vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

148 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, mathimatikos1966, manoslykos, ZoeM

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1905 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:44 »
Μερικοι θα βρεθουν στον Αγιο Σαββα ετσι και αλλιως απο την κακια τους Χρηστο :yes:

Δωσε τοπο στην οργη ρε Μαστορα...ζουμε σε κολοεποχεs...αντι να κοιταμε να ειμαστε ενωμενοι φαγωνομαστε σαν τα κοκορια...Οι Κλασσικοι..Οι ΜΑΚΑΚΕΣ..οι Ελληνεs ειμαστε....ουτε τωρα δεν αλλαζουμε που μασ τρωει η αφραγκεια..η ανεργια..(πριν μια βδομαδα με στειλανε και ειμαι ταμειο ανεργιασ..γαμ...σετα..ασ το σβησουνε το μπινελικι μου οι συντονιστεσ..δεν βαριεσαι..βγαζω τον καημο μου....)....και καθομαστε και εξακολουθουμαι να βγαζουμε μονοι μασ τα ματια μασ!!Δεν αλλαζουμε..αυτοι θα ειμαστε και τα επομενα 1000 χρονια..αν υπαρχουμε σαν φυλη..μασ βλεπω μπασταρδογερμανακια να γινουμε..!Εσυ κανε τα δικα σου να μασ ικανοποιηs εμασ που σε ακολουθουμε πιστα..κρατα χαμηλα οσο μπορεισ τισ τιμεσ..γιατι οι κολοκαταστασεισ δεν μασ επιτρεπουνε πλεον και πολλεσ τετοιεσ πολυτελειεσ....γιατι γουσταρουμε τα προιοντα σου αλλα λεφτα δεν υπαρχουν..και να εχεισ και συ και εμεισ την υγεια μασ!Αυτα Μαστορα!Με σεβασμο στο ατομο σου παντα..χωρισ να σε εχω γνωρισει ποτε απο κοντα σαν καποια αλλα ατομα εδω μεσα!Εκτιμασ την δουλεια ενοσ ανθρωπου και χωρισ κολλιτιλικια...αφου τα πολλα κολλιτιλικια παντα φερνουνε κα[ποια στιγμη παρατραγουδα..Οι κλασσικοι οι μακακεσ οι Ελληνεσ!Αυτοι ειμαστε!χαχαχαχα!Respect Μαστορα!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1906 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:45 »

Ρε Θαναση σορρυ κιολας,αλλα καταλαβαινεις τι γραφεις???Να σκεφτομαστε λιγο πριν γραψουμε κατι....

αρη,  μονο εναν κακο ανθρωπο θα πειραζε αυτο το post. Γιατι ενοχληθηκες?

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1907 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:49 »
Δωσε τοπο στην οργη ρε Μαστορα...ζουμε σε κολοεποχεs...αντι να κοιταμε να ειμαστε ενωμενοι φαγωνομαστε σαν τα κοκορια...Οι Κλασσικοι..Οι ΜΑΚΑΚΕΣ..οι Ελληνεs ειμαστε....ουτε τωρα δεν αλλαζουμε που μασ τρωει η αφραγκεια..η ανεργια..(πριν μια βδομαδα με στειλανε και ειμαι ταμειο ανεργιασ..γαμ...σετα..ασ το σβησουνε το μπινελικι μου οι συντονιστεσ..δεν βαριεσαι..βγαζω τον καημο μου....)....και καθομαστε και εξακολουθουμαι να βγαζουμε μονοι μασ τα ματια μασ!!Δεν αλλαζουμε..αυτοι θα ειμαστε και τα επομενα 1000 χρονια..αν υπαρχουμε σαν φυλη..μασ βλεπω μπασταρδογερμανακια να γινουμε..!Εσυ κανε τα δικα σου να μασ ικανοποιηs εμασ που σε ακολουθουμε πιστα..κρατα χαμηλα οσο μπορεισ τισ τιμεσ..γιατι οι κολοκαταστασεισ δεν μασ επιτρεπουνε πλεον και πολλεσ τετοιεσ πολυτελειεσ....γιατι γουσταρουμε τα προιοντα σου αλλα λεφτα δεν υπαρχουν..και να εχεισ και συ και εμεισ την υγεια μασ!Αυτα Μαστορα!Με σεβασμο στο ατομο σου παντα..χωρισ να σε εχω γνωρισει ποτε απο κοντα σαν καποια αλλα ατομα εδω μεσα!Εκτιμασ την δουλεια ενοσ ανθρωπου και χωρισ κολλιτιλικια...αφου τα πολλα κολλιτιλικια παντα φερνουνε κα[ποια στιγμη παρατραγουδα..Οι κλασσικοι οι μακακεσ οι Ελληνεσ!Αυτοι ειμαστε!χαχαχαχα!Respect Μαστορα!

Παντα ετσι ημασταν Χρηστο. Η τροικα ειναι η αφορμη για να δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα του εαυτου μας. Συμφωνω μαζι σου. Και ξερεις κατι? Καλυτερα να εχω Γερμανο διοικητη παρα Ελληνα αλητηριο

Δεν ευχομαι να παει στον Αγιο Σαββα κανενας φυσικα προς Θεου. Ομως οι κακες σκεψεις εκει θα οδηγησουν τελικα Χρηστο. Ο αρνητισμος ειναι χειροτερος απο αυτα που τρωμε και πινουμε καθε μερα

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1908 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:49 »
αρη,  μονο εναν κακο ανθρωπο θα πειραζε αυτο το post. Γιατι ενοχληθηκες?

Ναι ειμαι πολυ κακος ανθρωπος! :yes: :yes:
Ειμαστε σοβαροι?σκεψου λιγο σε παρακαλω τι εγραψες.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1909 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:49 »
Τωρα περαν τις πλακας...VIR.....με το καλο πριν ή μετα το πασχα; :dontknow:
μαλλον μετα Κωστα

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1910 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:50 »
Ακόμα δεν το πήρες το MODάρισες κιόλας.

δουλευει το μυαλο για να μην δουλεψει το ΚΑΤ leo

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1911 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:52 »
Παντα ετσι ημασταν Χρηστο. Η τροικα ειναι η αφορμη για να δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα του εαυτου μας.

Δεν ευχομαι να παει στον Αγιο Σαββα κανενας φυσικα προς Θεου. Ομως οι κακες σκεψεις εκει θα οδηγησουν τελικα Χρηστο. Ο αρνητισμος ειναι χειροτερος απο αυτα που τρωμε και πινουμε καθε μερα
Αστα Βραστα ρε Μαστορα..μην τα σκαλιζουμε δεν βαριεσαι....βαλε ενα Ουισκακι και αραξε την!!Ολα Ομορφα!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1912 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:53 »
Ναι ειμαι πολυ κακος ανθρωπος! :yes: :yes:
Ειμαστε σοβαροι?σκεψου λιγο σε παρακαλω τι εγραψες.

Αρη, διαβασε με καλη διαθεση και θα αντιληφθεις τι εγραψα. Μαλλον ομως γνωριζεις γιατι εκνευριστηκες.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1913 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:53 »
Αστα Βραστα ρε Μαστορα..μην τα σκαλιζουμε δεν βαριεσαι....βαλε ενα Ουισκακι και αραξε την!!Ολα Ομορφα!!

Εγώ το έβαλα ήδη και απολαμβάνω τον αγώνα στην tv στο pc .

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1914 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:55 »
Αστα Βραστα ρε Μαστορα..μην τα σκαλιζουμε δεν βαριεσαι....βαλε ενα Ουισκακι και αραξε την!!Ολα Ομορφα!!
Καλα τα λες Χρηστο.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1915 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:58 »
Εγώ το έβαλα ήδη και απολαμβάνω τον αγώνα στην tv στο pc .
Περιστεριωτη μου..εχω καημο να του κανω ενα περιποιημενο γυαλισμα..θα με βοηθησεισ ρε γειτονα???Διπλα ειμαστε..και αν μπορεισ να μου σβησεισ και μια μικρη γρατζουνιτσα που του εκανα ο μακακασ,,ειμαι λιγο ψειρασ το θελω πενα οπτικα το μαραφετακι μου!Θα με Σενιαρεισ??

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1916 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:58 »
Περιστεριωτη μου..εχω καημο να του κανω ενα περιποιημενο γυαλισμα..θα με βοηθησεισ ρε γειτονα???Διπλα ειμαστε..και αν μπορεισ να μου σβησεισ και μια μικρη γρατζουνιτσα που του εκανα ο μακακασ,,ειμαι λιγο ψειρασ το θελω πενα οπτικα το μαραφετακι μου!Θα με Σενιαρεισ??
Κολονοs City!

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1917 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:59 »
Αρη, διαβασε με καλη διαθεση και θα αντιληφθεις τι εγραψα. Μαλλον ομως γνωριζεις γιατι εκνευριστηκες.

Αν νομιζεις οτι εχω κακη διαθεση,σε διαβεβαιω οτι κανεις λαθος.
Εγω γνωριζω γιατι εκνευριστικα,αλλα εσυ μαλλον δεν το καταλαβαινεις.
Τελος απο μενα,απλα να σκεφτομαστε λιγο πρωτα.
Παρακαλω να διαγραφουν και τα μνμ αν πειραζουν. :bye:

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1918 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 22:00 »
Θα σε σενιάρω .
Θα σε κάνω μάγκα και θα γυαλίζει το εργαλείο .
Μπορείς τα πρωινά ?

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1919 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 22:03 »
Θα σε σενιάρω .
Θα σε κάνω μάγκα και θα γυαλίζει το εργαλείο .
Μπορείς τα πρωινά ?
ΕΙΣΑΙ ΠΕΛΩΡΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
Στειλε μου pm το κινητο σου..και κατεβαινω να σε βρω περιστερι γειτονα!!!!!!IMEOOOOOOOOOO......τα βλεπεισ??Τα διαβαζεισ????Οι GGακηδεσ ετσι πρεπει να ειναι!!Ενωμενοι!!!Αντε Κοριτσια ολεσ μασ στο Αγωνα!!!!χαχαχαχαχαχα!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601622 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 282 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 268 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191352 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152978 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11730 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346391 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147955 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209821 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547022 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33566 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F