vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 6 χρήστες
Buliwyf, manoslykos, Milarepa, tapantari, I.P, camber

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1950 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:56 »
Κρισιμη λεπτομερεια Αρη. :))

Περα απο την πλακα και τα ειρωνικα μεταξυ μας σχολια, θα σου πω το εξης Αρη. Αν πραγματικα καποιοι ανθρωποι ειχαν την ευτυχια να απολαμβανουν το "γνωθι σαυτον", (οπως καποιοι λιγοι ηδη το απολαμβανουν στο περιπου), θα ειμασταν μια μεγαλη ευτυχισμενη οικογενεια. Το κακο ομως ειναι οτι ειμαστε "Ελληναρες" με την χειριστη σημασια της λεξεως. Αποτομοι, αμορφωτοι, ειρωνες, αγενεις, απαιδευτοι, μαγκακια. Ολα τα χαρακτηριστικα ενος λαου που δεν ξερει που βαδιζει, χωρις πλεον ηθος, με ξεχασμενα εθιμα, και λησμονημενη ιστορια.

Δυστυχως.

Δεν περιμενω να με καταλαβεις αμεσως, θα ηθελα απλως να σκεφτεις μηπως κατι απο αυτα που ανεφερα τα συναντας συχνα στην καθημερινοτητα σου.

Μην περιμενεις καποιος να ειναι καλος απεναντι σε καποιον αλλον οταν η συμπεριφορα του αλλου δεν ειναι αναλογη. Μην περιμενεις ο πωλητης να σου κανει παραξενα χατηρια, μην νομισεις ποτε οτι ο πελατης "εχει παντα δικιο". Αυτα ειναι ξεπερασμενα πραγματα αλλης εποχης. Η σωστη εκφραση ειναι:

"Ο πελατης εχει παντα δικιο μονο οταν εχει δικιο". Σοφη εκφραση που σημαινει οτι εχουμε δικαιωματα αλλα και υποχρεωσεις προς ολους τους ανθρωπους που μας περιβαλλουν. Δεν "πουλαμε μουρη", δεν ειμαστε πενταχρονα που μας πηραν το παιχνιδι μας και τσακωθηκαμε, δεν ειμαστε τσαπατσουληδες, δεν ειμαστε κουτσομπολες, δεν ειμαστε γλοιωδεις. Ειμαστε αυτο που πρεπει να ειμαστε για αρμονικη συμπορευση.
ναι Θανάση κάπως έτσι είμαστε  :yes: αλά στην χτεσινή αντιπαράθεση η καποια παρόμοια, αν ήμουν εγώ και τετατετ η με οποιονδηποτε ,  καποιος απο τους δυο θα πηγενε  νοσοκομείο  :yes: σήμερα όμως αν δεν  ηταν   ξεχασιμο,τετια ευχει δεν θα έδινα :nope: απορω.

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1951 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:57 »
Γιατι θαναση ολοι μαζι ειναι κακο? Γιατι απευθυνθικες σε πολλους και οπως ναι πολλοι ειναι που εθιξες με τα λεγομενα σου.......

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1952 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:58 »
Θανάση δεν προτρέχω και νομίζω το ξέρεις, δεν θα σε χαρακτήριζα (προσωπικά) έτσι ή αλλιώς.
Σαν "τρελός" υποστήριξα τα προιόντα σου ως νέος ατμιστής. Δεν θα γυρίσω πίσω όμως, εγώ πλήρωνα και έκανα το κέφι μου τελικά. Πάντα είχα την αίσθηση ότι απαντούν κι άλλοι εξ ονόματός σου, θεμιτό και κατανοητό. Όταν "λαθεύει" κανείς όμως είναι αντρίκειο να το παραδέχεται!
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο νήμα σου,
την καληνύχτα μου.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1953 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:58 »
ενταξει ρε θαναση, εγω ενα ερωτημα εχω, σε ολη αυτη την ιστορια εσυ δεν εχεις κομματι, δεν μπορει ολοι να τα εχουν μαζι σου με δολο και σκεπτικο :dontknow:

δεν ειναι ολοι crypton. Εισαι εσυ και αλλα 9-10 ατομα. Κανετε πολυ φασαρια μονο για την φασαρια. Εχω αδικο μηπως?

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1954 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:58 »
Αντιλαμβανεσαι το επιπεδο σου τωρα Αρη?
Μαλλον προσπαθω αδικως απο οτι φαινεται.


 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ρε Θαναση πραγματικα δεν υπαρχεις....

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1955 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:59 »
αν θελεις να μιλησουμε οι δυο μας θα μπορουσαμε αγαπητε φιλε. (Αν δεν εχες προσπαθησει σκληρα να με κανεις "ρομπα" στο υπολοιπο forum).

Παρ ολα ομως αυτα δεν θα ειχα αντιρρηση να σε κερνουσα ενα καφε.
Και αν νομιζεις οτι γινεσε ρομπα απο καποιον οταν θυγετε με τα λεγομενα σου τοτε.........

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1956 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:59 »
να σου πω την αληθεια θα ηθελα να σε γνωρισω, καμια φορα ολο αυτο εδω μεσα ειναι απροσωπο, ρομπα δεν σε εχω κανει εκφραζω παραπονα, πανω στην ενταση καποιες φορες ισως ξεφευγω οπως πιστευω και εσυ το ιδιο, αλλα αν δεν γνωρισεις εναν ανθρωπο δεν μπορεις να τον καταδικασεις.

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1957 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 00:59 »
δεν ειναι ολοι crypton. Εισαι εσυ και αλλα 9-10 ατομα. Κανετε πολυ φασαρια μονο για την φασαρια. Εχω αδικο μηπως?
Μεγαλο γιατι ειναι πολλοι περισσοτεροι πιστεψε με και ας μην βγαινουν να το εκφρασουν!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1958 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:01 »
ναι Θανάση κάπως έτσι είμαστε  :yes: αλά στην χτεσινή αντιπαράθεση η καποια παρόμοια, αν ήμουν εγώ και τετατετ η με οποιονδηποτε ,  καποιος απο τους δυο θα πηγενε  νοσοκομείο  :yes: σήμερα όμως αν δεν  ηταν   ξεχασιμο,τετια ευχει δεν θα έδινα :nope: απορω.

Εγω ομως δεν μπορω να συμβιωσω σε τετοιο περιβαλλον agialas και δεν επικροτω τετοιες συμπεριφορες γιατι ειναι ανωριμες και αστειες. Ημουν μεγαλο καθικι εως τα 18 μου μεχρι που καταλαβα ποσο μ...ας ημουν. Τουλαχιστον το αντεληφθην νωρις

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1959 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:02 »
Γιατι θαναση ολοι μαζι ειναι κακο? Γιατι απευθυνθικες σε πολλους και οπως ναι πολλοι ειναι που εθιξες με τα λεγομενα σου.......

Οταν θελεις να γνωρισεις καποιον δεν μαζευεις άλλα 10 ατομα παρεα atmisti. Εγω θα ηθελα να σε γνωρισω πραγματικα

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1960 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:03 »
Γιατι μακρολογουμε και δεν δεχεσε να ερθεις σε μια απο τις συναντησεις μας να ανταλαξουμε τις αποψεις μας και face to face ομορφα και ωραια ουτε να μας χαρακτιριζεις εσυ ουτε εμεις!!! Πισω απο μια οθονη οπως λες  :D Δεν το βρισκω κακο μιας και πολλοι θελουν να σε γνωρισουν απο κοντα!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1961 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:04 »
Θανάση δεν προτρέχω και νομίζω το ξέρεις, δεν θα σε χαρακτήριζα (προσωπικά) έτσι ή αλλιώς.
Σαν "τρελός" υποστήριξα τα προιόντα σου ως νέος ατμιστής. Δεν θα γυρίσω πίσω όμως, εγώ πλήρωνα και έκανα το κέφι μου τελικά. Πάντα είχα την αίσθηση ότι απαντούν κι άλλοι εξ ονόματός σου, θεμιτό και κατανοητό. Όταν "λαθεύει" κανείς όμως είναι αντρίκειο να το παραδέχεται!
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο νήμα σου,
την καληνύχτα μου.

Παραδεχομαι τα λαθη μου οπως ισως λιγοι ανθρωποι mmark. Αν ειναι πραγματικο λαθος και οχι αυτο που καποιοι θεωρουν λαθος. Πες μου λοιπον τι σε ενοχλησε και θα το συζητησουμε ευχαριστως

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1962 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:05 »

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ρε Θαναση πραγματικα δεν υπαρχεις....

βλεπεις οτι δεν επικοινωνουμε Αρη. Εισαι αλλη παστα ανθρωπου

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1963 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:05 »
Οταν θελεις να γνωρισεις καποιον δεν μαζευεις άλλα 10 ατομα παρεα atmisti. Εγω θα ηθελα να σε γνωρισω πραγματικα
Και συγνωμη αλλα μαζευομαστε και πανω απο 10 μιλαμε τωρα και για πελατες σου Θαναση τουλαχιστο εγω αν ειμουν εμπορος-κατασκευαστης θα το επεδιωκα κιολας!!! Γνωμη μου  :D

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1964 στις: Φεβρουαρίου 22, 2012, 01:06 »
Και αν νομιζεις οτι γινεσε ρομπα απο καποιον οταν θυγετε με τα λεγομενα σου τοτε.........

δεν καταλαβα την συνταξη σου atmisti

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 315 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 301 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191394 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1153025 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11759 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346431 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147981 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8696 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209859 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547101 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F