vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

213 επισκέπτες, 4 χρήστες
2Fdeal, John K, manoslykos, maraki1308

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2610 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:32 »
ευτηχως που ζοριζεσαι να γραψης ελληνικα Στελιο
και βαζεις τονους για να μας ξεγελασεις :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2611 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:39 »
ευτηχως που ζοριζεσαι να γραψης ελληνικα Στελιο
και βαζεις τονους για να μας ξεγελασεις :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Καλά θα ήταν να τους έβαζα εγώ  :D Spell checker και Άγιος ο Θεός φιλαράκο

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2612 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:41 »
Σε αυτους που λενε οτι καποιοι με γλυφουν θα πω 2 απλα πραγματακια:

1. Οταν εκφραζεις την αγαπη σου για ενα προιον δεν ειναι γλυψιμο προς τον κατασκευαστη. Μερικοι αστειοι τυποι προσπαθουν να περασουν αυτη την αποψη στο κοσμο με σκοπο να μην υπαρχει ελευθερια εκφρασης και να περιθωριοποιηθουν οσοι θελουν να εκφρασουν τα συναισθηματα τους.

2. Και το απλουστερο των απλουστερων. Κανεις δεν με εχει αναγκη. Γιατι λοιπον να με γλυψει? Το φυσιολογικο θα ηταν εγω να γλυφω τους πελατες και οχι αυτοι εμενα.

Αρα δεν υπαρχει καποιος που με γλυφει και δεν υπαρχει καποιος που γλυφω εγω.

Αυτα τα ολιγα και απλα

Σε ευχαριστω πολυ steve για τα καλα σου λογια. Με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος οτι ειμαστε μια ωραια παρεα και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι απο κοντα

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2613 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:41 »
Καλά θα ήταν να τους έβαζα εγώ  :D Spell checker και Άγιος ο Θεός φιλαράκο
γιου αρ ε τσεκ μασιν
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:
 :heat: :heat: :heat: :heat: :sign_oraios:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2614 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:42 »

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2615 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:47 »
Απ' ότι βλέπω το "γλειψω" το σκότωσε το spell checker μου.   :-[

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2616 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:48 »
γιου αρ ε τσεκ μασιν
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:
 :heat: :heat: :heat: :heat: :sign_oraios:

 :)) :)) Θα με πεθάνετε πάλι

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2617 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:50 »
Στελιο οπως και να γραφεις τις ιδιες απαντησεις θα παιρνεις :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
μην ανχωνεσαι :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2618 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:51 »
Σε μια ανακατασκευή ποδηλάτου που είχα κάνει παλαιότερα είχα καταφέρει να γυαλίσω 25 ετών ταλαιπωρημένο αλουμίνιο με steel wool http://en.wikipedia.org/wiki/Steel_wool και autosol. Με πολύ προσοχή υπομονή και επιμονή το αποτέλεσμα ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητικό!
Steel wool βρίσκεις στα περισσότερα super market.

Το συστήνω με επιφύλαξη. Καλό θα ήταν αν το δοκιμάσεις να κάνεις πρώτα ένα πείραμα σε κομμάτι που δεν πολυφαίνεται! ;)

Ιδού και το αποτέλεσμα στις αλουμινένιες ζάντες του ποδηλάτου:

Πριν:

Φανταστική δουλεία έκανες  :thumpup:

(Image removed from quote.)

Μετά:

(Image removed from quote.)

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2619 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:12 »
Απ' ότι βλέπω το "γλειψω" το σκότωσε το spell checker μου.   :-[

Νομιζω οτι το εχω δει και με "ει" γραμμενο steve. Πιθανον να εχει αλλαξει και στην δημοτικη να γραφεται με "ει"

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2620 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:16 »
Σε αυτους που λενε οτι καποιοι με γλυφουν θα πω 2 απλα πραγματακια:

1. Οταν εκφραζεις την αγαπη σου για ενα προιον δεν ειναι γλυψιμο προς τον κατασκευαστη. Μερικοι αστειοι τυποι προσπαθουν να περασουν αυτη την αποψη στο κοσμο με σκοπο να μην υπαρχει ελευθερια εκφρασης και να περιθωριοποιηθουν οσοι θελουν να εκφρασουν τα συναισθηματα τους.

2. Και το απλουστερο των απλουστερων. Κανεις δεν με εχει αναγκη. Γιατι λοιπον να με γλυψει? Το φυσιολογικο θα ηταν εγω να γλυφω τους πελατες και οχι αυτοι εμενα.

Αρα δεν υπαρχει καποιος που με γλυφει και δεν υπαρχει καποιος που γλυφω εγω.

Αυτα τα ολιγα και απλα

Σε ευχαριστω πολυ steve για τα καλα σου λογια. Με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος οτι ειμαστε μια ωραια παρεα και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι απο κοντα
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2621 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:18 »
Σε αυτους που λενε οτι καποιοι με γλυφουν θα πω 2 απλα πραγματακια:

1. Οταν εκφραζεις την αγαπη σου για ενα προιον δεν ειναι γλυψιμο προς τον κατασκευαστη. Μερικοι αστειοι τυποι προσπαθουν να περασουν αυτη την αποψη στο κοσμο με σκοπο να μην υπαρχει ελευθερια εκφρασης και να περιθωριοποιηθουν οσοι θελουν να εκφρασουν τα συναισθηματα τους.

2. Και το απλουστερο των απλουστερων. Κανεις δεν με εχει αναγκη. Γιατι λοιπον να με γλυψει? Το φυσιολογικο θα ηταν εγω να γλυφω τους πελατες και οχι αυτοι εμενα.

Αρα δεν υπαρχει καποιος που με γλυφει και δεν υπαρχει καποιος που γλυφω εγω.

Αυτα τα ολιγα και απλα

Σε ευχαριστω πολυ steve για τα καλα σου λογια. Με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος οτι ειμαστε μια ωραια παρεα και συντομα θα τα πουμε ολοι μαζι απο κοντα

Ακριβώς έτσι είναι Θανάση ,συμφωνούμε απόλυτα  :thumpup:
Τώρα αν δεν το κατάλαβες σε γλυφω :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2622 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:23 »
Παιδια πλακωστε τον στο γλυψιμο τον Μαεστρο τωρα για να βγαλει τα μπουτονακια πιο γρηγορα..και οποιοσ προλαβει να μου πει εσυ πηρεσ ρε φιλε...απανταωωωω.....θελω και αλλο ενα ενοχλησα κανεναν????? :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :bravo_encouragements: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2623 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:31 »
Εμένα πιάστηκε η γλώσσα Χρήστο  :D

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2624 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:33 »
 :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:
Εμένα πιάστηκε η γλώσσα Χρήστο  :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1009 148971 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:30
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 55 12206 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 23:13
από ipomonias
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 19 7779 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 17:53
από Barbapaidi
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 602395 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 568 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 585 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191788 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153606 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346863 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 9010 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 210679 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547932 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr