vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

229 επισκέπτες, 4 χρήστες
lagoudakis, Razor.QQ15, anetost, vasim

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1110 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:03 »
Το θεμα ανοιξε διοτι υπηρχε στο θεμα GGTS αν θυμαμαι καλα ενα ατελειωτο off topic
μεταξυ του Διονυση και του Θαναση για τα υπερ και τα κατα του καθενος απο τα
συγκεκριμενα μοντ.
Νταξ' καποια στιγμη θα φθινει και θα ξεχαστει απο μονο του :)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1111 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:08 »
στην συνάντηση ιδα απο φιλο συνατμιστη το μικρο πρεσιζ το βρικα πολυ καλαισθητο μοντακι  οφείλω να πω  :-* ( που σε διονιση να δεις τι γραφωωω  :laugh1: ) αλλα μου αρεσε ψεματα να πω  :confused1:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:23 από atmomixani »

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1112 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:17 »
Το θεμα ανοιξε διοτι υπηρχε στο θεμα GGTS αν θυμαμαι καλα ενα ατελειωτο off topic
μεταξυ του Διονυση και του Θαναση για τα υπερ και τα κατα του καθενος απο τα
συγκεκριμενα μοντ.
Νταξ' καποια στιγμη θα φθινει και θα ξεχαστει απο μονο του :)

Δεν θυμάσαι καλά.

Το θέμα άνοιξε επειδή στο Topic του Διονύση Precise the Gun στην ενότητα MODS επενέβη ο Θανάσης με τις απόψεις του περί GGTS.

Μεταφέρθηκε εδώ από τον Admin επειδή ήταν off topic....

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1113 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:18 »
Εγω εχω καψει  4 ego μπαταριες με λαθος σεταρισμα του Α2 μου . Σε μπαταριοθηκη δεν θα συνεβαινε αυτο . Το φτηνο και το ακριβο ειναι εννοιες  σχετικες λοιπον .

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 28, 2011, 07:58
Επισης , μιας και το θεμα του νηματος ειναι PRECISEPLUS vs GGTS αρα δυο " ακριβες " μπαταριοθηκες κατα τα λεγομενα σου και απο τη στιγμη που δεν εχεις καποιο απο τα δυο δεν θα ηταν καλυτερα να αποφευγες χαρακτηρισμους ?
+1 και απο μενα αν και εκαψα μονο 2 εγκο  αφου αν το καλοσκεφτις  αλλα μετα απο 3 πακετα τσσιγαρα την ημερα τι ειναι ακριβό  :confused1:  δεν τιθετε θεμα κλοτσοπατιναδας βαγγελη νομιζω οτι μπορουμε ακομα να παραθεσουμε τις αποψεις μας με επιχιριματα και πολιτισμο σε αυτην την χώρα αν φυσικά δεν σε πιραζει

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 28, 2011, 21:11
Δεν θυμάσαι καλά.

Το θέμα άνοιξε επειδή στο Topic του Διονύση Precise the Gun στην ενότητα MODS επενέβη ο Θανάσης με τις απόψεις του περί GGTS.

Μεταφέρθηκε εδώ από τον Admin επειδή ήταν off topic....
ουτε ετσι εγηνε φιλε κωστα ναι ηταν στο θεμα του πρεσιζ αλλα εγω το ξεκίνησα αν δεις το πρώτο μήνυμα  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2011, 21:11 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1114 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 17:52 »
στην συνάντηση ιδα απο φιλο συνατμιστη το μικρο πρεσιζ το βρικα πολυ καλαισθητο μοντακι  οφείλω να πω  :-* ( που σε διονιση να δεις τι γραφωωω  :laugh1: ) αλλα μου αρεσε ψεματα να πω  :confused1:

Γειά σου βρε Μιχάλη!

Γιατί αγόρι μου το σκέφτεσαι να πεις πως σου άρεσε?

Χούντα έχουμε την τρέλλα μου?

Δίνουμε σε κανέναν δικαίωμα να μας απαγορεύει να σχολιάζουμε κάτι?

Γιατί αυτός ο δισταγμός?

Εμείς τα βγάζουμε τα μαμημένα τα λεφτά και τα σκορπάμε όπως γουστάρουμε.

Και λογαριασμό δεν δίνουμε.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1115 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 21:26 »
Παρακαλούμε να παραμένουμε στο θέμα μας. Ας αποφεύγονται μηνύματα που μπορεί να οδηγήσουν σε προστριβές. Διαβάστε κι εδώ: Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούςΚάποια μηνύματα διαγράφηκαν γι' αυτό το λόγο. Θερμή παράκληση να μην επαναληφθούν οπως και τα off topic. Οι διαγραφη εγινε ετσι ωστε να μην χαθει η ροη του θεματος.
Ευχαριστούμε.

Αποσυνδεδεμένος kgf

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1116 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 22:23 »
Και πάλι λάθος σύγκριση,αν το πάρουμε και απ αυτή τη σκοπιά,εννοώντας τη σύγκριση με GGTB.
Μιας και ακόμη και το GGTB πρόσφερε κάτι ακόμα που το Precise δε μπορεί,δηλαδή τη δυνατότητα εναλλαγής μπαταριών. ;)
H σκέψη του false battery ήταν απλά απίστευτη.Ειδικά στη τιμή που προσφερόταν το συγκεκριμένο mod.
σωστα! αν γινει συγκριση θα γινει με κοινη βαση και για τα δυο μοντελα.το precise πλησιαζει περισσοτερο στο ggtb απτα υπολοιπα της σειρας gg."περιοριζοντας" λοιπον τις δυνατοτητες του ggtb  για χαρη της συγκρισης,το κατεβαζουμε στο επιπεδο του Precise κατα καποιο τροπο.
και μονο το γεγονος οτι κανουμε τετοιο συμβιβασμο για χαρη της συγκρισης των δυο,για μενα ειναι στα υπερ του ggtb.εχει προβαδισμα απτην αρχη πως να το κανουμε?  ::)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1117 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 22:28 »
Ο τιτλος δεν αναφερει το GGTB αλλα το GGTS.
Μην συνεχιζουμε το off topic παρακαλω.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1118 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 22:31 »
Μισό λεπτό,φίλε μου...
Απλά πιστεύει πως είναι λανθασμένη η σύγκριση και θέτει τη σύγκριση ανάμεσα στα mod που αρμόζει κατά τη γνώμη του.
Αυτό που λέει δεν είναι offtopic.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1119 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 22:44 »
Καποιο λαθος κανεις φιλε μου. Ετσι εγινε και πριν και γεμισε το θεμα απο αναλυση Α2  και πλαστικων Μοντ. Μην ξεκινησουμε το ιδιο. Σεβαστειτε το χρονο που διαθεσε καποιος να το καθαρισει. Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος kgf

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1120 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 23:02 »
οκ ειμαι offtopic.εφοσον ολα τα υπολοιπα ητανε τοσο ontopic και η συγκριση εγινε με τη σωστη λογικη,παω πασο και ζηταω και συγνωμη.ας συγκρινουμε αγγουρια με ντοματες για χαρη του τιτλου,αφου το λεει εκεινος.

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1121 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 23:04 »
χαλαρώστε ο συντονιστής προσπαθεί να κάνει την δουλειά του και έχει δίκιο.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1122 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 23:12 »
οκ ειμαι offtopic.εφοσον ολα τα υπολοιπα ητανε τοσο ontopic και η συγκριση εγινε με τη σωστη λογικη,παω πασο και ζηταω και συγνωμη.ας συγκρινουμε αγγουρια με ντοματες για χαρη του τιτλου,αφου το λεει εκεινος.

Ο συντονιστης εχει δικιο γιατι η συγκριση δεν εχει σχεση με τον τιτλο του νηματος αλλα ο kg εχει δικιο σε οτι αφορα στην ουσια του θεματος. Νομιζω οτι οχι μονο δεν ειναι εκτος αλλα περισσοτερο εντος θεματος απο οτιδηποτε αλλο συζητηθηκε  σε αυτο το νημα

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1123 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 23:26 »
Το θεμα imeo εχει καθαριστει. Τα ποστ που δεν σβηστηκαν αναφερονται μονο στα προιοντα που αναγραφονται στον τιτλο και καποια που αν σβηνονταν θα χαλουσαν ολη τη σειρα. Τωρα γιατι ολο αυτο εγω προσωπικα δεν το καταλαβαινω. Αν θελετε να το κλειδωσω η διαγραψω, φτανει να το ζητησετε.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1124 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 23:29 »
Η αποψη μου ειναι να κλειδωθει vr. Νομιζω οτι ολοι καταλαβαν αυτα που επρεπε και δεν υπαρχει περαιτερω θεμα συζητησης αν συμφωνεις

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190773 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152054 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11270 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345863 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147511 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8243 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209162 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545569 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33071 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52722 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600766 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed