vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Εθεάθη συνατμιστής!

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1245 στις: Αυγούστου 11, 2015, 10:33 »
Εδώ και 4 μέρες ντουμανιάζω τις παραλίες γύρω από το Αίγιο, που βρέθηκα από σπόντα, αλλά δεν με έχει πλησιάσει κανείς! Μόνο κάτι γριούλες μου παραπονέθηκαν για την "ομίχλη" :laugh1:
Πολύ ξενέρωτοι εδώ "κάτω από τ' αυλάκι" ρε παιδί μου, δεν έχω πετύχει ατμιστή ούτε για δείγμα :o
Μήπως να κινηθώ προς τας Πάτρας μπας και πετύχω κανα ΤζωνυΠάτρας, Νέμεσις ή όποιον άλλον μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή? :hmmm:
Πριν λίγες μέρες ήμουν λίγο πιο δίπλα  στις παραλίες της Κυλλήνης με τα κατάλληλα ατμιστικά αξεσουάρ ντε πλάζ που λέει και ο Τρύφωνας Σαμαράς.  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1246 στις: Αυγούστου 11, 2015, 10:58 »
Πάντως οι περισσότεροι που είδα και συνεχίζω να βλέπω σε παραλίες, ατμίζουν egoσυνολάκια. Μάλλον αποφεύγουν να κατεβάσουν στη θάλασσα πιο σοβαρό εξοπλισμό.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1247 στις: Αυγούστου 11, 2015, 11:06 »
Κι εγώ από βδομάδα Νέους Πόρους, με ένα kanger subox (μόνο το κουτάκι) θα είμαι, το dani θα παραμένει στην βάση. Τον russian μου δεν μπορώ να τον αφήνω στην βάση γιατί δεν κατάφερα να του βρω αντικαταστάτη. Όλο κάτι μου μυρίζει, κάτι μου ξυνίζει με τους άλλους άτμο...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1248 στις: Αυγούστου 11, 2015, 11:51 »
Στο νοτιο ρεθυμνο που ειμαστε οικογενειακως για διακοπες, εχω πετυχει αρκετο κοσμο με μοντακια αλλα και σετακια ego και στο χωριο και στις παραλιες. Δεν το περιμενα γιατι ειμαστε εκτος τουριστικων προορισμων.
Σε οσους εχουν ego και με ρωτανε τι κραταω (evic vt & phenomenon) κανω τη σχετικη παρουσιαση  :)

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1249 στις: Αυγούστου 20, 2015, 22:12 »
Χθες στο Κάστρο Beach Bar, Άγιος Ανδρέας Ηλεία, αρκετοί με ego σετάκια.  Ένας όμως με istick και επισκευάσιμο (αλλά δεν πρόλαβα να δω τι  :dontknow: ).


Νίκο, δεν πιστεύω να ήσουν εσύ;

Αποσυνδεδεμένος ExMortus

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1250 στις: Αυγούστου 21, 2015, 02:25 »
Πριν δυο βδομάδες, διακοπές στα χανιά με παρέα και πέτυχα την μπαργούμαν να χει ένα ijust2. Πάω απ' το άλλο μπαρ να χαιρετήσω μια φίλη και βλέπω τον έναν απ τους δύο μπάρμαν να έχει μηχανικό box mod με ντριπεράκι. Σε λίγο θα χει γεμίσει η Κρήτη ατμιστες!

Sent from my SM-T210 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Georgestil

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΟ ΚΟΨΑ ΤΟ ΡΙΜΑΔΙ
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1251 στις: Αυγούστου 21, 2015, 07:54 »
Καλημέρα τα Χανιά έχουν πολλούς ατμιστες πλέον και υπέροχα μαγαζιά με ατμιστικα προϊόντα

Στάλθηκε από το Lenovo Z2 μου


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1252 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 23:25 »
Το να συναντήσεις κάποιον που ατμίζει δεν είναι απίθανο, πλέον.
Το να συναντήσεις κάποιον που ατμίζει και να είναι και συμφορουμίτης δεν σημαίνει ότι πρέπει να παίξεις και τζόκερ (πλέον).

Αλλά...
το να αλλάζεις εργασιακό περιβάλλον, να κοιτάς αμήχανα και "γεια σου, νέο" δεξιά κι αριστερά, να βγάζεις δειλά και κοκκινίζοντας το ατμομηχάνημα να ελέγξεις το επιστόμιο και να σε ρωτά ο συνάδελφος στο απέναντι γραφείο "είσαι ο spectrum;" ξεπερνά τα όρια της ατμοφαντασίας  :respect_hat:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 23:35 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος zakman35

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1253 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2015, 23:34 »
Τώρα τελευταία συναντώ στον δρόμο.  πολύ συχνά νεαρές κοπέλες με ego στην περιοχή Αμπελοκήπων.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1254 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 01:54 »
Το να συναντήσεις κάποιον που ατμίζει δεν είναι απίθανο, πλέον.
Το να συναντήσεις κάποιον που ατμίζει και να είναι και συμφορουμίτης δεν σημαίνει ότι πρέπει να παίξεις και τζόκερ (πλέον).

Αλλά...
το να αλλάζεις εργασιακό περιβάλλον, να κοιτάς αμήχανα και "γεια σου, νέο" δεξιά κι αριστερά, να βγάζεις δειλά και κοκκινίζοντας το ατμομηχάνημα να ελέγξεις το επιστόμιο και να σε ρωτά ο συνάδελφος στο απέναντι γραφείο "είσαι ο spectrum;" ξεπερνά τα όρια της ατμοφαντασίας  :respect_hat:
Είσαι σεσημασμένος!
Ή -για να το θέσω καλύτερα- ο θρύλος σου έχει εξαπλωθεί και προηγείται της εμφάνισής σου.  :D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1255 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 11:53 »
Ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο, ο σουβλατζής της γειτονιάς  :respect: , χτες το βράδυ που πέρασα για "ανάληψη" έβγαλε ένα iStick με Ναυτίλο και με ρωτούσε κάτι πράγματα.

Είχε προσπαθήσει και στο παρελθόν με κάτι elips και μάλιστα του είχα φτιάξει και κάτι υγρά, αλλά δεν.

Τώρα, με πιο σύγχρονο εργαλείο, είναι 20 μέρες άκαπνος...

Άξιος!!!

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1256 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 11:56 »
Θα μπορείς πλέον να του δίνεις κανένα υγρό και να σε ανταμοίβει με "ανάληψη"!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ίριδα

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1257 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2015, 15:28 »
Εκτός από τον αδερφό του άντρα μου και την πεθερά που είναι κάνα χρόνο ατμιστές, έχω πετύχει στη σχολή, στο αμφιθέατρο μέσα, ατμιστή (πάνε 2 χρόνια τωρα) που τον σνομπάριζαν όλοι, και καλα οτι πουλούσε μούρη (εγώ ήμουν ήδη μυημένη στο ατμοχώρο και έκανα τις απαραίτητες εξηγήσεις). Επίσης μια γυναίκα στο δρόμο πριν καμια βδομαδα το πολύ και ένα παλικάρι που δουλευει σε ηλεκτρονοτσιγαραδικο στην καλλιθέα και μετα απο λιγες ωρες τον πέτυχα τυχαία άλλες δυο φορές Νέα Φιλαδέλφεια, αν είναι και μέλος του φορουμ και απαντήσει θα μείνω μ@λ@κ@ς.. Είναι μπόλικοι σε σχέση με το παρελθόν πάντως που έβγαζες το ego και σε κοιτούσαν όλοι ολιγοντί παράξενα!

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1258 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2015, 20:12 »
Σκλαβενίτης στο Κερατσίνι, τύπος με (μάλλον) vamo και Ναυτίλο με ss tank και τύπος με την οικογένεια και kayfun με μπλε τζαμάκι.

Είμαστε παντού   :yes:

Αποσυνδεδεμένος skelos

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1259 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2015, 17:13 »
τα ειδα ολα σημερα .... εσκασε ο διευθυντης μου με provari....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345497 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 52 10787 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:57
από treloneritis
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147204 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8030 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545041 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32903 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52395 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600266 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360805 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13282 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 195765 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos