vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

157 επισκέπτες, 3 χρήστες
dvelev, manoslykos, ZoeM

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος Xandro

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2280 στις: Απριλίου 01, 2012, 14:12 »
Η επιθεση που εχει δεχθει το GG σε παγκοσμια κλιμακα ειναι κατι το ασσυληπτο xandro. Οι λογοι ειναι προφανεις. Για να μην μιλησω για τις απειρες αντιγραφες φυσικα.
Ειμαι ομως τοσο πεισματαρης που προτιμαω να αφησω τα κοκαλα μου παρα να παρατησω εναν αγωνα :))
   Εδω δεν δισταζουν,τα παγκοσμια αφεντικα, να γονατισουν ολοκληρη Χωρα,στον Θαναση θα κολησουν? αλλα μην κολωνεις πουθενα και το ξερεις οτι εχεις ανθρωπους που σε στηριζουν γιατι εχεις κακαλα,λεμε εμεις οι ποντιοι.Και αυτα τα λεει ενας ανθρωπος που σε γνωρισε μεσα απ το φορουμ .Ξερω οτι ποναει πολυ,δειξε ομως  μεγαλοψυχια,και ασε τα τα σκουληκια να σερνονται(για να μη χαλαμε και την οικολογικη ισορροπια?) :bye:

Αποσυνδεδεμένος NikosAnt

  • **
  • 182
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2281 στις: Απριλίου 01, 2012, 14:12 »
Θανάση απλά τα διαβάζεις και τα ξεχνάς. ;D ..μην αρχίσεις και ανεβάζεις τιμές τώρα  :))

 :laugh1: :laugh1:
Εννοείται ότι Τα διαβάζει και τα προσπερνά, όσων αφορα την τιμη  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Xandro

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2282 στις: Απριλίου 01, 2012, 14:35 »
Ηθελα πολύ καιρό να το κάνω και όλο το αμελούσα.. διάβαζα κάποτε αυτά που έλεγε ο Θανάσης και  η αλήθεια είναι ότι μου φαινόταν υπερβολικά αρκετά πράγματα.
Επειδή όμως ασχολήθηκα τον τελευταίο καιρό με κατασκευές οφείλω να ομολογήσω ότι και..λίγα λέει ο Θανάσης
Πραγματικά χρειάζεται φοβερή δουλειά κόπος και χρόνος έξοδα δοκιμές  κλπ από το μια ιδέα να περάσει στην υλοποίηση και το αποτέλεσμα να είναι  απλά να δουλεύει αυτό που σκέφτηκες . Τώρα φανταστείτε όταν  το αποτέλεσμα είναι Παγκοσμίου επιπέδου τι πρέπει να έχει προηγηθεί.
Επίσης θα ήθελα να αναφέρω και ένα γεγονός που συνέβη.

Ήμουν πριν καιρό με έναν από τους καλύτερους μηχανολόγους ο οποίος είναι υπεύθυνος σε μεγάλη Βιομηχανία στην Β.Ελλάδα.Ο άνθρωπος άσχετος με το Η.Τ.
Ηταν τότε που είχε πρωτοβγεί ο Οδυσσέας..όταν είδε το τσαντάκι μου με τα ¨μηχανάκια¨ έδειξε πολύ ενδιαφέρον και άρχισα να του εξηγώ την λειτουργία.
Σε κάποια φάση είχα λύσει στο τραπέζι Οδυσσέα  ιάττυ και gg  και τα κοιτούσε προσεχτικά κ εγώ του εξηγούσα τι ακριβώς έκανε το καθένα.
Μετά από λίγη ώρα γύρισε και μου είπε ¨ο άνθρωπος είναι τρελός¨ :) ( με χαμόγελο και την καλή έννοια βέβαια)
Και μου εξήγησε κάποια πράγματα όσον αφορά ιδέες κατασκευές υλοποίηση και στην ερώτηση μου πως ¨βλέπεις τις τιμές?¨ η απάντηση ήταν ..¨όσο και να τα πουλούσε πάλι φθηνά θα ήταν¨..θέλοντας προφανώς να μου δείξει ότι έμεινε εντυπωσιασμένος από αυτό που έβλεπε.
 
Και κάτι τελευταίο..επειδή δεν είχα μαζί μου τον Α2 του έδειξα κάποια βιντεάκια από το Internet και θυμάμαι είχε ανεβάσει ένα ο craven όπου έδειχνε καθαρά πολλά πράγματα..
Το σχόλιο του…¨έλα αύριο να βάλω τα παιδιά στην δουλειά να σου κάνουν καμιά 20αριά τέτοια¨.
Για να μην παρεξηγηθώ με τον Θανάση δεν έχω καμιά ιδιαίτερη σχέση και επαφή
Για να σημληρωσω σε ολα αυτα κυρ Φανη πατριωτη,οσοι φιλοι γνωστοι με συναντουν με το ggts και τον Οδυσσεα στα χερια τον κοστολογουν απο 500-1000 ευρω(Θαναση μην τα διαβαζεις αυτα) :wall: :wall: :wall:χαλαω την πιατσα?Συγνωμη υποσχομαι οτι δεν θα ξαναγινει ; :) ;)

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2283 στις: Απριλίου 01, 2012, 15:12 »
κ να συμπλιρωσω κ εγω με την σειρα μου.
ο πατερας μου εχει μηχανουργειο κ ειναι 38 χρονια τορναδορος,κ βαση εμπιρειας τον ρωτησα για το gg δειχνοντας του :hmmm:
δεν μου ειπε απολυτως τιποτα απλα δακρυσε(ειναι λατρης της μηχανολογιας κ ερωτευμενος με την δουλεια του) 65 χρονον:respect: :respect: :respect:
κ λεει μετα απο μιση ωρα, ευτυχως υπαρχουν ακομα ελληνικα μυαλα :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2284 στις: Απριλίου 01, 2012, 15:20 »
Και εγώ με τη σειρά μου να πω τα συγχαρητήρια για την εφευρετικότητα του φίλου μας του Θανάση και των συνεργατών του.
Επίσης θα ήθελα να κάνω μια πρόταση για να μειωθεί το κόστος.
ΑΠΛΑ να βγαίνει σε πιο πολλά κομμάτια ,
επειδή και εγώ ανακατεύομαι το τελευταίο διάστημα με εφαρμοστές(μηχανουργεία)
όσο πιο πολλά κομμάτια βγάζει η παράγωγη τόσο πέφτει το κόστος ,
έκτος και εάν η πολίτικη είναι κρατώ την παράγωγη χαμηλά και ανεβάζω τιμές. :bye:

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2285 στις: Απριλίου 01, 2012, 15:22 »
Ειναι λίγο ασχετο με το τοπικ αλλα το ggts ειναι ένα εργαλείο που δουλεύει αψογα με τους δικούς του ατμοποιητές.
Και σε θέμα βάρους αναλογια ειναι πολύ καλλή όποιος εχει βαλει οδδυ η ιαττυ  σε αλλο μοντ καταλαβαίνει την διαφορά.
Οσων αφορά τους ατμο ειναι ιδέα των κινέζων και βασίζετε στο γνώστό ce2 απλά έφυγε κατασκευαστικά και απογειώθηκε με την ποιότητα που ανέδειξε ο ιμεο.
Κάτι που δεν χαλάει και είναι πληρως επισκευάσιμο μέχρι ορινγκ

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2286 στις: Απριλίου 01, 2012, 15:23 »
κ να συμπλιρωσω κ εγω με την σειρα μου.
ο πατερας μου εχει μηχανουργειο κ ειναι 38 χρονια τορναδορος,κ βαση εμπιρειας τον ρωτησα για το gg δειχνοντας του :hmmm:
δεν μου ειπε απολυτως τιποτα απλα δακρυσε(ειναι λατρης της μηχανολογιας κ ερωτευμενος με την δουλεια του) 65 χρονον:respect: :respect: :respect:
κ λεει μετα απο μιση ωρα, ευτυχως υπαρχουν ακομα ελληνικα μυαλα :respect: :respect: :respect:
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2287 στις: Απριλίου 01, 2012, 15:48 »
κ να συμπλιρωσω κ εγω με την σειρα μου.
ο πατερας μου εχει μηχανουργειο κ ειναι 38 χρονια τορναδορος,κ βαση εμπιρειας τον ρωτησα για το gg δειχνοντας του :hmmm:
δεν μου ειπε απολυτως τιποτα απλα δακρυσε(ειναι λατρης της μηχανολογιας κ ερωτευμενος με την δουλεια του) 65 χρονον:respect: :respect: :respect:
κ λεει μετα απο μιση ωρα, ευτυχως υπαρχουν ακομα ελληνικα μυαλα :respect: :respect: :respect:

 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος CaptSteve

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Ένας φίλος των GG απο μακριά
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2288 στις: Απριλίου 01, 2012, 16:39 »
κ να συμπλιρωσω κ εγω με την σειρα μου.
ο πατερας μου εχει μηχανουργειο κ ειναι 38 χρονια τορναδορος,κ βαση εμπιρειας τον ρωτησα για το gg δειχνοντας του :hmmm:
δεν μου ειπε απολυτως τιποτα απλα δακρυσε(ειναι λατρης της μηχανολογιας κ ερωτευμενος με την δουλεια του) 65 χρονον:respect: :respect: :respect:
κ λεει μετα απο μιση ωρα, ευτυχως υπαρχουν ακομα ελληνικα μυαλα :respect: :respect: :respect:

Πολύ ωραίο, έχω μεγάλο σεβασμό για ανθρώπους σαν τον Πατέρας σου  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2289 στις: Απριλίου 01, 2012, 16:42 »
.... :respect:....

ΤΑ ΣΕΒΗ μου για τον ΜΠΑΜΠΑ σου!

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2290 στις: Απριλίου 01, 2012, 16:58 »
Θαναση αυτα ειναι τα νέα κάτω καπάκια?

http://ukvapers.com/topic/17882-new-ggts-engravings/
Έχουμε και νέο πάνω καπάκι  ;)
Θανάση μπορείς να μας εξηγήσεις τα πλεονεκτήματα σε σύγκριση με το παλιό πάνω καπάκι  ?

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2291 στις: Απριλίου 01, 2012, 17:50 »
κ να συμπλιρωσω κ εγω με την σειρα μου.
ο πατερας μου εχει μηχανουργειο κ ειναι 38 χρονια τορναδορος,κ βαση εμπιρειας τον ρωτησα για το gg δειχνοντας του :hmmm:
δεν μου ειπε απολυτως τιποτα απλα δακρυσε(ειναι λατρης της μηχανολογιας κ ερωτευμενος με την δουλεια του) 65 χρονον:respect: :respect: :respect:
κ λεει μετα απο μιση ωρα, ευτυχως υπαρχουν ακομα ελληνικα μυαλα :respect: :respect: :respect:

Το μήλο κάτω απο τη μηλιά θα πέσει  ;)

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2292 στις: Απριλίου 01, 2012, 18:19 »
Το μήλο κάτω απο τη μηλιά θα πέσει  ;)
οι 300 μακακες θα μας αφησουν?
 :'(

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2293 στις: Απριλίου 01, 2012, 18:22 »
οι 300 μακακες θα μας αφησουν?
 :'(

 :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος Xandro

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2294 στις: Απριλίου 01, 2012, 18:32 »
Έχουμε και νέο πάνω καπάκι  ;)
Θανάση μπορείς να μας εξηγήσεις τα πλεονεκτήματα σε σύγκριση με το παλιό πάνω καπάκι  ?
Θαναση μηπως το πλεονεκτημα του νεου καπακιου θα ειναι  να καθεται επανω του η Πηνελοπη μας (που απο τις 28/3 παραγεται)και μηπως ο Πρωτεας,λογω πολυπλοκοτητας κατασκευης(εξαρτηματα απο Αμερικη, κυκλωματα κλπ) καθυστερει λιγο περισσοτερο,λεω τωρα εγω  μηπως θα εχουμε τη χαρα να απολαυσουμε την Κ Υ Ρ Ι Α μονη της χωρις τον συντροφο Πρωτεα?Λεω τωρα εγω,μηπως μας ετοιμαζεις ευχαριστη εκπληξη  :oΠασχαλιατικη? Εεεεε ρεεεε γλεντιααααααα που θα κανουμεεεεεεε :) ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1005 148479 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 23:30
από ipomonias
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 55 12004 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 23:13
από ipomonias
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 19 7612 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 09, 2024, 17:53
από Barbapaidi
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601975 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 446 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 456 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191614 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153334 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346664 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8866 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 210288 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr