vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

343 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, Mimhsdr

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: GGTS !
« Απάντηση #795 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:49 »
χμμμ είμαι περίεργος να δω τι αγόρασες. Υποθέτω το ggts μιας κ ατμοποιητές δεν υπάρχουν...
Ο Θανάσης είναι ο κατασκευαστής του ggts. Είναι Έλληνας. Ο Βασίλης και ο Μιχάλης είναι οι αντιπρόσωποι του Θανάση στην Ελλάδα.

Ps. Να είσαι πιο προσεκτική στις αγορές σου γιατί κάποια στιγμή θα χτυπήσεις το κεφαλάκι σου :)

Το gg πάντως θεωρείται από τις καλύτερες μπαταριοθήκες η.τ παγκοσμίως οπότε μην ανησυχείς για την αγορά σου (αν αγόρασες ggts τελικά!)

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: GGTS !
« Απάντηση #796 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:50 »
Το ggts είναι μπαταριοθήκη που παίρνει κατά κύριο λόγο ατμοποιητές 510 . Για την μπαταριοθήκη λοιπόν θα χρειαστείς μπαταρίες επαναφορτιζόμενες και φορτιστή. Για το τι μπαταρίες θα επιλέξεις θα σε βοηθήσει ο πωλητής που θα επιλέξεις να το αγοράσεις το ggts καθώς και ατμοποιητές.Και οι δύο αντιπρόσωποι του Θανάση ,Ο Μιχάλης και ο Βασίλης είναι άριστοι στην εξυπηρέτηση και θα σου λύσουν κάθε σου απορία!!! Εύχομαι με το καλό να το αποκτήσεις ότι επιλέξεις !!!  :)


ποιοι είναι οι Μιχάλης Θανάσης και Βασίλης; που θα τους βρω;

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:14
χμμμ είμαι περίεργος να δω τι αγόρασες. Υποθέτω το ggts μιας κ ατμοποιητές δεν υπάρχουν...
Ο Θανάσης είναι ο κατασκευαστής του ggts. Είναι Έλληνας. Ο Βασίλης και ο Μιχάλης είναι οι αντιπρόσωποι του Θανάση στην Ελλάδα.

Ps. Να είσαι πιο προσεκτική στις αγορές σου γιατί κάποια στιγμή θα χτυπήσεις το κεφαλάκι σου :)

Το gg πάντως θεωρείται από τις καλύτερες μπαταριοθήκες η.τ παγκοσμίως οπότε μην ανησυχείς για την αγορά σου (αν αγόρασες ggts τελικά!)

έβαλα λινκ μ αυτό που αγόρασα..το θέμα είναι οτι αν αγόρασα μόνο την μπαταριοθήκη που θα βρω τα υπόλοιπα αξεσουαρ;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:14 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: GGTS !
« Απάντηση #797 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:52 »
Μαρίνα μόλις έκανες μια αγορά από το κατάστημα του Μιχάλη.
Πήρες το gg τελικά. Έχεις αποφασίσει τι ατμοποιητή θα χρησιμοποιείς; Έτοιμο εμπορικό ή επισκευάσιμο;

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: GGTS !
« Απάντηση #798 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:53 »
χμμμ είμαι περίεργος να δω τι αγόρασες. Υποθέτω το ggts μιας κ ατμοποιητές δεν υπάρχουν...
Ο Θανάσης είναι ο κατασκευαστής του ggts. Είναι Έλληνας. Ο Βασίλης και ο Μιχάλης είναι οι αντιπρόσωποι του Θανάση στην Ελλάδα.

Ps. Να είσαι πιο προσεκτική στις αγορές σου γιατί κάποια στιγμή θα χτυπήσεις το κεφαλάκι σου :)

Το gg πάντως θεωρείται από τις καλύτερες μπαταριοθήκες η.τ παγκοσμίως οπότε μην ανησυχείς για την αγορά σου (αν αγόρασες ggts τελικά!)

μωρέ προσεκτική είμαι με τις αγορές μου απλά δεν καταλαβαίνω αν στην τιμή αυτή συμπεριλαμβάνεται όλο το σύστημα ή μόνο η μπαταριοθήκη...και γιατί δεν υπάρχουν ατμοποιητές;;

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 01, 2011, 08:11
Μαρίνα μόλις έκανες μια αγορά από το κατάστημα του Μιχάλη.
Πήρες το gg τελικά. Έχεις αποφασίσει τι ατμοποιητή θα χρησιμοποιείς; Έτοιμο εμπορικό ή επισκευάσιμο;

δεν ξέρω ας μου προτείνει κάποιος τι υπάρχει και που θα το βρω!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2011, 08:11 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: GGTS !
« Απάντηση #799 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:57 »
Πήρες μόνο την μπαταριοθήκη. Επισκευάσιμοι ατμοποιητές δεν υπάρχουν προς το παρόν. Είναι ανάρπαστοι. Θα σου πρότεινα πριν διαλέξεις ατμοποιητή να κάτσεις να διαβάσεις τα αντίστοιχα νήματα για να διαλέξεις ποιον θα πάρεις.
Μέχρι στιγμής υπάρχουν 2 που είναι πιο κυκλοφορίσιμοι και γνωστοί εδώ στην Ελλάδα. Α2 και iatty1. Σε λίγες μέρες θα βγει και ο iatty2, οπότε αν αποφασίσεις προς iatty μεριά μπορείς να περιμένεις να βγει ο 2. Διαφορετικά θα κοιτάζεις να δεις μπας και πουλήσει κάποιος τον Α2 του ή τον iatty 1.

Αλλιώς πηγαίνεις σε έτοιμο μη επισκευάσιμο ατμοποιητή


Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: GGTS !
« Απάντηση #800 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 03:02 »
ευχαριστώ, τώρα διάβαζα για ένα κατάστημα στη Σαλαμίνα που ίσως να έχει ατμοποιητές...αν βάλω τελικά έτοιμο που θα τον βρω..συγνώμη για τη φλυαρία και ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:16 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: GGTS !
« Απάντηση #801 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 03:03 »
Κάνε την ερώτηση σου σε αυτό το νήμα γιατί είμαστε ήδη off topic!

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3265.60.html

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #802 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 05:38 »
chris, ο αμερικανος ειναι πιο βλακας απο οτι νομιζεις. Τον ξερω 2 χρονια και εχει πει ολα τα ασχετα στο forum. Να σου πω και το τελευταιο. Ειπε οτι το ρευμα στο mod του περναει μεσα απο ορειχαλκο οταν  το κουμπι κανει την επαφη του, οποτε εχει πολυ μικρη αντισταση. Δεν ηξερε οτι δεν παιζει ρολο αν εχεις μπρουντζο σε επαφη οταν εστω και μια αλλη επαφη στο mod σου ειναι ανοξειδωτη. Οπως θα ξερεις, η συνολικη αντισταση ενος κυκλωματος ειναι ιση η μεγαλυτερη απο το σημειο με την μεγαλυτερη αντισταση του, δηλ, το πιο αδυναμο σημειο.

Τις προαλλες επεμενε στο forum οτι  μπορουμε να ρυθμισουμε την ροη αερα απο το πιπακι. Του εξηγησα οτι δεν γινεται αυτο που λεει γιατι το μονο που θα ρυθμισει ετσι ειναι μονο η αισθηση της ελαφριας τζουρας χωρις ομως υπαρκτο αποτελεσμα, γιατι αν θελουμε αποτελεσμα θα πρεπει ο αερας να διερχεται μεσα απο το ατομαιζερ. Του εδωσα σαν παραδειγμα ενα καλαμακι τρυπιο το οποιο δεν προκειται να ρουφηξει οπως ενα κανονικο καλαμακι. Αλλα οσο τα ακουσες εσυ τα ακουσε και αυτος. Οσο για το αν ειναι απατεωνας ή οχι, ειναι νομιζω λιγο ασχετο ως προς τα υπολοιπα και δεν ξερω πως σου ηρθε σαν σκεψη. Δεν αναφερθηκε κανεις σε αυτο. Παντως αν θελεις τη γνωμη μου, ειναι απλως ενα πωλησιακο κολπο. Αν δεν εχεις κατι πραγματικα καινοτομο να επιδειξεις τοτε ασχολεισαι με ανουσιες λεπτομερεις και βρισκεις προβληματα εκει που δεν υπαρχουν. Οσο για τις επιμεταλλωσεις, ειναι ζητημα χρονου να φυγουν απο το κυριως μεταλλο. Αλλα ειτε επιμεταλλωσεις τις επαφες ειτε οχι, η επαφη θα γινει με τον πολο της μπαταριας ο οποιος ειναι μεταλλο με οχι και την καλυτερη αγωγιμοτητα. Οποτε τι κερδισες με την δικη σου "καλυτερη" επαφη? Μαλλον τιποτα.

Ειναι λιγο δυσκολο να θυμασαι τετοια γνωση ρε Chris. Ακομα και αν καποτε το εμαθες αυτο που εμαθες, δεν γινεται να το συγκρατησες. Για να το γνωριζεις και να ειναι κτημα σου και να μπορεις να το ανακαλεις οποτε θελεις πρεπει να ασχολεισαι με τα ευγενη μεταλλα, να ξερεις ολες τις αγωγιμοτητες απ' εξω γιατι τα χρησιμοποιεις σε κατασκευες, να ξερεις τον περιοδικο πινακα με λεπτομερεια. Εγω ειμαι μηχανολογος και εχω γνωσεις αλλα να θυμαμαι της αγωγιμοτητα του ροδιου??? Εκτος και αν εννοεις οτι την βρηκες στα βιβλια σου. Τοτε οκ, δεν εχω αντιρρηση.

Σε ευχαριστω και παλι για τα καλα σου λογια και θα ηθελα να συζηταμε οτιδηποτε μας απασχολει σε τετοια θεματα, τα οποια μου αρεσουν ιδιαιτερα. Επισης να ζητησω συγγνωμη αν σε ενοχλησαν τα λεγομενα μου περι google. Μαλλον ξεχασα οτι η καλυτερη πηγη πληροφορησης ειναι τα βιβλια. Τα δικα μου δυστυχως βρισκονται σε κουτα στην αποθηκη.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #803 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 06:01 »
Χωρίς να έχω τη παραμικρή ιδέα από θέμα μετάλλων,κατασκευών(mods),κλπ.Μόνο κάποιες απλές,στοιχείωδεις γνώσεις.
Μια σκέψη που μου είχε περάσει(ακριβή βέβαια) είναι πως γιατί στο καπάκι που έχει το σπείρωμα σύνδεσης μπαταριοθήκης-ατμοποιητή δε χρησιμοποιεί κανένας χρυσό?! :hmmm:
Νομίζω,θα ήταν ότι καλύτερο!Όπως και στα καλώδια σύνδεσης ηχείων,ακουστικών,βίσματα,κλπ. για να έχουμε καλή σύνδεση και για να μην υπάρχουν απώλειες πέρνουμε επιχρυσωμένα. :hmmm:
Eπίσης,φίλε Θανάση,και το ελατήριο της μπαταρίας στο GGTS δε θα είχε καλύτερη απόδοση η μπαταρία και λιγότερες απώλειες αν ήταν επίχρυσο ή το αξονάκι επαφής που το περιβάλλει? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #804 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 06:32 »
Οι επαφες στις οποιες αναφερεσαι Βαγγελη μαλλον ειναι σταθερες. Εμεις εχουμε κινουμενα μερη τα οποια θελουμε να εχουν διαρκεια ζωης. Δεν μπορεις μια επαφη που κινειται, ολισθαινει και τρωγεται να την επιμεταλλωσεις, ειναι κουταμαρα. Αν με ρωτησεις γιατι επιματαλλωσα το GGTS ηταν γιατι μου το ζητουσαν οι χρηστες οταν το GGTS ηταν αλουμινενιο και λερωνοταν ευκολα γιατι το ειχαμε στα χερια μας ολη την ημερα. Αλλα η επιμεταλλωση εχει αρχισει ηδη να φευγει μετα απο ενα χρονο χρησης. Μπορεις βεβαια να το επιμεταλλωσεις ξανα, αλλα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο. Γι'αυτο αλλωστε πηγα σε ανοξειδωτη κατασκευη. Οσο για την επιμεταλλωση στις επαφες μου (νικελ), το εκανα μονο για να λιγοστεψω το καθαρισμα, το οποιο γινοταν μια φορα στις 15-20 μερες. Μια διαδικασια που διαρκει 3 λεπτα. Αλλα ετσι και αλλιως, και η δικη μου επιμεταλλωση θα φυγει, ειτε απο βραχυκυκλωμα ειτε λογω χρονου. Οι επιμεταλλωσεις κατα την αποξη μου ειναι για αντικειμενα που τα βαζεις στο σπιτι και τα κοιταζεις χωρις να τα αγγιζεις, οπως ενα βαζο η μια χαλκογραφια ισως

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #805 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 06:38 »
Δε μίλησα για τα μέρη του GGTS,Θανάση(telescope,end caps,κλπ),αλλά για τα μέρη σύνδεσης(σπειρώματα) και μέρη που κάνει επαφή η μπαταρία για να δώσει ρεύμα(τάση)...Και δεν μίλησα για επιμετάλλωση σε αυτά,αλλά για επιχρύσωση!Όπως,έχουν τα καλώδια σύνδεσης,βίσματα,κλπ για καλύτερη αγωγιμότητα και απόδοση χωρίς να έχουν απώλειες.
Διάβασε ξανά τι έχω γράψει... :hmmm: εκτός αν δε κατάλαβα,εγώ,την απάντησή σου(που δε νομίζω) :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #806 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 07:38 »
Δε μίλησα για τα μέρη του GGTS,Θανάση(telescope,end caps,κλπ),αλλά για τα μέρη σύνδεσης(σπειρώματα) και μέρη που κάνει επαφή η μπαταρία για να δώσει ρεύμα(τάση)...Και δεν μίλησα για επιμετάλλωση σε αυτά,αλλά για επιχρύσωση!Όπως,έχουν τα καλώδια σύνδεσης,βίσματα,κλπ για καλύτερη αγωγιμότητα και απόδοση χωρίς να έχουν απώλειες.
Διάβασε ξανά τι έχω γράψει... :hmmm: εκτός αν δε κατάλαβα,εγώ,την απάντησή σου(που δε νομίζω) :hmmm:
Και η επιχρυσωση επιμεταλοση ειναι  :dontknow: :dontknow: εγω σκευτομουν να επιζχρυσοσω τις εσωτερικές επαφές για καλύτερη αγωγιμότητα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #807 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 09:53 »
chris, ο αμερικανος ειναι πιο βλακας απο οτι νομιζεις. Τον ξερω 2 χρονια και εχει πει ολα τα ασχετα στο forum.

Το "βλάκας" είναι βαρύς χαρακτηρισμός.

Δεν αναφέρεται ως πλεονέκτημα ή μειωνέκτημα υλικού αλλά είναι υβριστικός προς πρόσωπο.

Παρακαλώ τον Διαχειριστή να λάβει θέση.

Ταπεινή μου γνώμη πως υβριστικοί χαρακτηρισμοί δεν έχουν θέση στο Forum. Ας αποφασίσει ο Admin.

Αποσυνδεδεμένος Checked

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #808 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 10:42 »
Αγαπητέ μου φίλε, συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά
δεν βρίσκω κάτι υποτιμητικό η υβριστικό εδώ, το βλάκας υποδηλώνει άτομο με περισσότερο χαμηλή νοημονύση απο τον μέσο όρο.
Το οποιο δεν ισχύει βέβαια μιας και το ρόδιο προσφέρει όντως παραπάνω αγωγημότητα στην πράξη, αλλά σε ποσοστο το οποιο προφανώς δεν δικαιολογεί την τιμή και είναι μόνο ένα "κόλπο" πώλησης της συσκευής.

Αυτο δεν τον κατατασει στους βλάκες, στους κουτοπόνηρους τον κατατάσει, πράγμα το οποιο συμαινει χαμηλότερη νοημοσυνη απο το μέσο όρο τελικά, οπότε ειναι βλάκας στην Ελληνική μιας και η νοημοσύνη του ειναι ικανοποιητική αλλά όχι επαρκής για καλύτερο ουσιαστικό αποτέλεσμα προς το σύνολο και οχι προς την μονάδα δηλαδή τον ίδιο.
Η γλώσσα μας έχει άπειρές δυνατότητες, καλό ειναι να χρησημοποιούνται κατα το κοινά αποδεκτό και όχι κατα το δοκούν.

Απορώ γιατί συγκρίνετε τοσο ανομια πράγματα, στο μονο το οποιο ταιρίαζουν ειναι η τιμή.
Εχω και τα δύο και τα δύο εμφάνισαν φθορά και τα δύο έχουν παραπλήσια τιμή, το presise εχει καλύτερη εμφάνιση και υπερβολικά άβολο κουμπί, το ggts πολλές παραπάνω δυνατότητες, η επιλογή εμφάνιση η δυνατοτήτες εχει να κάνει με της ανάγκες του καθενός μετα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #809 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 11:16 »
Το "βλάκας" είναι βαρύς χαρακτηρισμός.

Δεν αναφέρεται ως πλεονέκτημα ή μειωνέκτημα υλικού αλλά είναι υβριστικός προς πρόσωπο.

Παρακαλώ τον Διαχειριστή να λάβει θέση.

Ταπεινή μου γνώμη πως υβριστικοί χαρακτηρισμοί δεν έχουν θέση στο Forum. Ας αποφασίσει ο Admin.

Κωστα, χρησιμοποιησα ηπιοτερες εκφρασεις απο τον cris αν προσεξες. Απλως ακολουθησα το υφος της κουβεντας. Δεν κανω λαθος, ετσι δεν ειναι? Ο διαχειριστης θα δει ακριβως τι συμβαινει και θα παρει θεση αν θελει.

Επισης, αν καποια στιγμη θελεις μπορω να σου πω ιδιαιτερως τι pm που μου εχει στειλει αυτος ο αμερικανος χωρις ποτε να εχω επικοινωνησει μαζι του, χωρις να τον εχω ενοχλησει, χωρις να εχω απολυτως καμμια επαφη μαζι του. Προσπαθει εδω και 2 χρονια να με ανταγωνιστει με μεθοδους που ταιριαζουν σε παιδακι. Μεχρι και τη μαμα του εβαλε να γραψει στο forum οτι το AVS ειναι επικινδυνο. Αυτα δειχνουν την νοημοσυνη του φιλου μας Κωστα. Και μην ξεχνας οτι δεν αναφερθηκα στην ποιοτητα του φιλου μας ως ανθρωπο παρα μονο για να απαντησω ευθεως στον cris. Με ρωτησε στην ουσια αν ειναι μ...ακ..ς και απαντησα μαλλον ευγενικοτερα

Αν δε, μου πεις οτι εχω προηγουμενα με το φιλο μας, σιγουρα εχω αλλα ποτε δεν τον κατηγορησα στο ecf αλλα ουτε και εδω, μεχρι που ο cris στην ουσια με ρωτησε αν ειναι βλακας. Τι θα περιμενες να απαντησω?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2011, 11:34 από imeothanasis »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151666 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11057 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos