vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

182 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, vag21, polydimi5, dvelev

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1995 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:27 »
δεν ηρθες σε ρηξη πιθανον γιατι δεν ηθελες ή πιθανον γιατι δεν μπορουσες atmisti. Iσως επισης να εχεις ερθει σε ρηξη αλλα να μην το θυμασαι ή δεν θελεις να το πεις.
Μπορουσα θαναση και αν εχω ερθει σε ρηξη η διαχηρηση μπορει να σε κατατοπησει....!!!! Και εχω μαθει να λεω οτι με πειραζει οπως κ κανω!!! Και ειδικα οταν βλεπω απο εναν Κατασκευαστη που ισχιριζετε οτι ειναι ο καλυτερος να ειναι και ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ σε ΟΛΑ Θαναση και στις συμπεριφορες και οχι να βαζει φωτιες με επαρσεις και τετοια σχολια οπως τα χθεσινα!!! Να δεχετε και το θετικο και το αρνητικο!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1996 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:28 »
Το ειπα στο πρωτο μου ποστ.Το καταλαβαν ολοι,μονο εσυ εμεινες,ενταξει δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.
Κατα τα αλλα τι αλλο περιμενεις να σου πω?για το επιπεδο σου?σορρυ δεν μου επιτρεπει το δικο μου...

Βρε Αρη, ασε λιγακι το επιπεδο σου και κατεβα στο χαμηλο δικο μου και πες μου τι εννοεις. Αν δεν μπορεις ή δεν θελεις, τουλαχιστον μην κανεις ασκοπα post

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1997 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:28 »
πιθανον να εχεις δικιο, το πιθανοτερο να εχεις αδικο atmisti
Απεδιξε το μου Θαναση και θα ζητησω συγνωμη δημοσιως οπως ομως και θελω να το κανεις και εσυ αν πιστευεις οτι σε πολλα εισουνα φαουλ!!!

Αποσυνδεδεμένος nikpar

  • **
  • 296
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1998 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:29 »
Δεν έχω αναφερθεί σε αυτό που έγινε χτες.
Ημουν παρόν σε όλη την φάση .
Πιστεύω ότι και οι δυο σας τραβήξατε λίγο τα άκρα .
Απλώς κάποιοι είναι λίγο εριστικοί στον τρόπο που εκφράζονται .
Δεν ειπώθηκε κάτι το μεμπτό αλλά θες η περασμένη ώρα , θες η κούραση , θες τα βάσανα που έχουμε σε αυτό το σκ@τοκέφαλό μας παρερμηνεύτηκαν ορισμένες κουβέντες και έδωσαν λάθος εντύπωση .


Τώρα κάναμε την τρίχα τριχιά .

Αυτά από μένα .
Έτσι ακριβώς έγινε η τρίχα τριχία.
Τώρα επιτίθεστε 5 άτομα σε ένα.
Απλά δεν τον γουστάρετε μην ξανά ασχοληθείτε μαζί του και μην ξανά πάρετε αν έχετε πάρει προϊόν του.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1999 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:30 »
οταν τον ρώτησες αν εχει κοπέλα ξεκάρφωτα τι ενωουσες? και που κολαγε αυτο για να καταλάβω,μπορεις νο μου πεις ? ισως λαθος εγω ,αλα οχι χωρις εξήγηση

ειχα σκοπο να του πω οτι καλυτερα να ξεθυμανει τον θυμο του (γιατι ειναι θυμωμενο νιατο ο steam) στην κοπελα του, αλλα τελικα αποφασισα να σβησω ολη εκεινη την ανουσια κουβεντα

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2000 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:31 »
τελικα δεν θελεις να σε κερασω καφε, ετσι δεν ειναι atrmisti?
Το ποιος θα κερασει ποιον δεν εχει σημασια σημασια εχει να βρεθουμε ολοι μαζι και να πιστουμε οτι μπορουμε να τον πιουμε και οι 2 μας εσυ για εμενα κ εγω για εσενα!!! Αλλα και για να δωσεις την ευκαιρια σε πολλα παιδια να σου πουν και εκεινα τη γνωμη τους γιατι αν βγεις με τον καθενα ξεχωριστα θα μινει πισω η δουλεια σου  :yes:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2001 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:32 »
Μπορουσα θαναση και αν εχω ερθει σε ρηξη η διαχηρηση μπορει να σε κατατοπησει....!!!! Και εχω μαθει να λεω οτι με πειραζει οπως κ κανω!!! Και ειδικα οταν βλεπω απο εναν Κατασκευαστη που ισχιριζετε οτι ειναι ο καλυτερος να ειναι και ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ σε ΟΛΑ Θαναση και στις συμπεριφορες και οχι να βαζει φωτιες με επαρσεις και τετοια σχολια οπως τα χθεσινα!!! Να δεχετε και το θετικο και το αρνητικο!!!

δεχομαι το αρνητικο οταν εκφερεται σωστα απο ωριμους ανθρωπους atmisti και οχι απο παιδια που δεν εχουν την στοιχειωδη ευγενεια. Συμπεριφορες του τυπου "τι μας λες ρε μεγαλε" δεν ειναι αποδεκτες

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2002 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:32 »
Βρε Αρη, ασε λιγακι το επιπεδο σου και κατεβα στο χαμηλο δικο μου και πες μου τι εννοεις. Αν δεν μπορεις ή δεν θελεις, τουλαχιστον μην κανεις ασκοπα post

Δουλευομαστε μεταξυ μας!!! :thumpup: :thumpup:
Καλο σου βραδυ Θαναση!Και χαρηκα για την σημερινη μας γνωριμια! :bye:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2003 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:33 »
Έτσι ακριβώς έγινε η τρίχα τριχία.
Τώρα επιτίθεστε 5 άτομα σε ένα.
Απλά δεν τον γουστάρετε μην ξανά ασχοληθείτε μαζί του και μην ξανά πάρετε αν έχετε πάρει προϊόν του.
Μιας και βλεπεις οτι γινομαστε και αντιπαθεις απο καποιους φιλους και υποστιρικτες σου Θαναση νομιζω οτι πρεπει να λιξει εδω το θεμα και ειλικρινα αν θες να γνωριστουμε ολοι μαζι ξερεις τον τροπο καλο σου βραδυ!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2004 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:33 »
Το ποιος θα κερασει ποιον δεν εχει σημασια σημασια εχει να βρεθουμε ολοι μαζι και να πιστουμε οτι μπορουμε να τον πιουμε και οι 2 μας εσυ για εμενα κ εγω για εσενα!!! Αλλα και για να δωσεις την ευκαιρια σε πολλα παιδια να σου πουν και εκεινα τη γνωμη τους γιατι αν βγεις με τον καθενα ξεχωριστα θα μινει πισω η δουλεια σου  :yes:

ας μεινει η δουλεια πισω αν μπορω να βοηθησω εστω και εναν χρηστη atmisti

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2005 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:35 »
ΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ      :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash:   

πρέπει να βγει το VIR         :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2006 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:35 »
Δουλευομαστε μεταξυ μας!!! :thumpup: :thumpup:
Καλο σου βραδυ Θαναση!Και χαρηκα για την σημερινη μας γνωριμια! :bye:

Δεν χαρηκες αλλα δεν πειραζει Αρη. Αν ομως θελεις σε κερναω μια πορτοκαλαδα

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2007 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:36 »
Εγώ θέλω έναν καφέ να κεράσεις ΙΜΕΟ και εγώ θα βάλω τα μπισκοτάκια .

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2008 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:37 »
ειχα σκοπο να του πω οτι καλυτερα να ξεθυμανει τον θυμο του (γιατι ειναι θυμωμενο νιατο ο steam) στην κοπελα του, αλλα τελικα αποφασισα να σβησω ολη εκεινη την ανουσια κουβεντα
οκ Θαναση μου αρκει αυτο  :yes:,αλα εχασες την ψυχρεμια σου και σου βγηκε λαθος ,ενω μπορεις να αποστομοσεις με τη δουλεια σου και το σωστό διαλογο  :bye:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #2009 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:37 »
Μιας και βλεπεις οτι γινομαστε και αντιπαθεις απο καποιους φιλους και υποστιρικτες σου Θαναση νομιζω οτι πρεπει να λιξει εδω το θεμα και ειλικρινα αν θες να γνωριστουμε ολοι μαζι ξερεις τον τροπο καλο σου βραδυ!!!

Πραγματι ξερω τον τροπο που προτεινεις εσυ atmisti αλλα δεν θελεις τον δικο μου για δικους σου λογους. Σεβαστο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601735 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 342 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 326 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191432 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153063 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11794 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346469 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 148006 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8736 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209909 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547155 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33645 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F