vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

172 επισκέπτες, 3 χρήστες
filippos.xeil, thanos1071, takoulas

GGTS !

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1050 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:04 »
Ειμε ακριβως της ιδιας αποψης. Κουραστικο παντελως χωρις νοημα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1051 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:10 »
Ναι συμφωνω.
Μερικα παιδια ομως εχουν δικιο.Ειναι καλυτερο να απαντανε οι ευχαριστημενοι πελατες σου για τις κατασκευες σου παρα εσυ ο ιδιος.
Χτυπαει καπως σε οσους δεν εχουν καποια κατασκευη σου.Ελπιζω να καταλαβαινεις.

Σαφεστατα και εχεις δικιο Πανο. Οταν ομως βλεπω οτι τα επιχειρηματα των GG φιλων δεν ειναι τα απαιτουμενα λογω του οτι εχουν ξεχασει μερικα απο αυτα ενω ποσταρουν, ειναι λογικο να τα υπενθυμισω αν συμφωνεις. Αυτο που συνεβει ειναι οτι ενω εχουμε καταληξει με επιχειρηματα, οτι το GG εχει καλυτερη αγωγιμοτητα λογω πιεσης του ελατηριου στην μπαταρια, λογω μεγαλυτερης πιεσης του κουμπιου με την παλαμη, εχει λειτουργιες που δεν υπαρχουν οχι στο presice αλλα σε κανενα αλλο mod και τελος ειναι μικροτερο σε μηκος οταν τα συγκρινουμε με ιδιες μπαταριες, ερχεται ενα post το οποιο λεει οτι το presice ειναι καλυτερο (χωρις κανενα σχολιο ή επιχειρημα επ'αυτου). Μηπως αυτο ειναι προμοταρισμα και οχι το δικο μου?

Νομιζω οτι ποτε δεν υποστηριξα οτι το GG ειναι καλυτερο χωρις να εμβαθυνω στο τι ακριβως εννοω.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:26 από imeothanasis »

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1052 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:51 »
Με κάθε σεβασμό παιδιά, αλλά τα παραπάνω ισχύουν. Εγώ θα συμπλήρωνα όχι μόνο σε αυτό το ποστ, αλλά στο forum γενικότερα. Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό κάποιων, αλλά και τις προσωπικές φιλίες. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αν καταστρατηγούνται και οι κανόνες του φόρουμ -δεν έχω κανένα συμφέρον-, αλλά ένας αντικειμενικός παρατηρητής κουράζεται από τα πολλά συγχαρητήρια και τα φιλάκια. Αυτά μπορούν να ειπωθούν και προσωπικά. Όταν βλέπει πολλά συγχαρητήρια κάποιος υποψήφιος αγοραστής για ένα προιόν δύο τινά μπορεί να συμβούν, ανάλογα με το χαρακτήρα του. Ή να αγοράσει το προιόν ή να το σιχαθεί. Και στις δύο περιπτώσεις χάνει, αφού δεν μπορεί να κρίνει αντικειμενικά. Συγνώμη αν φαίνονται εριστικά τα παραπάνω, αλλά τα γράφω καλοπροαίρετα και χωρίς να προσβάλω κανέναν.

για σταθειτε βρε παιδια...δηλαδη δεν ειναι δικαιωμα μας να πουμε μπραβο σε εναν ανθρωπο που εχει φτιαξει καποια προιόντα που καλυπτουν τις αναγκες μας στο συγκεκριμενο τομεα και μας προσφερουν απολαυση?

δηλαδη πρεπει ολοι να σκασουν 1000+ ευρω οπως εγω δοκιμαζοντας διαφορα οταν υπαρχει κατι δοκιμασμενο απο πολλους και αποδεδειγμενα υπερεχει κατα πολυ εναντι του ανταγωνισμου?

που ειναι το προμοταρισμα δηλαδη?

το οτι πηρα καποιο προιον,το δοκιμασα και το επιβραβευω?

δικαιωμα μου δεν ειναι να το πω?

δεν καταλαβαινω τις ενστασεις σας...αν δεν σας αρεσει μην τα διαβαζετε...απλα προσπεραστε τα...

και γιατι καποιος διαβαζοντας τα να αισθανεται μακακας...ουτε κι αυτο το καταλαβα...

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1053 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:52 »
Δεν ξερω για εσας αλλα προσωπικα χαιρομαι ιδαιτερα και που ειναι Ελληνας ο κατασκευαστης και οτι συμμετεχει ενεργα στο φορουμ οπου και να ρωτησουμε κατι μπορουμε και να του δωσουμε συγχαρητηρια οπως και να του κανουμε παραπονα οπως σε αλλο θεμα , αυτο με το ufs.

Ολα τα αλλα μου φαινονται περιεργα και υποπτα, οπως κατι απλουστατα mods με ενα κουμπακι και πολυ straight forward λειτουργια να χτυπιομαστε οτι ειναι καλυτερα απο το "δικο" μας GG.  :hmmm:
(Δεν βαζω μεσα την ομορφια γιατι ειναι κατι εντελως υποκειμενικο)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1054 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 15:38 »
Δεν ειπε κανεις το αντιθετο, και μαλιστα για εναν ανθρωπο που εχει αποδειξει την αξια του. Δεν συζηταμε αυτο αλλα το να εχουν 50+ ποστ καποιοι με τα ιδιο ακριβως νοημα. Δηλ πχ βλεπεις φατσουλες η + 1000 στο ιδιο θεμα για το Μπραβο. Δεν χρειαζεται να λεμε τα ιδια για το ιδιο προιον.
Εγω τουλαχιστον σε αυτο συμφωνησα.
Και αν καθισω μετα να καθαρισω το θεμα θα την ακουσω γιατι εσβησα 30 ποστ με μπραβο και φατσουλες απο το ιδιο μελος. Ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω.

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1055 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 15:39 »
Απολυτα κατανοητο... :respect:

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1056 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 16:20 »
ο κατασκευαστης του ggts πρεπει να ειναι ουδετερος σε τετοι θεματα ξερει τη εφτιαξε.οι χρηστες και οι ιδιοκτιτες πρεπει να εκφερουν γνωμη.σε εναν ανθρωπο μπορει να αρεσει σε εναν οχι,παντως η αποψη μου ειναι πως ενταξει ολο επιβραβευουμε συνεχεια το ggts,iatty.odyssea.ενταξει ειπαμε τι ειναι στημενα?καταρχην δεν μπορεις να βρεις ιαττυ,δεν μπορεις να βρεις οδυσσεα και το ggts εχει 160 ευρω,μαγκες στην ελλαδα ζουμε οχι στην ελβετια μεροκαματιαριδες ειμαστε ειναι πολυ ακριβα και μην ξεχναμε,εναλλακτικος τροπος καπνισματος.

Αποσυνδεδεμένος marios28

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1057 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:00 »
Δεν ξερω για εσας αλλα προσωπικα χαιρομαι ιδαιτερα και που ειναι Ελληνας ο κατασκευαστης....

"Απεναντίας δε χαίρομαι που είναι έλληνας." Ζητώ συγνώμη για την ειρωνία, αλλά δε μπορώ να γράψω κάτι άλλο για να δείξω ότι δεν έχει να κάνει με αυτό.

που ειναι το προμοταρισμα δηλαδη?

το οτι πηρα καποιο προιον,το δοκιμασα και το επιβραβευω?


προσωπικά το εκτιμώ και το επιζητώ -φαντάζομαι η συντριπτική πλειοψηφία- από τους χρήστες.

.....Εγω τουλαχιστον σε αυτο συμφωνησα......

Αυτό εννοούσα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1058 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:19 »
ο κατασκευαστης του ggts πρεπει να ειναι ουδετερος σε τετοι θεματα ξερει τη εφτιαξε.οι χρηστες και οι ιδιοκτιτες πρεπει να εκφερουν γνωμη.σε εναν ανθρωπο μπορει να αρεσει σε εναν οχι,παντως η αποψη μου ειναι πως ενταξει ολο επιβραβευουμε συνεχεια το ggts,iatty.odyssea.ενταξει ειπαμε τι ειναι στημενα?καταρχην δεν μπορεις να βρεις ιαττυ,δεν μπορεις να βρεις οδυσσεα και το ggts εχει 160 ευρω,μαγκες στην ελλαδα ζουμε οχι στην ελβετια μεροκαματιαριδες ειμαστε ειναι πολυ ακριβα και μην ξεχναμε,εναλλακτικος τροπος καπνισματος.

Mano, δεν εχω λογο να μεινω ουδετερος οπως δεν μενω ουδετερος στο ecf και οπως δεν μενει ουδετερος κανενας στο forum που του ανηκει στο ecf. Ειμαι χρηστης ΗΤ, ειμαι μελος του forum και εχω αποψη ετων. Επισης οταν βλεπω κοσμο να εκφερει αποψη για το GG χωρις να το εχει δοκιμασει, νομιζω οτι πρεπει να παρεμβω, οχι μονο εγω αλλα και αλλοι χρηστες GG. Δεν μπορεις λοιπον να ονομαζεις περιστερι την σκαφη. Η σκαφη ειναι σκαφη και το περιστερι ειναι περιστερι, οπως και η καρεκλα ειναι καρεκλα. Οταν η καρεκλα γινει σκαφη τοτε θα την ονομαζουμε σκαφη. Το να παρεμβαινω για να μην υπαρχουν παρανοησεις ή λαθος εντυπωσεις ειναι νομιμο, κατανοητο, αποδεκτο και επιβαλλεται αν συμφωνεις

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:33
"Απεναντίας δε χαίρομαι που είναι έλληνας." Ζητώ συγνώμη για την ειρωνία, αλλά δε μπορώ να γράψω κάτι άλλο για να δείξω ότι δεν έχει να κάνει με αυτό.

προσωπικά το εκτιμώ και το επιζητώ -φαντάζομαι η συντριπτική πλειοψηφία- από τους χρήστες.

Αυτό εννοούσα.

Μαριε, αν θελεις την αποψη μου, να χαιρεσαι που εισαι Ελληνας και να λυπασαι για καποιους Ελληνες γιατι δεν ειναι Ελληνες. Οι Αμερικανοι ειναι περηφανοι που ειναι Αμερικανοι και δεν δινουν σημασια στο GGTS μονο και μονο επειδη ειναι Ελληνικο προιον. Υποστηριζουν τα δικα τους προιοντα ασχετο αν ειναι υποδεεστερα και το ξερουν πολυ καλα αυτο. Δεν λεω οτι πραττουν σωστα, το αντιθετο μαλιστα. Ομως ολοι μας υποστηριζουμε την οικογενεια μας ακομα και οταν ενα μελος της εχει αδικο. Πολλοι λιγοι ειναι αυτοι που θα καταδωσουν το παιδι τους που διεπραξε αδικημα. Ειναι σωστο μεν, πολυ δυσκολο δε. Ποσο μαλλον οταν εχουμε ενα προιον ελληνικο που ειναι σαφως ανωτερο απο τα ξενα. Ενας ακομη λογος να το εξυψωνουμε οσο περισσοτερο μπορουμε και σε καθε ευκαιρια.

Ειτε ημουν κατασκευαστης του GG ειτε δεν ημουν, αυτες ειναι οι αποψεις μου και θα εξεφερα ακριβως τις ιδιες σε καθε εκ των 2 περιπτωσεων. Ο λογος ειναι γιατι ειμαι Ελληνας και πολυ μου αρεσει για να σου πω την αληθεια.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:33 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1059 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:45 »
Mano, δεν εχω λογο να μεινω ουδετερος οπως δεν μενω ουδετερος στο ecf και οπως δεν μενει ουδετερος κανενας στο forum που του ανηκει στο ecf. Ειμαι χρηστης ΗΤ, ειμαι μελος του forum και εχω αποψη ετων. Επισης οταν βλεπω κοσμο να εκφερει αποψη για το GG χωρις να το εχει δοκιμασει, νομιζω οτι πρεπει να παρεμβω, οχι μονο εγω αλλα και αλλοι χρηστες GG. Δεν μπορεις λοιπον να ονομαζεις περιστερι την σκαφη. Η σκαφη ειναι σκαφη και το περιστερι ειναι περιστερι, οπως και η καρεκλα ειναι καρεκλα. Οταν η καρεκλα γινει σκαφη τοτε θα την ονομαζουμε σκαφη. Το να παρεμβαινω για να μην υπαρχουν παρανοησεις ή λαθος εντυπωσεις ειναι νομιμο, κατανοητο, αποδεκτο και επιβαλλεται αν συμφωνεις

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:33
Μαριε, αν θελεις την αποψη μου, να χαιρεσαι που εισαι Ελληνας και να λυπασαι για καποιους Ελληνες γιατι δεν ειναι Ελληνες. Οι Αμερικανοι ειναι περηφανοι που ειναι Αμερικανοι και δεν δινουν σημασια στο GGTS μονο και μονο επειδη ειναι Ελληνικο προιον. Υποστηριζουν τα δικα τους προιοντα ασχετο αν ειναι υποδεεστερα και το ξερουν πολυ καλα αυτο. Δεν λεω οτι πραττουν σωστα, το αντιθετο μαλιστα. Ομως ολοι μας υποστηριζουμε την οικογενεια μας ακομα και οταν ενα μελος της εχει αδικο. Πολλοι λιγοι ειναι αυτοι που θα καταδωσουν το παιδι τους που διεπραξε αδικημα. Ειναι σωστο μεν, πολυ δυσκολο δε. Ποσο μαλλον οταν εχουμε ενα προιον ελληνικο που ειναι σαφως ανωτερο απο τα ξενα. Ενας ακομη λογος να το εξυψωνουμε οσο περισσοτερο μπορουμε και σε καθε ευκαιρια.

Ειτε ημουν κατασκευαστης του GG ειτε δεν ημουν, αυτες ειναι οι αποψεις μου και θα εξεφερα ακριβως τις ιδιες σε καθε εκ των 2 περιπτωσεων. Ο λογος ειναι γιατι ειμαι Ελληνας και πολυ μου αρεσει για να σου πω την αληθεια.
αφου η καρεκαλα ειναι καρεκλα και η σκαφη σκαφη.τοτε για πες μας κιολας πως γινετε να μπορω να το παραγγειλω απο εξωτερικο με 160 ευρω και να περναει τελωνια και μεταφορικα?και εδω να το περνω 160 ευρω αφου ειμαι ελληνας και πρεπει να στηριζω τα ελληνικα προιοντα τοτε στηριξε και εσυ εμας που ειμαστε ολοι με μικρους μισθους και διαλυμενη οικονομια.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:48
εννοειτε πως το εχω δοκιμασει το εχω δανειστη απο φιλο και το δοκιμασα για αυτο και εκφερω γνωμη

Αποσυνδεδεμένος marios28

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1060 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:55 »
Ειρωνικό ήταν Θανάση. Πιστεύω ήμουν σαφής. Εννοείται και πρώτα θα υποστηρίξω τα ελληνικά προιόντα. Όχι όμως τυφλά. Θα δεχτώ ένα σκόντο στην ποιότητα, αλλά έως ένα όριο. Φυσικά αυτή η φράση δεν έχει να κάνει με το δικό σου το προιόν.
Γιατί λες ότι οι Αμερικάνοι δεν υποστηρίζουν τα προιόντα σου? Απεναντίας θα έλεγα. 200 και σελίδες αναφέρονται στο προιόν-ντα σου και έχω διαβάσει καλές κριτικές.
Τέλος θα εκτιμούσα ένα καλό ελληνικό προιόν περισσότερο, αν το πλήρωνα σε τιμή χαμηλότερη και όχι ακριβότερη.
π.χ. 4 ευρώ κοστίζει ένα ελληνικό προιόν εδώ, 4 δολλάρια στην αμερική. Δηλαδή στη χώρα παραγωγής είναι ακριβότερο. Ε όχι δα. Και αυτό δεν ισχύει μόνο αυτήν την περίοδο. Και πριν την κρίση συνέβαινε κατ' εξακολούθηση.

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1061 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:04 »
ακριβως αυτο στην χωρα παραγωγης ειναι ακριβοτερο αυτο λεω και εγω εδω επρεπε να ηταν πιο κατω οι τιμες

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1062 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:31 »
αφου η καρεκαλα ειναι καρεκλα και η σκαφη σκαφη.τοτε για πες μας κιολας πως γινετε να μπορω να το παραγγειλω απο εξωτερικο με 160 ευρω και να περναει τελωνια και μεταφορικα?και εδω να το περνω 160 ευρω αφου ειμαι ελληνας και πρεπει να στηριζω τα ελληνικα προιοντα τοτε στηριξε και εσυ εμας που ειμαστε ολοι με μικρους μισθους και διαλυμενη οικονομια.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 27, 2011, 18:48
εννοειτε πως το εχω δοκιμασει το εχω δανειστη απο φιλο και το δοκιμασα για αυτο και εκφερω γνωμη

Να σας πω κ. Μανο. Ειναι γιατι δεν υπαρχει καμμια χρεωση απο τελωνεια και τα μεταφορικα μου κοστιζουν λιγο γιατι τα μοιραζομαι με τον πωλητη. Τα μεταφορικα στην Ελλαδα κοστιζουν πεσισσοτερο. Σας κανει εντυπωση? Παρτε τηλ. την DHL και ρωτηστε για μεταφορες εντος Ελλαδος και τοσο συχνες οσο κανω στον Βασιλη (8 ανα μηνα) για να εχετε αμεση εξυπηρετηση και οχι να περιμενετε 3 μηνες για stock οπως οι ξενοι. Αυτη ειναι η υποστηριξη που δινω. Επισης, εκπτωσεις δεν κανει κανεις στο εξωτερικο. Θα το κανω εγω? Και ομως το κανω! Η εκπτωση 5% σε συννενοηση με τον Βασιλη παλι δεν σας αρεσει απο οτι φαινεται. Τι πρεπει να κανω για να ευχαριστηθητε κ. Μανο? Να το δινω δωρο μηπως?

ΥΣ. δεν μιλουσα για σας κ. Μανο οταν ειπα οτι εκφερονται γνωμες απο ανθρωπους που δεν εχουν δοκιμασει το GG.

ΥΣ 2. Το "κολπο" των τελωνειων και αλλων θεματων που ισχυουν στην Ελλαδα ειναι λιγο αστειο. Το τελωνειο στην Αμερικη για παραγγελια 20.000 ευρω ζητησε 65 ευρω απο τον Αμερικανο.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:47
Μαριε, ποτε ειδες το GG 160 ευρω στην Ελλαδα και 160 δολλαρια στην Αμερικη και μαλιστα κατ' εξακολουθηση?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:47 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος stefanos terou

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1063 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:43 »
Τι πρεπει να κανω για να ευχαριστηθουν οι Ελληνες? Να το δινω δωρο μηπως?

εδω που τα λεμε και εν οψη χριστουγενων ενα δωρακι εγω θα το δεχομουνα με μεγαλη ευχαριστηση
κατα προτιμηση SS GG Stealth με μπαταριες 18650 3 θα ηθελα να ειναι α! να μην ξεχασεις τον φορτιστη
PILA τι μισες δουλειες θα κανουμε να στειλω πμ με τα στοιχεια μου και που θα τα στειλεις.
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
Απ: THE PRECISEPLUS vs GGTS
« Απάντηση #1064 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 19:43 »
ακριβως αυτο στην χωρα παραγωγης ειναι ακριβοτερο αυτο λεω και εγω εδω επρεπε να ηταν πιο κατω οι τιμες

Μα πριν ειπατε κ. Μανο οτι το παιρνετε παντου στην ιδια τιμη.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190671 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1151966 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11228 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345822 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147475 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8205 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33042 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52676 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600667 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361137 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed