vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

207 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, treloneritis

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #825 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 01:51 »
Εξαρτάται,τι εννοούμε με τον όρο "stainless steel".Γιατί υπάρχουν και  εκεί κάποια είδη και κράματα...και τελικά,για να λέμε και την αλήθεια,ανοξείδωτο ατόφιο ατσάλι(Χάλυβα) ως τώρα δεν έχουμε δει σε mod.Μόνο κάποιους τύπους του,και μάλιστα για την ακρίβεια 3 είδη είναι που δουλεύονται στον Ελλαδικό χώρο,αλλά και έξω συνήθως.
Δεύτερον,δε καταλαβαίνω από που προκύπτει πως αν φτιαχτούν,εξ αρχής,τα σπειρώματα και οι ενώσεις επαφής,με τη μπαταρία,με χρυσό κάποια στιγμή αυτό θα "φύγει"?!
Τρίτον,τι μας νοιάζει εν τέλη τι κάνει ο Αμερικάνος?!
Καλά κάνει και υπερασπίζεται το προϊόν του και καλά κάνει και αν τυχών διεκδικεί την πατέντα!(αυτό ισχύει και για τον οποιονδήποτε κατασκευαστή)
Αυτά είναι μεταξύ κατασκευαστών και λύνονται στα δικαστήρια και όχι σε forums.
Αλλιώς,αυτά μόνο ως σκοπό το marketing και pormotion μπορεί να χρησιμεύσουν σε τέτοιους χώρους.
Αν έχει ένας κατασκευαστής μια πατέντα κατοχυρωμένη,υπάρχουν διεθνείς νομικές διόδοι να διεκδικήσει και να διασφαλήσει τα όποια συμφέροντά του.

Αποσυνδεδεμένος gtsagas

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #826 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:30 »
καλημερα σε ολους

το ανταπτορακι που εχει το ggts (στο σημειο που βιδωνουν οι ατμο, που γινεται δυο κοματια) τι ειναι ?
901 - 510
510 - 901
510 - ego 
τι ?

ειμαι καινουργιος με το gg

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #827 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:40 »
Καλημέρα, σε όλους...Μιας και ο φίλος CHECKED δε μπορεί να ανεβάσει φωτογραφίες, θα το βγάλω από τον κόπο και θα ανεβάσω εγώ μερικές που έχω, αν και είναι με το παλιό PRECISE και το VS του τίτλου λέει PRECISEPLUS αλλά είναι περίπου τα ίδια...
Καλό θα ήταν βέβαια να είχαμε και μερικές φωτογραφίες με τις φθορές που έχει το PRECISE που έχει στην κατοχή του το παλικάρι μιας και το αναφέρει και ο κόσμος βγάζει τα συμπερασματά του, να μας πεί πόσο διάστημα το έχει, αλλά και τη γνώμη του για αυτό πέραν του άβολου κουμπιού...το έχει ακόμα παρ΄ότι δεν το βολεύει το κουμπί? αν ναι βρίσκει κάποιο άλλο θετικό εκτός της ομορφιάς και το κρατάει ακόμα? (δεν είναι υποχρεομένος βεβαια να απαντήσει). 
Το δικό μου πάντος είναι περίπου 12 μηνών, δεν έχει καμία απολύτος φθορά, είναι λές και βγήκε από το κουτί του και έχει περάσει από τα χέρια δύο χρηστών.
Επίσης αν υπάρχει κάποιος που έχει το PRECISE το παλιό (είτε P18650 είτε P16340 μιας και δεν υπάρχει πιά σε γυαλιστερό ατσάλι) και δεν έχει δεί την αγγελία ζητησής μου, αλλά και δεν τον βολεύει για κάποιο λόγο κουμπί κτλπ, είμαι διαθετιμένος να το αγοράσω στη τιμή που το αγόρασε καινουργιο  :thumpup:!

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:55 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #828 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:47 »
Καλημέρα..Εαν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι σε ενα μικρό ροδελάκι με σπύρες γύρω του το οποίο λέγεται rethreater και είναι για να κουμπώσεις 901 ατμο

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #829 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:52 »
Καλημέρα Διονύση

Καλοάτμιστο το P+ 500!!!!!!

Εντυπώσεις?

Βγάλε και μια φώτο δίπλα-δίπλα με τα ανοξείδωτα καπάκια please.

Thanks.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:00 από kkostas »

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #830 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:55 »
Διονύση, όλα αυτά τα Mod στις φώτο, δικά σου είναι? Τα έχεις δηλαδή, ή πήρες τις φώτο από το διαδίκτυο?

Αποσυνδεδεμένος gtsagas

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #831 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:58 »
ναι αυτο ειναι το ενα κοματι (που απο την μια μερια εχει μικρη διαμετρο και απο την αλλη πιο μεγαλη, με σπειρες σε ολο το κοματι)
εχει και αλλο ενα κοματι που βιδωνει στην μερια με την μεγαλη διαμετρο και εξωτερικα ειναι χωρις σπειρες σαν ego μπαταριας
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:17 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #832 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 09:59 »
Διονύση, όλα αυτά τα Mod στις φώτο, δικά σου είναι? Τα έχεις δηλαδή, ή πήρες τις φώτο από το διαδίκτυο?
Οι μονες φωτό που έχουν μέσα το δικό PRECISE είναι αυτές με τον Α2-Τ και τα χρυσά καπάκια (αν και έχω και τα ατσάλινα) δίπλα από το GGTS iatty μόνα τους (3 φωτόγραφίες) Δεν είμαι κάτοχος άλλου μοντ εκτός αυτού, το  GGTS που απεικονίζεται είναι ξένο. Όλες οι άλλες είναι από ένα Γαλλικό και ένα Ιαπονέζικο foroum.
***Σου παραθέτω φωτό το δικό μου με τα SS καπάκια.*** μία εικόνα 1000 λέξεις και απάντηση πρός όλους γιατί τόσος μεγάλος ο έρωτας μερικών κατόχων με το μοντάκι στην Ελλάδα τουλάχιστον (δηλωμένος έρωτας και ας φαίνετε γραφικότητα, δυστηχως δεν υπάρχει άλλη λέξη). Παρόμια συναισθήματα υπάρχουν και από πάρα πολλούς κατόχους στο εξωτερικό επίσης (το ECF αλλά και άλλα φορουμ είναι διαθέσημα).  :bye:


Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:12
Καλημέρα Διονύση

Καλοάτμιστο το P+ 500!!!!!!

Εντυπώσεις?

Βγάλε και μια φώτο δίπλα-δίπλα με τα ανοξείδωτα καπάκια please.

Thanks.
Καλημέρα, Κώστα...
Δεν έχω πάρει ακόμα το P18500 γιατί η Αγγλία το έχει μόνο με φάλτσα καπάκια και περιμένω να φέρει με φλάτ μέχρι τα Χριστούγεννα, αν όχι θα το πάρω από US όταν έχει διαθέσημα επίσης.
Το έχει παραγγείλει βεβαια φίλος από Αγγλία με το φάλτσο καπάκι και θα το έχω στα χέρια μου σε μερικές ημέρες, για 2-3 μέρες τεστ απλά για τις πρώτες εντυπώσεις.
Πάντως όπως και να έχει εγώ θα το πάρω...οι λόγοι γνωστοί μιας και είσαι κάτοχος (P18650 & P16340 συλλεκτικά πλέον τυχερέ, εγώ ακόμα ψάχνω για φίλο P18650, αλλά και για εμένα P16340 στην τιμή αγοράς τους και χωρίς παζάρια, αλλά δεν πουλάει κανείς ούτε Ελλάδα γιατί υπάρχουμε κάνα-δυό-(τρείς) κάτοχοι μόνο :yes: , ούτε Εξωτερικό που υπάρχουν πάρα πολλοί  :yes:) ...  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:24 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #833 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:02 »
Μήπως εννοείς κάτι σαν προέκταση ? ...Εαν θυμάμαι καλά το GGTS έχει μόνο 2 ίδιους rethreaters οταν έρχεται ...

Αποσυνδεδεμένος gtsagas

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #834 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:06 »

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: GGTS !
« Απάντηση #835 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:47 »
Καλημερα φιλε gtsagas

To GGTS εχει:

To αρχικο σπειρωμα εαν βγαλεις τα παντα ( rethreader & 901-510 adaptor ) = 801
Μετα εχει ενα rethreader που το κανει 901
και ενα 901-510 adaptor που το κανει 510

Ο adaptor που δειχνεις ειναι το 901-510 ( 901 μπαταρια σε 510 ατμο )


φιλικα
Κωστας

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #836 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 10:53 »
Διονύση αυτή η φώτο στο αυτοκίνητο με τον Α2-Τ σε μπλε και τα ανοξείδωτα καπάκια είναι όλα τα λευτά. Μου έδωσες ιδέα για το Avatar μου. Θα τον βγάλω φώτο στο ποδήλατο.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 02, 2011, 11:31
Εξαρτάται,τι εννοούμε με τον όρο "stainless steel".Γιατί υπάρχουν και  εκεί κάποια είδη και κράματα...και τελικά,για να λέμε και την αλήθεια,ανοξείδωτο ατόφιο ατσάλι(Χάλυβα) ως τώρα δεν έχουμε δει σε mod.Μόνο κάποιους τύπους του,και μάλιστα για την ακρίβεια 3 είδη είναι που δουλεύονται στον Ελλαδικό χώρο,αλλά και έξω συνήθως.
Δεύτερον,δε καταλαβαίνω από που προκύπτει πως αν φτιαχτούν,εξ αρχής,τα σπειρώματα και οι ενώσεις επαφής,με τη μπαταρία,με χρυσό κάποια στιγμή αυτό θα "φύγει"?!
Τρίτον,τι μας νοιάζει εν τέλη τι κάνει ο Αμερικάνος?!
Καλά κάνει και υπερασπίζεται το προϊόν του και καλά κάνει και αν τυχών διεκδικεί την πατέντα!(αυτό ισχύει και για τον οποιονδήποτε κατασκευαστή)
Αυτά είναι μεταξύ κατασκευαστών και λύνονται στα δικαστήρια και όχι σε forums.
Αλλιώς,αυτά μόνο ως σκοπό το marketing και pormotion μπορεί να χρησιμεύσουν σε τέτοιους χώρους.
Αν έχει ένας κατασκευαστής μια πατέντα κατοχυρωμένη,υπάρχουν διεθνείς νομικές διόδοι να διεκδικήσει και να διασφαλήσει τα όποια συμφέροντά του.

+1000  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Η δικιά μου εμπειρία είναι άψογη ώς αναφορά την συναλλαγή και την υποστήριξη του προϊόντος από τον "Αμερικάνο" και η ποιότητα κατασκευής επίσης άψογη.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 02, 2011, 11:31 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #837 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 11:58 »
Διονυση, μιας και το θεμα φαινεται οτι το εχω ανοιξει εγω, θα ηθελα να κανω 1 απλη ερωτηση. Περα απο το γεγονος οτι δεν εχει καμμια λειτουργια απο αυτες του GGTS και καμμια ρυθμιση σε τιποτα, περα απο το γεγονος οτι φαινεται η μπαταρια εσωτερικα απο τις τρυπες διαφυγης αερα και το κουμπι ειναι ακρως αβολο μιας και αυτο το θεμα ειναι καθημερινη συζητηση στο ecf για mod με τετοια κουμπια, και περα απο το γεγονος οτι ειναι ακριβο χωρις λογο, τι ακριβως σου αρεσει πανω στο presise? Ο σωληνας του και τα 2 καπακια? Τοτε υποθετω οτι σου αρεσει και το GGTB που ειναι σχεδον το ιδιο. Ισως σου αρεσει πολυ το slim που εχει μπροστινο κουμπι? Δεν υποννοω τιποτα, απλως προσπαθω να καταλαβω :)

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #838 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 15:43 »
Διονυση, μιας και το θεμα φαινεται οτι το εχω ανοιξει εγω, θα ηθελα να κανω 1 απλη ερωτηση. Περα απο το γεγονος οτι δεν εχει καμμια λειτουργια απο αυτες του GGTS και καμμια ρυθμιση σε τιποτα, περα απο το γεγονος οτι φαινεται η μπαταρια εσωτερικα απο τις τρυπες διαφυγης αερα και το κουμπι ειναι ακρως αβολο μιας και αυτο το θεμα ειναι καθημερινη συζητηση στο ecf για mod με τετοια κουμπια, και περα απο το γεγονος οτι ειναι ακριβο χωρις λογο, τι ακριβως σου αρεσει πανω στο presise? Ο σωληνας του και τα 2 καπακια? Τοτε υποθετω οτι σου αρεσει και το GGTB που ειναι σχεδον το ιδιο. Ισως σου αρεσει πολυ το slim που εχει μπροστινο κουμπι? Δεν υποννοω τιποτα, απλως προσπαθω να καταλαβω :)
Καλημέρα Θανάση, σου απαντώ σχετικά πάντα με το PRECISE P18650 που είμαι κάτοχος.
Όσο αφορά το γιατί μου αρέσει τοσο πολύ αυτό το μοντάκι αν δε το πίάσεις στα χέρια σου και να δεις την αίσθηση που έχει σαν υφή μετάλου, σαν πάχος, σαν μήκος αλλά και σαν πάτημα κουμπιού από κάτω δε θα μπορέσεις ποτέ να με καταλάβεις. Φαντάζομαι ότι δε το έχεις πιάσει στα χέρια σου ποτέ έτσι δεν είναι?

Από θέμα ομορφιάς δε το συζητάω καθόλου....είναι πολύ μακριά κατά τη γνώμη μου (έχω δει, έχω πιάσει και έχω ατμίσει σχεδόν με όλα τα μοντ της αγοράς  :yes:, όπως PRECISE, APLHA, OMEGA, PROVARI, GGTS, GGTB, GGSLIM, DD, SCREWDRIVER και κάνα δυό άλλες ιδιοκατασκευές που πουλάει Ελληνικό μαγαζι...) η οποία γνώμη είναι ακριβώς η ίδια με όλους αυτούς που το λατρεύουν στο ECF αλλά και σε άλλα φόρουμ.

Σχετικά με τις λειτουργίες που λές ότι έχει το GGTS, εμένα προσωπικά μου δε μου είναι χρήσιμες εκτός από το ρυθμιστή τζούρας, που κατά τη γνώμη μου ξέρεις ότι θεωρώ θα έπρεπε να είναι τμήμα του κάθε atomizer μιας και αφορά τη λειτουργεία του και όχι του mod που ο ρόλος της κατ΄εμένα είναι άλλος.

Ο ρυθμιστής τζούρας πράγματι είναι δική σου καινοτομία και΄μου έχεις απαντήσει όσο μπορούσες τους λόγους που θές να είναι επάνω στο mod και όχι στο atomizer, Διαφωνώ αλλά και δε μου πεφτει πλέον λόγος.
Ο συλλέκτης υγρών μου είναι άχρηστος διότι δε προκειται να βρεθώ ποτέ με atomizer στα χέρια που έχει διαρροές και να τον κρατήσω. Επί του παρόντος ο Α2-Τ που έχω δεν είχε ποτέ διαρροές.

 Atomizer που έχει διαρροές κατά τη δική μου πάντα λογική και γνώμη είναι ελλατωματικός=λάθος κατασκευασμένος ή λάθος σχεδιασμένος ή έχει λάθος setup.
Δε υπάρχει περίπτωση να με ταίσει κανείς ότι έτσι είναι...οι ατμοποιητές να έχουν διαρροές και να μην είναι κατασκευαστικό λάθος ή δικό μου κακό setup και η μόνη λύση είναι ή λερωνεσαι ή έχεις mod με collector tank.

Το τηλεσκοπικό επισης δεν θα μου έκανε από τη στιγμή που αναγκάζει το mod να είναι ποιο παχύ (ελάχιστα αλλά αισθητά στο χέρι) από το είδη υπάρχον μέγεθος του PRECISE. Το μέγεθος του mod το προσδιοριζει η μπαταρία, οπότε το PRECISE έχει το μικρότερο μέγεθος για μπαταριές 18650 (ίσως θα μπορούσε να είναι και κοντότερο, όχι όμως στενότερο), γίνεται 6 βολτο και 7,2 βολτο, αλλά υστερεί στο να γίνει κοντότερο...εκεί είναι το + του GGTS για εμένα και για αυτό είναι φαρδύτερο.

Η τιμή του P18650 στην Αμερική είναι 179,99 USD=130 EURO με τους φόρους. 'Αρα στη χώρα του φθηνό. Τώρα το πόσο κοστήζει στον Ευρωπαίο, λόγο τελωνείων υψηλού ΦΠΑ κέρδος μεταπωλητή είναι αλλο θέμα. Το θέμα μας είναι αν είναι ακριβό το mod όχι για εμένα αλλά στη χώρα κατασκευής του.
Εκεί λοιπόν αν λάβεις υπ΄οψιν σου και τους μισθούς τους, είναι φθηνό.

Ακριβό είναι για εμάς πράγματι, αρκετά μάλιστα, από τη στιγμή που ο Ελληνας μπορεί να πάρει από Ελλάδα ή το εξωτερικό φθηνότερο και ποιο ολοκληρομένο mod με ζωντανό παραδειγμα το GGTS.

Σχετικά με το κουμπί από κάτω με βολεύει αφάνταστα (είχα και GGSlim το οποίο και πούλησα, γιατί ήταν αλουμίνιο και δεν μου αρκούσε η αυτονομία των 10440) και δεν είχα απολυτων κανένα θέμα από την αρχή. Αντιστοίχως βεβαια με το SCREWDRIVER πού είχα δοκιμάσει δεν είναι το ίδιο βολικό.

Αφού λοιπόν θεωρείς αβολο ή στηρίζεις όποιους δε βολεύονται το κουμπί από κάτω, θα πεί ότι ήταν λάθος σου που το έχεις βάλει και στο GGSlim, το οποίο υπάρχει ακόμα στην αγορά.

Αν βλέπεις το GGTB ιδιο με το PRECISE εμφανισιακά πάντα (μιας και σαν κατασκευαστική νοοτροποία είναι και τα δύο, 2 καπάκια και ένας σωλήνας), θέλω να λάβεις υπ΄οψιν σου ότι δε μπορείς να είσαι και να θες αντικειμενικός, γιατί το ένα το κατασκευάσεις εσύ. Η γνώμη λοιπόν είναι ότι τα 2 αυτά mod είναι πολύ μακρια από εμφάνιση.
 
Φιλικά Διονύσης
   

Αποσυνδεδεμένος Checked

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #839 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 16:31 »
Καλημέρα, σε όλους...Μιας και ο φίλος CHECKED δε μπορεί να ανεβάσει φωτογραφίες, θα το βγάλω από τον κόπο και θα ανεβάσω εγώ μερικές που έχω, αν και είναι με το παλιό PRECISE και το VS του τίτλου λέει PRECISEPLUS αλλά είναι περίπου τα ίδια...
Καλό θα ήταν βέβαια να είχαμε και μερικές φωτογραφίες με τις φθορές που έχει το PRECISE που έχει στην κατοχή του το παλικάρι μιας και το αναφέρει και ο κόσμος βγάζει τα συμπερασματά του, να μας πεί πόσο διάστημα το έχει, αλλά και τη γνώμη του για αυτό πέραν του άβολου κουμπιού...το έχει ακόμα παρ΄ότι δεν το βολεύει το κουμπί? αν ναι βρίσκει κάποιο άλλο θετικό εκτός της ομορφιάς και το κρατάει ακόμα? (δεν είναι υποχρεομένος βεβαια να απαντήσει). 
Το δικό μου πάντος είναι περίπου 12 μηνών, δεν έχει καμία απολύτος φθορά, είναι λές και βγήκε από το κουτί του και έχει περάσει από τα χέρια δύο χρηστών.
Επίσης αν υπάρχει κάποιος που έχει το PRECISE το παλιό (είτε P18650 είτε P16340 μιας και δεν υπάρχει πιά σε γυαλιστερό ατσάλι) και δεν έχει δεί την αγγελία ζητησής μου, αλλά και δεν τον βολεύει για κάποιο λόγο κουμπί κτλπ, είμαι διαθετιμένος να το αγοράσω στη τιμή που το αγόρασε καινουργιο  :thumpup:!

Καλησπέρα φίλε Dionysis, επαναλαμβανω οτι δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες, προς αποφυγην παρεξηγησεων, εχω internet μονο στην δουλεια μου απο οπου και χαζευω αν προλαβω το site, αλλα οχι σπιτι μου, για να εχω την ανεση του χρόνου.
Οι προσωπικες μου αποψεις δεν ειναι προιον διαπραγματεύσης και συζήτησης αγαπητέ μου, ουτε και επιβαλουν τιποτα σε οποιονδηποτε τις διαβάζει, οποιος απο τους αγαπητους συναδελφους του site χρειαστει την οποιαδηποτε επεξηγηση απο εμενα, υπαρχουν και τα πμ για να με ρωτησει, ανοικτά debate με σαφη προδιάθεση υπαβάθμισης του συνομιλήτη δεν είναι θεμιτά, ουτε επιτρεπτα απο τους κανονισμους του site.
Καλη σου μέρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151684 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11077 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345681 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147335 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8107 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545225 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32959 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52516 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600523 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360967 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13382 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos