vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

47 επισκέπτες, 0 χρήστες

GGTS !

Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #270 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 10:21 »
Θανάση καλημέρα

Απο την  στιγμη  που  είδα  το μισο  o_ring  το  κατεβασα  κ  το  έβγαλα  σιγα  σιγα  να δω  τι γίνεται.Βασικα  εψαξα  να βρω  το  υπολοιπο μισο  αλλα  δεν  το  βρηκα.Μετα  μπηκα  στο  wiki  που  εχει  το  σχεδιαγραμμα  κ  το  "εδεσα " παλι  .Εκει  ειδα  οτι  εχει  2  O_RING   ΑΛΛΑ δεν ημουν  κ σιγουρος  κ  ετσι  ρωτησα  εδω.
Θα  του  βαλω  λιγη  βαζελινη  κ  το  2ο  o_ring  (εχω ανταλλακτικα) για  να ειμαι  ησυχος..Υπαρχει  κάτι  αλλο που πρεπει να προσέξω?

ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #271 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 12:20 »
Θανάση βλέπω οι Έλληνες κάτοχοι να αυξάνονται συνεχώς και θα πρότεινα να ανεβάσεις ένα video  με τις οδηγίες για τη λύση -αρμολόγηση και συμβουλές για τη χρήση ggts & avs  στα ελληνικά, όποτε ο χρόνος σου στο επιτρέψει φυσικά. Νομίζω θα είναι πολύ χρήσιμο για όλους μας.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #272 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 15:10 »
gegeor υιποτα αλλο φιλε, εισαι οκ

lans ωραια ιδεα φιλε!! Θα το κανω σημερα

Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #273 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 16:28 »
πρόταση (αν συμφωνούν ολοι οι εμπλεκόμενοι φυσικά): να αποκτήσει ο Θανάσης και το GG δικό του sub-forum (π.χ. στους εμπόρους e-cig)

έτσι και απορίες για θέματα τεχνικά θα μπορούμε να συζητάμε ... και video να έχουμε μαζεμένα ... και πληροφορίες για αγορά / προσφορές / νέα προϊόντα

και γενικά ένα μέρος αφιερωμένο στο GG (όπως πιστεύω ότι του αξίζει)

τι λέτε?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #274 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 18:41 »
Το θέμα είχε συζητηθεί από πολύ παλιά εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,99.0.html
Ο Θανάσης είναι ένα παλιό μέλος του φόρουμ και είχε αρχίσει ως απλός χρήστης (όπως κι  εγώ) έτσι όταν οι ρόλοι άλλαξαν έγινε μια συμφωνία από τότε.
Αν όμως το θελήσει ο Θανάσης, μπορεί να το ζητήσει όποια ώρα θέλει, αν και δεν βλέπω να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος. Σκέψου, στο ελληνικό site, στην κατηγορία των εμπορικών mod, να είναι πρώτο σε post το bulli π.χ. ! Αν είναι δυνατόν, στην πατρίδα του GG. !!  ::)

Εξάλλου ο Θανάσης τρέχει και δε φτάνει οπότε εξ' ανάγκης περιορίζεται στα θέματά του.
Ότι θέλετε για το GG μπορεί να γραφτεί εδώ σ' αυτήν την κατηγορία. Ας δημιουργηθούν και νέα θέματα ειδικά για το GG (όπως έχει γίνει ήδη). No problem.

Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #275 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 18:56 »
Το θέμα είχε συζητηθεί από πολύ παλιά εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,99.0.html
Ο Θανάσης είναι ένα παλιό μέλος του φόρουμ και είχε αρχίσει ως απλός χρήστης (όπως κι  εγώ) έτσι όταν οι ρόλοι άλλαξαν έγινε μια συμφωνία από τότε.
Αν όμως το θελήσει ο Θανάσης, μπορεί να το ζητήσει όποια ώρα θέλει, αν και δεν βλέπω να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος. Σκέψου, στο ελληνικό site, στην κατηγορία των εμπορικών mod, να είναι πρώτο σε post το bulli π.χ. ! Αν είναι δυνατόν, στην πατρίδα του GG. !!  ::)

Εξάλλου ο Θανάσης τρέχει και δε φτάνει οπότε εξ' ανάγκης περιορίζεται στα θέματά του.
Ότι θέλετε για το GG μπορεί να γραφτεί εδώ σ' αυτήν την κατηγορία. Ας δημιουργηθούν και νέα θέματα. No problem.

Καλησπέρα

σαν  απλός  χρηστης  του  φορουμ  θα  ήθελα  &    πρακτικά  θα με  βόλευε  να  υπάρχει  κατηγορία-τομέας  που  να  αφορα  το  GG ...την  χρήση του, θεματα ανταλλακτικων  κλπ....Ειναι  αυτονόητο νομίζω  κ  απο οτι  έχω  δει  μεγαλο  ατμιστικο  φορουμ  στο  εξωτερικο  εχει  δημιουργήσει  τομέα  μονο  για  το  GG...


Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #276 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 19:07 »
Το αφήνω στην κρίση του Θανάση.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #277 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 19:19 »
Ας ανοιξουμε ενα νεο θεμα παιδια το οποιο θα αρχιζει με το βιντεο στα ελληνικα που θα φτιαξω αποψε. Επειτα μπορουμε να συζητησουμε για ολα τα θeματα που μας απασχολουν πανω στο GG. Να το ανοιξω στις ειδικες κατασκευες;

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #278 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 19:44 »
Ναι, ΟΚ. Στις ειδικές κατασκευές και για να ξεχωρίζει θα το κάνω μόνιμο.

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #279 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 19:48 »
Αφενός ως χρήστης του παρόντος forum, αφετέρου ώς mod σέ άλλο, και επειδή έχω αντιμετωπίσει και εγώ ανάλογα θέματα, έχω κάνει κάποια θέματα που αφορούν γενικές ορολογίες - κατασκευές - σεταρίσματα κ.λ.π, μόνιμα.

Ετσι μπορεί ο καθένας πάντα στην πρώτη σελίδα, και πρίν αρχίσει να ρωτάει διάφορα, να παίρνει μια γεύση του τί γίνεται.
Επίσης βίντεο που έχουν ανέβει, και εξηγούν διάφορα, τα έχω και αυτά μόνιμα.

Το ggts είναι απο μόνο του μια κατηγορία θα έλεγα, οπότε η προσωπική μου πρότασή θα ήταν αφενός ένα βίντεο (ενδεχομένως κλειδωμένο), όπου ο φίλος imeothanasis θα εξηγεί τα πάντα όλα, και με παράθεση σε άλλο πόστ να υπάρχουν οι συζητήσεις - απορίες κ.λ.π. 

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #280 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 23:26 »
Επιτελους ο Θανασης και στα Ελληνικα . :thumpup:
Εχει ανεβασει ηδη το Ελληνικο βιντεο στο Youtube οποτε φανταζομαι συντομα θα το δουμε και στο φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #281 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 23:30 »
Το πρωτο μερος δεν ανεβαινει με τιποτα Γιωργο, εχει κολλησει. Ελπιζω με την τριτη πρσπαθεια να τα καταφερω

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #282 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 23:34 »
Eγω βλεπω 2 το chunk1 ( που κοπηκε στο τελος) και το video in Grrece 2.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #283 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 23:46 »
Τωρα ειναι ενταξει Γιωργο, φτιαχνω νεο θεμα

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: GGTS, πρώτες εντυπώσεις
« Απάντηση #284 στις: Οκτωβρίου 26, 2010, 23:57 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41425 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 249934 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 12:41
από ThioVag
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2916 420833 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:48
από Tem
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158608 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15877 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131405 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 224 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 249 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 248 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 368 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 229 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767903 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966