vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

405 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, mathimatikos1966

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1875 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:44 »
εντάξει μέχρι να γίνουν όλα αυτά δε θα έχουμε προλάβει να το πετάξουμε από το χέρι μας; λέω εγώ..  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1876 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:45 »
Ειδικά εγώ δεν τον κράζω .
Ιδέες του δίνω.
Δεν την ξέρεις την παροιμία ?
Όποιος αγαπάει παιδεύει .
Σωστοssssssss!!Ρε παληκαριααααα..να αγαπαμε τον Μαστορα μαs ρε σειs!!Ενα GGΤSακι απλο εχω με ενα Paps Tank πανω..ουτε Οδδυσεα εχουμε λογω αφραγκιων..ουτε εμπειροι να φτιαχνουμε φυτιλια και αντιστασειs ειμαστε..αλλα το αγαπαω το μαραφετι μου!!Καντε και σεισ το ιδιο..αγαπατε το μαστορι μαs..και το μαστορι θα μαs ανταμειψει!Ειρηνη μην!Δεν χρειαζονται ουτε μανουρεs ουτε κοντρεs..ουτε τιποτα..ολοι ενωμενοι πρεπει να ειμαστε να μην ξαναβαλουμε τον Καρκινο μεσα μασ!Ουτε Αγιο Σαββα γουσταρω να βρεθω στα γεραματα ουτε Αγια Τζουλια...!!Χαχαχαχα!Οποιοs τα καταλαβαινει..τα καταλαβαινει..ολοι ενωμενεs κοριτσια!!Βγηκα off Topic!Συγνωμη!!

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1877 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:46 »
 :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1878 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:46 »
Μάλλον δεν θα "ξεκολλήσει" το επανο μέρος Κωστα,αλλα ολόκληρο το GG  θα γινει "ρουκέτα",η εκτόνωση των αερίων απο κατω,θα του δώσει  ώθηση..


Οι οπές (έξυπνα) είναι στο πλάϊ. Επομένως δεν θα συμβεί αυτό.

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1879 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:48 »
Αν τα αέρια δεν μπορέσουν να εκτονωθούν από τις οπές διαφυγής, θα ξεκολήσει το κάτω καπάκι. Οι σπείρες που βιδώνει είναι πολύ λιγότερες από αυτές που βιδώνουν τα υπόλοιπα, πιστεύω επίτηδες για να φεύγει πρώτο αυτό.
Μια από τις προϋποθέσεις ασφαλείας που θέτει το ECF για τα μοντς, είναι αυτή: αποσπώμενο κάτω καπάκι.

Αλλά για να φτάσουμε εκεί πρέπει πρώτα
α)να μη λειτουργήσει το fuse
β)να παραχθούν τόσα αέρια, ώστε να μην μπορούν να διαφύγουν από τις τρύπες εξαερισμού και
γ)όπως σωστά λέει ο drf, να το κρατάμε ακόμα στο χέρι μας

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1880 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:49 »
@Leo
Ναι,ναι ορθόν :thumpup:!!!

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1881 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 20:55 »
μολις βραχυκυκλωσα το GGTS με 2 tenergy 3 volt. Δεν εγινε κατι ιδιαιτερο εκτος του οτι το GG υπερθερμανθηκε. Τραβηξα ενα βιντεο αλλα δεν δειχνει κατι ιδιαιτερο. Αυτο που θελω δεν ειναι να δω αν θα σκασει η μπαταρια (ειναι η τεταρτη δοκιμη που κανω σε ενα ετος, οι αλλες 2 ηταν με πρασινες 3βολτες απο Κινα), αλλα αν σκασει τι κατευθυνση θα παρει το GGTS


Μολις τελειωσω με τον οδοντιατρο κατα τις 10 σημερα, θα ξανακανω το εγχειρημα με βιντεο. Παντως δεν νομιζω να εχουμε το αποτελεσμα που θελουμε

Σιγουρα Θαναση δεν εγινε κατι το ιδαιτερο με 4 ωρες οδοντιατρο ?  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1882 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:10 »

Σιγουρα Θαναση δεν εγινε κατι το ιδαιτερο με 4 ωρες οδοντιατρο ?  :)) :))

Το SS επιστόμιο φταίει

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1883 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:19 »
Φαντάζομαι τον θανάση με την κατσαρόλα στο κεφάλι και την Μαρία (γυναίκα του)εαν δεν κάνω λάθος να ψάχνει την κατσαρόλα για να μαγειρέψει στις μικρές.
Να φωνάζει στον Θανάση τελείωνε με αυτές τις μ@@ς για να μαγειρέψω και να λέει ο Θανάσης περίμενε κάνω βίντεο .

 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Μετά βλέπω να τον πλακώνει με το τηγάνι αφού έχει την κατσαρόλα στο κεφάλι .

 :laugh1: :laugh1:
ΑΑΑΑΑΑΑ Θανάση να πάρεις χύτρα και όχι απλή κατσαρόλα , οι χύτρεςείναι πιο ανθεκτικές λόγω του ότι είναι πιο χοντρό το τοίχωμα .
 :idiot1:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: μεσα στο σπιτι μου εισαι ρε Γιωργο?

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1884 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:21 »
Θαναση, χρειαζεσαι ενα σκάφανδρο
Και αν χειροτερεψει κι αλλο η κριση, θα βουτάς και για σφουγγαρια  :))
Αυτο ειναι απο μπρουτζο που σου αρεσει!  :D

(Image removed from quote.)
μου αρεσουν γιατι ηταν σε εικονες σε βιβλια του Ιουλιου Βερν berse!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1885 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:23 »
Πρεπει με καθε τροπο να "ψήσουμε" τον Θανάση να βγάλει πρώτα τα νεα καλούδια του και μετα να κάνει τις δοκιμές με τις μπαταρίες!! :lotpot:

μηπως και δεν προλαβω porto? :))

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1886 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:24 »
Πανο, εαν μου δωσει δικο του GGTS για τις δοκιμες τις κανω εγω....

Ειδατε πως σας σκεφτομε βρε, για να μην παθει τιποτα ο Θανασης και δεν βγει το VIR  εγκαιρος θα θυσιαστω εγω :laugh1: :laugh1:

κατσε ησυχα, εχεις οικογενεια Kωστα :yes:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1887 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:25 »
Μάλλον δεν θα "ξεκολλήσει" το επανο μέρος Κωστα,αλλα ολόκληρο το GG  θα γινει "ρουκέτα",η εκτόνωση των αερίων απο κατω,θα του δώσει  ώθηση..

Ο λογος που εκανα τις τρυπες σε συγκεκριμενη διαταξη και θεση ειναι για να μην γινει ρουκετα το GG porto

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1888 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:27 »
Εεεμμ ολοι νομιζατε οτι στον οδοντιατρο θα πηγαινε εξ-αιτιας καποιας μπαταριας που θα εκανε μπαμ....λαθος.
Η κατα τ'αλλα συμπαθεστατη συζηγος του Θαναση ειναι ΚΕΡΒΕΡΟΣ,

Προσεξτε το σκηνηκο...."Θαναση θα αφησεις το ιντερνετ και τα φορουμ και να ερθεις για υπνο;"
"Ναι μαρια μου σε λιγο ερχομαι"

Αξαφνικα...Ντοιγκ μια με το τηγανι... :fight_fryingpan:.να ο φιλος στον οδοντιατρο. :idiot1: :idiot1:

Το ασχημο ειναι οτι και η δικια μου το καταλαβε οτι το τηγανι ειναι "πανησχηρο" :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: και δεν με βλεπω καλα.....Θαναση να μου πεις το ονομα το οδοντιατρου να παω και εγω..  :laugh1: :laugh1: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: GGTS !
« Απάντηση #1889 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 21:28 »
Σωστοssssssss!!Ρε παληκαριααααα..να αγαπαμε τον Μαστορα μαs ρε σειs!!Ενα GGΤSακι απλο εχω με ενα Paps Tank πανω..ουτε Οδδυσεα εχουμε λογω αφραγκιων..ουτε εμπειροι να φτιαχνουμε φυτιλια και αντιστασειs ειμαστε..αλλα το αγαπαω το μαραφετι μου!!Καντε και σεισ το ιδιο..αγαπατε το μαστορι μαs..και το μαστορι θα μαs ανταμειψει!Ειρηνη μην!Δεν χρειαζονται ουτε μανουρεs ουτε κοντρεs..ουτε τιποτα..ολοι ενωμενοι πρεπει να ειμαστε να μην ξαναβαλουμε τον Καρκινο μεσα μασ!Ουτε Αγιο Σαββα γουσταρω να βρεθω στα γεραματα ουτε Αγια Τζουλια...!!Χαχαχαχα!Οποιοs τα καταλαβαινει..τα καταλαβαινει..ολοι ενωμενεs κοριτσια!!Βγηκα off Topic!Συγνωμη!!

Μερικοι θα βρεθουν στον Αγιο Σαββα ετσι και αλλιως απο την κακια τους Χρηστο :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2710 601576 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 08, 2024, 10:14
από Giorgos F
Vaporesso GEN MAX MOD [Ηλεκτρονικά mods] 0 262 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 16:43
από zamploutos
Geek Vape WENAX Q PRO [PODS - AIO (Όλα σε ένα)] 0 246 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 07, 2024, 15:46
από zamploutos
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 191318 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152938 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11696 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346357 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147925 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8629 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209782 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 546964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33512 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F