vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

235 επισκέπτες, 1 χρήστης
maraki1308

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2595 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:03 »
Δεν ειναι Μανο, ειναι πραγματι τοσο απλο? :hmmm:

Οπως τα λεει ο Μανος ειναι kd. Απλως θελει λιγη προσοχη με την βουρτσα στο οτι δεν πρεπει να επιμενεις σε ενα σημειο αλλά να το τροχιζεις κυκλικα ετσι ωστε να μην αφησεις λακουβα

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2596 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:15 »
ggts
στο site του Θαναση,(συγνωμη για την οικειοτητα,αλλα ολοι στο forum με το μικρο ονομα του μιλανε) εχω ζητησει ενημερωση οταν θα υπαρξει αποθεμα.ισχυει θα με ειδοποιησουν η θα πρεπει καθε ημερα να μπαινω στο site για ενημερωση?
και κατι αλλο ! οσον αφορα τον πρωτεα με την πηνελοπη θα υπαρξει καποια ενημερωση στο forum για καποια ισως ομαδικη παραγγελια ? δεν θα ηταν ασχημη ιδεα για καποια κρατηση.
ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα.

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2597 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:25 »
Για καποιο ειδος "κρατησης" για το PP διαβασε εδω http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9053.msg325055/topicseen.html#new θα καταλαβεις :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2598 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:50 »
ευχαριστω πολυ φιλε μου εαν καταλαβα καλα και δεν παρεξηγησα πρεπει πρωτα απ'ολα να εχεις βυσμα στο ELLADA

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2599 στις: Απριλίου 10, 2012, 19:58 »
απο που το κατάλαβες αυτο φίλε;;

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2600 στις: Απριλίου 10, 2012, 20:01 »
Οι Ελληνες εχουν καλυτερη αντιμετωπιση απο τους ξενους chris. Οι Ελληνες ειναι πιο ευνοημενοι γιατι παιρνουν τα πραγματα τους πολυ νωριτερα απο ολους τους αλλους.
Σε οτι αφορα στις κρατησεις η αντιμετωπιση ειναι ακριβως η ιδια. Διαβαασε το νημα που σου προτεινε ο navy πριν αποφασισεις οτι χρειαζεσαι βισμα για κατι που μπορει να χρειαζεσαι

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2601 στις: Απριλίου 10, 2012, 20:17 »
ευχαριστω πολυ φιλε μου εαν καταλαβα καλα και δεν παρεξηγησα πρεπει πρωτα απ'ολα να εχεις βυσμα στο ELLADA

Φίλε μου chrismar (και δεν το εννοώ ειρωνικά) δεν θέλει βύσμα, θέλει υπομονή και πολλή αγάπη γιά τα GG.
Εδώ θα βρής τον αντιπρόσωπο των GG http://www.e-smokeguru.gr/index.php/e-smoke-guru.html
Θέλει υπομονή αλλά σε διαβεβαιώ αξίζει τον κόπο. 

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2602 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:03 »
Τα σπειρωματα οκ, καθαριζουν, εξωτερικα ειναι το προβλημα, εχει μαυρισει...

Ποιο ?? Αυτο το ολοκαινουριο που ειδα ??!! Μπροστα στο δικο μου αλουμινενιο...  O0

Αποσυνδεδεμένος septero

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2603 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:25 »
Φίλε μου chrismar (και δεν το εννοώ ειρωνικά) δεν θέλει βύσμα, θέλει υπομονή και πολλή αγάπη γιά τα GG.
Εδώ θα βρής τον αντιπρόσωπο των GG http://www.e-smokeguru.gr/index.php/e-smoke-guru.html
Θέλει υπομονή αλλά σε διαβεβαιώ αξίζει τον κόπο.

 :sign_sostos:

Αποσυνδεδεμένος oldboy

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Iatty/mini Provari+DID/ego+SM/UFS(on the way)
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2604 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:46 »
Τα σπειρωματα οκ, καθαριζουν, εξωτερικα ειναι το προβλημα, εχει μαυρισει...

Mε AUTOSOL κατι γινεται αλλα πολυ μικρη διαφορα.

Σε μια ανακατασκευή ποδηλάτου που είχα κάνει παλαιότερα είχα καταφέρει να γυαλίσω 25 ετών ταλαιπωρημένο αλουμίνιο με steel wool http://en.wikipedia.org/wiki/Steel_wool και autosol. Με πολύ προσοχή υπομονή και επιμονή το αποτέλεσμα ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητικό!
Steel wool βρίσκεις στα περισσότερα super market.

Το συστήνω με επιφύλαξη. Καλό θα ήταν αν το δοκιμάσεις να κάνεις πρώτα ένα πείραμα σε κομμάτι που δεν πολυφαίνεται! ;)

Ιδού και το αποτέλεσμα στις αλουμινένιες ζάντες του ποδηλάτου:

Πριν:



Μετά:


Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2605 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:53 »
Ποιο ?? Αυτο το ολοκαινουριο που ειδα ??!! Μπροστα στο δικο μου αλουμινενιο...  O0

Aν αυριο πανε ολα καλα, Πεμπτη ειμαι εκει... ;)
Φερε το αλουμινιο GG  μαζι σου να τα συγκρινουμε  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Xandro

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2606 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:54 »
Φίλε μου chrismar (και δεν το εννοώ ειρωνικά) δεν θέλει βύσμα, θέλει υπομονή και πολλή αγάπη γιά τα GG.
Εδώ θα βρής τον αντιπρόσωπο των GG http://www.e-smokeguru.gr/index.php/e-smoke-guru.html
Θέλει υπομονή αλλά σε διαβεβαιώ αξίζει τον κόπο.
Καπετανιε :thumpup:αυτο το συναισθημα και η αγαπη που δινουμε ολοι ,ξεκινωντας απο τον διμηουργο και μεχρι τον αποδεκτη, ειναι που κανει αυτα τα αψυχα αντικειμενα GG να μας επιστρεφουν με ιδανικο τροπο και την δικη τους αγαπη,οδηγωντας μας σε Α Τ Μ Ι Σ Τ Ι Κ Ο Υ Σ  παραδεισους :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2607 στις: Απριλίου 10, 2012, 21:58 »
Σε μια ανακατασκευή ποδηλάτου που είχα κάνει παλαιότερα είχα καταφέρει να γυαλίσω 25 ετών ταλαιπωρημένο αλουμίνιο με steel wool http://en.wikipedia.org/wiki/Steel_wool και autosol. Με πολύ προσοχή υπομονή και επιμονή το αποτέλεσμα ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητικό!
Steel wool βρίσκεις στα περισσότερα super market.

Το συστήνω με επιφύλαξη. Καλό θα ήταν αν το δοκιμάσεις να κάνεις πρώτα ένα πείραμα σε κομμάτι που δεν πολυφαίνεται! ;)


Το steel wool πιστευω θα το χαραξει πολυ ...  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2608 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:15 »
Aν αυριο πανε ολα καλα, Πεμπτη ειμαι εκει... ;)
Φερε το αλουμινιο GG  μαζι σου να τα συγκρινουμε  :laugh1: :laugh1:
Πριτς...  :))

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2609 στις: Απριλίου 10, 2012, 22:28 »
Καπετανιε :thumpup:αυτο το συναισθημα και η αγαπη που δινουμε ολοι ,ξεκινωντας απο τον διμηουργο και μεχρι τον αποδεκτη, ειναι που κανει αυτα τα αψυχα αντικειμενα GG να μας επιστρεφουν με ιδανικο τροπο και την δικη τους αγαπη,οδηγωντας μας σε Α Τ Μ Ι Σ Τ Ι Κ Ο Υ Σ  παραδεισους :hmmm:

Σωστός Xandro. Πάνω απ' όλα όμως πρέπει να βοηθάμε νέους φίλους ατμιστές να ξεφεύγουν από το τσιγάρο και να ανακαλύψουν τα GG. Μακάρι να είχα φίλους σαν και εσάς όταν ανακάλυψα το ηλεκτρονικό τσιγάρο να με συμβουλέψουν. Τα GG δεν είναι μόνο τα καλύτερα PV είναι και μιά φανταστική παρέα, σχεδόν αδελφότητα θα έλεγα. Αυτή την αδελφότητα τη δημιούργησε ο Θανάσης με το πώς αντιμετωπίζει τους πελάτες του και πως βοηθάει ο ίδιος όποιον έχει ένα πρόβλημα. Εγωισμός μηδέν.
Αυτά δέν τα λέω για να 'γλείψω" το Θανάση, δεν το έχω ανάγκη, τα πιστεύω γιατί τα έχω δεί με τα μάτια μου από το ECF.
Τα GG μας ενώνουν καί μπορούμε να μάθουμε πολλά ο ένας απ' τον άλλον και ο ένας γιά τον άλλον.

   

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1009 148958 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:30
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 55 12200 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 23:13
από ipomonias
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 19 7771 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 17:53
από Barbapaidi
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 602385 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 563 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 578 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191778 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153592 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346857 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 9006 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 210662 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547926 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr