vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

168 επισκέπτες, 4 χρήστες
Buliwyf, manoslykos, lionor, gianniskouk

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1980 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:18 »
δεν εχει μεγαλη σημασια το τι αλλα το πως το γραφεις atmisti. Δεν ειναι απαραιτητο να ενοχλησεις καποιον, μπορεις να του απευθυνεις το λογο ευγενικα και να εισαι σιγουρος οτι θα παρεις τις απαντησεις που θελεις.

Δεν έχω αναφερθεί σε αυτό που έγινε χτες.
Ημουν παρόν σε όλη την φάση .
Πιστεύω ότι και οι δυο σας τραβήξατε λίγο τα άκρα .
Απλώς κάποιοι είναι λίγο εριστικοί στον τρόπο που εκφράζονται .
Δεν ειπώθηκε κάτι το μεμπτό αλλά θες η περασμένη ώρα , θες η κούραση , θες τα βάσανα που έχουμε σε αυτό το σκ@τοκέφαλό μας παρερμηνεύτηκαν ορισμένες κουβέντες και έδωσαν λάθος εντύπωση .


Τώρα κάναμε την τρίχα τριχιά .

Αυτά από μένα .

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1981 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:18 »
χαιρομαι που τουλαχιστον αντιλαμβασεσαι αυτο Αρη

Εγω δεν χαιρομαι ομως που δεν αντιλαμβανεσαι εσυ ομως καποια πραγματα πολυ απλα!
Τι να κανουμε, τα επιπεδα βλεπεις....

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1982 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:18 »
Οκ Θαναση βλεπω οτι τελικα με αυτο τον τροπο θες να μιλας σε ενα δημοσιο φορουμ που πουλας τα προιοντα σου......τοτε κανε συμβουλη μου ενα αλλο φορουμ εκτος εδω να τα λετε προσωπικα  :yes:

Αυτη ειναι atmisti η συμβουλη σου? Περιμενα οτι θα μπορουσες και θα ηθελες να μιλησεις μαζι μου σε προσωπικο επιπεδο

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1983 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:19 »
δηλαδη θα ανεχομουν, η ανεχοσουν να να με η σε πουν( φουστη γιατι ετσι το καταλαβα εγω) και ολα καλα?? εγω παντος και στα ογδοντα μου θα σπασω την μαγκουρα πανω του η θα με στειλει  :yes:

Πως???

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1984 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:20 »
Και πιστεψε με Θαναση οσο καιρο ειμαι μελος στο φορουμ ποτε δεν ειρθα ξανα σε αντιπαραθεση με κανενα ομως απο εχθες με καποιες δηλωσεις σου και καποια λεγομενα σου συγνωμη αλλα δεν μπορουσα να μην πω την γνωμη μου και ειμαστε εδω και για τα αρνητικα και για τα θετικα!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1985 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:21 »
Εγω δεν χαιρομαι ομως που δεν αντιλαμβανεσαι εσυ ομως καποια πραγματα πολυ απλα!
Τι να κανουμε, τα επιπεδα βλεπεις....

Μα δεν εχεις πει κατι ολη αυτη την ωρα Αρη. Να αντιληφθω κατι που υπαρχει μονο στο μυαλο σου?

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1986 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:22 »
Αυτη ειναι atmisti η συμβουλη σου? Περιμενα οτι θα μπορουσες και θα ηθελες να μιλησεις μαζι μου σε προσωπικο επιπεδο
Σου ειπα και πριν το γιατι Θαναση........!! Εσυ ειπες οτι θες ετσι να μιλας με τους πελατες σου μεσα ομως σε ενα φορουμ που δεν ειναι ολοι πελατες σου !!!

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1987 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:23 »
Θα πρότεινα να ξεφύγουμε από όλα αυτά. Είναι μόνο ψυχοφθόρα χωρίς πραγματικό νόημα. Αντιπαραθέσεις αυτού του είδος δεν μας τιμούν. Δεν φτιάχνουν τη ζωή μας. Την χαλάνε.

Σε ότι αφορά το CT (για να επανέλθουμε στο σκοπό της παρουσίας μας εδώ) Έκανα ένα πείραμα Θανάση.
Αφαίρεσα τον κονέκτορα (χρησημοποιώντας τον Οδυσσέα με βάση για GGTS) και ο πόλος του Οδυ ήρθε σε επαφή με την μπαταρία αφού αυτή μπήκε μέσα στο CT, με αποτέλεσμα το όλο σύστημα να κοντίνει σημαντικά.
Το πρόβλημα της στεγάνωσης (Ώντας μονωτής στο επάγγελμα) το έλυσα ώς εξής: Ροδέλα από σκληρό πλαστικό πιρτσινωμένη στο κέντρο μπίκε σφυνωτά στο CT με ένα o ring από μέσα και πρεσαρίστικε με το βίδωμα της μπαταρίας. Καμία διαρροή.
Λέω τώρα, Εάν έφτιαχνες ένα κονέκτορα στενό όσο είναι δυνατόν ο οποίος θα βίδωνε ασωτερικά του CT, για την περίπτωση του Οδυ με βάση για GGTS θα χρειαζόταν μόνο ένα μονωμένο κέντρο θα είχαμε αρκετά κονότερο σύνολο κυρίως με τον πλήρη Οδυ, αλλά θα βοηθούσε στη μείωση μίκους με την τοποθ΄έτηση του δαχτυλιδιού του VIR.
Τι λές;

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1988 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:23 »
Και πιστεψε με Θαναση οσο καιρο ειμαι μελος στο φορουμ ποτε δεν ειρθα ξανα σε αντιπαραθεση με κανενα ομως απο εχθες με καποιες δηλωσεις σου και καποια λεγομενα σου συγνωμη αλλα δεν μπορουσα να μην πω την γνωμη μου και ειμαστε εδω και για τα αρνητικα και για τα θετικα!!!

δεν ηρθες σε ρηξη πιθανον γιατι δεν ηθελες ή πιθανον γιατι δεν μπορουσες atmisti. Iσως επισης να εχεις ερθει σε ρηξη αλλα να μην το θυμασαι ή δεν θελεις να το πεις.

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1989 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:23 »
δεν εχει μεγαλη σημασια το τι αλλα το πως το γραφεις atmisti. Δεν ειναι απαραιτητο να ενοχλησεις καποιον, μπορεις να του απευθυνεις το λογο ευγενικα και να εισαι σιγουρος οτι θα παρεις τις απαντησεις που θελεις.
Αυτο που λες Θαναση συμφωνο ομως εσυ δεν το τηρησες γνωμη μου..........

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1990 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:24 »
Μα δεν εχεις πει κατι ολη αυτη την ωρα Αρη. Να αντιληφθω κατι που υπαρχει μονο στο μυαλο σου?

Το ειπα στο πρωτο μου ποστ.Το καταλαβαν ολοι,μονο εσυ εμεινες,ενταξει δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.
Κατα τα αλλα τι αλλο περιμενεις να σου πω?για το επιπεδο σου?σορρυ δεν μου επιτρεπει το δικο μου...

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1991 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:24 »
Θα πρότεινα να ξεφύγουμε από όλα αυτά. Είναι μόνο ψυχοφθόρα χωρίς πραγματικό νόημα. Αντιπαραθέσεις αυτού του είδος δεν μας τιμούν. Δεν φτιάχνουν τη ζωή μας. Την χαλάνε.

Σε ότι αφορά το CT (για να επανέλθουμε στο σκοπό της παρουσίας μας εδώ) Έκανα ένα πείραμα Θανάση.
Αφαίρεσα τον κονέκτορα (χρησημοποιώντας τον Οδυσσέα με βάση για GGTS) και ο πόλος του Οδυ ήρθε σε επαφή με την μπαταρία αφού αυτή μπήκε μέσα στο CT, με αποτέλεσμα το όλο σύστημα να κοντίνει σημαντικά.
Το πρόβλημα της στεγάνωσης (Ώντας μονωτής στο επάγγελμα) το έλυσα ώς εξής: Ροδέλα από σκληρό πλαστικό πιρτσινωμένη στο κέντρο μπίκε σφυνωτά στο CT με ένα o ring από μέσα και πρεσαρίστικε με το βίδωμα της μπαταρίας. Καμία διαρροή.
Λέω τώρα, Εάν έφτιαχνες ένα κονέκτορα στενό όσο είναι δυνατόν ο οποίος θα βίδωνε ασωτερικά του CT, για την περίπτωση του Οδυ με βάση για GGTS θα χρειαζόταν μόνο ένα μονωμένο κέντρο θα είχαμε αρκετά κονότερο σύνολο κυρίως με τον πλήρη Οδυ, αλλά θα βοηθούσε στη μείωση μίκους με την τοποθ΄έτηση του δαχτυλιδιού του VIR.
Τι λές;


Λεό μπορείς να βάλεις κάποια φωτό ?

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1992 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:24 »
Σου ειπα και πριν το γιατι Θαναση........!! Εσυ ειπες οτι θες ετσι να μιλας με τους πελατες σου μεσα ομως σε ενα φορουμ που δεν ειναι ολοι πελατες σου !!!
τελικα δεν θελεις να σε κερασω καφε, ετσι δεν ειναι atrmisti?

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1993 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:26 »
Αυτο που λες Θαναση συμφωνο ομως εσυ δεν το τηρησες γνωμη μου..........

πιθανον να εχεις δικιο, το πιθανοτερο να εχεις αδικο atmisti

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1994 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:26 »
Πως???
οταν τον ρώτησες αν εχει κοπέλα ξεκάρφωτα τι ενωουσες? και που κολαγε αυτο για να καταλάβω,μπορεις νο μου πεις ? ισως λαθος εγω ,αλα οχι χωρις εξήγηση

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601729 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 340 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 325 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191432 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153060 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11794 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346468 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 148006 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8735 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209899 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547144 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33644 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F