vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

154 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tazz, manoslykos, mathimatikos1966

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1890 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:29 »

Το ασχημο ειναι οτι και η δικια μου το καταλαβε οτι το τηγανι ειναι "πανησχηρο" :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: και δεν με βλεπω καλα.....Θαναση να μου πεις το ονομα το οδοντιατρου να παω και εγω..  :laugh1: :laugh1: :wall: :wall:



Δεν κλείνεις ένα ομαδικό ραντεβού για όλους μας ρε καρντάσι? :laugh1: :laugh1: :laugh1:

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:37 από imeothanasis »

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
GGTS !
« Απάντηση #1891 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:29 »
μολις βραχυκυκλωσα το GGTS με 2 tenergy 3 volt. Δεν εγινε κατι ιδιαιτερο εκτος του οτι το GG υπερθερμανθηκε. Τραβηξα ενα βιντεο αλλα δεν δειχνει κατι ιδιαιτερο. Αυτο που θελω δεν ειναι να δω αν θα σκασει η μπαταρια (ειναι η τεταρτη δοκιμη που κανω σε ενα ετος, οι αλλες 2 ηταν με πρασινες 3βολτες απο Κινα), αλλα αν σκασει τι κατευθυνση θα παρει το GGTS
Σεβαστή η προσπάθεια Θανάση αλλά να θυμάσαι ότι μεγαλώνεις παιδιά και αυτά τα τέστ έχουν τα ρίσκα τους.
Δεν αφήνεις τα βραχυκυλώματα με ζευγάρια μπαταρίων και να τελειώσεις το VIR να βρούμε την υγειά μας με μονές μπαταρίες, προστασία από πλακέτα και σταθερό βολτάζ; Δεν υπάρχει λόγος να αποδήξεις τίποτα σε κανέναν μας, ούτε χρειάζεται να δείς πως συμπεριφέρεται το σκάσιμο στο GG.Κάθε φορά μπορεί να έχει τεράστια διαφορά αυτό το μπάμ...πρότεινε όποιες μπαταρίες πρέπει να μπαίνουν στο GGTS αυστηρά και όχι να βάζει ο κάθε ένας μας ότι βρεί...σεβόμαστε τη δουλειά σου και σε θέλουμε αρτημελή να μας κρατάς με κάτι ιάττυδες Οδυσσέες και ότι άλλο βγάλεις μακριά από το γ@μοτσίγαρο.
´Αν υπάρχει άνθρωπος που να μπορεί να κάνει τέτοια τέστ σε ειδικό χώρο και με απόλυτα ασφάλεια, να τον βρείς και να κάνεις όσα μπάμ θές θα έλεγα εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1892 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:31 »
Αν τα αέρια δεν μπορέσουν να εκτονωθούν από τις οπές διαφυγής, θα ξεκολήσει το κάτω καπάκι. Οι σπείρες που βιδώνει είναι πολύ λιγότερες από αυτές που βιδώνουν τα υπόλοιπα, πιστεύω επίτηδες για να φεύγει πρώτο αυτό.
Μια από τις προϋποθέσεις ασφαλείας που θέτει το ECF για τα μοντς, είναι αυτή: αποσπώμενο κάτω καπάκι.

Αλλά για να φτάσουμε εκεί πρέπει πρώτα
α)να μη λειτουργήσει το fuse
β)να παραχθούν τόσα αέρια, ώστε να μην μπορούν να διαφύγουν από τις τρύπες εξαερισμού και
γ)όπως σωστά λέει ο drf, να το κρατάμε ακόμα στο χέρι μας

Αυτο που προτεινει το ecf ειναι κουταμαρα wile. Αν περιμενουμε να φυγει το κατω καπακι τοτε θα πρεπει να εχει τοση δυναμη η μπαταρια που το καπακι θα σκοτωσει τον διπλανο μας. Ασε που αν τα αερια φυγουν προς τα εμπρος, το τσιγαρο θα φυγει προς το στομα μας

Αποσυνδεδεμένος johnpetr

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1893 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:32 »
θαναση το V.I.R.(ποτε με το καλο υπολογηζεις) :dontknow:θα ειναι κομματι που θα προσαρμοζεται αναμεσα στο gg και στον ody.σωστα΄.αυτο που ειπε ο βασιλης απο guru θαειναι κοματι για τον ody :confused1:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1894 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:32 »

Σιγουρα Θαναση δεν εγινε κατι το ιδαιτερο με 4 ωρες οδοντιατρο ?  :)) :))

για την κορη μου παω, ορθοδοντικη. Απλως εχει κοσμο ο ατιμος

Αποσυνδεδεμένος suzakias

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1895 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:33 »
Καποτε ειπα κατι αλλα δεν με ακουσε καποιος εδω μεσα, με αποτελεσμα τωρα ολοι να γραφουμε εκτος θεματος......... στα νευρα πανω δεν γραφουμε ποτες μα ποτες, αντιθετως με την υπομονη μας και με την καλη διαθεση για συζητηση ολα μα ολα ερχονται στην θεση τους. Τεσπα καλη συνεχεια σε ολους και καλο βραδυ. :bye:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1896 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:36 »
Εεεμμ ολοι νομιζατε οτι στον οδοντιατρο θα πηγαινε εξ-αιτιας καποιας μπαταριας που θα εκανε μπαμ....λαθος.
Η κατα τ'αλλα συμπαθεστατη συζηγος του Θαναση ειναι ΚΕΡΒΕΡΟΣ,

Προσεξτε το σκηνηκο...."Θαναση θα αφησεις το ιντερνετ και τα φορουμ και να ερθεις για υπνο;"
"Ναι μαρια μου σε λιγο ερχομαι"

Αξαφνικα...Ντοιγκ μια με το τηγανι... :fight_fryingpan:.να ο φιλος στον οδοντιατρο. :idiot1: :idiot1:

Το ασχημο ειναι οτι και η δικια μου το καταλαβε οτι το τηγανι ειναι "πανησχηρο" :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: και δεν με βλεπω καλα.....Θαναση να μου πεις το ονομα το οδοντιατρου να παω και εγω..  :laugh1: :laugh1: :wall: :wall:

σκασιλα μου για το τηγανι Κωστα, σε λιγο καιρο θα αγορασω το σκαφανδρο μου μου προτεινει ο berse. Θα βαλω και σιλικονη απο μεσα για τους κραδασμους, το θορυβο αλλα και "για να γλυστραει". Θα ειναι με αποσπωμενο μπροστινο καπακι μπας και την πετυχει σε ζωτικο σημειο και ησυχασω :))

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1897 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:37 »
κατσε ησυχα, εχεις οικογενεια Kωστα :yes:

Θαναση η αληθεια ειναι οτι εχω τοση εμπηστοσυνη στο GG που ξερω οτι δεν διατρεχω εγω κανεναν κυνδινο. Ο λογος γιατι ειπα δικο σου GG ειναι γιατι το οξυ μεσα στην μπαταρια σιγουρα θα χαλασει λιγο το εσωτερικο φινιρισμα του GG και προτιμω να μην ειναι το δικο μου :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1898 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:38 »
Μερικοι θα βρεθουν στον Αγιο Σαββα ετσι και αλλιως απο την κακια τους Χρηστο :yes:


Ρε Θαναση σορρυ κιολας,αλλα καταλαβαινεις τι γραφεις???Να σκεφτομαστε λιγο πριν γραψουμε κατι....

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1899 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:38 »


Δεν κλείνεις ένα ομαδικό ραντεβού για όλους μας ρε καρντάσι? :laugh1: :laugh1: :laugh1:

και τι θα πουμε αν μας ρωτησει τι συνεβει σε ολους μας ταυτοχρονα Φανη? Τροχαιο? :))

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1900 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:39 »
θαναση το V.I.R.(ποτε με το καλο υπολογηζεις) :dontknow:θα ειναι κομματι που θα προσαρμοζεται αναμεσα στο gg και στον ody.σωστα΄.αυτο που ειπε ο βασιλης απο guru θαειναι κοματι για τον ody :confused1:

περιπου ετσι john :)

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1901 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:40 »
σκασιλα μου για το τηγανι Κωστα, σε λιγο καιρο θα αγορασω το σκαφανδρο μου μου προτεινει ο berse. Θα βαλω και σιλικονη απο μεσα για τους κραδασμους, το θορυβο αλλα και "για να γλυστραει". Θα ειναι με αποσπωμενο μπροστινο καπακι μπας και την πετυχει σε ζωτικο σημειο και ησυχασω :))

Ακόμα δεν το πήρες το MODάρισες κιόλας.

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1902 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:42 »
Τωρα περαν τις πλακας...VIR.....με το καλο πριν ή μετα το πασχα; :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1903 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:43 »
Θαναση η αληθεια ειναι οτι εχω τοση εμπηστοσυνη στο GG που ξερω οτι δεν διατρεχω εγω κανεναν κυνδινο. Ο λογος γιατι ειπα δικο σου GG ειναι γιατι το οξυ μεσα στην μπαταρια σιγουρα θα χαλασει λιγο το εσωτερικο φινιρισμα του GG και προτιμω να μην ειναι το δικο μου :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:

το ξερω Κωστα, απλως προτιμω να βαζω εμενα σε κινδυνο παρα καποιον αλλον φυσικα και ιδιαιτερα ενα αξιοσεβαστο μελος του forum.

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1904 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:44 »
 :thank_you2:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601598 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 274 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 260 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191343 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152967 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11719 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346374 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147947 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8652 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209805 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 547010 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33542 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F