vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

177 επισκέπτες, 8 χρήστες
aalex, dallaskdp, Ποντικός, Milarepa, truckman, Razor.QQ15, teo77, kourlis

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #780 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 01:05 »
Γεια σου και πάλι Θανάση, δεν υπάρχει αυτό που λες, το γυάλισμα με βούρτσα εστω και χωρίς πάστα δεν βγάζει αγριάδα, βγάζει γυαλάδα. Επιμένω βλέποντας τις φωτό οτι είναι υαλοβολή με ακόλουθη επιφανειακή επίστρωση χημικού νίκελ (electroless) ή απλά διάφανο βερνίκωμα και δεν είναι καθόλου σαφές λοιπόν οτι βρωμίζει ευκολότερα από κάποιο γυαλιστερό ανοξείδωτο, μάλλον το αντίθετο θα έλεγα.
 
Κι όμως φίλε μου πρέπει να διαφωνήσω κι εδώ, είναι σα να λες οτι όλες οι επιμεταλλώσεις είναι στην ουσία άχρηστες, πράγμα τελείως πέρα από κάθε λογική. Σε οποιαδήποτε εφαρμογή, από μια απλή βελόνα για το σπίτι μέχρι μεταλλικά εξαρτήματα διαστημοπλοίων στα οποία γίνεται μια επιμετάλλωση, αυτή γίνεται γιατι εξυπηρετεί κάποιο σκοπό που ο βασικός κανόνας του είναι η προστασία της επιφάνειας του υποστρώματος από τις συνθήκες στις οποίες αυτη θα λειτουργήσει και/είτε η παροχή στο εξάρτημα βελτιωμένων επιφανειακών ιδιοτήτων αναλόγως με την εφαρμογή. Αυτό ισχύει για όλες τις επιμεταλλώσεις, από την πιο φθηνή μέχρι την πιο ακριβή, με εξαίρεση όσες γίνονται για διακοσμητικούς σκοπούς και μόνο.
 
Όχι, δεν μιλάω για κάποιον εξεζητημένο. Oι συνήθεις ορείχαλκοι που χρησιμοποιούνται για επαφές κλπ είναι αυτοί με 30% Zn και η ηλεκτρικη αγωγιμότητα τους είναι 28%IACS ενώ του Ροδίου είναι 40%ΙΑCS (%IACS είναι η συγκριτικη κλιμακα ηλεκτρικης αγωγιμοτητας με βάση αυτη του καθαρού χαλκού που είναι 100%). Υπάρχουν βέβαια ορείχαλκοι με μικρότερη περιεκτικότητα σε Zn και μεγαλύτερη ηλεκτρική αγωγιμότητα (πχ Cu95-Zn5 με αγωγιμότητα 55%ΙACS) αλλά αυτοί είναι πιο ακριβοί.... ;)

Chris, αν εχεις δει το GGTB σε ματ ειναι ακριβως αυτο που σου ανεφερα. Γυαλισμα σε βουρτσα χωρις σαπουνι. Οποτε δεν βγαζει γυαλαδα οπως λες. Η γυαλαδα δημιουργειται με τη χρηση σαπουνιου, γι'αυτο αλλωστε και χρησιμοποιειται σαπουνι οταν επιθυμουμε γυαλισμα. Πιθανον να μην γνωριζεις απο βουτσισμα, οποτε θα ηθελα αν θα μπορουσες να μου πεις απο που απορρεει η σιγουρια σου στα λεγομενα σου οταν λες οτι "δεν υπαρχει αυτο που λεω", οταν εγω ο ιδιος το εχω ηδη κανει σε mod της σειρας GG.

Σε οτι αφορα στην επιμεταλλωση των mod, θα ήθελα να σε ρωτησω μερικα απλα πραγματα. Ποια η διαφορα αν επιμεταλλωσω με νικελ ή με ροδιο, ή με χρυσο ή με παλλαδιο ή με βολφραμιο οταν η κατασκευη μου θα κρατησει απο 12 εως 18 μηνες? Ποιος ειναι ο πραγματικος λογος μιας επιμεταλλωσης στην δικη μας περιπτωση? Πως θα ξαναεπιμεταλλωσω κατι που ξεφτισε ενω εχω την απλη και εξυπνη δυνατοτητα να καθαριζω μονος μου τους πολους με μια απλη γομα ή ενα ψιλο γυαλοχαρτο? Γιατι να χρυσοπληρωσω κατι που δεν αξιζει τα χρηματα του για αυτο που κανει και ταυτοχρονα να περιμενω ποτε θα χαλασει? Αν πραγματικα θελεις να φτιαξεις κατι που να αντεξει στο χρονο, τοτε φτιαχνεις την επαφη απο πολυτιμο μεταλλο. Οχι επιμεταλλωση, αλλα μεταλλο. Η επιμεταλλωση στην δικη μας περιπτωση ειναι λυση σε ενα προβλημα που δεν υπαρχει. Εκτος αν θελουμε να δημιουργησουμε προβλημα εκει που δεν εχουμε.

Εχεις δικιο για την αγωγιμοτητα του ροδιου. Οπως και εσυ ετσι και εγω εψαξα στο google περι του θεματος και μαλλον επεσα σε site που μου εδωσε λαθος πληροφορηση. Προσπαθω αρκετη ωρα να το ξαναβρω αλλα σταθηκε αδυνατο. Ψαχνοντας ομως, διαπιστωσα οτι οι πληροφοριες σου ειναι σωστες.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 28, 2011, 20:47
Θα είναι εκτός θέματος.
Καλύτερα εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3651.0.html

τελειο νημα atmos. Σε ευχαριστω και παλι :)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 28, 2011, 20:47
πρεπει να ειμαι ο προτος στην Ελαδα  που βγικε εξω με 2 18650 εκτος αν το εχεις κανει και εσυ θαναση  :confused1: :confused1: για πες ειναι και αλος σηναδελφος μορλοκομιο σαν και μενα γιατι ειμαι νεουδι και δεν ξερω  :dontknow:

μαλλον εισαι ο πρωτος Μιχαλη. Εγω ακομη δεν το εχω κανει αλλα ισως θα επρεπε. Μαζευονται κοριτσακια διπλα σου και σε ρωτανε διαφορα ενδιαφεροντα πραγματα στα οποια και θελεις αλλα και μπορεις να απαντησεις  :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 20:47 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #781 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 16:29 »

                                           .................
Αν συνεχισεις και μετρας την μπαταρια ετσι οπως την μετρας θα βγαζεις τα ιδια volt παντα και σε οποιδηποτε mod. Αυτο συμβαινει γιατι απλως μετρας την ταση της μπαταριας και στις 2 περιπτωσεις. Δεν υπηρχε περιπτωση να βγαλεις διαφορετικο αποτελεσμα
                                        ..........



Kαλησπερα Θαναση,
απο αυτο εδω που εγραψες σε ενα ποστ στην πρωτη σελιδα του νηματος, πως πρεπει να μετρησουμε το μοντ μας για να δουμε αν εχουμε απωλειες η οχι?


Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #782 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 17:51 »
Πρεπει να μετρησεις την ταση της μπαταριας υπο φορτιο legend. Θα κοιταξω να βρω καποιο βιντεο με αυτο το θεμα γιατι εγω δεν εχω κροκοδειλακια για να μαγκωσω τα σημεια που πρεπει στο ατομαιζερ και στο GG

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #783 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 21:02 »
δηλαδη με ενα απλο πολυμετρο, ειναι ολιγον απιθανο...

Αποσυνδεδεμένος Chris S.

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #784 στις: Οκτωβρίου 31, 2011, 22:19 »
Chris, αν εχεις δει το GGTB σε ματ ειναι ακριβως αυτο που σου ανεφερα. Γυαλισμα σε βουρτσα χωρις σαπουνι. Οποτε δεν βγαζει γυαλαδα οπως λες. Η γυαλαδα δημιουργειται με τη χρηση σαπουνιου, γι'αυτο αλλωστε και χρησιμοποιειται σαπουνι οταν επιθυμουμε γυαλισμα. Πιθανον να μην γνωριζεις απο βουτσισμα, οποτε θα ηθελα αν θα μπορουσες να μου πεις απο που απορρεει η σιγουρια σου στα λεγομενα σου οταν λες οτι "δεν υπαρχει αυτο που λεω", οταν εγω ο ιδιος το εχω ηδη κανει σε mod της σειρας GG.
Θανάση είδα φωτογραφία το GGTB σε ματ που λες και φυσικά δεν αμφισβητώ οτι το εχεις κάνει με κάποιου είδους βούρτσα, αλλά εγώ εννοούσα τις κλασσικές βούρτσες που χρησιμοποιούν τα νικελωτηρια για γυάλισμα. Πάντως είναι ξεκάθαρο οτι δεν πρόκειται για το ίδιο φινίρισμα με αυτο που βλέπω στο P+, της υαλοβολής κλπ που ανέφερα σε προηγούμενο μήνυμα και δεν τα ξαναλέω.

Σε οτι αφορα στην επιμεταλλωση των mod, θα ήθελα να σε ρωτησω μερικα απλα πραγματα. Ποια η διαφορα αν επιμεταλλωσω με νικελ ή με ροδιο, ή με χρυσο ή με παλλαδιο ή με βολφραμιο οταν η κατασκευη μου θα κρατησει απο 12 εως 18 μηνες? Ποιος ειναι ο πραγματικος λογος μιας επιμεταλλωσης στην δικη μας περιπτωση? Πως θα ξαναεπιμεταλλωσω κατι που ξεφτισε ενω εχω την απλη και εξυπνη δυνατοτητα να καθαριζω μονος μου τους πολους με μια απλη γομα ή ενα ψιλο γυαλοχαρτο? Γιατι να χρυσοπληρωσω κατι που δεν αξιζει τα χρηματα του για αυτο που κανει και ταυτοχρονα να περιμενω ποτε θα χαλασει? Αν πραγματικα θελεις να φτιαξεις κατι που να αντεξει στο χρονο, τοτε φτιαχνεις την επαφη απο πολυτιμο μεταλλο. Οχι επιμεταλλωση, αλλα μεταλλο. Η επιμεταλλωση στην δικη μας περιπτωση ειναι λυση σε ενα προβλημα που δεν υπαρχει. Εκτος αν θελουμε να δημιουργησουμε προβλημα εκει που δεν εχουμε.
Όπως εξηγησα και στο προηγούμενο μήνυμα, επιμεταλλώνεις κάτι για να του προσδώσεις καλύτερες ιδιότητες πάνω στη λειτουργία του, δεν είναι ανάγκη να υπάρχει κάποιο "πρόβλημα" έτσι όπως το θέτεις. Συμφωνώ μαζί σου με τη λογική της "πραγματικής αντοχής στο χρόνο" με το κόστος που θα συνεπάγεται κατι τέτοιο, πράγμα όμως που δεν αναιρεί οτι με μια κατάλληλη επιμετάλλωση κάποιο εξάρτημα θα έχει βελτιωμένη απόδοση και μεγαλύτερη αντοχή απ'ότι χωρίς αυτή. Άλλωστε ο καθαρισμός που λες υποθέτω θα μπορεί να γίνει έτσι κι αλλιώς και στο ρόδιο και ίσως σε πιο αραιά χρονικά διαστήματα. Είναι και το άλλο ρε φίλε, δεν μπορώ να δεχτώ οτι ο Αμερικάνος μπορεί να είναι τόσο άσχετος, αφελής, απατεώνας ή τόσο μλκας αν θες και να κατασκευάσει κάτι με προδιαγραφές που δεν θα ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και μετά από ένα Χ Ψ χρονικό διάστημα να του γυρίσει μπούμερανγκ. Ούτως ή άλλως, ο χρόνος θα δείξει έτσι δεν είναι; άσε να δούμε από τους χρήστες τι παίζει σε βάθος χρόνου.

Εχεις δικιο για την αγωγιμοτητα του ροδιου. Οπως και εσυ ετσι και εγω εψαξα στο google περι του θεματος και μαλλον επεσα σε site που μου εδωσε λαθος πληροφορηση. Προσπαθω αρκετη ωρα να το ξαναβρω αλλα σταθηκε αδυνατο. Ψαχνοντας ομως, διαπιστωσα οτι οι πληροφοριες σου ειναι σωστες.
Εκτος του Google υπάρχει και η Α σχετική γνώση που μπορεί να έχει κάποιος, καθώς και τα βιβλία φίλε Θανάση, μην είσαι τόσο σίγουρος για το που "εψαξα" εγω. Πάντως μου χτύπησε κάπως άσχημα το οτι απάντησες με περίσσεια σιγουριά και μάλιστα 2 φορές πάνω σε αυτό.

Τέλος πάντων, για να μην παρεξηγηθώ, όπως ανέφερα και στο αρχικό μου post στο θέμα, εγώ είμαι απλά ένας νέος ατμιστής και καθόλου ειδικός σε μόντες και τέτοια. Ούτε φυσικά έχω καμμία όρεξη να το παίξω στα καλά καθούμενα δικηγόρος του διαβόλου για τον οποιοδήποτε, πόσο μάλλον να έρθω σε αντιπαράθεση με έναν συμπατριώτη μου που -αν μη τι άλλο- έχει μεράκι και είναι πρωτοπόρος στο είδος του παγκοσμίως. Φίλε Θανάση δε σε ξέρω, δε με ξέρεις, και παρά την όποια "τεχνική" διαφωνία μπορεί να έχουμε εδω μέσα, σέβομαι και επικροτώ τη δουλειά σου και εύχομαι ειλικρινά να είσαι πάντα στην κορυφή με τις πατέντες σου. Άλλωστε μπορεί κάποια στιγμή να γίνω κι εγω ένας ευτυχισμένος κάτοχος ενός GG, αλλά προς το παρόν με καλύπτει και με το παραπάνω το ego-t..... :)


Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #785 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:05 »
O διακόπτης από το GGTS θερμαίνεται . Όταν αφαίρεσα το ελατήριο από το καπάκι της βάσης , σταμάτησε να ζεσταίνεται .

Πως λύνεται το πρόβλημα ?

 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:18 από Zioa »

Αποσυνδεδεμένος hobis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #786 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:18 »
Με μια μπαταρία που το λειτουργό εγώ (18650) δεν έχει πρόβλημα. Με δύο μπαταρίες καλύτερα να έχεις το ελατήριο. Γιατί θερμένετε δεν γνωρίζω ίσως είναι θέμα ατμοποιήτη.

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #787 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:23 »
Με μια μπαταρία που το λειτουργό εγώ (18650) δεν έχει πρόβλημα. Με δύο μπαταρίες καλύτερα να έχεις το ελατήριο. Γιατί θερμένετε δεν γνωρίζω ίσως είναι θέμα ατμοποιήτη.
Το χρησιμοποιώ με 18650 αλλά το ελατήριο ζεσταίνεται
Δεν έχω καταλάβει γιατί με  όλους τους ατμοποιητές το ελατήριο ζεσταίνεται  ?
Θέλει κάποιο συγκεκριμένο  τρόπο τοποθέτησης ?
 

Αποσυνδεδεμένος hobis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #788 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:31 »
Με 510 lr ναι αλλά δεν το αφήνω απο το χέρι μου συνεχόμενες τζούρες. Βέβαια για να ζεστάνει πολύ πρέπει λογικά να μην σου βγάζει και ατμό πολύ οπότε να έχει μπουκόση ο ατμοποιητής. Το χρησιμοποιό με το ufs και μπορεί να έχουμε διαφορετικά αποτελέσματα.

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #789 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:35 »
thx hobis θα το ψάξω λίγο το θελα αύριο.
Καληνύχτα   

Αποσυνδεδεμένος hobis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #790 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 00:40 »
Καληνύχτα Zioa και ελπίζω κάποιος να σε βοηθήσει περισσότερο που να γνωρίζει και πιο καλά απο μένα!!!

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: GGTS !
« Απάντηση #791 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:11 »
αρχικά σκεφτόμουν ότι δε θα τα καταφέρω με τα γκόλντεν γκρικ και τα προβάρι.. τώρα είμαι αποφασισμένη να αγοράσω ένα GG αλλά δε ξέρω τι πρέπει να αγοράσω...μπήκα στο σάιτ κ κάποια ανταλλακτικά είναι sold out ας με βοηθήσει κάποιος να μου πει τι να παραγγείλω ακριβώς...ενδιαφέρομαι για το GG Telescopic Storm. στο σάιτ πωλείται ο ατμοποιητής 160 ευρώ με τις μπαταρίες και τον φορτιστή..από κει και μετά τι άλλο πρέπει να αγοράσω;;

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: GGTS !
« Απάντηση #792 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:15 »
ggts, ατμοποιητή (που δεν υπάρχει) :laugh1:, φορτιστή, μπαταρίες, φυτίλι, σύρμα με αντίσταση κ σύρμα χωρίς αντίσταση κ είσαι κομπλέ!

Αποσυνδεδεμένος hobis

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #793 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:34 »
αρχικά σκεφτόμουν ότι δε θα τα καταφέρω με τα γκόλντεν γκρικ και τα προβάρι.. τώρα είμαι αποφασισμένη να αγοράσω ένα GG αλλά δε ξέρω τι πρέπει να αγοράσω...μπήκα στο σάιτ κ κάποια ανταλλακτικά είναι sold out ας με βοηθήσει κάποιος να μου πει τι να παραγγείλω ακριβώς...ενδιαφέρομαι για το GG Telescopic Storm. στο σάιτ πωλείται ο ατμοποιητής 160 ευρώ με τις μπαταρίες και τον φορτιστή..από κει και μετά τι άλλο πρέπει να αγοράσω;;

Το ggts είναι μπαταριοθήκη που παίρνει κατά κύριο λόγο ατμοποιητές 510 . Για την μπαταριοθήκη λοιπόν θα χρειαστείς μπαταρίες επαναφορτιζόμενες και φορτιστή. Για το τι μπαταρίες θα επιλέξεις θα σε βοηθήσει ο πωλητής που θα επιλέξεις να το αγοράσεις το ggts καθώς και ατμοποιητές.Και οι δύο αντιπρόσωποι του Θανάση ,Ο Μιχάλης και ο Βασίλης είναι άριστοι στην εξυπηρέτηση και θα σου λύσουν κάθε σου απορία!!! Εύχομαι με το καλό να το αποκτήσεις ότι επιλέξεις !!!  :)

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: GGTS !
« Απάντηση #794 στις: Νοεμβρίου 01, 2011, 02:44 »
ggts, ατμοποιητή (που δεν υπάρχει) :laugh1:, φορτιστή, μπαταρίες, φυτίλι, σύρμα με αντίσταση κ σύρμα χωρίς αντίσταση κ είσαι κομπλέ!


μόλις αγόρασα το 160 ευρώ που δεν μπορώ να καταλάβω από την περιγραφή τι περιλαμβάνει...(δηλαδή δε ξέρω τι πήρα αλλά το πήρα  :wall:) θα σας δείξω λινκ να μου πείτε τι αγόρασα...επίσης ποιοι είναι οι Θανάσης, Βασίλης;

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:14
ttp://www.thebestelectriccigarette.com/golden-greek-telescopic-storm-%20ss-ggts

αυτό πήρα ας μου πει κάποιος τι πήρα και τι πρέπει να πάρω ακόμα!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 19:14 από Vrs5 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151607 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11001 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345649 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147301 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8088 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208952 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32955 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52505 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360926 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos