vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

177 επισκέπτες, 7 χρήστες
noe, Milarepa, tony1976, Mimhsdr, I.P, lidbab, Buliwyf

Smoktech Vmax

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #615 στις: Μαΐου 21, 2012, 13:40 »
Μπράβο Στράτο.  :respect_hat:

Θα ήθελα να σε "διορθώσω" μόνο στο θέμα για την αντοχή στο χρόνο.
Με 12 μήνες εγγύηση  :o :o
Νομίζω ότι κάτι παραπάνω θα ξέρουν για να δίνουν τέτοια εγγύηση  ;)

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #616 στις: Μαΐου 21, 2012, 13:55 »
Εδω το έχει με 24 Μήνες εγγύηση  ;)

http://www.vaping-paradise.de/E-Zigaretten/Smoktech-VMax/Smoktech-VMax-Silber

Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #617 στις: Μαΐου 21, 2012, 13:59 »
Μπράβο Στράτο.  :respect_hat:

Θα ήθελα να σε "διορθώσω" μόνο στο θέμα για την αντοχή στο χρόνο.
Με 12 μήνες εγγύηση  :o :o
Νομίζω ότι κάτι παραπάνω θα ξέρουν για να δίνουν τέτοια εγγύηση  ;)
Η εγγύηση των 12 μηνών εγγυάται ότι το προϊόν θα χαλάσει τον 13 μήνα!  :))


ΥΓ Διονύση προκειμένου να το πουλήσουν σου λένε και για εφόρου ζωής εγγύηση!

Αποσυνδεδεμένος Deepblueman

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is not enough... I want more!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #618 στις: Μαΐου 21, 2012, 14:43 »
Ναι δίκιο έχετε για το θέμα της εγγύησης αν και είναι ευαίσθητο το θέμα... δηλαδή

Πόσους μήνες δίνει το ίδιο το εργοστάσιο ο κατασκευαστής είναι το πρώτο
Το δεύτερο τι ακριβώς καλύπτει αυτή (δηλαδή ο φίλτατος με το καμένο led μπορεί να το αλλάξει άραγες?
Τρίτον τι εγγύηση δίνει το κάθε κατάστημα είναι άλλο ζήτημα... και δεν είναι κατακριτέο βέβαια αλλά καλό είναι να γνωρίζουμε τι ακριβώς και πως και με τι αναμονή. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ παρα να χαίρομαι ως πελάτης τέτοιες πρωτοβουλίες ως προς τις πιο μακροπρόθεσμες εγγυήσεις.

Όταν πάντως έγραψα πιο πάνω για αντοχή στο χρόνο όντος δεν αναφερόμουν στις τυχών εγγυήσεις αλλά στην εμπειρική χρήση όλων μας επειδή δεν έχει περάσει αρκετός καιρός και είναι μωρό ακόμη στην ζωή ο τράγος... αλλά ίδωμεν :)   

Τελικά η ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΚΗ εγγύηση πόσο είναι ... λέει το manual που έχουν κατεβάσει κάποιοι?

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #619 στις: Μαΐου 21, 2012, 15:48 »
η εργοστασιακη εγγυηση ειναι 6 μηνες.μινι δεν θα βγαλουν γιατι δεν θα εχει την απαιτουμενη δυναμη και τελος σκεφτονται προς το τελος καλοκαιριου να βγαλουν ενα vv λιγο μικροτερο απο το vmax με μια μπαταρια 18650.ετσι εχουν τα πραγματα και σκεφτομαι ρε παιδια να κανω ενα καινουργιο θεμα με συγκεντρομενα ολα τα στοιχεια για το κατσικι γιατι υπαρχουν διασκορπισμενες πληροφοριες-φημες-διαφορα  σε 3 θεματα 86 σελιδες και δεν βγαζουμε ακρη.τι λετε???τελικα το αναβαλω για λιγο γιατι ειναι παρα πολλα τα στοιχεια.μεχρι τοτε ας τελειωσουμε με τις πληροφοριες που ειναι οι εξης.καταρχας ειναι τα παραπανω και τωρα το οτι οπως ειπαμε υπαρχουν 2 εκδοσεις ιδιες κατα βαση εκτος καποιες λεπτομεριες που ειχα περιγραψει πιο πανω και οτι μου εστειλαν το καινουργιο usermanual απο την δευτερη και τελευταια εκδοση.με κοκκινο ειναι οι αλλαγες... http://e-kapnisma.gr/diafora/VMaxUserSettings.xls.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 22, 2012, 00:12 από MULDER »

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #620 στις: Μαΐου 21, 2012, 16:09 »
Ναι δίκιο έχετε για το θέμα της εγγύησης αν και είναι ευαίσθητο το θέμα... δηλαδή

Πόσους μήνες δίνει το ίδιο το εργοστάσιο ο κατασκευαστής είναι το πρώτο
Το δεύτερο τι ακριβώς καλύπτει αυτή (δηλαδή ο φίλτατος με το καμένο led μπορεί να το αλλάξει άραγες?
Τρίτον τι εγγύηση δίνει το κάθε κατάστημα είναι άλλο ζήτημα... και δεν είναι κατακριτέο βέβαια αλλά καλό είναι να γνωρίζουμε τι ακριβώς και πως και με τι αναμονή. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ παρα να χαίρομαι ως πελάτης τέτοιες πρωτοβουλίες ως προς τις πιο μακροπρόθεσμες εγγυήσεις.

Όταν πάντως έγραψα πιο πάνω για αντοχή στο χρόνο όντος δεν αναφερόμουν στις τυχών εγγυήσεις αλλά στην εμπειρική χρήση όλων μας επειδή δεν έχει περάσει αρκετός καιρός και είναι μωρό ακόμη στην ζωή ο τράγος... αλλά ίδωμεν :)   

Τελικά η ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΚΗ εγγύηση πόσο είναι ... λέει το manual που έχουν κατεβάσει κάποιοι?

Μου έδωσε καινούργιο   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Deepblueman

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is not enough... I want more!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #621 στις: Μαΐου 21, 2012, 16:09 »
Α και κάτι που πρέπει να ειπωθεί πιστεύω ακόμη και για την εργοστασιακή εγγύηση...

ακόμη κι αν είναι πχ 12 μήνες πόσο είναι δε ξέρω, δεν είμαι της άποψης ότι άρα δεν θα κάνει απολύτως κιχ και στο παραμικρό για 12 μήνες κι ούτε αντίστροφα ότι στον 13ο μήνα όλα κυριολεκτικά θα καταρρεύσουν.
Όντος μπορεί να γίνει έτσι, μπορεί και όχι... 

απλούστατα διότι φυσικά δεν υπάρχει απολύτως καμία περίπτωση να το είχαν στην τελική του μορφή όπως πουλιέται τώρα στα μαγαζιά έτοιμο από την άνοιξη του 11, δηλαδή 1 χρόνο πριν και επί 1 χρόνο να του πετάγανε πέτρες φωτιές νερά σκόνες να το ποδοπατούσανε και ταυτόχρονα επί 1 χρόνο να το ατμίζανε συνεχώς και αδιαλείπτως.

Το φτιάξανε το παρήγαγαν και λίγο πριν τυπώσουν το μανουάλε  είπαν βάλτου κανά χρόνο μωρέ... δεν μπορεί θα αντέξει!

Με άλλα λόγια η εγγύηση για μένα πχ για ένα χρόνο δεν είναι ένα προς ένα, δεν μεταφράζεται ότι θα αντέξει απροβλημάτιστα δηλαδή για 1 χρόνο, αλλά εγγύηση για 1 χρόνο σημαίνει μετά από έρευνα τους το για πόσο είναι διατεθειμένοι αυτοί να ανέχονται από εμάς (δηλαδή για 1 χρόνο στην περίπτωση μας) τα λιγότερα δυνατά μικροπροβλήματα που μπορούν να παρουσιαστούν και οπωσδήποτε θα έχουν μικρό για αυτούς κόστος.
Έτσι πιστεύω για την συγκεκριμένη κατηγορία προιόντος αλλά και προέλευσής του.
     

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #622 στις: Μαΐου 21, 2012, 16:18 »
ο καθενας βαζει οσο καιρο θελει σε μια εγγυηση.μερικοι οσο δινει ο κατασκευαστης (που στην περιπτωση μας ειναι 6 μηνες) για να ειναι σιγουροι και αλλοι δινουν παραπανω συμφωνα με το ποσο εμπιστευονται τα προιοντα της εταιριας η γενικα για να πουλησουν παραπανω κομματια απο αλλους γιατι αν το σκεφτεις αν το εχουν 5 μαγαζια και το δινουν στην ιδια τιμη εσυ δεν θα το παρεις απο αυτον που δινει την μεγαλυτερη εγγυηση???

Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #623 στις: Μαΐου 21, 2012, 16:26 »
Τι συζητάμε τώρα για εγγύηση ? αν δεν δεις τους όρους τι να συζητάμε αν σου λέει η εγγύηση δεν καλύπτει αυτό, δεν καλύπτει το άλλο , μην βάλεις πολλά Volt,  μην κατεβάσεις τα Ω στον ατμοποιητή
και άλλα περίεργα τι να την κάνεις! Αν δεν δούμε τους όρους σου λέω και εγώ εγγύηση 76 χρόνια !!!
Εξάλλου η εγγύηση είναι από τη μέρα αγοράς που σημαίνει πως θα υπάρχει παραστατικό αγοράς!
Η πορεία θα τα αναδείξει αυτά τα τι και τα πως  8) 8)

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #624 στις: Μαΐου 21, 2012, 17:12 »
Καλησπέρα και απο εμενα

εν αναμονή της ομαδικής, κάθισα και διάβασα ότι υπάρχει σε Ελλάδα και εξωτερικό.

Τα συμπεράσματα είναι τα εξής :
1. Το μοντάκι αξίζει με 1000 τα λευτά του
2. Αποδίδει άριστα με 2 χ 18350
3. Ανταγωνίζεται στα ίσια τα αντίστοιχα του εμπορίου και με πολύ καλύτερες επιδόσεις
4. Είναι "Value for money" όπως έχει ξαναειπωθεί πολλές φορές.

Στα αρνητικά του έχει μόνο το βάψιμο και την ποιότητα υλικών γενικότερα (άλλωστε γιαυτό έχει και τόσο χαμηλή τιμή)

Τον Έλληνα όμως δεν τον πιάνεις πουθενά........
1. θέλει τα πάντα και τζάμπα
2. εαν το πάρει τζάμπα ψάχνει 15.000 λογους να το βγάλει σκάρτο
3. το "επαινεί" στους γύρω του σαν το απόλυτο εργαλείο και μετα μπαίνει σε φόρουμ και το κράζει
4. Πάντα ήθελε και πάντα θα θέλει να πάρει "mercedes" με τιμή LADA και
5. αν τελικα πάρει το LADA θέλει με τα χρήματα που έδωσε όλες τις προδιαγραφές της Mercedes
6. Παραγγέλνει μέσω ομαδικής για καλύτερη τιμή και μετά ακυρώνει και πάει και το παίρνει από κατάστημα (παρόλο που ξέρει πως του καταστήματος δεν είναι το αναβαθμισμένο) και έχει το θράσος να μπεί ξανά σε φόρουμ και να το βγάλει σκάρτο για πολωστή φορά !!!!!
7. Τις περισσότερες φορές, αποδεδειγμένα, δεν έχει ρυθμίσει σωστά το μηχάνημα του (γιατί πιθανόν δεν ξέρει πως γίνεται) με αποτέλεσμα να φταίει πάλι το μηχάνημα, για ακόμη μια φορά είναι σκάρτο !!!!!
8. Και τέλος, αγοράζει τη Mercedes που λέγαμε πριν και ξέρει πως θα έχει εγγύηση για τα χρήματα που έδωσε, αγοράζει και το LADA και περιμένει να έχει ακριβώς την ίδια εγγύηση με την Mercedes.
Αυτό δεν υπάρχει πιθανότητα να γίνει όμως και έτσι το μηχάνημα είναι για μια ακόμη φορά σκάρτο.......!!! 


Εγώ πάντως το περιμένω από την ομαδική (αναβαθμισμένο) και θα σας πώ μετά !!!!

Για εμένα είναι ίσως η καλύτερη αγορά που έχω κάνει μετά το LAVA της ομαδικής με 21 € παρακαλώ........
Ποτέ δεν ζήτησα κάτι παραπάνω από αυτά που προσφέρει για 21 € και συνεχίζει να μου τα δίνει !!!!

Το ίδιο φαντάζομαι θα κάνει και το VMAX για τα χρήματα που έδωσα

Φιλικά
Σταύρος

Αποσυνδεδεμένος Deepblueman

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is not enough... I want more!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #625 στις: Μαΐου 21, 2012, 17:13 »
Παράθεση
Τι συζητάμε τώρα για εγγύηση ? αν δεν δεις τους όρους τι να συζητάμε αν σου λέει η εγγύηση δεν καλύπτει αυτό, δεν καλύπτει το άλλο , μην βάλεις πολλά Volt,  μην κατεβάσεις τα Ω στον ατμοποιητή
και άλλα περίεργα τι να την κάνεις! Αν δεν δούμε τους όρους σου λέω και εγώ εγγύηση 76 χρόνια !!!
Εξάλλου η εγγύηση είναι από τη μέρα αγοράς που σημαίνει πως θα υπάρχει παραστατικό αγοράς!
Η πορεία θα τα αναδείξει αυτά τα τι και τα πως   

Ε ναι ακριβώς αυτό!!!! Συμφωνώ απόλυτα

Αποσυνδεδεμένος ninja13

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #626 στις: Μαΐου 21, 2012, 18:09 »
Από ότι φάνηκε τις τελευταίες 2 βδομάδες που περάσανε... και από κάμποσα παιδιά που πειραματιστήκανε,
μέχρι να εξοικειωθούμε και με την θεωρεία του πως λειτουργεί που οι περισσότεροι είχαμε μπερδευτεί στην αρχή, και να βγάλουμε κάποια χρήσιμα συμπεράσματα για τα ταιριάσματα, έχουν βγει κάποιες πρώτες αλήθειες κάποια facts... και έχουν απαντηθεί κάποια ερωτήματα

9) Δουλεύει και με έτοιμους και με επισκευάσιμους, αλλά ενδείκνυται να χρησιμοποιηθεί με επισκευάσιμους για το maximum που μπορείς να πάρεις από αυτό.   
Αυτά!  ;)     

Αυτό που γράφεις απο πού προκύπτει Deepblue?
Δεν σε ρωτάω με διάθεση αντιπαράθεσης αλλά με τα DCT τανκς που το δουλεύω, το V Max σκοτώνει (ίσως γιατί το καρτο είναι πάντα ποτισμένο) και δεν έχει τίποτε να ζηλέψει σε απόδοση απο επισκευάσιμους (τουλάχιστον τον Οδυσσέα που έχω άποψη).
Εδώ βέβαια μπαίνει το θέμα της αίσθησης που έχουν ορισμένοι ότι το καρτο αλλοιώνει τη γεύση του υγρού - εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα...

Με Α2 που έχουν 2 παιδιά στο γραφείο μου (την έκδοση με το σφουγγαράκι μέσα, δεν ξέρω τα μοντέλα δεν τα χρησιμοποιώ), μέτρησα αντίσταση στα 2,4 Ω στην μία περίπτωση και μου έφερνε καμμένο ακόμη και όταν ρίξαμε τον τράγο στα 3v.
O 2ος χρήστης (πιό έμπειρος), με αντίσταση γύρω στα 2Ω, μόλις μας έφερε καμμένο, πότισε καλά τη φυτιλοαντίστασή του και το σφουγγαράκι του και σταμάτησε το καμμένο και ήταν πολύ καλή η απόδοση.

Η αίσθηση που αποκόμισα εγώ είναι ότι η παλμική απόδοση του ρεύματος του Τραγου θέλει λίγο ψάξιμο με σεταρίσματα σε επισκευάσιμους.
Επαναλαμβάνω ότι τα τανκάκια πυροβολάνε σταθερά επάνω στον ΤΡΑΓΟ χωρίς σεταρίσματα και τέτοια, απλά πρέπει να καταλήξεις τσα βολτ που θέλεις με βάση την αντίστασή σου...

Αποσυνδεδεμένος Deepblueman

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is not enough... I want more!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #627 στις: Μαΐου 21, 2012, 19:10 »
Παράθεση
Αυτό που γράφεις απο πού προκύπτει Deepblue?
Δεν σε ρωτάω με διάθεση αντιπαράθεσης...

Είσαι άσχετος ανενημέρωτος και αγενής!....  :)) xaxaxaxa  :)) πλάκα κάνω....

Όχι Ninja13... εννοείται και δεν εισέπραξα κανένα πνεύμα αντιπαράθεσης και προφανώς αυτό που είπα στο (9)  δεν προκύπτει από τα δικά μου διαπιστευτήρια...

ότι έγραψα σε εκείνο το ποστ ήταν ένα recap των όσων έχουν αναφερθεί από όλους όσους ήδη το ατμίζουν

Τώρα το κατά πόσο ο οποιοσδήποτε έχει πάντα το κάρτο ποτισμένο ή έχει θέμα αλλοιωμένης αίσθησης του υγρού ή όχι ... αυτά τα πράγματα είναι κάπως υποκειμενικά, όπως εσύ ας πούμε που δεν έχεις τέτοιο θέμα.

Επιπλέον το βασικότερο statement αν θες στο (9) είναι ότι κάνει δουλειά και έτσι και αλλιώς. Στην δεύτερη περίπτωση που προφανώς θα μιλάμε για ένα χρήστη που πιθανών είναι πιο εξοικειωμένος και πιο έμπειρος για να χρησιμοποιεί επισκευάσιμο ... λέμε τώρα... μάλλον θα χρειάζεται να ψαχτεί λίγο παραπάνω με τις ισορροπίες για να έχει το επιθυμητό για αυτόν αποτέλεσμα και άρα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Το ενδείκνυται statement λοιπόν ήταν λάθος που δεν το έγραψα πιο ξεκάθαρα γιατί αφενός δεν το έγραψα από πλευράς ευκολίας γιατι αυτό έχει να κάνει με το ποιος είναι και ο εκάστοτε χρήστης.... αλλά όταν έγραφα ενδείκνυται... εννοούσα από πλευράς απόδοσης....  και αυτό πάλι από προσωπική μου πεποίθηση και των όσων έχουν αναφερθεί από ορισμένους που χρησιμοποιούν επισκευάσιμους... αλλά και έτσι που το εννοούσα και το έγραψα... πάλι κάπως άστοχο είναι αφού μάλλον από ότι φαίνεται παρανοήθηκα.

Το ότι θα δουλέψει θα δουλέψει και καλά και στις δυο περιπτώσεις αλίμονο. Το τι ενδεικνύεται τελικώς είναι καθαρά θέμα προσωπικό του καθενός  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #628 στις: Μαΐου 21, 2012, 20:37 »
παιδια η γνωμη σας για μαυρο η ασημι ποια ειναι;,μιλαω σε θεμα αξιοπιστιας βαφης,οχι ποιο μας αρεσει

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Smoktech Vmax
« Απάντηση #629 στις: Μαΐου 21, 2012, 20:43 »
Πολύ καλή ερώτηση.......
και εγώ έχω την ίδια απορία

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207299 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542615 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31687 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50841 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598228 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358902 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12051 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1618 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595169 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios