vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

155 επισκέπτες, 9 χρήστες
baggio, gianniskouk, treloneritis, Buliwyf, Milarepa, gstamatos, manoslykos, lionor, I.P

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1965 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:07 »
να σου πω την αληθεια θα ηθελα να σε γνωρισω, καμια φορα ολο αυτο εδω μεσα ειναι απροσωπο, ρομπα δεν σε εχω κανει εκφραζω παραπονα, πανω στην ενταση καποιες φορες ισως ξεφευγω οπως πιστευω και εσυ το ιδιο, αλλα αν δεν γνωρισεις εναν ανθρωπο δεν μπορεις να τον καταδικασεις.

χωρις να θελω να υποβαθμισω τα υπολοιπα post σου crypton, θα ελεγα με σιγουρια οτι το παραπανω ειναι απο τα καλυτερα σου

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1966 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:09 »
Μεγαλο γιατι ειναι πολλοι περισσοτεροι πιστεψε με και ας μην βγαινουν να το εκφρασουν!!!

Και πολυ περισσοτεροι εκεινοι που δεν ασχολουνται με το forum και απλως καπνιζουν το GG τους atmisti

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1967 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:09 »
δεν καταλαβα την συνταξη σου atmisti
Ειπες οτι εγω και καποιοι αλλοι προσπαθησαμε να σε κανουμε ρομπα σωστα? Και σου λεω οτι αν οταν κατι που εγραψες και το σχολιασα αρνητικα σε κανει Ρομπα τοτε εισαι λαθος!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1968 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:10 »
Γιατι μακρολογουμε και δεν δεχεσε να ερθεις σε μια απο τις συναντησεις μας να ανταλαξουμε τις αποψεις μας και face to face ομορφα και ωραια ουτε να μας χαρακτιριζεις εσυ ουτε εμεις!!! Πισω απο μια οθονη οπως λες  :D Δεν το βρισκω κακο μιας και πολλοι θελουν να σε γνωρισουν απο κοντα!!!
επιμενεις σε κατι που δεν με ενδιαφερει atmisti. Εγω θα ηθελα μια πιο προσωπικη σχεση μαζι σου

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1969 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:11 »
Και συγνωμη αλλα μαζευομαστε και πανω απο 10 μιλαμε τωρα και για πελατες σου Θαναση τουλαχιστο εγω αν ειμουν εμπορος-κατασκευαστης θα το επεδιωκα κιολας!!! Γνωμη μου  :D
εχω αλλα τακτικη με τους πελατες μου, πιο προσωπικη atmisti

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1970 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:11 »
βλεπεις οτι δεν επικοινωνουμε Αρη. Εισαι αλλη παστα ανθρωπου

Συμφωνουμε!
Φαινεται σημερα, καλυτερα απο ποτε! :yes:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1971 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:13 »
Και πολυ περισσοτεροι εκεινοι που δεν ασχολουνται με το forum και απλως καπνιζουν το GG τους atmisti
Ρε Θαναση αναλονομαστε ειλικρινα σε κουβεντες που συνεχως πυροδοτουν εντασεις ενω αν ελεγες ενα ΝΑΙ σε μια συναντηση μας θα ειχαμε την ευκαιρια και να σου ζητησουμε συγνωμη αν σφαλαμε εμεις αλλα και εσυ αν οπως λες εχεις το γνωθη σε αυτον οτι καποια απο τα λεγομενα σου ειτανε με επαρση και με εριστικο τροπο!!! Γιατι να λεμε τα ιδια και τα ιδια μεσα απο την οθονη οπως λες!!! Αλλα το τετ α τετ Θαναση επιδει μας διαβαζει κοσμος νομιζω ειναι αδικο για αυτους ειτε ειναι ΦΑΝ σου ειτε ΟΧΙ να μπορουν και να μπορεις να πεις και να πουμε τις γνωμες μας πινοντας και τον καφε!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1972 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:13 »
Ειπες οτι εγω και καποιοι αλλοι προσπαθησαμε να σε κανουμε ρομπα σωστα? Και σου λεω οτι αν οταν κατι που εγραψες και το σχολιασα αρνητικα σε κανει Ρομπα τοτε εισαι λαθος!!!

δεν εχει μεγαλη σημασια το τι αλλα το πως το γραφεις atmisti. Δεν ειναι απαραιτητο να ενοχλησεις καποιον, μπορεις να του απευθυνεις το λογο ευγενικα και να εισαι σιγουρος οτι θα παρεις τις απαντησεις που θελεις.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1973 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:14 »
Συμφωνουμε!
Φαινεται σημερα, καλυτερα απο ποτε! :yes:

χαιρομαι που τουλαχιστον αντιλαμβασεσαι αυτο Αρη

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1974 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:14 »
Ρε παιδια συγνωμη αλλα τι σχεση εχουν ολα αυτα που λετε? Ο ανθρωπος σας ειπε οτι αν εκανε κατι που σας ενοχλησε να του το πειτε και να το συζητησετε. Σορρυ κιολας για την παρεμβαση

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1975 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:15 »
εχω αλλα τακτικη με τους πελατες μου, πιο προσωπικη atmisti
Οκ Θαναση βλεπω οτι τελικα με αυτο τον τροπο θες να μιλας σε ενα δημοσιο φορουμ που πουλας τα προιοντα σου......τοτε κανε συμβουλη μου ενα αλλο φορουμ εκτος εδω να τα λετε προσωπικα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1976 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:16 »
Ρε Θαναση αναλονομαστε ειλικρινα σε κουβεντες που συνεχως πυροδοτουν εντασεις ενω αν ελεγες ενα ΝΑΙ σε μια συναντηση μας θα ειχαμε την ευκαιρια και να σου ζητησουμε συγνωμη αν σφαλαμε εμεις αλλα και εσυ αν οπως λες εχεις το γνωθη σε αυτον οτι καποια απο τα λεγομενα σου ειτανε με επαρση και με εριστικο τροπο!!! Γιατι να λεμε τα ιδια και τα ιδια μεσα απο την οθονη οπως λες!!! Αλλα το τετ α τετ Θαναση επιδει μας διαβαζει κοσμος νομιζω ειναι αδικο για αυτους ειτε ειναι ΦΑΝ σου ειτε ΟΧΙ να μπορουν και να μπορεις να πεις και να πουμε τις γνωμες μας πινοντας και τον καφε!!!

ευχαριστως να βρεθω με ολα τα παιδια του forum. Για να ειναι ομως παραγωγικη η συζητηση δεν μπορουν να εμπλεκονται 10 ατομα σε αυτην atmisti

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1977 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:16 »
Ρε παιδια συγνωμη αλλα τι σχεση εχουν ολα αυτα που λετε? Ο ανθρωπος σας ειπε οτι αν εκανε κατι που σας ενοχλησε να του το πειτε και να το συζητησετε. Σορρυ κιολας για την παρεμβαση
Και εγω τον προσκαλεσα να βρεθουμε ολοι μαζι ομορφα και ωραια να πουμε αυτα που μας πειραξανε και τον πειραξανε!!! Που το κακο?

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1978 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:17 »
ευχαριστως να βρεθω με ολα τα παιδια του forum. Για να ειναι ομως παραγωγικη η συζητηση δεν μπορουν να εμπλεκονται 10 ατομα σε αυτην atmisti
Με το σωστο τροπο Θαναση ολα γινονται Θεληση να υπαρχει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1979 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:18 »
Εγω ομως δεν μπορω να συμβιωσω σε τετοιο περιβαλλον agialas και δεν επικροτω τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι ανωριμες και αστειες. Ημουν μεγαλο καθικι εως τα 18 μου μεχρι που καταλαβα ποσο μ...ας ημουν. Τουλαχιστον το αντεληφθην νωρις
δηλαδη θα ανεχομουν, η ανεχοσουν να να με η σε πουν( φουστη γιατι ετσι το καταλαβα εγω) και ολα καλα?? εγω παντος και στα ογδοντα μου θα σπασω την μαγκουρα πανω του η θα με στειλει  :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601699 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 328 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 313 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191420 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153047 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11778 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346445 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147994 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8711 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209874 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33616 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F