vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

293 επισκέπτες, 1 χρήστης
Mimhsdr

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος nikpoth

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #810 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 11:49 »
Δεν νομίζω να είναι αυτό που τον αποκαλείς Θανάση. (χωρις να με ενόχλησε ο χαρακτηρισμος,σαν αναγνώστη)
Και ούτε εσύ είσαι κάτι τέτοιο.
Eίστε και οι δυο επαγγελματίες που θα προσπαθήσετε να τραβήξετε το κοινό.
Παρατηρώ και στο εξωτερικό όπως αυτός χτυπα το προϊόν σου, έτσι και εσύ σαν έμπορος δεν θα μας προβάλεις τα αρνητικά του αλλου mod περισσότερο??
Και είναι και φυσιολογικό βρε αδερφέ,αφού είναι η δουλειά σου αυτή.Δεν νομίζω να ακούγεται παράλογο αυτό που λέω και ούτε να σε προσβάλει έτσι?
Αν προσβάλει έστω και λίγο πες το μου και το σβήνω εντός ολίγου.

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #811 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 12:54 »
Αγαπητέ μου φίλε, συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά
δεν βρίσκω κάτι υποτιμητικό η υβριστικό εδώ, το βλάκας υποδηλώνει άτομο με περισσότερο χαμηλή νοημονύση απο τον μέσο όρο.
Το οποιο δεν ισχύει βέβαια μιας και το ρόδιο προσφέρει όντως παραπάνω αγωγημότητα στην πράξη, αλλά σε ποσοστο το οποιο προφανώς δεν δικαιολογεί την τιμή και είναι μόνο ένα "κόλπο" πώλησης της συσκευής.

Αυτο δεν τον κατατασει στους βλάκες, στους κουτοπόνηρους τον κατατάσει, πράγμα το οποιο συμαινει χαμηλότερη νοημοσυνη απο το μέσο όρο τελικά, οπότε ειναι βλάκας στην Ελληνική μιας και η νοημοσύνη του ειναι ικανοποιητική αλλά όχι επαρκής για καλύτερο ουσιαστικό αποτέλεσμα προς το σύνολο και οχι προς την μονάδα δηλαδή τον ίδιο.
Η γλώσσα μας έχει άπειρές δυνατότητες, καλό ειναι να χρησημοποιούνται κατα το κοινά αποδεκτό και όχι κατα το δοκούν.

Απορώ γιατί συγκρίνετε τοσο ανομια πράγματα, στο μονο το οποιο ταιρίαζουν ειναι η τιμή.
Εχω και τα δύο και τα δύο εμφάνισαν φθορά και τα δύο έχουν παραπλήσια τιμή, το presise εχει καλύτερη εμφάνιση και υπερβολικά άβολο κουμπί, το ggts πολλές παραπάνω δυνατότητες, η επιλογή εμφάνιση η δυνατοτήτες εχει να κάνει με της ανάγκες του καθενός μετα.

Δεν συμφωνώ με αυτά που λες αλλά αυτό δεν είναι το θέμα που θέλω να θίξω τώρα.

Αναφέρεις ότι έχεις και τα δύο οπότε είναι καλή ευκαιρία να ανεβάσεις φώτο ώστε να τα δούμε δίπλα - δίπλα.

Νομίζω ότι το θέμα ολοκληρώνεται καλύτερα με μία συγκριτική φώτο.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #812 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:09 »
Δεν νομίζω να είναι αυτό που τον αποκαλείς Θανάση. (χωρις να με ενόχλησε ο χαρακτηρισμος,σαν αναγνώστη)
Και ούτε εσύ είσαι κάτι τέτοιο.
Eίστε και οι δυο επαγγελματίες που θα προσπαθήσετε να τραβήξετε το κοινό.
Παρατηρώ και στο εξωτερικό όπως αυτός χτυπα το προϊόν σου, έτσι και εσύ σαν έμπορος δεν θα μας προβάλεις τα αρνητικά του αλλου mod περισσότερο??
Και είναι και φυσιολογικό βρε αδερφέ,αφού είναι η δουλειά σου αυτή.Δεν νομίζω να ακούγεται παράλογο αυτό που λέω και ούτε να σε προσβάλει έτσι?
Αν προσβάλει έστω και λίγο πες το μου και το σβήνω εντός ολίγου.

Δεν με προσβαλλει Νικο.

Οταν εγω δεν ενοχλω καποιον, το ιδιο θελω να κανει και εκεινος. Χτυπηματα κατω απο τη ζωνη με υπονοουμενα αλλα και direct στο forum, απειλες οτι θα με καταγγειλει αν τον αντιγραψω (ποιος μιλαει!!) και ολα αυτα στα καλα καθουμενα χωρις να εχω ποτε ασχοληθει με το ατομο γιατι ποτε δεν τον θεωρησα ανταγωνιστη, ειναι γελοιοτητες Νικο. Ειμαστε 40 χρονων και οφειλουμε να ειμαστε σοβαροτεροι. Τις προαλλες απειλησε οτι θα πατενταρει το μπροστινο κουμπι σε ολα τα mod λες και ηταν δικη του ιδεα! Θα επρεπε να ντρεπομαστε λιγο νομιζω, αν συμφωνεις.

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #813 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:27 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Άποψη προσωπική και υποκειμενική αν θέλετε (για να μη γίνει πάλι μπάχαλο εδώ), θεωρώ το gg σαφώς καλύτερο από το precise.
Όπως όμως είπε και ο kkostas θα ήταν ενδιαφέρον να ανέβουν 2 φωτό δίπλα δίπλα και να μας πει ο checked την άποψη του ως χρήστης και των δύο

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #814 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:41 »
Αγαπητέ μου φίλε, συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά
δεν βρίσκω κάτι υποτιμητικό η υβριστικό εδώ, το βλάκας υποδηλώνει άτομο με περισσότερο χαμηλή νοημονύση απο τον μέσο όρο.
Το οποιο δεν ισχύει βέβαια μιας και το ρόδιο προσφέρει όντως παραπάνω αγωγημότητα στην πράξη, αλλά σε ποσοστο το οποιο προφανώς δεν δικαιολογεί την τιμή και είναι μόνο ένα "κόλπο" πώλησης της συσκευής.

Αυτο δεν τον κατατασει στους βλάκες, στους κουτοπόνηρους τον κατατάσει, πράγμα το οποιο συμαινει χαμηλότερη νοημοσυνη απο το μέσο όρο τελικά, οπότε ειναι βλάκας στην Ελληνική μιας και η νοημοσύνη του ειναι ικανοποιητική αλλά όχι επαρκής για καλύτερο ουσιαστικό αποτέλεσμα προς το σύνολο και οχι προς την μονάδα δηλαδή τον ίδιο.
Η γλώσσα μας έχει άπειρές δυνατότητες, καλό ειναι να χρησημοποιούνται κατα το κοινά αποδεκτό και όχι κατα το δοκούν.

Απορώ γιατί συγκρίνετε τοσο ανομια πράγματα, στο μονο το οποιο ταιρίαζουν ειναι η τιμή.
Εχω και τα δύο και τα δύο εμφάνισαν φθορά και τα δύο έχουν παραπλήσια τιμή, το presise εχει καλύτερη εμφάνιση και υπερβολικά άβολο κουμπί, το ggts πολλές παραπάνω δυνατότητες, η επιλογή εμφάνιση η δυνατοτήτες εχει να κάνει με της ανάγκες του καθενός μετα.

Εχουμε ρίξει πολλές ώρες πληκτρολόγησης εδώ μέσα οπότε μη πάει χαμένη...  ;)

Παράθεση
Βλαξ εκ του βλώσκω...
Τὸ μ πρὸ του λ τρέπεται σε β. Για παράδειγμα, το ρήμα ''μολ-ώσκω΄΄ (αόριστος ΄΄έ-μολ-ον΄΄, μετοχὴ ΄΄μολ-ών΄΄), μετὰ την ἀποβολὴ του –ο- γίνεται ΄΄μολ-ώσκω -μλώσκω -βλώσκω΄΄, έτσι και το όνομα ΄΄μάλαξ΄΄ ἔγινε ΄΄μλάξ΄΄ και στην συνέχεια ΄΄βλάξ΄΄.
Το Λεξικὸ του Ωρίωνος γράφει: Βλάξ, συγκοπὴ και μετάθεσις του μ εις β. Μαλακὸς και παρώνυμον μάλαξ καὶ βλάξ. Ου γαρ εδύνατο το μ προτάττεσθαι τοῦ λ.
 Το Λεξικὸ του Ζωναρά γράφει: ΄΄Βλάξ, εκ του μαλακὸς, μάλαξ καὶ συγκοπή μλάξ καὶ τροπὴ του μ  εις β» βλάξ. Και βλακεύειν το βραδύνειν.
 Τὸ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΚΟΝ Genuinum γράφει: ΄΄Βλάξ, ὁ ευήθης και αργὸς και ανόητος. Αριστοφάνης (fr.443) είρηται απὸ του μαλακὸς και το υποκοριστικὸν μάλαξ. Μάλαξ ουν και κατὰ συγκοπὴν και τροπὴν βλάξ΄΄.
Άρα γλωσσικώς ο ΄΄βλάκας΄΄ και ο ΄΄μ@.....κας΄΄ έχουν την ίδια ρίζα.
 ΄΄μ@.....κία΄΄ λοιπὸν είναι η βλακεία, η μωρία, η ά-νοησία και όχι ὁ αὐνανισμός. Κι όταν ο Δημοσθένης έγραφε ΄΄Διὰ μ@.....κίαν τε και ραθυμίαν εγκαταλείπειν τα των προγόνων έργα καὶ τα συμφέροντα της πατρίδος΄΄, εννοούσε ό,τι ακριβώς και σήμερα...   :yes:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #815 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:51 »
Τελικά,σοβαρή και γενικότερα απάντηση σε αυτό που ρώτησα δε πήρα... :(
Προτιμάτε φαίνεται τα κουτσομπολιά,τις συγκρίσεις και τις ίντριγκες,κλπ?! :dontknow:
Μιχάλη(ατμομιχανή),γι αυτό που ανέφερες ρώτησα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikpoth

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #816 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:53 »
Δεν με προσβαλλει Νικο.

Οταν εγω δεν ενοχλω καποιον, το ιδιο θελω να κανει και εκεινος. Χτυπηματα κατω απο τη ζωνη με υπονοουμενα αλλα και direct στο forum, απειλες οτι θα με καταγγειλει αν τον αντιγραψω (ποιος μιλαει!!) και ολα αυτα στα καλα καθουμενα χωρις να εχω ποτε ασχοληθει με το ατομο γιατι ποτε δεν τον θεωρησα ανταγωνιστη, ειναι γελοιοτητες Νικο. Ειμαστε 40 χρονων και οφειλουμε να ειμαστε σοβαροτεροι. Τις προαλλες απειλησε οτι θα πατενταρει το μπροστινο κουμπι σε ολα τα mod λες και ηταν δικη του ιδεα! Θα επρεπε να ντρεπομαστε λιγο νομιζω, αν συμφωνεις.

Και βεβαια συμφωνώ.Αλλα να σου πω κάτι Θανάση,δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί του, βασικά είσαι πιο πάνω σαν κατασκευαστής στα σκαλιά του είδους τον προϊόντων.Μη του χαρίζεις τσάμπα διαφήμιση.(προσωπική γνώμη και μονο χωρίς κανένα συμφέρον από τις σειρές gg)
.μια ψηφοφορία στο νήμα?χωράει?

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #817 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 13:56 »
Τελικά,σοβαρή και γενικότερα απάντηση σε αυτό που ρώτησα δε πήρα... :(
Προτιμάτε φαίνεται τα κουτσομπολιά,τις συγκρίσεις και τις ίντριγκες,κλπ?! :dontknow:
Μιχάλη(ατμομιχανή),γι αυτό που ανέφερες ρώτησα. :thumpup:
Το αξονακι και το ελατηριο μπορεις να πας και να τα επιχρυσωσεις και μονος σου Βαγγελη . Και αρkετα φτηνα φανταζομαι .. Εδω ενας αλλος στο gg forum , εκανε το ggts του μηξη πλατινας και χρυσου !!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #818 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 15:00 »
Και βεβαια συμφωνώ.Αλλα να σου πω κάτι Θανάση,δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί του, βασικά είσαι πιο πάνω σαν κατασκευαστής στα σκαλιά του είδους τον προϊόντων.Μη του χαρίζεις τσάμπα διαφήμιση.(προσωπική γνώμη και μονο χωρίς κανένα συμφέρον από τις σειρές gg)
.μια ψηφοφορία στο νήμα?χωράει?

Σαφεστατα και εχεις δικιο για ακομη μια φορα Νικο, ομως μερικες φορες σε πνιγει το δικιο και καπου θελεις να τα πεις. Δεν μιλαω για κανεναν, ουτε ακομη και για οικονομικες εκρεμοτητες με αστειους Ελληνες πωλητες. Καποτε ομως ερχεται η καταλληλη στιγμη για ολα. Τωρα ηταν η ωρα του αμερικανου φιλου μας.  :))

Αποσυνδεδεμένος Checked

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #819 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 15:04 »
Δεν συμφωνώ με αυτά που λες αλλά αυτό δεν είναι το θέμα που θέλω να θίξω τώρα.

Αναφέρεις ότι έχεις και τα δύο οπότε είναι καλή ευκαιρία να ανεβάσεις φώτο ώστε να τα δούμε δίπλα - δίπλα.

Νομίζω ότι το θέμα ολοκληρώνεται καλύτερα με μία συγκριτική φώτο.
Δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφια, το precise ειναι ποιο ομορφο μονο αυτο θα φανει και απο την φωτογραφια

Αγαπητέ Θανάση δεν χρειάζετε να το συζητάς κάν, άσε όποιο θέλει μπαταριοθήκη να πάει πάρει, κακως μπαίνεις σε μια συζήτηση για ένα τόσο κατώτερων δυνατοτήτων προιόν

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #820 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 15:14 »
Στην ουσια δεν συζηταω οπως βλεπεις πλεον το προιον  checked. Ουτε ποτε θεωρησα ανταγωνιστη τον supert. Να ανταγωνιστω ενα προιον που ειναι οπως το πρωτο GG πριν 3 χρονια? Δεν νομιζω. Ομως μαλλον ενδομυχα το ειδα σαν ευκαιρια να πω μερικα πραγματα για τον δημιουργο του που δεν μπορω να τα πω στο ecf. Ενοχλητικος ο τυπος και ακομα και τωρα στο forum του συνεχιζει direct συγκρισεις με το GG. Μαλλον συγκρινει την ποιοτητα των μεταλλων  :))

Αποσυνδεδεμένος Chris S.

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #821 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 22:27 »
Είναι σύνηθες στα περισσότερα fora και ειδικά εκείνα που έχουν να κάνουν με χόμπυ κλπ να υπάρχει μια ελαφρότητα στη γραφή. Το γράφω αυτό για τον kkostas που ενοχλήθηκε τόσο πολύ από τον χαρακτηρισμό "βλάκας" που έγραψε ο Θανάσης, που απαίτησε και παρέμβαση admin και τα σχετικά.

Σε ένα φόρουμ στο ίντερνετ για ηλεκτρονικό κάπνισμα γράφουμε ρε φίλε, σιγα πια, ημαρτον. Και μάλιστα αν παρακολούθησες το θέμα από την αρχή, ήταν όπως εξηγησε κι ο ίδιος ο Θανάσης, μια απάντηση του σε μια δική μου ρητορική ερώτηση με ακόμα πιο βαρύ χαρακτηρισμό αν θες (με την ιδια ρίζα όπως ωραία μας παρέθεσε ο Gabriel74  :thumpup:)Ούτε στα πρακτικά της Βουλής θα μπει, ούτε κάνουμε διάλογο σε καμμιά αίθουσα δικαστηρίου, ούτε επι προσωπικού για κάποιο άλλο μέλος έγινε ύβρις, και τέλος πάντων ο admin κι ο καθε admin δεν νομίζω να χρειάζεται υποδείξεις, άν κρίνει ο ίδιος θα επέμβει.

Για μένα , αυτό που ίσως ήταν όντως πέρα από κάποιο όριο, πάντα όμως στην ίδια ρητορική ερώτηση, ήταν ο χαρακτηρισμός "απατεώνας" που έγραψα αλλά και γι'αυτό μου το σημείωσε ο Θανάσης και μ'έβαλε στη θέση μου πράγματι.

@imeothanassis : αυτο για τα βιβλία που είπες.....ασε φίλε, και μένα τα περισσότερα σε κούτες σε μια αποθήκη είναι......γ@μησε τα....κατάντια. :-\

Σχετικά με τις επιμεταλλώσεις θα σου έλεγα να ξανασκεφτείς αυτά που έχεις ως θεώρημα, οτι δεν αξιζουν, δεν εφαρμόζονται όπου υπάρχουν τριβές,ολισθήσεις κλπ, οτι όλες ξεφτίζουν και οτι ειναι μονο για πραγματα του σπιτιού που δεν θα τα ακουμπάς κλπ που λες. Άλλωστε, σαν μηχανολόγος θα ξέρεις πολύ καλά οτι υπάρχουν επιμεταλλώσεις που γίνονται ακριβώς για αυτό το σκοπό, αντίσταση στην τριβή, κλασσικό παράδειγμα το σκληρό χρώμιο  :yes: Τώρα ειδικά για τις επιμεταλλωμένες επαφές στα mod δεν θα προσθέσω τίποτα άλλο, ο χρόνος θα δείξει. Πάντως αφού έχεις επικοινωνία με τον τύπο, άν θες ρώτησε τον σχετικά με την εξωτερική επιφάνεια άν όντως είναι αυτό που μου φαίνεται από τις φωτό (υαλοβολή και χημικό σκληρό νίκελ - στα αγγλικά glassbeading & electroless nickel), μπας και σου πει και μου φύγει κι εμένα η περιέργεια......


Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #822 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 22:48 »
Chris S

Ο "Αμερικάνος" δεν συμμετέχει στο Forum δεν έχει σχολιάσει τίποτα εδώ και δεν υπάρχει λόγος να μεταφέρονται προσωπικές αντιπαραθέσεις από άλλα Forums.

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το ποιόν του αλλά το προϊόν του και ο επαγγελματισμός του.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #823 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 23:33 »
δεν εχω αντιρησση οτι καποιες επιμεταλλωσεις ειναι καλυτερες απο αλλες chris αλλα ολες δυστυχως ειναι επιμεταλλωσεις και θα αποχωριστουν συντομα απο την επιμεταλλωμενη επιφανεια. Φαντασου οτι οι χρυσες βερες που επιμεταλλωνονται με ροδιο ετσι για αλλαγη χρωματος, χρειαζονται συντηρηση και επιμεταλλωση καθε 1 -1,5 χρονια. Ολα αυτα χωρις να περναει ρευμα διαμεσου αυτων, χωρις τον κινδυνο ηλεκτρικου arc, κτλ. Αν δεν ειχα επιμεταλλωσει μπρουτζινα και αλουμινενια κομματια απο το GGTS δεν θα ειχα τοσο ισχυρη αποψη. Αλλα το ειδα στην πραξη και ταυτοχρονα εψαξα στο internet και δυστυχως ειδα οτι δεν υπαρχει αξιοπρεπης επιμεταλλωση. Οταν βεβαια λεω αξιοπρεπης εννοω κατι που θα κρατησει παρα πολλα χρονια. Για αλλους μια αξιοπρεπης επιμεταλλωση μπορει να ειναι 1-2 ετη. Απλως το στυλ μου ειναι να φτιαχνω πραγματα που αντεχουν στο χρονο, δεν θελουν επιστημονικη συντηρηση και ειναι επισκεψιμα και διορθωσιμα απο τον χρηστη. Ετσι γεννηθηκε η πρωτη μου ιδεα για μηχανικο mod. Αυτο προσπαθω να κανω και με την ηλεκτρονικη πλακετα στο GGTS. Μαλλον τα καταφερα νομιζω. Τα τεστ που εχω ξεκινησει θα δειξουν αν τα καταφερα ή οχι.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 01, 2011, 23:41
Chris S

Ο "Αμερικάνος" δεν συμμετέχει στο Forum δεν έχει σχολιάσει τίποτα εδώ και δεν υπάρχει λόγος να μεταφέρονται προσωπικές αντιπαραθέσεις από άλλα Forums.

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το ποιόν του αλλά το προϊόν του και ο επαγγελματισμός του.

Ο αμερικανος συμμετεχει σε αλλα forum που δεν συμμετεχω εγω και λεει οτι του κατεβει Κωστα. Κατα καιρους διαφοροι ξενοι μου στελνουν διαφορα post του. Επισης το Ελληνικο forum ειναι ανοιχτο για οποιονδηποτε. Αν θελει να μας επισκεφτει μπορει να το κανει οποτε θελει.

Ειμαι σιγουρος οτι σε ενδιαφερει το  ποιον του οπως ενδιαφερει ολους μας το ποιον των ανθρωπων με τους οποιους συνεργαζομαστε, ξεκινωντας απο γιατρους μεχρι οικοδομους. Αν πχ ειχες αγορασει το GG και εγω ημουν εριστικος και ενοχλητικος μαζι σου ή αρχιζα να σου λεω κουταμαρες και να σε βριζω στα καλα καθουμενα, να εισαι σιγουρος οτι θα το πουλαγες το εργαλειο.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2011, 23:41 από billakosgr »

Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #824 στις: Νοεμβρίου 02, 2011, 00:53 »
απορώ γιατί το ταλαιπωρείτε τόσο το θέμα με τα υλικά

stainless steel και τέλος  :thumpup:

πέρα από αντοχές είναι σαφέστατα και το πιο υγιεινό

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151665 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11056 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos