vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

195 επισκέπτες, 3 χρήστες
I.P, Panokali, anetost

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2670 στις: Απριλίου 11, 2012, 01:58 »
Καλο βραδυ σε όλους παιδιά τα λέμε αύριο. Να είστε καλά

Καληνυχτα καπετανιε

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2671 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:26 »
Κατοχος εδω και αρκετες μερες πλεον του φουλ ggts, το οποίο ητανε πριν ενα ταπεινο και υπεροχο στελθακι, το μονο που μπορω να πω για την αποδοση του ειναι οτι ειναι φανταστικο.
Εχω ξετρελλαθει με τον ρυθμιστη τζουρας, τον αυτοματο πολο και τον κολλεκτορα. Με τα παντα δηλαδη!  :))

Ακομα ομως αδυνατω να χωνεψω ενα πραγμα....

Εργαλειαρα το GGTS, αλλα αυτο με τους 2 ή και 3 κινεζοανταπτορες για να δουλεψει ενας ατμοποιητης δεν μου καθεται καλα.

Εκτος απο οτι εχουμε αλλες τρεις επαφες, εχουμε λυσε δεσε για να κουμπωσεις κατι αλλο επανω...

Επρεπε να βγει κατι all in one η ενας σωστος GG ανταπτορας τελος παντων.... ο οποίος θα δινεται μαζι με το ggts ή το full ad cap αν προκειται για αναβαθμιση του Στελθ.

Πληρωσα ενα καλο ποσο για την μετατροπη σε GGTS, και εψαχνα δυο μερες για να βρω ανταπτορα για να μπορω να χρησιμοποιησω το lid.

Αυτα! 8)  Και παλι Χρονια Πολλα  :D

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2672 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:32 »
Κατοχος εδω και αρκετες μερες πλεον του φουλ ggts, το οποίο ητανε πριν ενα ταπεινο και υπεροχο στελθακι, το μονο που μπορω να πω για την αποδοση του ειναι οτι ειναι φανταστικο.
Εχω ξετρελλαθει με τον ρυθμιστη τζουρας, τον αυτοματο πολο και τον κολλεκτορα. Με τα παντα δηλαδη!  :))

Ακομα ομως αδυνατω να χωνεψω ενα πραγμα....

Εργαλειαρα το GGTS, αλλα αυτο με τους 2 ή και 3 κινεζοανταπτορες για να δουλεψει ενας ατμοποιητης δεν μου καθεται καλα.

Εκτος απο οτι εχουμε αλλες τρεις επαφες, εχουμε λυσε δεσε για να κουμπωσεις κατι αλλο επανω...

Επρεπε να βγει κατι all in one η ενας σωστος GG ανταπτορας τελος παντων.... ο οποίος θα δινεται μαζι με το ggts ή το full ad cap αν προκειται για αναβαθμιση του Στελθ.

Πληρωσα ενα καλο ποσο για την μετατροπη σε GGTS, και εψαχνα δυο μερες για να βρω ανταπτορα για να μπορω να χρησιμοποιησω το lid.

Αυτα! 8)  Και παλι Χρονια Πολλα  :D

Bersekero μιλάς για να βάλεις τον iAtty στο GGTS? Ο Οδυσσέας έχει δικη του βάση για το GGTS και είναι μαγεία

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2673 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:33 »
+111
Bersekero μεσα στο μυαλο μου εισαι.
Αν τα εγραφα , ακριβως τα ιδια λογια θα χρησιμοποιουσα.  ;)

Θαναση φτιαξε μας με μια λυση να αποφυγουμε τα λυσε/δεσε μια και εξω.
Αν κατσεις να το σκεφτεις ειμαι σιγουρος οτι θα βγαλεις λαγο απο το καπελο παλι.

Χρονια πολλα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2674 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:38 »
Bersekero μιλάς για να βάλεις τον iAtty στο GGTS? Ο Οδυσσέας έχει δικη του βάση για το GGTS και είναι μαγεία
Στελιο, καταλαβαινω οτι ο οδυσσεας ειναι ο επισημος ατμοποιητης του GGTS, αλλά δεν εχω πλεον οδυσσεα.
Πλεον εχω μονο ιαττυ και Α2, και δεν με με ενθουσιασε η ιδεα με τους ανταπτορες.
Εξαλλου αυτοι προϋπηρχαν και πριν του οδυσσεα, ο οποίος βγηκε αργοτερα.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2675 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:43 »
Μια βάση για GGTS-IATTY θα ήταν το ιδανικότερο...
Αλλά και ένας καλός αντάπτορας made by imeo για να χρησιμοποιουμε και το αγαπημένο lid ειναι πλέον επιτακτική ανάγκη...

Εχει δίκιο ο Άρης...GGTS με κινεζοαντάπτορες δεν συνάδει... ;)

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2676 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:45 »
Σύμφωνο και επαυξάνω. Καλο θα ήταν ο Θανάσης να μας φτιάξει μια βάση για τον iAtty στο GGTS όπως έχει και ο Οδυσσέας.
Δεν ξέρω όμως τι θα πρώτο φτιάξει ο Θανάσης. Τον έχουμε παλαβώσει :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2677 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:49 »
Το ορθόν ειναι να φτιάξει και άλλους ιαττυ,με νεες βάσεις για πάρουμε και μεις που δεν εχουμε ιαττυ!!! :laugh1: :laugh1: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2678 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:56 »
Κατοχος εδω και αρκετες μερες πλεον του φουλ ggts, το οποίο ητανε πριν ενα ταπεινο και υπεροχο στελθακι, το μονο που μπορω να πω για την αποδοση του ειναι οτι ειναι φανταστικο.
Εχω ξετρελλαθει με τον ρυθμιστη τζουρας, τον αυτοματο πολο και τον κολλεκτορα. Με τα παντα δηλαδη!  :))

Ακομα ομως αδυνατω να χωνεψω ενα πραγμα....

Εργαλειαρα το GGTS, αλλα αυτο με τους 2 ή και 3 κινεζοανταπτορες για να δουλεψει ενας ατμοποιητης δεν μου καθεται καλα.

Εκτος απο οτι εχουμε αλλες τρεις επαφες, εχουμε λυσε δεσε για να κουμπωσεις κατι αλλο επανω...

Επρεπε να βγει κατι all in one η ενας σωστος GG ανταπτορας τελος παντων.... ο οποίος θα δινεται μαζι με το ggts ή το full ad cap αν προκειται για αναβαθμιση του Στελθ.

Πληρωσα ενα καλο ποσο για την μετατροπη σε GGTS, και εψαχνα δυο μερες για να βρω ανταπτορα για να μπορω να χρησιμοποιησω το lid.

Αυτα! 8)  Και παλι Χρονια Πολλα  :D

Kαταρχάς ξέχασα το σπουδαιότερο. Καλορίζικος ο GGTS, τίποτα δεν τον πιάνει. :yes: :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vougiouklakis

  • ***
  • 565
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2679 στις: Απριλίου 17, 2012, 20:57 »
Καντε λιγο υπομονη και θα δειτε ''θαυματα'' απ' τον imeo.... :yes:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2680 στις: Απριλίου 17, 2012, 21:24 »
Δεν ξέρω όμως τι θα πρώτο φτιάξει ο Θανάσης. Τον έχουμε παλαβώσει :wall: :wall:
βαρατε τον :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:
μην τον αφησετε να παρει ανασα
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ολο και κατι θα κανει για να μας εκπληξει παλι :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2681 στις: Απριλίου 17, 2012, 21:28 »
Kαταρχάς ξέχασα το σπουδαιότερο. Καλορίζικος ο GGTS, τίποτα δεν τον πιάνει. :yes: :yes: :thumpup:
Ευχαριστω πολυ καπταιν μου  :)
Βεβαια, το γυρναω καπου καπου και σε στελθ γιατι οι παλιες αγαπες δεν ξεχνιουνται  :D

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2682 στις: Απριλίου 17, 2012, 21:31 »
Κατοχος εδω και αρκετες μερες πλεον του φουλ ggts, το οποίο ητανε πριν ενα ταπεινο και υπεροχο στελθακι, το μονο που μπορω να πω για την αποδοση του ειναι οτι ειναι φανταστικο.
Εχω ξετρελλαθει με τον ρυθμιστη τζουρας, τον αυτοματο πολο και τον κολλεκτορα. Με τα παντα δηλαδη!  :))

Ακομα ομως αδυνατω να χωνεψω ενα πραγμα....

Εργαλειαρα το GGTS, αλλα αυτο με τους 2 ή και 3 κινεζοανταπτορες για να δουλεψει ενας ατμοποιητης δεν μου καθεται καλα.

Εκτος απο οτι εχουμε αλλες τρεις επαφες, εχουμε λυσε δεσε για να κουμπωσεις κατι αλλο επανω...

Επρεπε να βγει κατι all in one η ενας σωστος GG ανταπτορας τελος παντων.... ο οποίος θα δινεται μαζι με το ggts ή το full ad cap αν προκειται για αναβαθμιση του Στελθ.

Πληρωσα ενα καλο ποσο για την μετατροπη σε GGTS, και εψαχνα δυο μερες για να βρω ανταπτορα για να μπορω να χρησιμοποιησω το lid.

Αυτα! 8)  Και παλι Χρονια Πολλα  :D
δηλαδη θελουμε ανταπτορα made by Imeo
μεσαααααααααααα :thumpup: :thumpup: :thumpup:
υ.γ.
καλοριζικο το καινουργιο σου αποκτημα

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2683 στις: Απριλίου 17, 2012, 21:33 »
ευχαριστω Μανο!  :)
Ναι, ετσι ακριβως, θελουμε ανταπτορα ή βαση ιμεο, οχι κινεζιά.

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2684 στις: Απριλίου 17, 2012, 21:54 »
Άλλο θέμα, αλλά σχετικό με το GGTS

Όπως θα θυμάστε είχε αρχίσει να δημιουργείται μια λίστα με τους Έλληνες κατόχους GGTS, η οποία για να μην είναι ορατή από μη μέλη, μπήκε στα "Άσχετα με το η.τ."
Στη συνέχεια ανέλαβα εγώ να ενημερώνω την επίσημη σελίδα του ggwiki με τους αριθμούς των GGTS όσων το ζητούσαν.

Τους τελευταίους τρεις μήνες σχεδόν 60 Έλληνες κάτοχοι μπήκαν στη λίστα του ggwiki (μαζί με όσους ήταν ήδη γραμμένοι πρέπει να είμαστε πάνω από 90).

Τώρα που άνοιξε πάλι ο πίνακας GG είδα ότι είναι πλέον ορατός μόνο στα μέλη, άρα μπορεί το νήμα "Δηλωστε τους αριθμους των Ελληνικων GGTS και GGStealth" να μεταφερθεί εδώ (αυτό για όσους δεν θέλουν να φαίνεται ο αριθμός τους).

Και βέβαια, όποιος ενδιαφέρεται να καταχωρήσει το GG του στην επίσημη λίστα του ggwiki, μπορεί να το ζητήσει  με ένα μήνυμα του (άντε να περάσουμε τους Γερμανούς κατόχους...) ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1009 149033 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:30
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 55 12268 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 23:13
από ipomonias
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 19 7812 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 17:53
από Barbapaidi
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 602439 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 595 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 608 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191824 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153647 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346904 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 9043 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 210728 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547966 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr