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F