vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

390 επισκέπτες, 2 χρήστες
tsipi, JohnDag

Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...

Αποσυνδεδεμένος nmand

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari mini, Vmax, Lavatube 1.5
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 03, 2012, 08:53 »
Μετά από το μπλα μπλα του steamboy :respect: στις συναντήσεις για το provari  παρασύρθηκα (το βρέφος ;) ) και αγόρασα το Provari mini.
Ποτέ δεν το μετάνιωσα. Έχω αγοράσει διάφορα Mods (Lava,lava 1.5,Vmax) , σαν το Provari….
Για εμένα η καλύτερη και πιο έξυπνη αγορά (ως τώρα).

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 05, 2012, 18:35 »
πολυ δυσκολη η ειλικρινης απαντηση στο θεμα, καθως οι εγωισμοι και η ανησυχια μας για τυχον λαθος επιλογες παντα παραμονευουν να θολωσουν τα νερα..  ;D

πιο εξυπνη αγορα για οσους μπηκαμε και μειναμε στο χωρο(ή χορό) του ΗΤ πιστευω πως θα ειναι η αγορα του πρωτου μας πακετου, ή αυτου που μας κρατησε στο ατμισμα, οποτε για μενα θα ηταν το ego-w.

προσωπικα απο εκει και περα ηρθαν και αλλες αγορες, highlights των οποιων ηταν (με τη σειρα αποκτησης) ο Α2 classic, η Πηνελοπη, ο v1 Οδυσσεας και το (πολυ προσφατο) τηλεσκοπικο mod Uranos [το τελευταιο πιθανα θα εκθρονιστει απο βδομαδα λογω νεας αναμενομενης "αντιστοιχης" παραλαβης].

υπηρξαν για εμενα σε αυτους τους 6 μηνες και αλλες αξιολογες αγορες ή αποκτησεις γενικα, οπως οι RCAmizer, DLG τυπου A2-T, διαφορα τανκακια, DD, κ.α..


τελικα οτι κραταει ψηλα την ατμιστικη εμπειρια ή το ενδιαφερον για το ατμισμα(για τους χομπιστες) ηταν, ειναι, και θα ειναι η πιο εξυπνη αγορα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #62 στις: Αυγούστου 05, 2012, 18:46 »
Το πρώτο μου η.τ. βέβαια... Τι άλλο;
Αυτό ήταν που με έσωσε.
Μεχρι να κλείσω χρόνο δεν το σκεφτόμουν. Τον τελευταίο μήνα όμως, κάθε πρωί που ξυπνώ σκέφτομαι πόσο τυχερή ήμουν που το πήρα απόφαση και σώθηκα. Μ΄αυτο το απαράδεκτο ατμιστικά hybrid που το χρυσοπλήρωσα 100 ευρώ μαζί με το πρώτο υγρό, αλλά με έβαλε στον άκαπνο δρόμο!

Η συσκευή που μετέτρεψε το κάπνισμα σε άτμισμα ήταν η πιο έξυπνη αγορά. Οτιδήποτε άλλο δημιουργησε ατμιστική απόλαυση περνάει σε δεύτερη μοίρα.



Αποσυνδεδεμένος ΜΙΤΣ

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #63 στις: Αυγούστου 05, 2012, 18:55 »
Nα συμφωνήσω με τους προηγούμενους το πρώτο η.τ. ενα ego w με υγρο virginia ηταν η αγορα που με εβγαλε απο τον βραχνα του κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #64 στις: Αυγούστου 05, 2012, 19:01 »
Μα φυσικα το πρωτο μου ητ ηταν η πιο εξυπνη αγορα. Ακομα το εχω αν και δεν το χρησιμοποιω πλεον. Ηταν ενα 510Τ της Ovale. Αυτο ηταν που με εβγαλε απο το κτ. :yes:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #65 στις: Αυγούστου 05, 2012, 19:13 »
εγω αμα εμενα στο Ego-T θα ειχα γυρισει "πισω"
αλλα ναι ετσι οπως το θετεται εχετε δικιο

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Re: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #66 στις: Αυγούστου 05, 2012, 20:22 »
 Λοιπον και για μενα φυσικα το 1 πακετο ητ που ηταν ενα ego T. Βεβαια παροπλιστικε  σχετικα συντομα λογο imist και πλεον rcamizer kai Jack

Sent from my U8160 using Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος sakissakis

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
  • που ήσουν ρε κινέζε τόσα χρόνια?
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #67 στις: Αυγούστου 05, 2012, 20:53 »
Provari ... Ετσι πέταξα το πολύμετρο,σταμάτησα να μετράω μπαταρίες αντιστάσεις,να φοβάμαι μη σκάσει καμιά μπαταρία,μη γίνει κανένα βραχυκύκλωμα κλπ.
Και Α2 classic SS γιατί... είναι εύκολος ,σταθερός και δεν μπήκε ποτέ στο συρτάρι του κομοδίνου. Όπως και να σου βγεί η αντίσταση τον βάζεις πάνω στο πρόβατο και δουλεύει.
Δεν ξέρω αν είναι η πιό έξυπνη,σίγουρα είναι μια(2) αγορά που δε θα μετανοιώσω ποτέ :thumpup:




ακριβώς τα ίδια.Με κάλυψες 8)

Αποσυνδεδεμένος atmikos

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #68 στις: Αυγούστου 05, 2012, 21:37 »
Η πιο έξυπνη :D  αγορά ήταν η πρώτη. Ένα πακέτο Ego-T από την αρχή του 2012 όπου κι έκοψα το τσιγάρο. Η πιο καλή μετέπειτα το proxari :respect: .

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #69 στις: Αυγούστου 13, 2012, 14:01 »
ce4  crystal. βεβαίως - βεβαίως. :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος pipits

  • **
  • 195
  • Φύλο: Άντρας
  • Σκοτείνιασαν όλα ή φταίει το άτμισμα???
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #70 στις: Αυγούστου 13, 2012, 14:16 »
Η πιο έξυπνη αγορά.... χμμμμμμμμμμμ
Μάλλον ο υπολογιστής μου...... γιατί εκεί βρήκα το φόρουμ και εσάς παιδιά γιατί αλλιώς δε θα είχα μείνει στο ΗΤ με το Ego-T που είχα πρωτοαγοράσει χωρίς να γνωρίσω επισκευάσιμους και VV για κανένα λόγο....... και χωρίς να ξεπεράσω τα προβλήματα (διαρροές, καμμένο, οικονομικες επισκευές, setup, DIY υγρα........) και να μπω σωστά στο χώρο του ΗΤ χωρίς αυτό το φόρουμ....  ;D

και από ΗΤ φυσικά 2Χ steam machine VST και VV by SEB και Vmax

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #71 στις: Αυγούστου 13, 2012, 14:29 »
Provari Mini.Δεν μετανοιωσα ουτε ενα κλικ του ποντικιου για την παραγγελια! :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #72 στις: Αυγούστου 13, 2012, 15:06 »
H πιό εξυπνη αγορά μου μεχρι τωρα θεωρω πώς ειναι το Lavaκι μου...
όχι πώς δεν εχω κανει και άλλες αλλα θεωρω πώς μου ελυσε τα χερια οσον αφορά οτι βαζω επάνω χωρις σκεψη οποιον ατμοποιητή θελω....Άντε και η επόμενη να ειναι το προβατάκι.. ;)

Αποσυνδεδεμένος VersuS05

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #73 στις: Αυγούστου 13, 2012, 15:13 »
Δεν ξέρω αν είναι έξυπνη αγορά αλλά θεωρώ για μένα και τα οικονομικά μου ως συμφέρουσα αυτή του Vmax SS.
Φτηνό και πολύ αποδοδτικό σε σχέση με αρκετά άλλα mods...
Και άλλη μια έξυπνη αγορά μακράν αυτή του επισκευάσιμου ατμοποιητή genesis line v2.

Απ: Πιο έξυπνη αγορά που κάνατε...
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2012, 09:56 »
Μετά από 12 μήνες ατμίσματος και έχοντας δώσει ένα σεβαστό ποσό για αναλώσιμα
(τα μισά και πλέον του κ.τ. βέβαια  :yes:), θεωρώ πως η πιο έξυπνη είναι συνυφασμένη
με αυτό που μας έκανε να σταθεροποιηθούμε ή να ξεπεράσουμε το σκόπελο του τριμήνου
μετά τη διακοπή του καπνίσματος και μπορεί να είναι πολύ διαφορετική αυτό από άτομο
σε άτομο, αλλά σε μένα ήταν τα έτοιμα υγρά Halo που δισταχτικά δοκίμασα, αλλά μου
έδωσαν σταθερότητα και "φορτσάρισμα" για συνέχιση του ατμίσματος.  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342309 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206526 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541477 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597278 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357803 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1311 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592010 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios